Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

lolocum, ne okudun sen dün,
cezanda indirim yüksek mahkemeden cazanda indirim karari cikti sositososito

oglunu akula götürürken yürüdün sayarsak, bi eksik kitap süt yogurt oluyor. kacamak yok agir da yememisin. kirmiizni siliyorum canim ama dün bisey okumadiysan d abugün arayi kapat.

çookk sevindim canım

okuma yaptım kısa ama yaptım

namazdan sonra yasin okudum
sonuçta oda okuma sayılmıyomu

dün oğlumu okula bıraktım sonra alşveriş yaptım arkadaşımla buluştum eve geldim yemek hazırladım sonra eşim geldi onada yemek hazırladım
sonra tekrar dışarı çıktık düğün kasedimi dividiye aktarmak için fotoğrafçıya gittik ordan tekrar dolaştık sonra okula geldik oğlumu aldık müdürün tanına çıktık müdürle konuştuktan sonra eve geldik
oğluma yemek hazırladım
eşimede gene hazırladım
mutfağı topladım
namazımı kıldım size bişeyler yazdıktan sonra yattım

ammada çok şey yapmışım

sabahtan okul saatine kadarda temizlik yapmıştım

vay be ne hamaratmışım

gördünmü sporu canım hıı hıı

kızlar ben oğluşumu okuldan almaya gidiyorum

akşam yediklerimle beraber oğlumun ilk gününüde yazarım

posi nasılsın canım.
ilk kırmızı kartımı yemişim :KK43: hakettim ama

lolocum oğlunun günü iyi gecmiştir umarım.

Poseidoncum adın aşağıda görünüyor dilerim buradasındır.. Yoksan ve sonra gelirsen bi'zahmet özel mesaj gönder çünkü meraktan çatlarım :roflol: ne yaptın izleyebildin mi dün filmi..

püskkütüm indirdim türkce alt yazili, dün aksam seyredemedik cünkü esim eve is getirdi calismasi gerekiyordu. biz onu türkiyede birlikte seyretmistik yaklasik 7 yil önce, o yüzden görünce o da sevindi filmi arsive koyduk :KK66:
aslinda bizde de bazi iyi yönetmenlerin filmleri var ama bu filim yoktu. bizde Tarkowskinin nerdeyse bütün filmleri var. onun gibi bazi filmlelr de var. ama yurtdisina geldigimden beri yurtlarda okul telasesi hayat dertleri icin nerdeyse 7 yildir bu tarz güzel aktivitelerle ilgilenemiyorum. birazda o yüzden bunaliyorum burda :KK43:

iyiyim karamelcim, yusufu uyuturken ben d ebiraz uyuyim dedim. hemen uyandi velet alsanaalsanasmile

birazdan ögle yemegini yediricem. sonra disari cikip gezicez ins. sonra uyutucam sonra tekrary ediricem oynaticam yatiricam tabi benim de pilim bitmis olucak

hergünüm böyle geciyor :bbo:

iyiyim karamelcim, yusufu uyuturken ben d ebiraz uyuyim dedim. hemen uyandi velet alsanaalsanasmile

birazdan ögle yemegini yediricem. sonra disari cikip gezicez ins. sonra uyutucam sonra tekrary ediricem oynaticam yatiricam tabi benim de pilim bitmis olucak

hergünüm böyle geciyor :bbo:

:emir_bebek::ecrin_bebek: ay ne güzel ya.benimde bu hayatta en büyük isteğim anne olmak
benimde kuzenım 1 ay sonra doğum yapacak.ben ondan daha heyecanlıyım.
doğsunda bebek sevmek ıstıyorum :kedi:
cok sevıyorum cocukları cokkk :asigim:

karamelcim unuttmuusm daha yusufu yikamam gerek. birsürü ütü var evde. ev tekrar kirlendi. halilar desen yusufun kusmuklariyla kardes kardes geciniyor :bbo:

:emir_bebek::ecrin_bebek: ay ne güzel ya.benimde bu hayatta en büyük isteğim anne olmak
benimde kuzenım 1 ay sonra doğum yapacak.ben ondan daha heyecanlıyım.
doğsunda bebek sevmek ıstıyorum :kedi:
cok sevıyorum cocukları cokkk :asigim:

buraya gel karamelcim ben de yusufu sevecek birileri ariyorum sempatiksalakcinni

ablama gel dedim sen ysufu sev ben de kafami dinliyim diye yok gelmiyor kimse :2:

bu arada menülerini yazmayanlar yazsinlar yoksa toplu kirmizi vericem

akrep de dahil aklinialirimsmile napiyim akrep kiskaniyorum iradeni lülülülülülü

Akrep ceza cok güzelmis en iyi cezayi buldun tebrik ederalkisalkisalkisim

kizlar menüsünü yazmayanlar : citlembik, neslihan, aybüke, selma ve akrep.yazanlar varsa düzeltsin beni

karamelcim unuttmuusm daha yusufu yikamam gerek. birsürü ütü var evde. ev tekrar kirlendi. halilar desen yusufun kusmuklariyla kardes kardes geciniyor :bbo:

buraya gel karamelcim ben de yusufu sevecek birileri ariyorum sempatiksalakcinni

ablama gel dedim sen ysufu sev ben de kafami dinliyim diye yok gelmiyor kimse :2:

:emir_bebek::ecrin_bebek: posi hemen geliyorum sen evi tarif et kaydirigubbakcemile3

keşke öyle bi sansımız olsa seve seve bakardım yusufa sende işlerini yapardın rahat rahat

söz konusu cocuklar olunca akan sular duruyor beim için .kuzenim Efe ye cok baktım.teyzem calışıyor benım .her işi yetiştiremiyor
o işlerini yaparken efe ile hep ben ilgeniyordum:)

yusuflada seve seve ilgilenirdim :ecrin_bebek:

selam kızlar bu yesılcay epey bı ıse yaradı bayagı bı toparlandımm
bogazımda gecse cok ıyı olur ama dur bakalım gecıcekmı
sızler napıyorsunuz bakalımm .akrep cezayı begendım ama
ıhtıyaclı kımse dusunuyorum okudugumdan berı ama halledıcem ben onu sekerım

karamelım ne yaptın buldunmu bıseyler tezınle ılgılı
neslımmm sen ne örüyon bakımm
selma sekerımm yıne artı cıkmısın ama olsun daha cumaya var
tatlım sen dıkkat et koyverme olurmu
lolocum okul ısıne sevındım hadı hayırlısı olsunn
arterıamm hosgeldınn sende yenı kuralları begenırsın tabıkıde
cunkum daha uygulamaya gecmedın gorucem ben senı durrr
posııı ben hastayımn yaa bana kırmızı vermesen olmamı bee
akrebımm cok yogunsun bılıyorum ama bızıde cok ıhmal etmeye
basladın bak olmuyor boylee sonra gelıcen fıstık gıbın
bız sısko kalıcagızz gızlı gızlı dıyetmı yapıyon
spormu yapıyon yoksammm
neslımmm bızde gızlı gızlı mekık cekelım bak akrepp
gecıcek bızı gercı zaten gecmız bızı ama olsun ben yetısırım sekeırm sana

Son düzenleme:

spormu yapıyon yoksammm

canim zaten kirmizi kart almadin sen. yerimseniben

kizlar kimse yok mu gelin iki cift laf edelim
canim cok helva cekiyor, bakin gelmezseniz helva kavurup yicem benim diyet de yalan olcak,

dün zor tuttum kendimi kurallara ilk defa dün uydum bugün bozmak istemiyorum

Son düzenleme:
akrepcim pazartesi geçti ama perşembe oruç tutabiliriz
tabi canım..nesli okeyledi diğer kızlardan da ses çıksın..perşembe tutarız inşallah..ama bir gün önceden hatırlatın nolur.ben unuturum yoksa
ayrıca cezalarda süper olmuş

helal sana akrep
tatlışş son zamanlarda okuduğum psikoloji ve diyet kitaplarından ve de acizane incım gereği anladığım bizim sadece mideden oluşmadığımız..
yapılan iyiliklerde ruhumuzu besleyen etmenlerden bi tanesi..örnek olmak adına da zincirin güzel bir halkası oluruz hem..
düşünsenize bizi örnek alan çocuklarımız komşularımız çevremiz o çevrenin çevresi...
atılan taşın suda oluşturduğu halka misali.. tabii bizim başlattığımız halkanın genişledikçe ; genişletenin aldığı sevaba ortak olmanın güzelliği de cabası a.s.
bu oluşan güzelliklere ufacıkta olsa katkımız olabilirse ne mutlu bize kaydirigubbakcemile5

kız akrep pazartesi ve perşembe derken önümüzdeki haftadanmı bahsettin

ben varım canım sen şu işi açıklığa kavuştur hepimiz orucumuzu tutup namazlarımızda birbirimize ve tüm ihtiyaç sahiplerine dua edelim
hayatım perşembe başlayabiliriz..herkes evet diyorsa başlayalımm
bune be kiz cezalar guzelde ben tr de miyim de ihtiyac sahibini bulayim burda birine goturecek olsan buzlugum dolu der bu ceza bana uymadi seker uzgunum
alip ben yesem olurmuu kaydirigubbakcemile3
tatlış hiçmi yok etrafında düşkün ihtiyaç sahibi..illaki müslüman olmasına gerek yok gayrimüslüm de olabilir..bizim dinimiz sınırlı değil biliyosun..hizmetin özü insan..
okulda öğretmenle görüş mesela..
lolocum, ne okudun sen dün,
yüksek mahkemeden cazanda indirim karari cikti sositososito

oglunu okula götürürken yürüdün sayarsak, bi eksik kitap süt yogurt oluyor. kacamak yok agir da yememisin. kirmiizni siliyorum canim ama dün bisey okumadiysan da bugün arayi kapat.
alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis
Poseidoncum adın aşağıda görünüyor dilerim buradasındır.. Yoksan ve sonra gelirsen bi'zahmet özel mesaj gönder çünkü meraktan çatlarım :roflol: ne yaptın izleyebildin mi dün filmi..
ayy çok merak ettim bu filmi.. ilk fırsatta izlemek istiyorum
Merhaba kızlar.

:a015::çok üzgünüm:

canım benim çok gecmiş olsun.tez zamanda iyileşirsin inş.a.s.

off akrep ya .okadar cok ödevım var kı.dün tüm vaktım kutuphanede gecti.belkı 50 tane kitabı ınceledim.internette saatlerce gezındım
yok yok yok.
nasıl bir konu vermişlerse bulamıyorum.kendim yazıcam konuyu hoca gıbı artık kaydirigubbakcemile3

bu arada o ekmekten bizim markete baktım bulamadım.birazdaha araştırayım
merak ettım .

şu oruc konusunu aslında ben de sıze soyleyecektım bu ramazandan 6 gün borcum var tutmam lazım.hepberaber tutsak ne ıyı olur.

bu cezalar cok güzelmiş kaydirigubbakcemile3
ihtiyac sahıpleri sayemizde sevinecek
canım ben dün şok tan aldım..bimde de vardı..ayrıca bimden köy ekmeği de alıyorum ben..kepek değil köy ekmeği..üzerinde öyle yazar..
çookk sevindim canım

okuma yaptım kısa ama yaptım

namazdan sonra yasin okudum
sonuçta oda okuma sayılmıyomu

dün oğlumu okula bıraktım sonra alşveriş yaptım arkadaşımla buluştum eve geldim yemek hazırladım sonra eşim geldi onada yemek hazırladım
sonra tekrar dışarı çıktık düğün kasedimi dividiye aktarmak için fotoğrafçıya gittik ordan tekrar dolaştık sonra okula geldik oğlumu aldık müdürün tanına çıktık müdürle konuştuktan sonra eve geldik
oğluma yemek hazırladım
eşimede gene hazırladım
mutfağı topladım
namazımı kıldım size bişeyler yazdıktan sonra yattım

ammada çok şey yapmışım

sabahtan okul saatine kadarda temizlik yapmıştım

vay be ne hamaratmışım

gördünmü sporu canım hıı hıı
işte buuu..bidahaya böyle açıklamalı yazarsan kırmızı almaktan kurtulursun.. ilk bakışta kırmızılık bir günb gibiydi.. eee akrebin hisleri yanılmaz..ben bu potansiyeli görmüştüm senin gününde delikafadulden
posi nasılsın canım.
ilk kırmızı kartımı yemişim :KK43: hakettim ama

lolocum oğlunun günü iyi gecmiştir umarım.

dikkat etmezsen diğerleri de gelicek tatlışş..toparlan hadiolumunekankayizsmile

tatlışş yakın olsam alırdım..akşam iş çıkışı senden bebişi..benimki gececi olduğunda da kalırdı benle..kızımla oynarlardı ne güzel..yakın değilsin napiim canikom.gönüller bir olsun artıkopuyorumnanaktan
bu arada menülerini yazmayanlar yazsinlar yoksa toplu kirmizi vericem

akrep de dahil aklinialirimsmile napiyim akrep kiskaniyorum iradeni lülülülülülü

ayyy iyi hatırlattın şekercim..doğru hemen dünü yazıyorumkaydirigubbakcemile3

:emir_bebek::ecrin_bebek: posi hemen geliyorum sen evi tarif et kaydirigubbakcemile3

keşke öyle bi sansımız olsa seve seve bakardım yusufa sende işlerini yapardın rahat rahat

söz konusu cocuklar olunca akan sular duruyor beim için .kuzenim Efe ye cok baktım.teyzem calışıyor benım .her işi yetiştiremiyor
o işlerini yaparken efe ile hep ben ilgeniyordum:)

yusuflada seve seve ilgilenirdim :ecrin_bebek:
ayyy posi şekercim kaçırmışın bizi haberin yok..sen gel bu taraflara..sana mersinde ev bakalım biz

spormu yapıyon yoksammm
canım muhtara sorabilirsin yardımcı olurlar onlar..
kizlar kimse yok mu gelin iki cift laf edelim
canim cok helva cekiyor, bakin gelmezseniz helva kavurup yicem benim diyet de yalan olcak,

dün zor tuttum kendimi kurallara ilk defa dün uydum bugün bozmak istemiyorum

kız ne helvası :eek:klava: delirme :mymeka:hemen nane çayı yap kendine..şekersiz iç hemen alır iştahını..

8:00
iki taze incir

8:30
hellim peynir,beyaz peynir,siyah ve yeşil peynir,domates,biber,1 bardak süt,yarım entegral ekmek

14:00
1,5 porsiyon yoğurtlu makarna,birkaçtane beyaz leblebi ve yer fıstığı

19:00
2 elma

19:30
üç çatal domatesli makarna,5 küçük sardalya,salata,karışık turşyeşil soğan,kabak çekirdeği:eek: (unutmuşumda akşam çerez yasağını,haftasonu alışkanlığı işte :kedi:)

3 litre su- monti amcanın yedikçe zayıfla kitabından 4 sayfa- 30 dk yürüyüş- 50 mekik-
1 kupa beşi biyerde çayı,1 kupa yeşil çay- bol bol ev düzenlemece kafamçokkarıştı bitmiyo bitürlü yaaa :bbo:

Son düzenleme:
Ben MakeUp olarak oyelken ve nihan86 arkadaşıma pisboğazlık yaptılar diye o kadaf laf söyledim birde üzerine anket açtım ama çok pişmanım ve arkadaşlarımdan özür diliyorum. Ne demişler gülme komşuna gelir başına bende pis boğazlı koca totoşlunun tekiyim mercimek çorbasını yağsız yapıp içerken ardından bir kase çekirdek yiyebiliyorum.

Lütfen aşağıdaki adrese gelerek birde siz yüzüme söyleyin pis boğaz olduğumu ki bir daha yapmayayım

http://www.kadinlarkulubu.com/geyik-sohbeti/394517-alo-kacamak-yapabilirim-ihbar-hattii-16.html

merak etme akrep helva yemedim :)

kizlar bizim evin alti kocaman bir kres, akliniza gelen bütün oyuncaklar ve birsürü calisan var. cok büyükk ve kaliteli bir yer

her gecisimde ordan diyorum yusufu buraya veriiym ben en iyisi diye

ama yok bugün vazgectim

bina öyle caddede felan degil bizim binada oturmayan gecmez burdan, galiba onun rahatligiyla bir calisan belli daha yeni yürüyen bir cocugun istedigi seyi vermedi cocuk agliyordu, elini kiza dogru uzatiyordu istedigi seyi versin diye kiz da cocugun elinden tutup arkayada dogru firlatti. cocuk yere düstü. tamam düstügü yer yumusakti fiziksel bir zarar görmedi ama ppsikolojik olarak kötü etkilenir o kadar kücük cocuklar. icim acidi sonra benim disardan seyrettigimi görünce kiz benim onu göremeyecegim bir yere dogru gitti.

oranin mail adresini bulup bunlalri mutlaka yazicam calisanlarini uyarsinlar. ve asla kendi bebegimi oraya vermicem..

X