Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

dogru dıyorsun oztrk cum.

ıyıyım napıyım yusufun pesındne kosuyorum

sen napıyorsun sen gecelerı mı gelıyorsun buraya gecelerı esım alıyor bılgısayarı o yuzden gıremıyorum buraya

evt cnm gündüz iş yerinde boşluğum olursa giriyorum genelde akşamlarım burda oluyoru internetim yapıldıya artık:))

rabbim üzümü yarattı sen rızıklan diye senin gibi kötüler üzümden şarap yaptı haram çoğalsın diye ne camiye gittin bu dünyada ne de kiliseye hep ortalarda kaldın ne müslüman olabildin ne hristiyan şeytandan öte şeytanlık yaptın hayatında birkez olsun yetinmeyi bilseydin belki şükür etmenin ne olduğu hakkında bir fikrin olurdu.belki kul olamadın ama azcık insan olmayı deneseydin en azından ne kaybederdin..

güsel dur bende facede paylaşım:))

bu günki mönüm kızlar

KAHVALTI bir üçgen peynir ıkı zeytin bir dilim ekmek birazda kırmızı biber patlıcan salatası közlenmiş bir yeşil cay

ÖGLEN ıkı dilim ekmek üç yumurtayla omlet ( yumurtalar cok küçüktü o yüzden üç ) domates salatası

ARA bir elma bir yeşil cay

AKŞEM bir tavuk budu bir orta boy patates ceyrek ekmegin yarısı kadar normal ekmek

su şu ana kadar bir litre

SPOR BİR SAAT YÜRÜYÜŞ LESLİ 4 MİL

posicim guzelim sen neler yaptin bakim ya yusufumuz nasill
benim minnosum nerde yaww onlada gorusemiyoz yani kimseyle muhabbete katilamiyomm valla beni takimdan atsaniz yeridir haa
burdayım neslım bende senı özledım yaa nerelerdesın hadı geldee
gıtsın kara yaglarr sekerım:roflol:

İYİ AKŞAMLAR MİNNOŞCUM NASILSIN NASIL GİDİYOR MONTİ opuyorumnanaktan

ıyı aksamlar selmacımm ıyıyım canım sagoll
montımm mınnos montısı gıbın gıdıyor
yok yok bu montı ısı benı bozzdu sureklı aklımdan
beyaz unlu seyler gecıyor cunku akrep beyaz un yasak dedı
zaten ınsana ne yasak dersen onu canı ceker ya bu montıde
bozdu benı anlıycagın yıne normale dönup cok cokk az yıyıpp
yesılcayımı ıcıp aksamlarıda 7 den sonra bısey yemeyerek
bıseyler yapabılırım belkı ne bılıyım selma artık napıcagımı,
sasırdım yanı .akrebımde kızıcak sımdı bana ,
ama ınan saat 1 de arazıye cıktım saat 7 de eve geldım
vucudum beyaz unlu seyler ıstıyor puhaca bıskıvu su bu
kendımı tutuyorum ama ıste gel görkı sonuc yokk:çok üzgünüm:

NEYSE CANIM SEN NASIL İYİ HİSSEDİYORSAN ÖYLE OLSUN BEN MESELA YÜZ YIL YAŞASAM O DEDİGİN HİÇ BİR YİYECEK AKLIMA GELMAZ İŞTE HERKESİN BİR SEVDİGİ ŞEY VAR O YÜZDENDE GEZMELERİMİ KOLAY ATLATIYORUM CANIM CEKMİYOR ORDAKİ YİYECEKLERİ sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:hulya::hulya:

bugunku menuumudee hıcc utanmadannn pis bogaz olarak yazıyım
barı en azından az yemıssın mıne kılo verırsın deyınn yaa
aslında gerceklerı soyleyınn yaa cok mu kotu menüm

sabah uyanamadım gec kaldık işyerinde ceyrek ekmek kasarlı tost yedım
saat 10 da bır kupa dolu yesılcay ıctım

saat 11 de 4 tane badem yedım
saat 12.30 da 4 tane köfte 2 yemek kasıgı bulgur pılavı
bır bardak ayran ve bır kıprıt kutusu kadar ekmek

saat 2de 1 adet elma

saat 5 te artıkk boyle gozumun onunden ekmekler sımıtler gecmeye
basladı kendıımı zor tuttum valla markete gıttım benı tutacak bıseyler bulmak
ıcın 1 adet cıkolatalı sut ıctım yıne en masum sey oydu galıba hamurısı yemektense
ama tabı o da sekerlı bılıyorum akrebımm offf offf

eve geldımkı kocısımmm yemek hazırlamıs tek ve yegane en guzel yaptıgı
yemek salcalı kasarlı makarna sana yemek yaptım dedı
tabı benım yemege oturma saatım 8 oldu ancak artıkk gozlerım kayıyordu
1 kase dolu makarna yedım yanında 1 kıprıt kutusu kadar koyun peynırı ıle
sımdı besı bır yerde cayımı ıcıyorummm bakalım neolucakk

bugnk menüm
sabah:1 diilim tam kepekli ekmek 1 kk beyaz peynir biraz çökelek 1 bardak elma çayı 2 zeytin domates salatalık

öğlen:hastanedeydim 1 simit 1 kupa çay

akşam:1 kase tavuklu corba 1 kase patates salatası 4 tane etsiz çiğköfte

az önce kuşburnu cayı içtim
2 lt su

Bugün hastaneye sağlam gittim ama az daha hasta çıkacaktım
sinirlerim okadar gerildi ki

bir daha tıp fakltesine gitmek mi tövbe

sabah 11 de gittim aile hekimliğine tahlıllerım cok sukur tertemız cıktı doktora gösterdım bakmadı bıle basından savdı.neyse dedım sınırlenmıyeyım

randevum 1.30 daydı o saate kadar bekledim gıttım doktora sınavım var 3.30 da gel dedi
niye bastan söylemediniz dedniz sinirlendim çıktım
bu arada memurlar o kadar suratsız ilgisiz ki anlatamam.her geleni azarlıyorlar.bi hasta ordakı memurla kavga ettı olay buyudu neyse kaçtım ordan gerildim ıyıce

biraz dolaştım gittim 3.30 da kuyruk var.4.30 a kadar bekledım ama delirecem.tansiyonum düştü bayılacam babam geldi oda şeker hastası.sinirlendi.dekana çıkacam dıye tutturdu neyse babamı zorla sakınleştim.artık yeter dedım tam gıdıyordum
sıra geldi önümdeki amca girdi .doktor benı göstererk önce o bayan dedı.onun randevusu 1.30 daydı dedı.der demez adam kükredi

amcada 1.90 boyunda 150 kılo var.başladı bağırmaya cağımaya herkes basımıza toplandı.karısı sakınleştiremiyor ağlıyor.adam delirdi resmen btn tahlillerlini yırttı
ben dondum kaldım o kadar korktum kı
doktor benı aldı odaya soru soruyor ama bend etık yok.elim ayağım tıtrıyo.sakın ol fılan dıyo ama kendime gelemedim.

amcayada üzldm acıkcası.tüm suc hastanenindi.sistem berbat.rezil olduk hastanede
doktora doğru dzgün soru soramadım bile.
uyduruk bi diyet listesi yazdı 2 ay sonra gel dedı
nasıl iş anlamadım valla
sabah 11 de gırdım hastaneye 5 te sinirlerim bozuk çıktım
lanet olsun kendi diyetim, kendim yapacam dedım.

anlıyacağınız rezil oldum kızlar.burnumdan geldi

haklısın canım yaa..ben de dondurma istiyorum..aslında ramazan ayında şaşırttım ben rotayı..öncesi ne güzel gidiyordu yaa.
bizi asıl bozan da çalışıyr olmamız.akşam da eve geç gelincegün boyu stres yorgunluk geçiştirilen yemek saatleri akşam hortlatıyor resmen iştah mekanizmamızı..aburcuburla rahatlatıyoruz kendimizi..
ama tek bildiğim kendimi düzeltmem gerektiği senağlama
NEYSE CANIM SEN NASIL İYİ HİSSEDİYORSAN ÖYLE OLSUN BEN MESELA YÜZ YIL YAŞASAM O DEDİGİN HİÇ BİR YİYECEK AKLIMA GELMAZ İŞTE HERKESİN BİR SEVDİGİ ŞEY VAR O YÜZDENDE GEZMELERİMİ KOLAY ATLATIYORUM CANIM CEKMİYOR ORDAKİ YİYECEKLERİ sempatiksalakcinnisempatiksalakcinni:hulya::hulya:
ciddimisin canım yaa..ne güzelmişsin sen..ama bana hayal geliyor..uff ben çok pisboğazım yaa :çok üzgünüm:
bugunku menuumudee hıcc utanmadannn pis bogaz olarak yazıyım
barı en azından az yemıssın mıne kılo verırsın deyınn yaa
aslında gerceklerı soyleyınn yaa cok mu kotu menüm

sabah uyanamadım gec kaldık işyerinde ceyrek ekmek kasarlı tost yedım
saat 10 da bır kupa dolu yesılcay ıctım

saat 11 de 4 tane badem yedım
saat 12.30 da 4 tane köfte 2 yemek kasıgı bulgur pılavı
bır bardak ayran ve bır kıprıt kutusu kadar ekmek

saat 2de 1 adet elma

saat 5 te artıkk boyle gozumun onunden ekmekler sımıtler gecmeye
basladı kendıımı zor tuttum valla markete gıttım benı tutacak bıseyler bulmak
ıcın 1 adet cıkolatalı sut ıctım yıne en masum sey oydu galıba hamurısı yemektense
ama tabı o da sekerlı bılıyorum akrebımm offf offf

eve geldımkı kocısımmm yemek hazırlamıs tek ve yegane en guzel yaptıgı
yemek salcalı kasarlı makarna sana yemek yaptım dedı
tabı benım yemege oturma saatım 8 oldu ancak artıkk gozlerım kayıyordu
1 kase dolu makarna yedım yanında 1 kıprıt kutusu kadar koyun peynırı ıle
sımdı besı bır yerde cayımı ıcıyorummm bakalım neolucakk
:roflol: :roflol: :roflol: ben de bir kase çorba içtim..bir iki çatal yumurta yedim..az önce bir avuç çekirdek ve cevizli ucuk yedim..şimdi de yeşil çayımı içicem..bakalım sabaha ne olucak :roflol: :roflol: :roflol:
imza: akşam sadece elma yicek şişkolardan biri :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
iyi akşamlar kızlar? maceralı bi gün den sonra girebildim nete çok şukurmafoldumben
hayırdır canım noldu ki fisfisfis
bugnk menüm
sabah:1 diilim tam kepekli ekmek 1 kk beyaz peynir biraz çökelek 1 bardak elma çayı 2 zeytin domates salatalık

öğlen:hastanedeydim 1 simit 1 kupa çay

akşam:1 kase tavuklu corba 1 kase patates salatası 4 tane etsiz çiğköfte

az önce kuşburnu cayı içtim
2 lt su
ne kadar az yemişsin..utandım kendimden şimdi :kedi: bilmiyorumkismile

:1shok: :1shok: :1shok: üzüldüm kuşum yaaa ohaoldumsmile iyi kurtulmuşun desene..
vala okurken ben sıkıldım..iyi sabırlıymışsın cnım benim..sen boşver biz kendimize yeteriz kaydirigubbakcemile5

:1no2::gitme:mafoldumben

:1shok: :1shok: :1shok: üzüldüm kuşum yaaa ohaoldumsmile iyi kurtulmuşun desene..
vala okurken ben sıkıldım..iyi sabırlıymışsın cnım benim..sen boşver biz kendimize yeteriz kaydirigubbakcemile5

1no2::gitme:mafoldumben :çok üzgünüm::a015:
akrebim sen ol benim diyetisyenim.ben bidaha gitmem zaten
2 ay sonra gel diyo.oo 2 ayda bır geleceksem ne anlamı kaldı

benmii bilmiyorumkismile hık :1shok: şeyy :eek: o zaman ben pişmaniyeden yemiim yaa kaydirigubbakcemile3
tamamm canım anlaştık o zaman..kendime şimdi geldim..ayy bayanssulusmile karamelcim süpersin yaakaydirigubbakcemile5 biz süperiz opuyorumnanaktan

benmii bilmiyorumkismile hık :1shok: şeyy :eek: o zaman ben pişmaniyeden yemiim yaa kaydirigubbakcemile3
tamamm canım anlaştık o zaman..kendime şimdi geldim..ayy bayanssulusmile karamelcim süpersin yaakaydirigubbakcemile5 biz süperiz opuyorumnanaktan

:KK1:olumunekankayizsmile

valla maşallah herseyi biiyorsun akrebim :)senden iyi diyetisyen mi olur :)
bak sen pişmaniye yersen ben hayli yerim :KK70: seni örnek alıcam bundan sonra :)

evet ya biz süperiz.yuppiiii

:KK1:olumunekankayizsmile

valla maşallah herseyi biiyorsun akrebim :)senden iyi diyetisyen mi olur :)
bak sen pişmaniye yersen ben hayli yerim :KK70: seni örnek alıcam bundan sonra :)

evet ya biz süperiz.yuppiiii

a.s. bir de o bildiklerimi tam uygulasam süper olucak kuşum.. ama biz bir bütünün parçalarıyız eksiklerimizi tamamlayıp destek olucaz daima daima daimaa turkbayragi
kuşum bak ne diceem hadi bayrama kadar acaip olalım hem bayramda görüşebiliriz de dimi senle vereliniortak endamımızı seyre dalarız yeşil çaylarımızı içerken :içelim:

a.s. bir de o bildiklerimi tam uygulasam süper olucak kuşum.. ama biz bir bütünün parçalarıyız eksiklerimizi tamamlayıp destek olucaz daima daima daimaa turkbayragi
kuşum bak ne diceem hadi bayrama kadar acaip olalım hem bayramda görüşebiliriz de dimi senle vereliniortak endamımızı seyre dalarız yeşil çaylarımızı içerken :içelim:

ay süper fikir ya:)bayramda görşelim cidden.gercı biz hataya da gecicez ama bi fırsat bulur gelirim:)

ayy akrebim inşallah ya.tek istediğim bayramda 65 kılo olmak :KK43:çok istiyorum bunu çok

canm benım yaa okudukcaaa bende dellendım resmeen
ınsanı sınır hastası yapıyorlar yaa neyse madem bu sekılde
bısy yasadın bıdaha gıtmezsın canım o doktoraa bıde basından savmıs zaten senı

akrebımmm guzelımmm bıl bakalım kım geldı
aksam sadece elma yıycek olan şişko patates mınnosslaelaelaelaelae
ay süper fikir ya:)bayramda görşelim cidden.gercı biz hataya da gecicez ama bi fırsat bulur gelirim:)

ayy akrebim inşallah ya.tek istediğim bayramda 65 kılo olmak :KK43:çok istiyorum bunu çok

bende bendeeee 65 olmak ıstıyorum yaaa sonrada 60 olmak ıstıyorum
sonrada 55 olmak ıstıyorum . bunların hepsını ıstıyorum
hem pastam dursunn hemde 55 olayım ıstıyorumm:roflol::roflol::roflol:

Bugün hastaneye sağlam gittim ama az daha hasta çıkacaktım
sinirlerim okadar gerildi ki

bir daha tıp fakltesine gitmek mi tövbe

sabah 11 de gittim aile hekimliğine tahlıllerım cok sukur tertemız cıktı doktora gösterdım bakmadı bıle basından savdı.neyse dedım sınırlenmıyeyım

randevum 1.30 daydı o saate kadar bekledim gıttım doktora sınavım var 3.30 da gel dedi
niye bastan söylemediniz dedniz sinirlendim çıktım
bu arada memurlar o kadar suratsız ilgisiz ki anlatamam.her geleni azarlıyorlar.bi hasta ordakı memurla kavga ettı olay buyudu neyse kaçtım ordan gerildim ıyıce

biraz dolaştım gittim 3.30 da kuyruk var.4.30 a kadar bekledım ama delirecem.tansiyonum düştü bayılacam babam geldi oda şeker hastası.sinirlendi.dekana çıkacam dıye tutturdu neyse babamı zorla sakınleştim.artık yeter dedım tam gıdıyordum
sıra geldi önümdeki amca girdi .doktor benı göstererk önce o bayan dedı.onun randevusu 1.30 daydı dedı.der demez adam kükredi

amcada 1.90 boyunda 150 kılo var.başladı bağırmaya cağımaya herkes basımıza toplandı.karısı sakınleştiremiyor ağlıyor.adam delirdi resmen btn tahlillerlini yırttı
ben dondum kaldım o kadar korktum kı
doktor benı aldı odaya soru soruyor ama bend etık yok.elim ayağım tıtrıyo.sakın ol fılan dıyo ama kendime gelemedim.

amcayada üzldm acıkcası.tüm suc hastanenindi.sistem berbat.rezil olduk hastanede
doktora doğru dzgün soru soramadım bile.
uyduruk bi diyet listesi yazdı 2 ay sonra gel dedı
nasıl iş anlamadım valla
sabah 11 de gırdım hastaneye 5 te sinirlerim bozuk çıktım
lanet olsun kendi diyetim, kendim yapacam dedım.

evt film gibi bi gün yaamışsın işte öyle kendini bişey sananlar insanlara bir günü zehir ediolar:KK43: neyse ki sonunda halletmişsin ama bence seninde dediğin gibi kendi diyetini uygula bacım sen

X