2007 Aralık ayında hamile kalanlar

Canım bulandı bulanacak diye bekleme sen ya
belki hiç bulanmaz,benim de hiç olmuyor bulantım.
İnşallah hiç de olmaz,çok rahat bir hamilelik geciriyorum Allahıma şükür.
:dance:

canım alemsin vallahi benim göğüslerde aldı balını gidiyor çok iyi görünüyorlar ama sızlamasa ne güzel olacak:) mide bulantılarını hiç sorma aynısı bende de var ne yapcaz bilmiyorum yemek yiyemiyorum meyve yiyorum arada su içmeyide azalttım hamileliğim zor geçiyor tabi Allah beterinden saklasın buna da şükür

herkese günaydın kızlar hamile olduğumu öğreneli daha 2 gün oldu ama iş yerinde yaptığım bi hata yüzünden sevincim yarıda kaldısenağlama

HİÇ İİ DEĞİLİM YA NOLDU BANA BÖYLE BİLMİYORUM ÇOK DUYGUSALLAŞTIM KENDİMİ ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM:1no2:

HİÇ İİ DEĞİLİM YA NOLDU BANA BÖYLE BİLMİYORUM ÇOK DUYGUSALLAŞTIM KENDİMİ ÇOK YALNIZ HİSSEDİYORUM:1no2:

ayyy ödümü koparttın kız, aşkolsunn
öyle değişik hissetmen gayet normal
daha başımıza kimbilir neler gelecek canımm:))
sağlıklı olsunlarda önemli olan o

kızlar slm, zor buldum sizi yazılarınızı okudum hepinizin hamişliği güzel geçiyormuş çok sevindim, allahım umarım bebişlerinizi sağ salim kucağınıza almayı nasipeder, benim dış gebelik kesinleşti, kanamamda başladı bugün, ama sizin haberleri okuyunca seviniyorum bende aranıza en kısa zamanda geri döner hamiş haberimi veririm umarım ama bir kaç ay beklerim gibi geliyor, kolay şeyler yaşamıyorum

denizcim senin adına çok üzüldüm ama herşeyde bi hayır var biliyosun umarım en kısa zamanda sen hamile olursun sarı kanarya ben daha doktora gitmedim ama sat hesaplarına göre 6+3 oluyo bugün ama mide bulantılarım başladı özellikle bişey yedikten sonra senin nasıl geçiyor hamilelik

canımm sakın kendini çok üzüp yıpratma olurmu?
herşeyde bir hayır vardır demek lazım
bende daha önce bir düşük yaşadım ve o gün ölücem sanmıştım üzüntüden ama derdini veren mevlam dermanınıda veriyor
sabretmek lazım
iyi düşün tamammı sonunda iyi olacak canımm eminim ben

canımm benim tam tersi, yani midem hafiften acıkmaya başladığında bulantı başlıyor tuzlu birşeyler yiyince duruyor
ama sanki hergün biraz daha artıyor gibi..
şimdiye kadar süperdi , ne bulantı ne bişey, sadece aşırı halsizlik uyku halim var, akşamları şişkinlik ve gazz. en zoruda bu oluyor maalesef..
senin nasıl geçiyor canımm?
ama doktora artık gitmelisin, ben ilk gittiğimde 5+5 dim, keseyi gördük sadece, sonra 6+6 da gittiğimde kalbini de duyduk meleğimin şükürler olsun..
sende git artık olurmu canımm
ben birazda erken öğrendim hamile olduğumu adetime 4 gün varken idrarda çıktı, yani zor dayandım doktora gitmek için:)))
yarın öbürgün gitsen sen iyişallah kalbini de duyabilirsin bebeğinin canımm

Hanimlar Ben Bu Gün 6+6 Oldum Mide Bulantisi Ne Kelime 2 Haftadir Berbatim.biliyorum Geçecek Ama Mahvoldum Gece Uykusuda Yok.sabah Akşam çikariyorum Bi öğle Yediğimle Durabiliyorum.bide Hanimlar Ben çikarirken Burun Kanamasi Da Oluyo Sonra Gün Boyu Kan Tükürüyorum Böyle Durumla Karşilaşan Varmi

Kızlar selaaama.s.
Cok zor oluyor dimi doktora gitmek için beklemek
Ben varya hergün gitsem giderim,tatlicadiarzutahlillerimi verdim
bugün cumaya gidecez,kalp atışlarını da duyarız bu defa inşallah
Eşim artık daga geçiyor,eve bi tane kelepir ultrason cihazı alalım da
sen hergün kendin bak diyor banaaa..:roflol:

canım benim ya, valla ben bugün daha da kötü oldum, bir taraftan mide bulantılarım bir taraftan şiddetli grip :1no2: mahvetti beni, eee birde eşim görevde, bende gurbetteyim ayyyyyy ben yanmayım da kim yansın derdime, birde çalışıyorum rabbim buna da şükür ama kendimi çok iyi hissetmiyorum bebeğim herşeye değer tabiki şükürler olsun rabbime ama bu konuda bilginiz varsada ne olur yardım edin ne yapacağımı bilemiyorum çünkü..... senağlamasenağlamasenağlama

valla güzelim eşinle aynı şeyi bende düşünmüyor değilim:))))
benim meleğimin kalbini duyduk doktor taaaa bir ay sonraya randevu verdi, nasıl geçicek günler bilmiyorumm
Allahım onun sağlıklı olduğunu bilsem yeter diyorum ama mide bulantımda çok olmuyorki emin olayım, sırf bu yüzden bulansın istiyorum bazen:))

hergün ,hurma ye canım,hem bebek gelişimine hemde anneye ,vede bulantılara ,çok faydası var,aslında herkesin yemesi gereken ,bir meyve,hayırlı doğumlar dilerim,o burun kanamaları ,zorlanmaktan olabilir ,bendede, oluyodu ,a.s.a.s.a.s.

çok geçmiş olsun canımm
bende grip olacak gibiydim hemen tedbir aldım, zaten bol portakal suyu içiyoruzya içine limonda sıkıyorum artık
limonlu ıhlamur
nane-limon-elma kabuğu kaynatıp içmekte iyi geliyor
birde en mühimi dinlenmelisin canımm
mümkünse rapor al 2-3 günlük, değilse en azından evde dinlenmeye çalış
ateşinin çıkmamasına dikkat et olurmu tatlım, çok ağrın olursa PAROL içilebiliyormuş hamilelikte
tekrar geçmiş olsun canımm

canımm çok geçmiş olsunn
sabah bulantıları için bir arkadaşım tüm hamileliğinde yataktan kalkmadan ekmek içi atıyordu ağzına onu yiyip öyle kalkıyordu, mide asitini çekiyormuş ve iyi geliyormuş canımm
az az sık yemen lazım, ve yemek yedikten sonra bir saat falan dik oturmalıymışsın,hemen uzanmak yok yani:)
kuru gıdalar yemelisin, yani yemekten önce yada arasında yada sonra su falan içme suyu daha sonra içmelisin
birde çok bulantın oluyorsa mideni hiçç boş bırakmaman gerekirmiş, çubuk kraker derlerya ondan at arada ağzına canımm
Allahım kolaylıklar versin tüm hamişleree

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…