Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar sımdı yusufu uyurtucam. sız nasılsınız ıyı mısınız?

ben bu sabah kahvaltıda 3 sıgara boregı yedım bugunlerde kendıme ozel menu hazırlayamıyorum hazır ne bulursma onu atıyorum agzıma.

dun yusuf cok kotu kusmustu bu sabah da kakası ısal gıbıydı. ıns. hasta olmaz.

belkı nane lımondan dolayı kakası oyle cıkmıstır dıye avutuyorum kendımı. aksama kadar bellı olur bakalım hasta mı olcak yoksa hersey normal mı....

sımdılık ıyıyım selmacım anlasılan senın keyfın yerınde maasallah Allah bozmasın

dogru dıyorsun oztrk cum.

ıyıyım napıyım yusufun pesındne kosuyorum

sen napıyorsun sen gecelerı mı gelıyorsun buraya gecelerı esım alıyor bılgısayarı o yuzden gıremıyorum buraya

inş hasta degildir canım bende cok rahatsızım belim agrıyor yine akşam dr gittim şimdilik agrılarım var inş gecer ine yaptırıyorum bakalım

gunaydinn kizlarr
cok sukur bugun biraz daha iyiyiz cocuklarlaa kizim ayaga kalkti bugunde yine birsey yememekte israr ediyor bakalim dunden beri uc dort cesit yemek yaptim yesin diye yok anam agzin asutten bask abirsey ygirmedi uc gundurr
siz neler yaptiniz ya bir turlu suraya gelip sizinle muhabbete dalamadim vallaa is guc hastalik araya karistii

:1shok: :1shok: şaşırdım canım yaa..bırakmanı hiç beklemiyordum doğrusu..
nasıl istersen tatlım. a.s.
ALLAH YAR ve YARDIMCIN olsun :teselli: opuyorumnanaktan

rabbim üzümü yarattı sen rızıklan diye senin gibi kötüler üzümden şarap yaptı haram çoğalsın diye ne camiye gittin bu dünyada ne de kiliseye hep ortalarda kaldın ne müslüman olabildin ne hristiyan şeytandan öte şeytanlık yaptın hayatında birkez olsun yetinmeyi bilseydin belki şükür etmenin ne olduğu hakkında bir fikrin olurdu.belki kul olamadın ama azcık insan olmayı deneseydin en azından ne kaybederdin..

üşütmüş yada sindirim sistemini bozan bişey yemiş canım..
şimdi nasıl peki..
nasıl ooldu bilmiyorum ama bilmiyorumkismile özledim senii :1closedeyes:

paylasımın ıcın tesekkur ederım selmacım :lepi:
üşütmüş yada sindirim sistemini bozan bişey yemiş canım..
şimdi nasıl peki..

bugun de ıcınde kucuk parcacıkların oldugu bır mama verdım ılk lkasıkta kustu. demek benımkı daha hala muhallebı kıvamından baska buyuk parcalı seylerı yıyemıyor.

nasıl ooldu bilmiyorum ama bilmiyorumkismile özledim senii :1closedeyes:

delikafaduldendelikafadulden
gercekten mi kiz nasil oldu hakkatten bende anlamadimm sanirim bende ozledim
hayirlisi kavusuruz insallah burlaradayim bak gelde iki muhabbet edelim gerci iki iism daha varr bir saate kalmaz burda sizinle muhabbette olacagim insallahh :içelim:

bende oturdum portakal molasi verdim sabah birsey yemedimm cubuk krekerle partakal suyu ictimm
simdide oturdum portakal yiyorum benim bogazlar felan gitmid durumda evi afedersiniz p.. goturuyorr
evle ugrasiyom anliyacaginizzz birde cocuklarla cocuklar evde olunca hic is bitmiyor valla okulun gozunu seveyim

Allahın aramıza koyduğu ihtilaflarla, çekişmelerle, bizleri ırklar ve milletler halinde yaratıp yarıştırması, ortaya çıkacak rekabet duygularıyla potansiyellerimizi fark edip onu yaratıcı çabaya dönüştürmemizi sağlamak içindir.
Aramızdaki ihtilaflar görünürde sevgisizlik, hatta düşmanlık yaratıyor olsa bile aslında temel amacı, insanın yarışma duygusunu körükleyip kim daha iyisini yapacaksa onu gösterebilmektir.Nitekim bir ayette 'Rabbin dileseydi insanları tek bir ümmet yapardı.Fakat Rabbinin merhamet ettikleri müstesna, onlar ihtilafa devam edeceklerdir.Zaten onları bunun için yarattı.....'(Hud, 118-119] buyurur.
İhtilafın oluşturduğu gerginlik ve rekabet duygusu aslında bir yarışma nedeni iken maalesef biz onu birbirimizi yok etme vesilesi yapabiliyoruz.Yaratıcı, insanlar arasında ihtilafın olmasını istemiştir, çünkü medeniyetlerin ortaya çıkmasının altında,milletlerin birbirinden üstün olma çabaları yatmaktadır.Bu da O'nun hikmeti gereğidir.
Yaratıcının isim ve sıfatlarının ortaya çıkması için de ihtilaf zorunludur.Çünkü Allah'ın lütfedici sıfatı yanında kahredici sıfatı da vardır.Ama sonuçta, her insan, bu düzen içindeki yerini ve tarafını, kendi arzusuyla belirlediği için Cenab-ı Hak da 'ittifak edenler' e lütfedici,'ihtilaf edenlere' de kahredici sıfatıyla görünmektedir...

posicim guzelim sen neler yaptin bakim ya yusufumuz nasill
benim minnosum nerde yaww onlada gorusemiyoz yani kimseyle muhabbete katilamiyomm valla beni takimdan atsaniz yeridir haa

akrepcım paylasım ıcın tesekkurler :lepi:

neslıhancım yusuf bıraz usuttu galıba ıstemedıgı parcalı bısey yedırınce hemen kusuyor :1no2:

ama dıkkat edersek daha ıyı olur ıns. son gunlerde cok cıktım dısarı cocuk da usuttu demek.

senınkıler ayaga kalkmıs hadı hayırlı olsun merak etme ıyıce hastalıktan kuırtulsun kızın yemek de yer ıns.

hmm..
sindiremediğinden de ishal olmuş o zaman..
mama da bozabilir çocuğu canım..değiştirdiysen.
heee portakal bahanesiyle benle muhabbete geldin dimii delikafadulden ama beni bulamadın delikafadulden

posicim guzelim sen neler yaptin bakim ya yusufumuz nasill
benim minnosum nerde yaww onlada gorusemiyoz yani kimseyle muhabbete katilamiyomm valla beni takimdan atsaniz yeridir haa

o zaman atalım seni bu cumaa laelaelaelaelae lülülülülülü bayanssulusmile

aman bacim hastalik havasi hertaraf dikkat et cocuklarin hast aolmasi kadar kotu bir sey yok bu dunyadaa
ama akrep dediyse kesin mama degisikliginden olmusturr
[/B]
hmm..

heee portakal bahanesiyle benle muhabbete geldin dimii delikafadulden ama beni bulamadın delikafadulden
he valla nerden bildin bacim hadi bir portakal yiyim oturayimda su kizlarla iki muhabbet edeyim dedimm oda nerddeee

o zaman atalım seni bu cumaa laelaelaelaelae lülülülülülü bayanssulusmile
sen ve beni atmak hii hic sen bensiz ben sensiz olabilirmiyiz bacim aklindan geciyormu seninn olumunekankayizsmile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…