2007 Aralık ayında hamile kalanlar

Ben Zaten çalişiyorum Bayanlar Işte Ne Kadar Atriştirabilirsem Atiştiriyorum.ayrica Nerdeyse Her Yemekten Tiksiniyorum Evde Mutfağa Bile Giremiyorum.

[QUOTE="NAZ";1996244]

çok geçmiş olsun canımm
bende grip olacak gibiydim hemen tedbir aldım, zaten bol portakal suyu içiyoruzya içine limonda sıkıyorum artık
limonlu ıhlamur
nane-limon-elma kabuğu kaynatıp içmekte iyi geliyor
birde en mühimi dinlenmelisin canımm
mümkünse rapor al 2-3 günlük, değilse en azından evde dinlenmeye çalış
ateşinin çıkmamasına dikkat et olurmu tatlım, çok ağrın olursa PAROL içilebiliyormuş hamilelikte
tekrar geçmiş olsun canımm

çok teşekkür ederim tatlım tavsiyen için, çok incesin söylediklerine biraz daha yoğunluk vereceğim, biraz daha dikkat edeceğim ama çok zor durumdayım gerçekten, doktora gitmelimiyim sizce?:1no2::1no2::1no2:

nazcım geçmiş olsun benim bulantılar bugün başladı ne yicem ne yapcam bilmiyorum

hayatım teşekkür ederim, sana da çok geçmiş olsun inşallah, fakat kafamı kafamçokkarıştı tutamıyorum ne yapacağımıda bilemedim işi bırakacağım artık dayanamayacağım, biraz fazla ağır senağlamasenağlama geçiriyorum da ben, inşallah sen böyle olmazsın tatlım....

imkanın varsa gitmelisin canımm
dediğim gibi ateşlenmemen lazımm
Allah korusun erken gebelikte yüksek ateş kötü derler, hatta ilaç bile daha iyiymiş, bence çok kötü hissediyorsan doktora git belki vitamin takviyesi falanda verir canımm

herkese merhaba,
ben yeni üye oldum ama bu forumları hamile kalma sürecimde çok takip ettim..
5 haftalık hamileyim ben de..........
çooooook mutluyum umarım hepiniz de öylesinizdir..naniknanik

herkese merhaba,

hoşgeldin ve hayırlı olsun canımm
elbette hepimiz çoook mutluyuz ama işte bazı arkadaşlar ağır geçiriyorlar hamileliklerini ama düzelecekler iyişallahhh
kolay değil içimizde kutsal emanetler taşıyoruz kızlarrrrr
Allahım onlara sağlık versinde biz herşeye katlanırız, anne olmak böyle birşey demekki

nazcım noldu sana böyle ne kadar iyi gidiyodu düne kadar bence sen bi doktora görün

herkese merhaba,

tebrikler,allah tamamına erdirsin canıma.s.a.s.a.s.a.s.a.s.

canım benim ya, valla ben bugün daha da kötü oldum, bir taraftan mide bulantılarım bir taraftan şiddetli grip :1no2: mahvetti beni, eee birde eşim görevde, bende gurbetteyim ayyyyyy ben yanmayım da kim yansın derdime, birde çalışıyorum rabbim buna da şükür ama kendimi çok iyi hissetmiyorum bebeğim :emir_bebek::emir_bebek: herşeye değer tabiki şükürler olsun rabbime ama bu konuda bilginiz varsada ne olur yardım edin ne yapacağımı bilemiyorum çünkü..... senağlamasenağlamasenağlama

canım geçmiş olsun ıhlamur iç bol bol aman dikkat et kendine ilaç alamıyoruz zaten.Benim de hamileliğim zor geçiyor inan bana eşim kızıyor bebeğimize bakmıyorsun diye aç bırakıyorsun diyor herşey var hamd olsun ama yiyecek insan yok bu nedenle çok üzülüyorum yengemde hamile ama bi yiyor mide bulantısıda yok herşey güzel rahat yiyor yemeğini ne yapacağız bilmiyorum gerçekten

kızlar slm, zor buldum sizi yazılarınızı okudum hepinizin hamişliği güzel geçiyormuş çok sevindim, allahım umarım bebişlerinizi sağ salim kucağınıza almayı nasipeder, benim dış gebelik kesinleşti, kanamamda başladı bugün, ama sizin haberleri okuyunca seviniyorum bende aranıza en kısa zamanda geri döner hamiş haberimi veririm umarım ama bir kaç ay beklerim gibi geliyor, kolay şeyler yaşamıyorum

senağlamasenağlamasenağlama

kizlar bende sizdenim.bebisimin kalbini gördük gecen hafta.allah hepimize hayirli dogumlar versin,sizin dogumlariniz ne zaman?benimki eylulun 4ünde.

canim bu nasil bir tesaduf bende bugun 9 haftalik oldum doktorum benimde dogumum 4 eylul dedi hadi hayirlisi Alah insallah hepimizin hamileliginin devamini getirir.olmayanlarada versin rabbim

kızlar bakın boş durmuyorum biz hamileler için neler öğrendim

maden suyu mide bulantılarını engelliyormuş ama daha öncede belirttiğim gibi sodayla maden suyunu karıştırmayın maden suyu doğal bir içecektir

ayrıca kivi ve hurmada çok zengin doğal folik asit varmış :) haberiniz olsun

Kiviye bayılıyorum zaten kilo kilo yiyesim geliyor
tatlı ekşi bişey ya...Ama hurma hiç sevmem yaa

hepimize hayırlı olsun analı babalı sağlıklı evlatlat güzel ömürler versin
bende yeni öğrendim hamiş oldugumu bir hafta önce test yapmıştım

kimse yok mu kızlar uyuyormu herkes:1closedeyes::1closedeyes: bende uyku muyku yok bebişim beni erken saatlerde uyandırıyor bi şeyler yemem için.eşim diyo ki benim yapamadıgını bebişim şimdiden yapıyo helal benim bebişimejeyyar diye beni sinirlendriyoo

X