Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bugün ki menü
8.30
yarım dilim ekmek,domates,peynir,çay,haşlama patates
11.00
bitki çayı,1 tane bisküvi
12.15
bir kase çorba,2 yemek kaşığı pilav ve patlıcan yemeği,bir yemek kaşığı mantar haşlama,turşu
16.00
velimizin börek yapmış iki dilim börek ,çay
18.30
bir kase çorba,bir yemek kaşığı pilav,fırında patates köfte 2 yemek kaşığı
20.00
çay ve bir avuç çekirdek
22.30
misafirliğe gitik türk kahvesi ve bitter çikolata:kahve:

1,5 litre su karamel rakibim sana inat yemek miktarlarını azalttımalkisalkisalkis:dance::dance:

oztrkm ya suyu az içmissin
bitteride akşam yemişsin.nasıl eritecen bacım sen onu şimdi :)

oztrkm ya suyu az içmissin
bitteride akşam yemişsin.nasıl eritecen bacım sen onu şimdi :)

:))) ya su sorunu zaten var ramazandan sonra alışamadım ama zamanla çoğaltcam bittere gelince kuzen kahvenin yanında ikram etti ben napim şimdi bu benim suçum mu? öztürk ün suçu nee:roflol::roflol::roflol:

:))) ya su sorunu zaten var ramazandan sonra alışamadım ama zamanla çoğaltcam bittere gelince kuzen kahvenin yanında ikram etti ben napim şimdi bu benim suçum mu? öztürk ün suçu nee:roflol::roflol::roflol:

aboooow normal biri olsa yani kader arkadaşı olmasak bu kişi kaynanan veya seni kıskanan biri ola öyle bir lah söylerdiki laelaelaelaelae yap geç boşver anacım bidada gitme yemeye içmeye kimseye suyunuda şişe yap kendine 2.5 lt. ben öyle yapıyorum en azından aksatmadan ne kadar su içtiğimide bilerek kafam rahat oluyor hem çoook sorun yapıyor susuzluk böbrek kisti başta olmak üzere :eek:

bu arada öztürk beni ukela dümbeleği olarak algılama nolur kardeş takımıma bi bakem dediydim gece gece çenem düştü :kedi:

ayy minnoşş nerde ki..Akşam sadece elma yiyorduk onunla..açlıktan bayıldınmı yoksa huuu minnooşş kaydirigubbakcemile yoksa götürdünmü dolmaları bacım..bak ben bizimkiler hamburger yerken ben buraya kaçtım..hamburger hazırladım onlara..buzlukta hazır vardı..uff ne biçim koktu..ayran içtim su içtim yşil çay içtim buraya kaçtım atlattım..
iki avuç kabak çekirdeği de yedim..ama az önce benimki pişmaniye yerken bir baktım yemişim bende :sinifsinif: uff dayanamadım çok şirindi..amaa bol suyumu içiyorum.üzülüp stres yapıp yemek yemicem..sadece su bu saatten sonra :gitme:
senağlamasenağlamaevettt yapamadım akrebım elmamı yıyemedım
aksam ısten sonra spor salnuna gıttım sonra pazar falan derken 7de evdeydım
kocısım de yemek yememmıs benı beklemıs beraber yıyelım dıye kıyamadım bende
elma yıycem dıyemedım. 1 yemek kasıgı dolu barbunya yedım 1 yemek kasıgı
mercımek corbası ve 1 adet kara lahana sarması dedım bukadarı elma kadar olur ancak ondan sonra bır acıktım bır acıktım arkadas gorucen ama .neyse dayandım saat 10da altkat komsum geldı cay
yaptım yanına cubuk kreker bıde gofret koydum ee tabı nasıl durasın 5-6 tane cubuk
3 tanede gofret yedım evet benı dovebılırsın akrebım ama gercekten bırden elma
cok zorladı benı cok ozur dılerım canım ama onlar gece 1 de gıttıler ondan sonra ev topladım bulasık yıkadım en azından dedım 2 gofret erımıstır dıye
sabah kalktım tartıldım 600 gr vermısım puuu allah kahretmesın yemeseydın
60 lara ınmıstın mıne sen tam bır resılsın dedım cıktım evden cok sukur
kılo aldırmadı dıye dua edıyorum buaksam elma yapıcam ama canımm
elma yapıcam demeylen bıle 600 gr gıttı dusunsene:roflol:
akrebim ne yaptın :)
neslim görmesin bu kaçakmakları:KK1:

minnoşu bende merak ettim .kaçamak yaptı diye mi gelmiyor acaba :)
aksam eve gec gıttım sekerım sonra bıraz bulasık bıraz ev toparladım sonrada
altkat komsum geldı gıremedım ıste yemek yapıcaktım guya evdekı yemeklerı
bıtırdı aksam kocıs yapamadım

kuşumm valla bişii yapmadım..ama hak ver akşam normal yemek menlerine alışmış fücut..

ne güzel bir elma bir bardak ayran ve bir kupa yeşil çay sonrası benim kızın yanına sokulmuştum..çabuk uyusun diye bn de uyumuşum..eşim geldi kaldırdı..gececi bugün nymiş neden ona oturmuyomuşum kalktım bende ve onun yüzüne oldu işte :kızgın: ama midem bomboş gibi şu an..çok rahatım..su şişem yanımda..akşam menüsü olarak elmaya alışmalıyımm. şakkıdı

evet aksam yemeye alısmıs vucut bırden ne yapıcagını sasırdı akrebım
ama yok dunden alısmıstır sımdı benım vucut ınsallah bugun sey olmaz
bozulma yanı sekercımm Şeniz

buarada gunaydın sekerlerımmm mucuckkkŞeniz
akrebım sey sorucam sana ben sana daha oncede sormustum su tam bugday
ekmegını bımden al demıstın ya bımde su dılım dılım kesılmıs ama uzerıne
köy ekmegı yazan ekmegı al demıstın onu aldım bende o tam bugday ekmegımı
oluyo sımdıı canım. burada benım montımı bır duzene oturtamadım gıttı
ya sabah ogleye kadar yada ögleden sonra yapabılıyorum hep bozuyorum ya senağlama
alısıcam ama dur bakalım

opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanGÜNAYDINopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
opuyorumnanaktanopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan​

Son düzenleme:
kızlar baska topıklerden bırınde bu yazıyı buldum cok hosuma gıttı
hepımızın beynıne ıslesın dıye bızım grubada getırdımm:roflol:
Tabiki uzmana danışın ama kelebenk'e de kulak asın.
1. öğünlerinizi atlamayın.
2.sık ve az yiyin.
3.diet ürünlere abanmayın, doğal şeyleri tercih edin.
4.günde 2.5 litre su için.
5."düzenli" spor ve egzersiz yapın.bir ay malak gibi yatıp, iki gün deli gibi mekik çekmeyin.süreklilik önemlidir.
6.kendinize kesin yasaklar koymayın, unutmayın yasaklar cezbedicidir. örneğin haftada bir sütlü tatlı yiyebilirsiniz.
7."1 haftada 5 kilo vercem kurtulcam" tribine girmeyin, hızlı verilen kilolar fazlasıyla geri alınır.
8."oooh spor da yapmicam" tribine de girmeyin, yağlarınız eridikçe etlerinizi sıkılaştırmanız gerekiyor. sarkık bi bedene sahip olmak istemezsiniz değil mi?
9."abi bugün hiç birşey yemiicem kilo vercem" tribine hiç girmeyin, insan "yemeden"de kilo veremez.
10.günde 2-3 bardak yeşil çay için

buarada gunaydın sekerlerımmm mucuckkkŞeniz
akrebım sey sorucam sana ben sana daha oncede sormustum su tam bugday
ekmegını bımden al demıstın ya bımde su dılım dılım kesılmıs ama uzerıne
köy ekmegı yazan ekmegı al demıstın onu aldım bende o tam bugday ekmegımı
oluyo sımdıı canım. burada benım montımı bır duzene oturtamadım gıttı
ya sabah ogleye kadar yada ögleden sonra yapabılıyorum hep bozuyorum ya senağlama
alısıcam ama dur bakalım

evet canım o tam buğday ekmeği..
akşamları oturtucaz canım düzene inşallah..bugün daha rahat oluruz..yeşilçay epey kesiyor yeme isteğini.Tavsiye ederim canım.Hem bol su da içiriyor.Ben de sabah 68,4 tüm tartıldığımda,wc çıkışı 68,1 oldum..300 gr lık şettirmişim yanii :roflol: :roflol: :roflol: anca zaten fazla durmadım hemen cumburlop çıktı ve kalktım :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
yok yok cidden iyice sıyırdık biz :roflol: :roflol: sadece yediklerimizin değil de çıkardıklarımızı da hesaplıyoruz artık. :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

günaydın canım a.s.

opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan

gunaydıınnnn tatlımmm gel bakım sen kacma kımsın nesın
kac kılo verdın kac ayda verdın ne yaptın gızlı ıksırlerın varmıı
5 gunde 5 kılo dıye bısey varmıı madem geldın gruba artık bızım
kölemızsınn bızı zayıflatmadan gıtmıycekksınnkötükedihüso:roflol:

0000088qb7pr2ta6.jpg

gunaydıınnnn tatlımmm gel bakım sen kacma kımsın nesın
kac kılo verdın kac ayda verdın ne yaptın gızlı ıksırlerın varmıı
5 gunde 5 kılo dıye bısey varmıı madem geldın gruba artık bızım
kölemızsınn bızı zayıflatmadan gıtmıycekksınnkötükedihüso:roflol:

:1shok: :1shok: :1shok: minnoşş iyisin dimi canım :1shok: :1shok: bu azılı gardiyan görüntüsü nerden böyle şekercim.Eşine üzüldüm şimdi ben yaa :roflol: :roflol: :roflol:

evet canım o tam buğday ekmeği..
akşamları oturtucaz canım düzene inşallah..bugün daha rahat oluruz..yeşilçay epey kesiyor yeme isteğini.Tavsiye ederim canım.Hem bol su da içiriyor.Ben de sabah 68,4 tüm tartıldığımda,wc çıkışı 68,1 oldum..300 gr lık şettirmişim yanii :roflol: :roflol: :roflol: anca zaten fazla durmadım hemen cumburlop çıktı ve kalktım :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:
yok yok cidden iyice sıyırdık biz :roflol: :roflol: sadece yediklerimizin değil de çıkardıklarımızı da hesaplıyoruz artık. :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

:roflol::roflol::roflol: ay hıc gulecegım yoktu akrebım ya:roflol::roflol:
evet onu bazen bende yapıyorum kocısım sen kafayımı yedın napıyorsun
dıyor:roflol: ben gunde 3 buyuk kupa yesıl cay ıcıyorum canımm
coookk acayıp susatıyor oglene kadar 1 lıtre su bıtıyor ogleden sonrada 1 lıtre
yanı toplamda 2 lıtre kesın ıcıyorumda bazı gunler 2.5 yapmaya calısıyorum ıste
arazı gunlerı cok ıcemıyorum zırt bırt adamlara çişim geldı der gıbınn olmasın dıye:roflol:
evet bugun tam olarak oturturum galıba canım yanı ınsallah bu askam sadece
elma yıycem bıde dun ben dogadan markasının 5ibıryede sallama pıoset cayını aldım
sabah kocısıme dıyorumkı bak cayı aldım daha ıcmedım bıle 600 gr gıttı nekadann
etkılı caymıs bee:roflol::roflol: neysem ondanda aksamları 1 fıncen ıcerım
belkı metabolızmamı hızlanırır dıye dusundum gercı yesılcaydan daha faydalı daha
harıka bır cay yoktur emınımm:içelim:

:1shok: :1shok: :1shok: minnoşş iyisin dimi canım :1shok: :1shok: bu azılı gardiyan görüntüsü nerden böyle şekercim.Eşine üzüldüm şimdi ben yaa :roflol: :roflol: :roflol:

zayıflıycam ısteeekötükedihüso mınnos fıstık olucam ıstekötükedihüso
tam tamınaa 55 kıloya ınene kadar bu amacımda butunn yolları denıycemkötükedihüso
kımseee bukonudaaa önume cıkmasın ezer gecerımm kamyonumlagamyoncuiremsu
zalımıı cabuk gel burayaaa 1 kıloda sen goturecıksınn benım kılolardan
cabuk kızzkötükedihüso

Elma sirkesinin faydaları

Elma sirkesi:

Şifai amaçla kullanmak için; bir bardak suya 2 tatlı kaşığı elma sirkesi ve 1-2 tatlı kaşığı bal katarak, günde 3 kez,
elmasirkesibal.jpg
mümkünse yemeklerden önce (fazla kilo problemi için de etkili olan elma sirkesi bu amaçla kullanılacaksa mutlaka yemeklerden önce alınmalıdır) kullanılır

Kullanım biçimleri: Doğal elma sirkesinin en etkili kullanım biçimi, çiçek balı ile karıştırılarak oluşturulur:

1 bardak su
1 tatlı kaşığı dolusu elma sirkesi
1 tatlı kaşığı dolusu çiçek balı

Hepsi iyice karıştırılır ve sabahları aç karnına küçük yudumlarla içilir. Sürekli kullanım sayesinde, öncelikle bedenin bağışıklık sistemi güçlenecek ve sizi pek çok hastalıktan koruyabilecektir. Bu enerji kokteyli ayrıca size canlılık ve güç kazandıracak ve ileri yaşlara kadar sağlıklı ve mutlu kalmanıza önemli katkılar sağlayacaktır. Ama burada çiçek balını da yakından tanımamız gerekiyor:

Çiçek balının bileşimi: Şeker: %32 üzüm şekeri (glikoz), %39 meyve şekeri, %7 malt şekeri. 100g balda mg mineraller: Sodyum 7, potasyum 45, kalsiyum 5, fosfor 20, magnezyum 3, demir 1mg. 100g balda mg vitaminler: B1 0,03, B2 0,05, Niacin 0,1, C 1mg.

Sabahları aç karnına içtiğiniz bir bardak elma sirkesi-bal kokteylinin içindeki müthiş zenginliği öğrenmiş bulunuyorsunuz artık. Bu zenginliğin sağlığımıza yaptığı katkılara da şöyle kısaca bir göz atmamız herhalde yararlı olacaktır:

Öncelikle bedenimiz güçlenir ve bedensel uğraşlara ve strese karşı koyabilecek dayanıklılığı kazanır. Sirkenin içerdiği yüksek orandaki potasyum sayesinde, kalp kasları dahil olmak üzere tüm kas yapısı da güçlenecektir. Kramplara karşı, kokteylinizi maden suyu ile hazırlayabilir ve her öğünde 1 bardak içebilirsiniz.

Sık sık grip, soğuk algınlığı veya üst solunum yolları iltihabına yakalanan kişiler, bağışıklık sistemleri sirke-bal kokteyli sayesinde güçleneceği için, bu tür sıkıntılardan büyük çapta kurtulmuş olacaklardır. Ama bu tedaviyi aşağıdaki plana göre uygulamakla kalıcı sonuçlara ulaşabilmek mümkün olacaktır.

Soğuk algınlığı ve grip zamanlarından önce, 4 haftalık bir sirke-bal kokteyli kürüne başlayın ve günde 3 bardak için
.
Ayrıca, 4 gün boyunca akşam saatlerinde 1 Echinacea preparatı alın. Üç gün ara verdikten sonra yine 4 gün devam edin ve bu tedaviyi 4 hafta boyunca sürdürün. Bu tedavi, bağışıklık sisteminin güçlenmesine önemli katkılar sağlayacaktır. Bu tedaviyi ayrıca doğal
C vitamini ile de destekleyin.

Sirke-bal kokteyli nezleye karşı da bedeni güçlendirecektir. Nezleye karşı ayrıca, 1 ölçü elma sirkesi 2 ölçü suya karıştırılır, kaynama derecesine kadar ısıtılır ve inhalasyon tedavisi uygulanır.

Boğaz ağrısı ve ses kısıklığında, 1 ölçü elma sirkesi ile 3 ölçü ılık su karıştırılır ve saat başı derin gargaralar yapıldıktan sonra tükürülür. Bu gargaraların adaçayı ile dönüşümlü yapılması etkiyi daha da arttıracaktır.

Öksürüğe karşı, 4 yemek kaşığı dolusu akışkan balla 3 tatlı kaşığı elma sirkesini iyice karıştırın. Öksürük gıcığına karşı yarım tatlı kaşığı alın ve yavaş yavaş yutun. Ayrıca, bolca kekik çayını balla tatlandırın ve yudumlayarak için.

Vajinal akıntılara karşı, 1 ölçü elma sirkesi 4 ölçü ılık suyla karıştırılır. Temiz bir şırıngaya çekilen sıvı günde pek çok kere vajinaya boşaltılır. Sirke-su karışımının vajinada 1-2 dakika kalması yeterlidir.

Yüksek kolesterole karşı, günde pek çok kere elma sirkesi-bal kokteyli içilir. Salatalarda öncelikle elma sirkesi kullanılır.

Varise karşı, elma sirkesiyle ıslatılan bir bez baldıra sarılır ve 20 dakika etkilemeye bırakılır.

Hemoroite karşı, yarım su bardağı elma sirkesi ve bir su bardağı adaçayı katkılı ılık oturma banyoları alın. Banyo süresi 10 dakikadır.
Gaz şişkinliğine karşı, her öğünden yarım saat önce 1 bardak elma sirkesi-bal kokteyli içerek, sağlıklı bir bağırsak florasının temelini atın. Bu kokteyle rezene veya frenk kimyonu çayı da ekleyebilirsiniz.

Kabızlığa karşı, günde pek çok kere, 1 bardak suya 1 tatlı kaşığı elma sirkesi ekleyerek için. Ayrıca, 4 litre ılık suya 1 su bardağı dolusu elma sirkesi ve 2 tatlı kaşığı tuz ekleyerek ayak banyoları alın. Banyo süresi 10 dakikadır.

Yaraların çabuk iyileşmesi için, günde 3 bardak elma sirkesi-bal kokteyli için. İltihaplanmayı önlemek için, elma sirkesiyle ıslattığınız bir pamukla günde pek çok kere yarayı nemlendirin.

Ergenlik sivilcelerine karşı, her yemekten yarım saat önce , içine 1 tatlı kaşığı elma sirkesi eklenmiş 1 bardak su için.
Yüzünüze buğu banyoları uygulayın: 1 litre kaynar derecede sıcak suya 4 yemek kaşığı elma sirkesi ve 2 yemek kaşığı dolusu mayıs papatyası ekleyin, 1-2 kere karıştırın ve başınızı büyük bir havluyla örterek 5-10 dakika gözlerinizi yumarak bekleyin. Yüzünüzü suya çok yaklaştırmayın!

Güneş yanığına karşı
, inceltilmemiş elma sirkesi, kızarmış olan bölgelere dikkatle sürülür veya 3 yemek kaşığı elma sirkesi eklenmiş soğuk bir banyo alınır. Banyo süresi 10 dakikadır.

Elma sirkesinin pH değeri(asit derecesi), derimizin pH değeri ile hemen hemen eşit düzeydedir. Dolayısıyla, derimizin asidik koruma örtüsünün güçlendirilmesinde elma sirkesinin kullanımı önemle önerilmelidir.

Kaynakwh webhatti.com: Kaynakwh webhatti.com:

Uyarı: Elmanın ve elma sirkesinin bilinen hiçbir yan etkisi yoktur.

Kepeksiz saçlar: Saçınızı yıkadıktan sonra, son durulama suyuna elma sirkesi ekleyin. Saçlarınızın kepekten arındığını ve parlaklaştığını göreceksiniz.

Akne tedavisi: Su ile seyreltilmiş elma sirkesi ile yüzünüzü temizleyin ve su ile durulayın. Elma sirkesi cildinizi yumuşattığı gibi, antiseptik özelliği ile akneye neden olan mikropları öldürecektir.

Ciltteki lekelere: Dörtte bir litre suya, üç çorba kaşığı elma sirkesi ekleyip, kaynayıncaya kadar ısıtın, ateşi kısın. Başınıza bir örtü örtüp, yüzünüzü buhara tutun. Yarı yarıya sulandırılmış elma sirkesi ile yüzünüzü silin. Haftada iki kez tekrarlayabilirsiniz.

Varisli damarlara: Bir bezi elma sirkesine batırıp sıkın. Bezi varisli bölgeye sarın ve 30 dakika bekletin. Bu süre içinde bacaklarınızı yukarı kaldırarak dinlendirin. Sabah-akşam tekrarlayın.

Zayıflamak için: Bir bardak suya bir-iki kahve kaşığı elma sirkesi ve bir kahve kaşığı bal ekleyip, karıştırın. Uygun bir rejimle birlikte kullanıldığında, düzenli kilo vermenize katkı sağlar

Elma sirkesine yeni ekleme:

Kilo vermek isteyenler için de bir formül var arkadaşlar....1 bardak ılık suyun içine, yarım tatlı kaşığı elma sirkesi ve bal bir de yarım limon suyu katıp sabahları aç karnına içerseniz ayda 4 kilo kaybedebiliyorsunuz. Bu da denenmiş...Kolay gelsin....

ELMA SİRKESİ ZAYIFLATIYOR

YÜZYILLARDAN beri mucizevi bir besin olarak gösterilen sirke, kadınlar için çok faydalı.

YÜZYILLARDAN beri mucizevi bir besin olarak gösterilen sirke, kadınlar için çok faydalı. Özellikle fazla şikayetlerinden kurtulmak isteyen kadınlar, sirkeden vazgeçmemeli. Çünkü elma sirkesi uygun bir diyetle kullanıldığında zayıflatıyor. 1 su bardağı suya 1 kahve kaşığı elma sirkesi ve 1 kahve kaşığı bal ekleyip karıştırın. Uygun bir rejimle birlikte kullandığınızda düzenli kilo vermenize yardımcı olacaktır.

Son düzenleme:
:roflol::roflol::roflol: ay hıc gulecegım yoktu akrebım ya:roflol::roflol:
evet onu bazen bende yapıyorum kocısım sen kafayımı yedın napıyorsun
dıyor:roflol: ben gunde 3 buyuk kupa yesıl cay ıcıyorum canımm
coookk acayıp susatıyor oglene kadar 1 lıtre su bıtıyor ogleden sonrada 1 lıtre
yanı toplamda 2 lıtre kesın ıcıyorumda bazı gunler 2.5 yapmaya calısıyorum ıste
arazı gunlerı cok ıcemıyorum zırt bırt adamlara çişim geldı der gıbınn olmasın dıye:roflol:
evet bugun tam olarak oturturum galıba canım yanı ınsallah bu askam sadece
elma yıycem bıde dun ben dogadan markasının 5ibıryede sallama pıoset cayını aldım
sabah kocısıme dıyorumkı bak cayı aldım daha ıcmedım bıle 600 gr gıttı nekadann
etkılı caymıs bee:roflol::roflol: neysem ondanda aksamları 1 fıncen ıcerım
belkı metabolızmamı hızlanırır dıye dusundum gercı yesılcaydan daha faydalı daha
harıka bır cay yoktur emınımm:içelim:

beşibiryerde de çok güzel bir çay canım..işyerinde olunca evde içemiyorum..işyerinde de unutuyorum dün unuttum mesela..bimden paket yeşil çay da aldım hafta sonu.çekmeceme koydum .liptonun naneli,tarçınlı ve yaseminli.3 farklı çeşit 1 pakette..bakalım güzeldir inşallah..
hatta dur şimdi bir kupa içiim benşimdi..

kızlar bazı özel sorunlardan dolayı geçici süreliğine ranaızdan ayrılmam gerekiyo
beni anlayışla karşılamanızı umut ediyorum

biraz kendimi ve ailemi toparlamam lazım

inşallah bir kaç haftaya aranıza dönmek isterim

akrepcim kusura bakma ben böyle ne kendime verimli olabiliyorum nede size bi katkım oluyo
en iyisi kendimi toparlayana kadar geçici süreliğine aranızdan ayrılmak hepimiz için fdaha iyi olucak

kızlar geri döndüğümde beni inşallah tekrar aranıza alırsınız
arada gelir yazılarınızı okurum ama

hepinize sağlıklı zayıflamalar dilerim

amanınn posi bu ne menü böyle.enerji depolamıssın bol bol:)
bu arada cevizli sucuğa bayıılırım:)
nerden buldun sen onu elin memleketinde :)
burdakı turk bakkallarındna alıyorum. buranın marketlerıne kalsam ac kalırız :KK43:

opuyorumnanaktan
opuyorumnanaktan
Gunaydın canım

günaydın canım a.s.
Gunaydın akrepcım

kızlar bazı özel sorunlardan dolayı geçici süreliğine ranaızdan ayrılmam gerekiyo
beni anlayışla karşılamanızı umut ediyorum

biraz kendimi ve ailemi toparlamam lazım

inşallah bir kaç haftaya aranıza dönmek isterim

akrepcim kusura bakma ben böyle ne kendime verimli olabiliyorum nede size bi katkım oluyo
en iyisi kendimi toparlayana kadar geçici süreliğine aranızdan ayrılmak hepimiz için fdaha iyi olucak

kızlar geri döndüğümde beni inşallah tekrar aranıza alırsınız
arada gelir yazılarınızı okurum ama

hepinize sağlıklı zayıflamalar dilerim

Allah yardımcın olsun Lolocum ıns. en kısa zamanda hersey ıstedıgın gıbı olur. sneı ozlıcez bilmiyorumkismile bır an once toparla da aılenı gel aramıza bız de bır yerde aıle sayılırız dımı yerimseniben

X