2007 Aralık ayında hamile kalanlar

kizlar ben bugun 5+5 oldum. ama benim bir sorunum var uykuuuu:çok üzgünüm: ben hamilelerin cok uyudugunu duymustum benim neden uyku sorunum var hamile kaldigimdan beri dogru duzgun uyumuyorum.. acaba coook uzun yillardan beri olmuyorduda heyecandanmi yoksa diyorum hamileligimde bir sorunmu var? lutfen bana yardimci olun arkadaslarimm..

cnm öncelikle hamişliğin hayırlı olsun.bende sen gibi durumlar yaşıyorum saat 11lere kadar yatar ben artık en geç saat 9da uyanıyorum.şuan içimizde artık bi canlı var ve yaşam için uğraşıyor ve bu sebepten dolayı metebolizmamız hızlı ve enerji yüklü diye düşünüyorum ben

slm kızlar ben pazar günü test yaptım pozitif çıktı ama tam emin olamıyorum sağlık ocağında bi daha mı yapsam

slm kızlar ben pazar günü test yaptım pozitif çıktı ama tam emin olamıyorum sağlık ocağında bi daha mı yapsam

slm güzelimnasıl gidiyo hamişlik.sat tarihinden kaç gün geçti üzerinden benim 1 haftada netleşmişti.bi doktora gidip keseyi gör istersen hem vitaminlerede başlarsın bi an önce gerekli tetkilerde yapılır

canım 12. gün geçmişti yaptığımda ama görümcem gitme dedi sağlık ocağındada aynısını yapıyolar öyle kaldı

sen bian önce doktora git güzelim.benim son sat tarihim 7 aralıktı ayın 16sında gittim kesemi gördüm.cumartesi günü kalp atışlarımı duymaya gitcem inşalllah.

inş. canım ya insan çalışınca zor oluyo evde olsaydım çoktan gitmiştim

ihmal etme özel hastaneler aksam vakti için bile randevu verebiliyo.tahlilerini yaptır ve vitamin almaya başla.benim doktorum bana elevit isimli vitamin hapı verdi ama piyasada tükenmek üzere imiş zor bulduk

slmm kızlarrr 5+9 olduk bugünnn allahıma şükürler olsunn... dış gebelik kokusunu atlatdıkk fakat bide suu mol yani boş gebelik korkusunuda bi atlatırsak allahın izniyle... bizde 9 şubatta dr gidecegiz keseyi gördükk kalp ve bebeği görmeye gidecegizz allahınn izniyle inşallah herşey yolunda gider... allahımm bebek isteyenlere bebek... hamiş olanların ise bebeklerini sağlıklı bir şekilde kucaklarına almalarını nasip eylee yarabbimmm aminnnnnnnn

ayşe& serkan çok sevindim canım allah inş. hayırlısıyla kucağımıza almamızı nasip eder

Bende 5+3 haftalık hamileyim. Şuanda ağır bir grip geçiyorum. İnşallah kısa zamanda atlatırım. 9 şubatta bebeğimizin kalp atışlarını duyucaz inşallah. Çok heyecanlıyım, mutluyum, Allah bebeklerimize hayırlısıyla kavuştursun bizleri. Psikolojik değişiklikler var mı sizde? Benim zaten duygusal bir yapım var, hamilelikle beraber gözümün yaşı dinmez oldu.

arkadaşlar merhabaa..benim bulantılarla başım dertte 7+5 oldum.işallah sizler daha iyisinizdir.bulantı için ilaç kullanan var mı aranızda...

birde kayınvalidem şey dedi 2 aylık olsun öyle gidelim yoksa bakmıyolarmış

ayyy aşkolsun canım ya, biz nasıl bakındık o zaman doktora söylermisin yasakkelimesen onlara bakma ikna et ve doktora git sonra pişman olursan seni kayınvaliden de kurtaramaz, canını sıkmak istemem ama ben bu ortalıktan dolma kelimelere çok kızıyorum beni yanlış anlama sakın ben seni düşündüğüm için söylüyorum, rabbim sana kutsal çok özel bir emanet vermiş ve sen hala doktora gitmiyorsun sağlıklı mı değil mi bilmiyorsun, bence bir an evvel harekete geç tatlım allah yardımcın olsun....

arkadaşlar merhabaa..benim bulantılarla başım dertte 7+5 oldum.işallah sizler daha iyisinizdir.bulantı için ilaç kullanan var mı aranızda...
Birescim ben de 7+3 oldum bugün ama bulantım hiç olmadı
yarın dr a gideceğim kalp atışlarını görmeye inşallah...
Senin bulantıların için de ilaç kullanma bence,limon ye çok iyi bastırıyor diyorlar...

slm kızlar günaydın topicte kimse yok sanırım.benim yaramaz uyutmuyo beni bişeyler yemem için bu saatte kaldırıyoo.sizdede böle sorunlar var mı bi tek ben mi böleyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…