''2007 KK Enleri'' Yarışması Aday Listeleri ve Oylamaları:)

Berşulecim, seni bizimle paylaştığı için, bebeğine teşekkür ederiz.Sen KK da olmasaydın ben küsmüş gidiyordum bir ara.Bana uzatılan o eli asla unutmayacağım.iyiki kk dasın:1hug: söylemek istedim.Ayrıca Aday gösterilen tüm arkadaşları kutluyorum.aday gösterilmek bile bir başarıdır bence.sevgiler.a.s.:enbuyukkk:

31- Yılın Üyesi?

Sitemizde yılın üyesi şudur demek mümkün müdür arkadaşlar:))

Bana göre,Kadınlar Kulübü sitesinin kıymetini bilip,arkadaşlıklara gönül vermiş,dostlukları ceplerine almış her üye yılın üyesidir.:asigim:

Öncelikle bu siteyi bizlerin hizmetine sunan KAZEN ve CURLY

Sonrasında;
elif, yeşilim, minasera, güneş55, ahsen44, Tanem, LİLLYUM, realist, tılsım, anuşka, barçman, nar, hacerana, asena66,

Delphin, cüvcüv, kumsall, camdankalp, canavar, Emez, tatlıcadıarzu, ilona, kelebek, kuzum, deniz_güneş, kronik, @Buket@, mune, CaNo,l ente, irna, Ayn, aşk perisi, iremsu, Eylül-son, Hülya, NesCafe, NEFERTARİ, ÇİTLENBİK, evla, güllüper, esra, KALB!M, bluish, snakeeyes, anneyim ben, ekrulum mor ametist, talin, dids, ikrar, Zepp, iremsu, Nazlı, ayvenur, Safir,beyaz toprak, sergüzeşt, Eylüll, gurbağa prenses, azem, Fatoş, vicdan, seyran, yeşilırmak, Ceyhan, Şimal, asi mavi, Bonus, masal, Özgürce, yaren76, kanaviçe, hira nur, Laale, seli 34, sheker 34, banuca75, mirayım, husel, oğulcan, NILBERA, gözyaşı, BitliPufi, RoberBurcu, tasula, Dağçiçeğim, SonYaprak, yağmur…, lafael, denizyıldızı, Limoni, cim ci me, ewa, rüzgarım, Tuliş, leerenim, nur1835, Alsebe, eflatun3333, nevbahar, feyzanaz, kumpir, kalimera, 1_sen, kakule, lllalll, MELİNDA, LaRisa, özo35, pegasus, sny, SodaLemon, Zeren, @saranur@, aLLeGRia, anahita, arsa72, Aspirin, Ayşecik, Bed of Roses, belissimo, bera-berrak, Deryacık, Deryalı, didosh, dimağ, elif isra, ftmdgn, yessilim, olilya, esra cadı, mesure,i nşirah, paşa07, sevgi8, white girl, nephente, Z@z@, CORUMLUcadı, Sarı Melek, Sıla,Pamuk, PamukŞeker, mehalp76, ayşemim, Ayşegül, gül6748, nurrcan, RedRose, Halley, Krdi, SENACE, yezavel, YELİZ, Herbela, cemrem, ibolya, püsküüt, sevdiyar, pinandtoys, chatlak, burbuk, gülsemm, hanzadem, arzusoydan, Eceenazz, ze-ta, graf, SeA, TubiornatTubi, fındık kurduyum ben,Forever , yok ,CHOSEN, VENUS, FEELİNG, pinandosyt, chatlak, Che, dr.asli.................................................

Benim naçizane aklıma gelen yılın üyelerinin nickleri..200 kişiyi geçkin,unuttuklarım varsa kusura bakmasın lütfen..Şeniz

HEPİNİZE MUTLU YILLAR!!!!!!!!

2008 Kadınlar Kulübü Enlerinde buluşmak üzere..

mutluyllarts3jk6.jpg

canım ya o kadar güzel yazmışsın ki inan çok duygulandımsenağlamaeline ,gözüne ,emeğine ,göbeğine:roflol:sağlık canım benimŞeniz..
kazanan herkesi kutluyorum:1hug:
ayrıca arkadaşlarıma da katılıyorum
yılın üyesi sensin.bu konuda tevazu göstermene de müsade edemem doğrusuyerimsenibeninan sonuna kadar hakediyorrsun canım benim...
ve tabiyiki bu bir yarışmaydı....forumdaki tüm üyeler en'ler benim için:1hug:yüreği sevgi dolu tüm kk dostlarını öpüyorum en kocamanından:1hug:
sevgiler

Şuleciğim gönlünün ne kadar güzel ve geniş olduğunu bir kere daha gösterdin hepimize..Öyle geniş ki hepimize yer var orada..Bu engin ve hoşgörülü yüreğinin en kıymetli yerlerinden birinde yer aldığımı düşünüyor ve Bera-Berrakın sözlerine katılıyorum:
Jürinin kararına saygı duymalısın..
Yılın üyesi ,dostum,kardeşim,seni öpüyor kucaklıyorum....Şeniz

Aday olan,olmayan tüm KK arkadaşlarımı kutluyorum..İyi ki varsınız...:enbuyukkk::nazar:a.s.

yerimsenibenyerimseniben:dance::dance:bersulem baya bir duygulandim simdi heeee tek bir oy alamasamda bir tek odul bilem kapamasamda olsun bengonullerin birinciyim kendimce.)))))))))Bu arada tum arkadaslari tebrik ederim seneye iddaliyim her dalada ona gore kizlar sevgiler hepinize.

gecenin bu saatinde içimde bir yumru hissetim :a015:
öyle duygulandırdınki berşum beni binlerce kez teşekkür ederim sana ve kk daki dostlarıma :a015:
meğer ne güzel miş birileri tarafından sevilmek ve sevildiğini hissetmek inan bu yazıyı yazarken gözlerim dolu dolu yazıyorum :a015:
ayrıca ben yılın üyesi konusun da ısrarımı sürdürüyorum
yılın üyesi BERŞUUUUUUUUUŞeniz

ya benide yazmışsın yılın üyeleri arasına senağlama aday gösterilmem bile yeterliydi , çok teşekkür ederim güzel yüreklim Şeniz

sensin yılın üyesi berşulem :asigim:

31- Yılın Üyesi?

Bana göre,Kadınlar Kulübü sitesinin kıymetini bilip,arkadaşlıklara gönül vermiş,dostlukları ceplerine almış her üye yılın üyesidir.:asigim:

Sonrasında;
elif, yeşilim, minasera, güneş55, ahsen44, Tanem, LİLLYUM, realist, tılsım, anuşka, barçman, nar, hacerana, asena66,

Delphin, cüvcüv, kumsall, camdankalp, canavar, Emez, tatlıcadıarzu, ilona, kelebek, kuzum, deniz_güneş, kronik, @Buket@, mune, CaNo,l ente, irna, Ayn, aşk perisi, iremsu, Eylül-son, Hülya, NesCafe, NEFERTARİ, ÇİTLENBİK, evla, güllüper, esra, KALB!M, bluish, snakeeyes, anneyim ben, ekrulum mor ametist, talin, dids, ikrar, Zepp, iremsu, Nazlı, ayvenur, Safir,beyaz toprak, sergüzeşt, Eylüll, gurbağa prenses, azem, Fatoş, vicdan, seyran, yeşilırmak, Ceyhan, Şimal, asi mavi, Bonus, masal, Özgürce, yaren76, kanaviçe, hira nur, Laale, seli 34, sheker 34, banuca75, mirayım, husel, oğulcan, NILBERA, gözyaşı, BitliPufi, RoberBurcu, tasula, Dağçiçeğim, SonYaprak, yağmur…, lafael, denizyıldızı, Limoni, cim ci me, ewa, rüzgarım, Tuliş, leerenim, nur1835, Alsebe, eflatun3333, nevbahar, feyzanaz, kumpir, kalimera, 1_sen, kakule, lllalll, MELİNDA, LaRisa, özo35, pegasus, sny, SodaLemon, Zeren, @saranur@, aLLeGRia, anahita, arsa72, Aspirin, Ayşecik, Bed of Roses, belissimo, bera-berrak, Deryacık, Deryalı, didosh, dimağ, elif isra, ftmdgn, yessilim, olilya, esra cadı, mesure,i nşirah, paşa07, sevgi8, white girl, nephente, Z@z@, CORUMLUcadı, Sarı Melek, Sıla,Pamuk, PamukŞeker, mehalp76, ayşemim, Ayşegül, gül6748, nurrcan, RedRose, Halley, Krdi, SENACE, yezavel, YELİZ, Herbela, cemrem, ibolya, püsküüt, sevdiyar, pinandtoys, chatlak, burbuk, gülsemm, hanzadem, arzusoydan, Eceenazz, ze-ta, graf, SeA, TubiornatTubi, fındık kurduyum ben,Forever , yok ,CHOSEN, VENUS, FEELİNG, pinandosyt, chatlak, Che, dr.asli.................................................

Benim naçizane aklıma gelen yılın üyelerinin nickleri..200 kişiyi geçkin,unuttuklarım varsa kusura bakmasın lütfen..Şeniz

mutluyllarts3jk6.jpg

ne tatlı bır ınsanmıssın sen bersule ablam ya senı daha onceden tanımaya baslams olmak ısterdım ama zararın neresınden donulse kardır :asigim:

yumusacik melek kalbin ve yazdıgın bu guzel mesaj (nickim aralarinda oldugu ıcın ayrıca gurur duydum, onore oldum cok tesekkur ederım) secımımde yanılmadıgımın en guzel kanıtı yılın uyesı bersule ablam tabıkı a.s.

Tam yatcaktım ki aklıma geldi KK bakayım dedim.

Arkadaşlar tüm enlerı kutluyorum. Kalpde yer edinmek zordur ne güzel hepiniz
sanalda da olsa kendinizi iyi ifade ederek akılda ve kalpte yer etmişsiniz.

Lahanama da (Berim'den bahsediyorum) emeklerinden dolayı teşekkür ediyorum, Hakkını helal et dostum. Kutluyorum seni.

Yeni Yıl Sağlık, Barış, Huzur ve Güzellikler getirsin heryere ve herkese...

senağlamasenağlama Berimi okurken tutamadım kendüümüü.

Ellerine, kollarine ve yüregine saglik BerSulem. KK´nin en yüregi sevgi dolu üyelerden birtanesisin...
Secilen tüm arkadaslarida tebrik ediyorum.
Herkeze mutlu yillar diliyorum a.s.

Güzel yürekli BerŞule ablacım çok uğraştın emek harcadın ama son yazıda bitirdin beni ya:çok üzgünüm:Şeniz

KK da ki herkez bir yönüyle "en" zaten:1hug:

Adaylarıda seçilenleride tabrik ederim:asigim:

Özelikle de Berşule ablamı ayrıca tebrik ederim:1hug:Şeniz

Şule Hatun'um, bizler için yorulan herşeyine sağlık olsun!
Tebrik ediyorum ve öpüyorum bıngıldağından :) :1hug::asigim:Şeniz
Adayları ve enleri de tebrik ediyorum:1hug:.

31- Yılın Üyesi?

Sonrasında;

mutluyllarts3jk6.jpg

Off şulem ya sen naptın keşke gerçekten ödül yada böyle kocaman buket çiçekler verme imkanımız olsada verebilsek sana Şeniz
Herkesi kutluyorum ve hepinizi çok seviyorum :asigim: KK dan öncesi ve KK dan sonrası diye bişey oldu benim için hepiniz iyiki varsınız Şeniz
Sende iyiki varsın berşulem o güzel yüreğin hiç bozulmasın inşallah
Ayrıcada yılın üyesi sensin :1hug:

Ben bişey daha demek istiyorum bu kadar uğraşılıp,kafa yorulup,sabah erken gece geç demeden sitede renk olsun diye bişeyler hazırlanıyo fakat hakettiği ilgiyi görmüyo bence.
Kimse darılmasın ama aday olan bazı arkadaşlarımız bile gelip şuraya iki isim yazamadılar.Eminim bir hafta daha kalsaydı yine yazan olmıyacaktı.
Tabiki kim en kim en değil hiç bir önemi yok KK başlı başına bir güzellik ama bu nasıl iş? Her konuda her türlü yorumu yapıyolar iş böyle bir olmaya gelince ortada sayılı kişiler var.Herkesin burda olabilmesini isterdim o zaman daha da sıcak olurdu bence :eek:

Öyle aklıma geldi paylaşmak istedim kimseye laf atmaya çalışmıyorum lütfen yanlış anlaşılmasın.:eek:

:uhm: Bonus güzel özetlemişin hem de içten. Ben hiç böyle düşünmemiştim.
Neden diye fikrime soktun şimdi.:uhm: Neden acaba ?

Bende mesela sevmem "en" olmayı hani ne bileyim ukalalık gibi gelir. Sonra insan, sıralamaların da bir kişiyi seçemez yani herkesin ayrı bir yeri vardır öyle düşünürüm. Çocuklara sorarlar ya "Anneni mi ? daha çok seviyorsun babanı mı ?" diye. İşte bana bunun gibi gelir arkadaşlarımın arasından birini en seçmek.

Ben buraya bir sene oldu üye olalı bir çok en yarışmaları oldu, kendimce katılım yaptım.
Tabii ki insan KK'da bu konuda da hatırlanmak ve niki geçsin isteyebilir yani insan sevdiği bir yerde bir adının olması güzel. Buraya isimler,
öneriler ve özel mesajlar doğrultusunda yazılmış ve bu haklarını kullanan arkadaşlarımız önerilerini iletmişler. En olmak değil, benim için gerçekten listede yer olmakta şu bakımdan mutlu hissetirdi beni, demekki önerilebilecek kadar tanıtabilmiş ifade edebilmişim kendimi. Onlara teşekkür ediyorum. Çünkü biliyorum ki burda herşey emek ve zaman. O özel mesajı atmak bile, katagorilere bakıp karşısına yazmak bile emek ve zaman.

Şimdi nereye mi gelmek istiyorum. Evet emek ve zaman...
İlkönce emeği geçen herkese teşekkür ediyorum, fikir sahibinden tüm oy kullananlara, onları bir bir sayıp yazan Berime ve gelip burda emeğe saygı gösterenlere...

Belki en olmayı sevmiyoruz belki de o katagorilerde kendi gönlümüzde başkalarının isimleri var. Mesela ben bu yüzden kendime kızdım çünkü eğer görseydim bir katagoride kendi sevdiğim bir kişinin yer almasını çok isterdim.
Ama biliyorum ki ,burda olsaydım ve görseydim bana verilen hakkı kullanıp özelden seçimlerimi belirtseydim, listede yer alırdı. Hani gerçi oda en olmayı sevmez ama ben görmek isterdim. Burda seçim vardı demokrasi vardı adayları seçerken, bunun içinde teşekkür ediyorum.
Daha önceki enler de isimler nasıl belirleniyor hiç bilmiyordum mesela.
Bu farkılılığından dolayı da kutluyorum.
Çünkü Çünkü Çünkü... Berimin yaptığı tüm yarışmalarda bir kişi değil paylaşım yapmak isteyen ve fikir belirten herkese yer var. Çoğulculuk var.
Bende bunları söylemek istedim.
Nacizane fikirlerimdir umarım doğru ifade edebilmişimdir.

Senin soruna gelince bonus evet her konuda fikir beyan edenler niye burda yok dersen ona hala bir cevap oluşturamadım. Sanırım daha önemli işleri vardı :)
Engüzeli ne demek biliyormusun bence bu topikte gelenin de gelmeyenin de Canı sağolsun. Seveninde sevmeyenin de Canı sağolsun. :))

Sevgiler Saygılar :)

öncelikle kategorilerde aday olan ve seçilen herkesi tebrik ediyorum..bana oy verenlerede teşekkür ediyorum...sitede çok daha dobra delikanlılar var ama fazla oy veren olmayınca ihale bende kaldı sanırım:asigim:
berşuleye ayrıca teşekkür etmek istiyorum ama.karnındaki bebeğe rağmen,eşinide peşinden sürükleyip (!) gece-gündüz demeden bizler için uğraştığı için.o yarışma senin bu yarışma benim emek harcadığı için...işin içine asla hile karıştırmadığı için...
yılın üyesi olmayı çoktan hakettiği halde tevazu gösterdiği için...
ona teşekkür etmeyi unuttuğum halde beni afettiği içinyerimseniben
herş ey için ona çok teşekkür ediyorum..
bonusuma ve camdanakalbime bende katılıyorum.adaylarını merak ettiğim,okumaktan zevk aldığım o kadar çok kişi vardı ki,hiçbirini burda görmedim.aday oldukları halde...
emeğe saygısızlık diye değil zamansızlık olarak düşünmek istiyorum...
herkese mutlu seneler....eşinizle dostunuzla sevdiklerinizle ,sağlık ve mutluluk içinde bir yıl geçirmeniz dileğiyle....

Berşulem; burada "ben" değil "biz" olmanın güzeliğini inceliğinle, zekanla, iyi niyetinle bizlere yaşattın."Niye eli maşalıymışım ben oynamıyorum banane" demedin.
Hoşgörü, anlayış, sevgi sayesinde 2007 nin en güzel yarışmasını da bitirdik.

Berşule ve diğer bütün arkadaşlarımı kutlarım.Bizleri burada buluşturan ve dürüstlüklerinden hiç vazgeçmeyen yöneticilerimize de teşekkür ederim.

Ben de hem aday gösterilmekten hem de oy almış olmaktan çok mutluyum.

2008'in getireceği güzelliklerde buluşmak üzere...​
:1hug:​

sevgili arkadaşlarım canlarım ciğerlerim kuzu sarmalarım ilk önce hepinizi çok sevdiğimi belirterek sözlerime başlamak istiyorum takıştığımız ufak tefek tatlı atışmalarda bulunduğumuz olmadımı tabiki oldu ama onlar bile benim için bir değer arzatmektedir.....
birinci seçilen arkadaşlarımı ayrı ayrı tebrik ediyorum acizane bana oy verenlerede burada huzurlarınızda teşekkürlerimi sunuyorum..Berşulecim senin kadar değerli yüreği temiz ve yılın üyesi seçilmiş biri tarafındanda yılın üyesi katagorisine girmiş bulunup yazılmaktan ayrı bir gurur duyuyorum canım sana ayrı ve çok özel teşekkür ve öpücüklerimi gönderiyorum..
kk nın güzelleri hepinizin yüreği çok güzel ve temiz hepiniz sevgi dolusunuz bu sevginizi bizlerle paylaştığınız için bütün kknın güzel hatunlarınada ayriyetten sevgilerimi sunuyorum....çok duygusal bir sabah yaşıyorum ve bunu sizlerle paylaşmak istedim çnkü insanın birileri tarafından sevildiğini değer gördüğünü hissetmesi herhalde dünyanın en güzel yaşanan olaylarından biridir bir şahıs için...
neyse lafı daha fazla uzatmadan hepinizin özellikle (kimse kırılmasın)BERŞULECİM senin yılın üyesi olarak 2008 yılının güzelliler mutluluklar sağlık ve huzur bol bolda para getirmesini temenni ediyor ve öpüyorum hepiciğiniziŞenizŞeniza.s.canım arkadaşlarım benim:1hug:
:

kategorilerde aday gösterilen ve seçilen arkadaşlarımızın hepsini kutluyorummmmŞeniz
güzel paylaşımlarınız ve kk ya verdiğiniz emek için çok teşekkürlerrrŞeniz
berşulem canımsınn....Şeniz:asigim:

Herkesi tebrik ederim arkadaslar ...
e118.gif

Bersulecigim eline saglik canim ...
a200.gif

Iki kategoride yilin uyesi secilmisim :eek:oy veren arkadaslara ayrica tsk ederim ...
a194.gif
:hooray:

X