Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ay süper fikir ya:)bayramda görşelim cidden.gercı biz hataya da gecicez ama bi fırsat bulur gelirim:)

ayy akrebim inşallah ya.tek istediğim bayramda 65 kılo olmak :KK43:çok istiyorum bunu çok

canm benım yaa okudukcaaa bende dellendım resmeen
ınsanı sınır hastası yapıyorlar yaa neyse madem bu sekılde
bısy yasadın bıdaha gıtmezsın canım o doktoraa bıde basından savmıs zaten senı

akrebımmm guzelımmm bıl bakalım kım geldı
aksam sadece elma yıycek olan şişko patates mınnosslaelaelaelaelae

bende bendeeee 65 olmak ıstıyorum yaaa sonrada 60 olmak ıstıyorum
sonrada 55 olmak ıstıyorum . bunların hepsını ıstıyorum
hem pastam dursunn hemde 55 olayım ıstıyorumm:roflol::roflol::roflol:

şşşşşşşşşttttttttt yasakkelime durun bakiim :enbuyukkk: önce ben olucam 65 bikerem :dilcikar:

akrep nabersin ya ben senlede görüşemiyorum uzun zamandır nasıl gidio diyet:)

valla canım diyet acıcık çamura yatmış kör topal giiyor şimdilik. ama karamelcik kendime getirdi beni..haşin bir kilo verişe geçiciim guclubacismile ayy benimde griim nedn yokki yaa ohaoldumsmile ya siyahım ya beyaz. kendimden tırsıyorummm eyvahedigeldismile

bugün ki menü
8.30
bir dilim kızarmış ekmek,1 haşlama yumurta,domates,çay
9.30
çay,2 tane bisküvi
12.15
bir kase çorba,bir kepçe makarna,ıspanak,salata,tere (yarım saat sonra arkadaş çiğ köfte ısmarladı 3 tane yedi)
15.00
çay,3 tane eti üzümlü bisküvi,2 tane eti form bisküvi
17.30
bitki çayı
18.30
bir kase çorba,2 yemek kaşığı pilav,3 yemek kaşığı patates yemeği
23.00
1 armut

gün boyu 1,5 litre su

valla canım diyet acıcık çamura yatmış kör topal giiyor şimdilik. ama karamelcik kendime getirdi beni..haşin bir kilo verişe geçiciim guclubacismile ayy benimde griim nedn yokki yaa ohaoldumsmile ya siyahım ya beyaz. kendimden tırsıyorummm eyvahedigeldismile

benimde çamura yatmak üzereydi geçen hafta ki oklavan kendime getirdi:KK1: ay çok zoruma gitti herkes kilo vermişken benim kilo verememem bu hafta dikkat etmeye başladım bakalım cuma ne olcak içimden bi ses güzel bi sonuç çıkcak diyor ama bakalımCADIARZU

Gunaydın kızlar.

Karamelcım hastanede yasadıklarına uzuldum unıversıte hastanelerı cok kalabalık olur. sıgortan varsa ozel hastaneye gıtmeyı dene bırdahakıne. ben ssk dan sıgortalıyım esım uzerınden. turkıyeye geldıgımde 5 lıra 10 lıra muayene parası oduyorum ozel hastanelerde. zaten devlet hastanelerı de artık o kadar para alıyor.
sadece gecen sefer yusufun sunnetıne 200 odedım galıba amelıyat dıye o kadar para aldılar. neyse bence madem o kadar sıkıntı cektın bence adamın verdıgı dıyetı bır dene cektıgın sıkıntı bosa gıtmesın barı :KK66:

bendeee 65 olmalıyııımmma.sa.s

ben de bu gıdısle 65 olcam galıba ohaoldumsmile

gunaydin 65 lik guzeller
ohh valla muhabbet yapmislar sunlara bak ben kiskanc bir bayanimm ben yokken burda muhabbet yapmayin lutfen :)))
neyseee sabah pasta yiyerek kalktim kizlar bende regl olmusum dunden beri evde cikolataya dair seyler ariyorum cok fena durumdayim yani hadi hayirlisi bakalim
off offf bende bende olmak istiyorum 65 benimde hakkimm ama nerdee

hosgeldın neslıhan. gececıler muhabbetın belını kırmıs kıskandım sempatiksalakcinni

sen nasıl oldun senın bebeler nasıl? sahı kac cocugun vardı senın?

hosgeldın neslıhan. gececıler muhabbetın belını kırmıs kıskandım sempatiksalakcinni

sen nasıl oldun senın bebeler nasıl? sahı kac cocugun vardı senın?

hic deme bacim dememisler posi yok nesli yok hadii yapmiyalim muhabbet diyee :umursamaz:
bugun daha iyiyim bakalim cocuklarda iyiler ama su ilac icirme konusunda buyuk sorun yasiyoruzz ya hayirlis bakalim
benim iki tane bir oglan bir kiz var sekerim

günaydın kızlar sabahtan beri net yoktu gıcık oldum nasılsınız bakalım ben bu gün gezmeye gidecegim bu gün regli olmuşum malesef artıyım cok acayip şişim inş cumaya kadar hiç degilse sabit olsam

hic deme bacim dememisler posi yok nesli yok hadii yapmiyalim muhabbet diyee :umursamaz:
bugun daha iyiyim bakalim cocuklarda iyiler ama su ilac icirme konusunda buyuk sorun yasiyoruzz ya hayirlis bakalim
valla dememısler utanmadan muhabbet etmısler yerimseniben
benımkı de su ve sutden baska bısey ıcmek ıstemıyor
ıns. o da gecer canım...

günaydın kızlar sabahtan beri net yoktu gıcık oldum nasılsınız bakalım ben bu gün gezmeye gidecegim bu gün regli olmuşum malesef artıyım cok acayip şişim inş cumaya kadar hiç degilse sabit olsam
aaa bızım takımda herkes aynı zamanlarda regl oluyor ben de olcam

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt yazabiliyorummmm hihoyyyt :lepi:

Gunaydın kızlar.

Karamelcım hastanede yasadıklarına uzuldum unıversıte hastanelerı cok kalabalık olur. sıgortan varsa ozel hastaneye gıtmeyı dene bırdahakıne. ben ssk dan sıgortalıyım esım uzerınden. turkıyeye geldıgımde 5 lıra 10 lıra muayene parası oduyorum ozel hastanelerde. zaten devlet hastanelerı de artık o kadar para alıyor.
sadece gecen sefer yusufun sunnetıne 200 odedım galıba amelıyat dıye o kadar para aldılar. neyse bence madem o kadar sıkıntı cektın bence adamın verdıgı dıyetı bır dene cektıgın sıkıntı bosa gıtmesın barı :KK66:

ben de bu gıdısle 65 olcam galıba ohaoldumsmile
harbiden haa..karamelim listeyi yaz bakim bi belki uygularıs senle birlikte..bize uymazsa haftaya benim şu ünlü diyerti yapalım senle küçükltelim mideyi..sonra az az yemeye devam ederiz ve bayrama görürüz 60 larıı :dance:
kızlar ben hala regl olmadım o yuzden hala kılom yuksek cıkıyor :sinifsinif:
benim deee bilmiyorumkismile
gunaydin 65 lik guzeller
ohh valla muhabbet yapmislar sunlara bak ben kiskanc bir bayanimm ben yokken burda muhabbet yapmayin lutfen :)))
neyseee sabah pasta yiyerek kalktim kizlar bende regl olmusum dunden beri evde cikolataya dair seyler ariyorum cok fena durumdayim yani hadi hayirlisi bakalim
afiyet olsun kuşummm :roflol: :roflol: :roflol: yarasın tosunumaaa :roflol: :roflol: :roflol:
git bacım git..senin için gezme demek kilo verme demek..şaşırt bakim yine bizi gamyoncuiremsu

valla dememısler utanmadan muhabbet etmısler yerimseniben
benımkı de su ve sutden baska bısey ıcmek ıstemıyor
ıns. o da gecer canım...

aaa bızım takımda herkes aynı zamanlarda regl oluyor ben de olcam
ayyy şunlara da bak..birisi 65 ten aşağı birisi de çok şişkoo :roflol: :roflol: şimdi siz sinirlendiniz dimi :jeyyar: hadi gidin yiyin pastaları da rahatlayın :roflol: :roflol: :roflol:
bis karamelimle 60 ı da görceez siz o zaman görün bakiim kıskanmayı laelaelaelaelae lülülülülülü
deneme deneme 123

deneme deneme 123
:roflol: :roflol: :roflol: :roflol: :roflol:

kızlarrr:roflol::roflol: bugün rüyamda basküle çıktım vee kırıldı basküllll:roflol::roflol::roflol:beynime nasıl yerleştirdiysem artık kabusum oldu ama rüyalar tersine çıkarmış cuma inş. süpriz bi rakam yazarımmma.s

gunaydin 65 lik guzeller

benim gibi perşembe günü regl olmada sonra cuma günü oklava yersin:)) bi gün hepimiz 65 de olcaz 55te:teytey::teytey:

X