2 yıllık sevgilim acımasızca beni yarı yolda bıraktı çok kötüyüm

bilinmeyenkiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2024
45
-26
23
İlk defa ciddi bir ilişkim oldu. Beni doğal güzelliğimle kişiliğimle seven, benim için çok çabalayıp ne zaman ayrılıkla ilgili bir şey olsa ağlamaktan çıldıran birisiydi. Ailelerimiz bile çok iyi anlaşıyordu birbirimizin evinde kaldık hediyeler aldık seviştik her şey çok güzeldi. Ancak beni kendine çok bağladı zaman geçtikçe. İlişkinin yükünü bana devredip kendisi boşlamaya başladı ayrılıktan birkaç ay önce. Bu yüzden takıntılarım başladı ve takıntılarım yüzünden çok kavga ettik. Bana her seferinde ayrılırsak intahar ederim yemek yiyemem Allah belamı versin ki seni bırakmayacağım hep birlikte olucaz ayrılırsak o... çocuğuyum falan diyordu. Benimle hiç empati yapmıyordu ve her takıntı kavgası ettiğimizde çeneni kapa kes sesini ağzımı açtırma yürü git gibi kelimeler kullanıyordu. Aslında çok efendi, çalışkan ve saygılıydı ama kavga ederken bütün saygısı gidiyordu. Ayrılıktan önceki gece ondan haber alamadım nefesim kesildi saatlerce ağladım. Ve bana hiç tanımadığı insanlarla spor yapmaya gittiğini hepsiyle samimi olduğunu benimle yaşadığı kavgalar konusunda kafasını dağıtıp çok eğlendiğini söyledi. Bi de pişkin pişkin "eee sen naptın ağladın mı bütün gün" dedi. Sonra dayanamadı annem müdahale etti dedi ki bak sen benim kızımı çok ağlatıyorsun onun takıntılarını anlamıyorsun her ne kadar tuhaf olsa da o kız gerçekten zeki ve sevgi dolu, seni de oğlum gibi seviyorum her ne yaparsan yap, sonuçta bize hiçbir kötülüğün olmadı dedi. Ve sevgilim annemin konuşması biter bitmez beni terketti. Güzel bir söz bile söylemedi verdiğimiz o kadar emekten sonra, sadece ben bu ilişkiyi bitirmek istiyorum zaten hiç mutlu olamadık dedi ve öylece gitti. Dertleşebileceğim hiç arkadaşım yok ağlıyorum yeme içmeden kesildim yapayalnız kaldım artık neredeyse hiç telefon kullanmıyorum. Sevgilime kızgınım ama kendime DAHA DA kızgınım... Verdiğim emeklerin hiçbirini önemsemeyip o kadar söze rağmen yarı yolda bırakan birine bu kadar bağlanıp saf gibi devam ettirip bi de ayrılan kişinin kendisi olmasına izin verdiğim için... Napıcam nasıl unuturum bilmiyorum. Ben burada ağlarken o da samimi olduğu yeni arkadaşlarıyla (?) Eğlenip gülüyor... Allah belasını versin böyle insanların!!!

Narsistik kişilik bozukluğuna sahip bu insan. Geri dönecek, sen de kabul edeceksin, seni yine göklere çıkaracak, yine oradan aşağıya pat diye bırakacak ve sen iletişimi tamamen kesmek istemedikçe, kabul ettikçe bu şekilde kısır döngü devam edecek. Sana kısaca özetledim, araştır, bilgilen bu insanların nasıl olduklarını. Ama maalesef yaşamadan öğrenemiyor birçok kadın. Yaşamaman ve kestirip atman, geldiğinde de kabul etmeme dileğiyle.

Son düzenleme:
Ailelerin dahil olması için çok erkenmiş. Siz sevgilinizle sorun yaşadığınız için annenizi aratamazsınız, evli olsanız bile aratamazsınız ki sevgiliyken ne alaka ? Takıntılar şunlar bunlar hepsi bahaneler ve sebepler. Sebepte bahane de düşününce bulunur sevgisi bitmiş. Belki gerçekten bunalttınız belki gerçekte hiç sevmemişti öyle ya da böyle bitmiş şimdi yola bakma zamanı. Acı çekeceksiniz biliyorum ancak önünüzde uzun bir yol var ve üzülüp ağlamak için gençlik çok kısa. Zararından neresinden dönülürse kardır diyip devam etmeye çalışın. Arkadaşlarınızla çıkın sosyalleşin biraz nefes alın ve her haltı annenize anlatmayı, aileleri tanıştırmayı bırakın.

yazdigin iyi ozelliklerin yarisindan çoğu zaten red flag. sen iyi saniyorsun ama sacma sapan bir ilişkiymis. ayrica spora da gider, baskalariyla da güler eder yani. bunlara neden bu kadar takiliyorsun? adam sevdi diye cekmek zorunda mi tüm bu dramlari. öldü mü, kara haberini mi duydun da nefesin kesilene kadar agliyorsun? böyle böyle bogmuşsunuz birbirinizi.
bence ayrılık dogru bir karar.

İş ciddiye binmeden neden ailelerinizi tanıştırdınız ki? Bence çok hızlı ilerlemişsiniz ortada daha bir şey yokken. Ayrıca yok ayrılırsak intihar ederim yok seni bırakırsam onun bunun çocuğuyum diye cümle kuran biriyle asla birlikte olmazdım. Ne ruh hastası bir kişilik. Kavga esnasında saygısını yitirmesi zaten hanesine eksiyi yazıyor. Önüne bak. Böylesi insan için ağlamaya değmez değer vermediği ve narsist olduğu çok açık.

. Bana her seferinde ayrılırsak intahar ederim yemek yiyemem Allah belamı versin ki seni bırakmayacağım hep birlikte olucaz ayrılırsak o... çocuğuyum falan diyordu. Benimle hiç empati yapmıyordu ve her takıntı kavgası ettiğimizde çeneni kapa kes sesini ağzımı açtırma yürü git gibi kelimeler kullanıyordu.
Bunlar hic normal insan davranislari degil, cok abartili ve sacma, tam bir ruh hastasi. Ayrildigi iyi olmus.

İlk defa ciddi bir ilişkim oldu. Beni doğal güzelliğimle kişiliğimle seven, benim için çok çabalayıp ne zaman ayrılıkla ilgili bir şey olsa ağlamaktan çıldıran birisiydi. Ailelerimiz bile çok iyi anlaşıyordu birbirimizin evinde kaldık hediyeler aldık seviştik her şey çok güzeldi. Ancak beni kendine çok bağladı zaman geçtikçe. İlişkinin yükünü bana devredip kendisi boşlamaya başladı ayrılıktan birkaç ay önce. Bu yüzden takıntılarım başladı ve takıntılarım yüzünden çok kavga ettik. Bana her seferinde ayrılırsak intahar ederim yemek yiyemem Allah belamı versin ki seni bırakmayacağım hep birlikte olucaz ayrılırsak o... çocuğuyum falan diyordu. Benimle hiç empati yapmıyordu ve her takıntı kavgası ettiğimizde çeneni kapa kes sesini ağzımı açtırma yürü git gibi kelimeler kullanıyordu. Aslında çok efendi, çalışkan ve saygılıydı ama kavga ederken bütün saygısı gidiyordu. Ayrılıktan önceki gece ondan haber alamadım nefesim kesildi saatlerce ağladım. Ve bana hiç tanımadığı insanlarla spor yapmaya gittiğini hepsiyle samimi olduğunu benimle yaşadığı kavgalar konusunda kafasını dağıtıp çok eğlendiğini söyledi. Bi de pişkin pişkin "eee sen naptın ağladın mı bütün gün" dedi. Sonra dayanamadı annem müdahale etti dedi ki bak sen benim kızımı çok ağlatıyorsun onun takıntılarını anlamıyorsun her ne kadar tuhaf olsa da o kız gerçekten zeki ve sevgi dolu, seni de oğlum gibi seviyorum her ne yaparsan yap, sonuçta bize hiçbir kötülüğün olmadı dedi. Ve sevgilim annemin konuşması biter bitmez beni terketti. Güzel bir söz bile söylemedi verdiğimiz o kadar emekten sonra, sadece ben bu ilişkiyi bitirmek istiyorum zaten hiç mutlu olamadık dedi ve öylece gitti. Dertleşebileceğim hiç arkadaşım yok ağlıyorum yeme içmeden kesildim yapayalnız kaldım artık neredeyse hiç telefon kullanmıyorum. Sevgilime kızgınım ama kendime DAHA DA kızgınım... Verdiğim emeklerin hiçbirini önemsemeyip o kadar söze rağmen yarı yolda bırakan birine bu kadar bağlanıp saf gibi devam ettirip bi de ayrılan kişinin kendisi olmasına izin verdiğim için... Napıcam nasıl unuturum bilmiyorum. Ben burada ağlarken o da samimi olduğu yeni arkadaşlarıyla (?) Eğlenip gülüyor... Allah belasını versin böyle insanların!!!
sevgilinin adı u ile mi başlıyo

Takıntıdan kastınız ne ? Ayrıca neden annen müdahale ediyor?
Annem müdahale etti çünkü beni her gün ağlatıyordu ve annem de tek çocuk olduğum için fazla üzerime titriyor. Ben de aslında bitirmek istiyordum ama cesaretim yoktu o yüzden annem yardım etti zaten sevgilim suçunu bildiği için hiçbir şey diyemedi

Size büyük beklentiler yüklemiş. Acınız da çok yeni. Yavaş yavaş geçecek. Ayrılık öncesi yaptıkları da zaten ikinizin de ayrılık zamanınızın geldiğini göstermiş. Önünüze bakmaya çalışın. Kendinize, hobilerinize odaklanın, önceden sevdiğiniz şeyleri yapın.

Nedir bu hız anlamadım ki, aileler tanışması sevişmeler kavgalar küfürler annenin araması çocuğun sana saygı duymaması en sonunda da bingo bay bay demiş zaten. Biraz kendine değer ver bu halinle çoğu erkekte aynı şeyi yaşarsın
Annem aramadı biz konuşurken müdahale etti çünkü bu çocuk beni aylarca ağlattı çünkü onun yaptığı her şeye sessiz kalıyordum annem de hakkımı savunmama yardım etmeye çalıştı ayrıca sevisme konusunda istekli olan oydu çünkü erkeklerin hepsi onu istiyor. Ailelerimiz tanıştı çünkü gizli saklı is yapmayı sevmiyoruz ve başta her şey çok iyiydi, böyle olacağını bilmiyordum çünkü ilk defa ciddi bir işe girişmiştim

Ailelerin dahil olması için çok erkenmiş. Siz sevgilinizle sorun yaşadığınız için annenizi aratamazsınız, evli olsanız bile aratamazsınız ki sevgiliyken ne alaka ? Takıntılar şunlar bunlar hepsi bahaneler ve sebepler. Sebepte bahane de düşününce bulunur sevgisi bitmiş. Belki gerçekten bunalttınız belki gerçekte hiç sevmemişti öyle ya da böyle bitmiş şimdi yola bakma zamanı. Acı çekeceksiniz biliyorum ancak önünüzde uzun bir yol var ve üzülüp ağlamak için gençlik çok kısa. Zararından neresinden dönülürse kardır diyip devam etmeye çalışın. Arkadaşlarınızla çıkın sosyalleşin biraz nefes alın ve her haltı annenize anlatmayı, aileleri tanıştırmayı bırakın.

X