2007 Aralık ayında hamile kalanlar

ya bunu kopyala dedikten sonra kilo bölümüne yapıştıramadım bir türlü. öyle olmayacakmı?

Hadi bakalım takvimlerimiz hayırlı olsun bayanlar
doğumlarımız da böylee kolay olur inşallah..
Ben dün bebeğimin kalp atışlarını gördüüm,doktor tam çıkıyordu varya
yapıştık eşimle bacaklarına,görmeden gitmeyiz dedik adam tekrar muaynehanenin kapısını actı ultrasonu actı falan ama sonunda doktor amca bizi kırmadııııı

Kızlar kimseler yok mu yaw??
Sohbet ederdik,nerelere kactınııız?
BBababmız nöbetçi bugün,canımız sıkılıyoooor...

slm kızlar nasılsınız.hamişlik nasıl gidiyo ben fenalardayım mide bulantısı,gaz,hazımsızlık vs. sizlerde nasıl.dün doktoruma gittim bebeşimi gördüm ama doktor zorlandı midemdeki gazdan ama sonunda görebildi bebişim gelişimine göre 7+5 günlük dedi.sat tarihine göre ise 9+2 günlük hamişim geç döllenme ola bilir dedi.bebeşimin pıt pıt kalp atışlarını duydum cok hetecanlandım az kalsın gözümden yşlar gelcekti zor tuttum kendimi.1 ay sonrasına randevu verdi nasıl geçer bilmiyorum

ben de dün gördüm kalp atışlarını ve acayip heyecanlandım.çok duygulandım.eşim de bi heyecanlandı ki valla şaşırdım.

ooo Cbele sen daha bunu doğurmadan 2. planlamışsın bile
hadi hayırlısı diyelim,ben de şimdi öyle diyorum bi daha 2. de olana kadar korunmicam diyorum,bana gülüyor herkes sen bir bak nasıl canavar olacak o diye...

Ahh anladıım ben de hamişsin zannettim,çok güzel bir bebek
bahtı da güzel olur inşallah...
allah analı babalı büyütsğn canıım.Adını ne koydunuz???

Canım benim adıda güzelmiş
Allah bana da nasip etsin erkek çocuklara bayılıyoruuum
sağlıklı olsun da hepsinden önce yeter...

Cybele sen kaç yaşındasın?
Sen çok sevmişsin bu bebek olayını,ben de hemen düşünüyorum
bebekleri hep çok severdim zaten..

Haklısın canım,ben çalışıyorum o yüzden
biraz tereddütlüyüm,arka arkaya olursa baş
edebilirmiyim onu bilmiyorum,bakalım Allahtan hayırlısı...

slm kızlar nasılsınız.momm ne yaptın duydun mu bebişinin klp atışlarını dün duydum ben cok güzeldii.

MOMMY iyiakşamlar canım yazdıkların için teşekkür ederim ama hala tedirginim hamilelikle ilgili hiç belirtim yok göğüsler aynı kasık ağrısı mide bulantısı hep tedirginim diğer 2 hamileliğimde böyle değildi ondan herhalde.Dr gidip kalp atışlarını görmedende içim rahatlamıyacak sanıyorum.Ne zaman gitmeliyim karar veremedim aslında normalde hiç böyle karamsar değilim yaşımın verdiği bi şeymi acaba?

Arkadaşlar bu arada herkese selamlar yazılarınızı takip edemedim benimde herşey yolunda giderse doğum ekim başı inşallah herkese Allah sağlıcakla bebeğini kucağına almasını nasip etsin inşallah

Kumralım o minicik kalbi görmek cok heyecan verici değil mi canım?
Artık biz iki kalp taşıyoruz,dünyanın en güzel şeyiymiş,değerlerdi
ama bana yaşamadığımdan boş gelirdi bu söz,artık çok anlamlı...
Caliptra
ben 8 haftalık hamileyim ama hiç bir belirti yok sadece göğüslerim bomba gibi oldu o kadar.Ne mide bulantım var ne de aşermem,baş
dönmesi ,tiksinti,iştah hiç bişey yok aynen önceki gibiyim,hiç endişelenme canım herşey yolundadır,biraz daha dayan bıdışının kalbini
duyunca anlarsın annesii...İlk bebeğin mi canım??

Hayır canım 8 yaşında bi kızım var ağustostada 2 aylık hamileyken sonlandırmak zorunda kalmıştık sen kaç yaşındasın ilk bebişmi nerde oturuyorsun?öğretmenmisin?

bende kızımı 27 yaşında doğurmuştum sana tavsiyem 2. de çok gecikme yoksa benim gibi karamsar ve panik olursun canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…