2008 Aralık anneleri fotoğraf paylaşım köşesi

kıslaaarrr, bakın buda benim kına gecemden. Bizim oraların yöresel kıyafetini giydim.
çok değişik oldu. herkes çok şaşırdı normalde kimse giymez kına gecesinde abiye tarzı giyerler kızlar, ama ben çok seviyorum bu giysiyi.
iç eteği el işlemesi, annem genç kızlığında işlemiş, onun çeyizinden :)

buyrun:

sa400034tv8.jpg

çok iyi düşünmüşsün canım hem annen de sevinmiştir çok nereliydiniz siz?

mrb arkadaşlar benim fotom da bu ama bılgısayarda fazla kayıtlı resim yok.sütütyoda çekilen

mrb arkadaşlar benim fotom da bu ama bılgısayarda fazla kayıtlı resim yok.sütütyoda çekilen

Akdenizli işte noolucak esmer esmer bronzlaşmış ne güzel :dilcikar:

canım maşallah :nazar: çok güzelsiniz. Mutluluğunuz daim olsun!

HEM KENDİN HEMDE GELİNLİĞİN SÜPER CANIM :nazar:

canım tesekkurler biraz küçük boyutta aktardı ama üzerine tıklayınca büyüyor inceleyebbilirsiniz...
ben fotograf hastasıyımdır valla bir eklemeye basladım mi gider bu :tomato::tomato:nişan balayııı ooo

canım tesekkurler biraz küçük boyutta aktardı ama üzerine tıklayınca büyüyor inceleyebbilirsiniz...
ben fotograf hastasıyımdır valla bir eklemeye basladım mi gider bu :tomato::tomato:nişan balayııı ooo

AH AH BİZİM ZAMANIMIZDA BÖYLE GÜZEL GELİNLİK Mİ VARDI sırnaşık şey HOŞ BENİM GELİNLİĞİMDE GÜZEL YARIN BOYDAN FOTOGRAFLARIMI KOYAYIM BARİ

AH AH BİZİM ZAMANIMIZDA BÖYLE GÜZEL GELİNLİK Mİ VARDI sırnaşık şey HOŞ BENİM GELİNLİĞİMDE GÜZEL YARIN BOYDAN FOTOGRAFLARIMI KOYAYIM BARİ

canım ben 2 yıllık evliyim çok yeni degil aslında ikinci evlilik yıldonumumde hamileliğimin müjdesini aldım.. 21 mart satim, 22 nisan evlilik yildonumum...

canım Ben 2 Yıllık Evliyim çok Yeni Degil Aslında Ikinci Evlilik Yıldonumumde Hamileliğimin Müjdesini Aldım.. 21 Mart Satim, 22 Nisan Evlilik Yildonumum...

Aaa Ne Güzel Benimde 3 Bitti 4 Içne Girdik Canim Biz Bu Mutlu Haber Için 3 Sene Bekledik

Kizlar Acil Bir Durum 4 Aylik Hamile Bir Arkadaşim Hastanede Yatiyo Ve Cok Kana Ihtiyaç Varmiş Denizli Ve Izmirdeki Kanlar Bittmiş Kan Grubu Benimkiyle Ayni Ben Kan Verebilirmiyim Bana Yardim Edin

Kizlar Acil Bir Durum 4 Aylik Hamile Bir Arkadaşim Hastanede Yatiyo Ve Cok Kana Ihtiyaç Varmiş Denizli Ve Izmirdeki Kanlar Bittmiş Kan Grubu Benimkiyle Ayni Ben Kan Verebilirmiyim Bana Yardim Edin

canım bildiğim kadarıyla kan veremezsin. sakın doktoruna danışmadan bişey yapma. arkadaşın için çok üzüldüm. Acil şifalar diliyorum.

canım bildiğim kadarıyla kan veremezsin. sakın doktoruna danışmadan bişey yapma. arkadaşın için çok üzüldüm. Acil şifalar diliyorum.

SAĞOL CANIM DR.AYNI ŞEYİ DEDİ VEREMEZSİN SEN KAN HAPI KULLANIYORSUN ZATEN DEDİ GENEDE SAĞOL CANIM :1hug:

bence de en mantıklısı doktora danışman ama vermen cok dogru olmaz herhalde sen cok güçsüz düşersin.. Arkadasına çok geçmiş olsun!

X