2007 Aralık ayında hamile kalanlar

herkese günaydın kızlar bende hamişim dün test yaptım pozitif çıktı :dance:

canımmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm,:dance::dance::dance:
allah sağlıklı bir hamişlik nasip etsin inşallah, tebrik ederim seni canım benim çok sevindim kısa süre içinde mutlaka doktora git, aksatma tatlım.....

canım gittim keseyi gördük allaha şükürler olsun 5+ 7 günlük 9 şubatta allah izin ederse bebeği görmeye gidecegizz canımm

tşk. ederim nazcım allah inş. hayırlı evlatlar nasip eder hepimize
bu arada benim canım hep tuzlu şeyler çekiyo kızlar şuanda ikitane biri acılı biri baharatlı olmak üzere çubuk kraker yiyorum

Ayşecim kalp atışlarını da gördünüz mü???
Ben de 5+6 haftalıkken gittiğimde kalp atışı görememiştik

canım gittim keseyi gördük allaha şükürler olsun 5+ 7 günlük 9 şubatta allah izin ederse bebeği görmeye gidecegizz canımm

canım çok sevindim senin :sm_cool: adına inan, rabbim inşallah hayırlı doğumlar ve sağlıklı bebişler nasip eder hepimize, bende 8 şubatta gidecem inşallah doktora:dance: bebişimi görmek için....

yok canım duyamadık erken çünkü 9 şubatta gidecegiz allahın izniyle 7 haftalıkken daha net duyuluooo canımmm allahım hayırlısı ilee herkese bebeğini bağışlasın allahım bebeklerimizi korusun...aminnnnnnn

hayatım, rabbim her işimizi hayır etsin inşallah ama tatlım bende doktora 5+4 günlükken gitmiştim ve duyamamıştım, sadece kesesini görebilmiştim tatlım, doktor 2 hafta sonra geleceksin o zaman hem bebişimizi hemde kalp atışını duyacaz inşallah dedi, tatlım sakın telaş etme yani bu dönemde duyulmuyor zaten......:1hug::1hug::1hug:

tşk. ederim nazcım allah inş. hayırlı evlatlar nasip eder hepimize
bu arada benim canım hep tuzlu şeyler çekiyo kızlar şuanda ikitane biri acılı biri baharatlı olmak üzere çubuk kraker yiyorum

güzelim afiyet olsun sana, ne güzel canın yine birşeyeler çekiyor, benim canım onuda çekmiyor, bir mide bulantısı aldı başını gidiyor ki sorma...kafamçokkarıştı

Bayanlarda Bende 6+5 Hamişim Henüz Gitmedim Dr. Bu Hafta Sonu Gitmeyi Planliyorum Inşallah Görürüm Bebişimi

Bayanlarda Bende 6+5 Hamişim Henüz Gitmedim Dr. Bu Hafta Sonu Gitmeyi Planliyorum Inşallah Görürüm Bebişimi

canım, rabbim sağlıklı bir hamilelik dönemi nasip etsin inşallah, bende 6+1günlük hamişim canım ama ben hemen gittim doktora, sende gitsen iyi olur bence, hem bebişinin kesesini görürsün, hemde sağlığı hakkında bilgi edinirsin....:1hug:
rabbim, yardımcımız olsun cümlemizin...

Ben bugün SATa göre 7+0 ım kızlar
yarın tahlillerimi yaptıracam cuma günü de bebeğimi
görmeye gideceğim,şu minik pıt pıtları bir görsem ahh
dünyalar benim olacak

dünyalar benim olacak

inşallah hayatım inşallah, rabbim hepimize sabr ve sağlık versin ki bebişlerimizde sağlıcakla doğsunlar inşallah, bende 8 şubatta gidecem hayatım o zaman bende meleğimin minik pıt pıtlarını duyacam inşallah....:sm_cool::sm_cool:

dünyalar benim olacak

gorursun ins canim. bende 5+3 hamileyim. Allahim ins bebislerimizi kucagimiza almayi nasip etsin.. ve olmayan arkadaslarada versin insaAllahh!!

kızlar bulantınız oluyor mu??
Ben de hiç yokk ama tek şikayetim göğüslerime el değmiyor.
Bomba gibi oldular göster ama elletme modelinden yani...:roflol:
Ayy bunlar 7 ay daha böyle büyümeye devammı edecek dersiniz???

Sudem o günler çok uzak geliyor banaaa
inşallah sağlıkla kucaklarsın bebeğini canım...

canımm Allahım kolay doğum nasip etsin sana, sağlıkla sıhhatle yavruna kavuşursun iyişallahhhh
bitmiş az kalmış kavuşmanıza, ne güzell,darısı başımıza iyişallahh

sudem allah yardımcın olsun arkadaşım, sen mutluluk yolunun güzel zamanlarını atlatmış, inşallah daha da güzel zamanlara yol almaya hazırlanmaktasın, rabbim hayırlı bir doğum ve sağlıklı bir de bebiş nasip etsin inşallah... rabbim zorunu kolay etsin arkadaşım......

bende hala sabah bulantıları yok kızlarr, annemin 3 hamileliğindede 9 ay afedersiniz çıkarmış,demekki ona çekmemişim:)kayınvaldeme çekmişim:))

sadece acıkmaya başladığımda yani miden boşalmaya başladığında son bir kaç gündür hafiften bulanmaya başladı, ama sanki midem direniyor gibi
yada başlamak üzere, bir arkadaşımın 8.haftada başlamış mesela

kizlar bende sizdenim.bebisimin kalbini gördük gecen hafta.allah hepimize hayirli dogumlar versin,sizin dogumlariniz ne zaman?benimki eylulun 4ünde.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…