20.haftada edüşük:(((

merve8585

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
13 Şubat 2009
4
0
ben 5 aralıkta erken doğum yaptım 20 haftalık gebeliğim sonlandı..16.haftada ileri ultrasona gittğimde doktor erken doum riski olmadını sölemişti..23 yaşındayım çok aktif bi hamilelik yaşıyordum..gündüzleri sürekli ev işi v.s. tempolu bi hayatım devam ediyodu çok hızlı hareket eden bi hamileydim bunlar sebepmidir aniden rahim açılmasıyla sancıyla normal doğum yaptım..bide cts günü doğum yaptım o hafta böbrek ağrızı çektim böbrek ağrısı etkilemişte olabilirmi..kafam çok karışık benmi sebep oldum hala pişmanlığını yaşıyorum..şuan doktorum yeniden hamile kalabileğimi söledi hiç bi tahlil yapmadı..bebeğin pleantası genetik tahlilden temiz geldi..ben yinede tiroid ve idrar tahlil yaptırsammı hamilelkten önce herşey normaldi..ama herşey normalse bebeğim nedne düştü(
şuanda izlemem gereken yol nedir

Merhaba merve8585,

Geçmiş olsun, oldukça sıkıntılı durumlar yaşamışsınız. Sizin durumunuz için önerim, ayrıntılı bir immunolojik inceleme yapılması ve bir rahim filmi çekilmesi olacaktır. Sağlıklı günler geçirmenizi ve doğru-etkili tedavilerle buluşmanızı dilerim.

Op. Dr. Osman Denizhan Özgün
Maya Tüp Bebek ve Kadın Sağlığı Merkezi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…