Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Silviyacım. Size zahmet bir listemizi kontrol edebilir misiniz?
12.TAKIM **103. ETAP **
spacegirl (62,5 /62,5 / 0/0% )
baby_nurse (63,9/ 64 /-0,1 /-0,16% )
sbnmcsm (68,8/ 67,6/ 1,2/1,74% )
cimcime81 (/ / /% ) (geri dönmek üzere ayrıldı)
_demet_ (70,4/ 71 / -0,6/-0,85% )
obur (72/72 /0 /0% )
sunbul (63,5/ 62,8 / 0,7/1,10% )
Bendiyom (67,3/66,8 / 0,5/0,74% )
Gkcn ( 55/ 54,9 / 0,1/0,18% )
Fiyuce (60,8/ 61 / -0,2/-0,33% )
Saliha_ (62,5 / 62,5 /0 /0%)
Ozzdenn (89,2 / 89,2 /0 /0 %)
12.TAKIM TOPLAM KıLO (735,9 /734,3/ 1,6/0,22 %)

iyi akşamlar arkadaşlar..bakıyorumda herkes yavaş yavaş forma girmeye başladı. yaz geldi elimizi sıkı tutmamız lazım:)
bende yazacak değişik konu yok okul ve dersler sadece bunlar var hayatımda. oyüzden kafanızı şişirmeden ne yediğimi yazayım.
dünkü yediklerim;
sabah; klasik kahvaltı,
ara;yok
öğle; bir kase çorba,salata, ve 2 dilim ekmek,
ara; yarım kase keşkül
akşam; çorba salata, ve 1 dilim ekmek

bugün ki yediklerim;
sabah; 2 tk. lıhgt reçel, 1 dilim peynir, 2 dilim ekmek
ara;2 diyet bisküvi
öğle;1 köfte kadar et,maydanoz tere,1 kase çorba
ara; 8 9 tane yeşil erik
akşam;4 kaşık pilav, 4 adet ızgara köfte
spor yapamıyorum. sadece yürüyüş oda istediğim şekilde değil. bu haftayı böyle geçirmek zorundayım üzgünüm. hadi görüşürüz öpüldünüz şekerler

affınıza sığınıyorum kızlar nekadar yorgun olduğumu anlatamam. zaten şu bi süre önce yürütmeye çalıştığım yoklama sistemini malesef ilk bikaçgün dışında yürütemedim.şu suralar okadr yoğuunumki bir iki satır yazmak için bile zor zaman ayırabiliyorum.hergün; bugün -yarın okuycam mesajları diye ertelemeyede çok utanıyorum ama daha fazlasıda gelmiyo elimden.artık biyerde trigerim kopcak ve motoru dağıtcam sonunda diyeim siz durumumu anlayın...

selam kızlar çok kötü boğazım ağrıyo sıcak bişey içmek için kalktım bi iki satır yazim dedim
gidip yatıcam hepinizi öpüyorum

günaydın hatunlar ,nasılsınız? ben iyiyim çok şükür , günler üzerine o kadar güzel bir hava varki samsunda mutlu olmamak elde değil :))
seni çok iyi anlıyorum silviyacığım hafta başlarında bende aynı oluyorum çünkü.ALLAH hepimize kolaylık versin.
geçmiş olsun handemi , karanfil çiğnemeni tavsiye ederim boğazları rahatlatıyor.
dünki yediklerim;
sabah:klasik kahvaltı
öğlen:kabak+havuç haşlaması(sarmısaklı yoğurtlu)
1 tas erişte çorbası
ara: 1 avuç kuru üzüm
akşam:1 tabak sulu köfte
yarım tas sütlaç

stepperle 750 adım yaptım,2,5 lt ye yakın su içtim
mutlu haftasonları dilerim

handemi geçmiş olsun.
şilviş takımda olabilmek bile çok güzel.
hepimizin bir takım sorumlulukları var. ve bütün sorumluluk senin değil hepimizin. hiç sıkıntılı hissetme ,
sonra kilo olarak dönüyor. çok yorucu ve sıkıntılı bir yolculuktan geldim.ama sizlere bir göz atayım dedim. herkesindaha ii olmasını dilerim.

iyi geceler kızlar nihayet geçmişe bakaibldim biraz...

megilaracım taercih senin ama yinede ben kullanmamanı öneriyorum kapdülleri.. şöyle söyleyeyim ki eğer hala zayıflama ürünlerinden medet umar durumdaysak henüz gerçekten kilo vermeye hazır değiliz.çünki bunların aldatmaca olduğunun farkında değiliz demektir.en çok üzüldüğüm ise doktorların bile çıkıp bunları tavsiye ve reklam etmeleri.eğer kilo veremiyosak ( ki sen çok güzel kilo vermiş ve iyi bi noktaya gelmisinin bundan sornasını pekala yapabilrisin) bunun 2 nedeni vardır. 1 ya bünyede kio vermeyi engelleyeceik bi dengesizlik vardır ( sağlık problemi olabilir) 2. ise beslenmede veya aktivitede hata vardır. ya gerektiği kadr beslenilmiyodur yada spor yapılmıyodur.düzenli beslenerek kilo verileiblir spor şar değildir ama spor vücudu fit hale getirir toparlar ve metabolizmayı hızlandırır buda kilo verme sürecini çabuklaştırır ve görünüyüde güzeleştirir. harcamamız gereken kaloriyi %40 yiyecek azaltıp %60 spor ile harcarsak güzel bi kombinasyon olur.
1 kg yağ yaklaşık 7000kcal eşittir. örneğin; 7 günde 1 kg kaybedebilmek için vücudumuzun günlük alması gerektiği kaloriden 500 cal kesip 500cal de sporla harcarsak haftanın sonunda hedefe ulaşabilmiş oluruz.

handemicim
geçmiş olsun...

moncum bu aralar istanbuldada havalar çok güzel.artık yaz geldi sanırm.bu arada yıllar önce sahil şeridini bolylu boynca geçerken samsundan geçmiştik ve ilk düşündüğüm şey eğer istanbul dışında biyerde yaşamam gerekse burda yaşam isterim olmuştu (gerçi şimdi istanbuldan 3 gün ayrılsam bidaha hiç dönemiycekmiş gibi tuhaf bir korkuya kaplıyorum) :)

singingim nerelere gittin sen bakim?neler yordu seni?

silviş ne yaptı: dengesini tamamen sapıttı. su içmiyo spor yapmıyo düzenli yemiyo.
ama size küçük bi öneri bugün fırın poşetinde sebzeler küp küp doğrayıp (isteye bağlı et de ekleneiblir) biraz tuz biraz salça biraz pulbiberi suyla incelterek sebzelerle harmanladım ve sıfır yağla pişirdim son derece hafif vede lezzetli oldu.zararsız bişeyler yapmak isteyip bulamadığınıda aklınızın bi köşesinde buundu gerçi beldi yapıyosunzudur ama :)

neyse kızlar bendne bu kadar hepinizi tek tek öptüm iyi geceler...

merhaba kızlar, bugün pazar diye pek gelen giden yok :) bende bu güzel günde biraz arkadşalarla çıkıp dolaştım hava çok güzeldi.
silviş bugün ne yedi:
kahvaltı: 1 fincan çay ,menemen, 1 dl ekmek
ara: yeşil elma
öğle:1 kase çorba
ara: 2 fincan çay 1 kurabiye
akşam: 1 kase çorba, 5 kaşık makarna (yoğurt ve kıymalı sosla)

su hiç içmedim nerdeyse :KK43:

arkadaşlar hepinizin anneler günü kutlu olsun

ben hala iyileşemedim boğazımda gün hatta saniye geçdikçe şiddetlenen bir ağrı var hiç yutkunamıyorum diet yapmıyorum yapamıyorum bir iki gün daha beklicem geçmezse giderim artık doktora şimdi sıcak bi çay yaptım ama nafile biraz olsun rahatlatmıyo

silviyacım bana bir kaç gün müsade edermisin lütfeniyi hissetmiyorum ve diet adına hiç bişey yapamıyorum hepinizin affına sığınıyorum

ben hala iyileşemedim boğazımda gün hatta saniye geçdikçe şiddetlenen bir ağrı var hiç yutkunamıyorum diet yapmıyorum yapamıyorum bir iki gün daha beklicem geçmezse giderim artık doktora şimdi sıcak bi çay yaptım ama nafile biraz olsun rahatlatmıyo

silviyacım bana bir kaç gün müsade edermisin lütfeniyi hissetmiyorum ve diet adına hiç bişey yapamıyorum hepinizin affına sığınıyorum

çok geçmiş olsun canım
tez zamanda iyileşirsin umarım

cumartesi yediklerimi hiç yazmiim :eek:
pazar günü sabah menemen-2 dilim kepek ekmek-azcık bal,reçel
ara yapmadım
öğlen 3 galeta
akşam yumurtalı ıspanak ve 2 dilim kepek ekmek yedim

merhaba,işlerimin yoğunluğundan ancak yazabiliyorum
geçmiş olsun handemi,bence hemen doktora git derim, 10 günde iyileşeceğine 3 günde kendine gelirsin
cumartesi akşamı sadece 1 tas sulu köfte yedim
dün;
sabah kahvaltı:1 dülüm beyaz ekmek,1 haşlama yumurta,4 zeytin
küçük bir dilim peynir ve 1 çay kaşığı reçel yedim
öğle: anneler günü olduğu için annemi yemeğe götürdüm ve karışık ızgara yedim ekmeksiz
akşam:1 tas mercimek çorbası
3-4 çatal pazı yemeği yedim
4 saatten fazla yürüdüm
1000 adım stepper çalıştım
günde en az 2 lt su içerim normalde hergün yazayım mı silviyacığım?

iyi günler kızlar..
handemi geçmiş olsun.. canım adaçayı içmeni tavsiye ederim. benimde sık sık boğaz şikayetlerim oluyor adaçayı balgam söktüğü için çok iyi geliyor.

arkadaşlar diyet fena gitmiyorda spor yapmadığım için hiç kendimi diyetteymişim gibi hissetmiyorum:KK43:
yediklerim;
sabah; bir dilim peynirli kabaklı börek, çay, domates salatalık
ara; yok
öğle; 1 dilim ekmek, 1 tavuk ızgara
akşam; yarım dilim börek,1 kase çorba, salata
sonrasında da bir dondurma yedim.
hepinize güzel günler dilerim. sevgiyle kalınŞeniz

canım çok geçmiş olsun.bence doktora gitmeyi ihmal etme.çünki şiddetleniyo demişsin.sağlıktan önemli ibşey yok.iyi bak kendine

iyi günler kızlar..
handemi geçmiş olsun.. canım adaçayı içmeni tavsiye ederim. benimde sık sık boğaz şikayetlerim oluyor adaçayı balgam söktüğü için çok iyi geliyor.

arkadaşlar diyet fena gitmiyorda spor yapmadığım için hiç kendimi diyetteymişim gibi hissetmiyorum:KK43:
yediklerim;
sabah; bir dilim peynirli kabaklı börek, çay, domates salatalık
ara; yok
öğle; 1 dilim ekmek, 1 tavuk ızgara
akşam; yarım dilim börek,1 kase çorba, salata
sonrasında da bir dondurma yedim.
hepinize güzel günler dilerim. sevgiyle kalınŞeniz

baharcım sıkma canını.şurda tatil dönemine bişey kalmadı.sen şimdilik yeidkleirne dikakt et tatile girnce spor olayını düzenlersin.

ben bugün ne yaptım
kahvlatı: 1 fincan çay 1 dl ekmek 1 kk peynir
ara: çay
öğle:1 tabak yoğurtlu makarna
akşam yemeği olarak tavuklu salata yemeyi düşünüyorum az önce pazardan geldik ve çileklerin yarısını gümletti :1rolleyes:

kızlar bu arada mayıs ayı anelizlerimiz açıklandı.bi ara eklerim.şimdilik kaçtım hoşçakalın..

teşekkür ederim arkadaşlar dr gitmek bile lüks benim için oğlumu bırakıcak kimse yok onunlada gitmek zor oluyo kendim için biyere gidemiyorum anlicanız çekiyorum işte böle
kötü bi gece geçirdim iyice arttı gece ağrılarım eşim bi gün gitmese işede götürse dr beni ya uffffff

bugün yediklerim
sabah 1 dilim kepek ekmek,1 kk peynir
ara yok
öğlen 1 kase mercimek çorbası
ara 1 muz
akşam 1 kase çorba,2 adet fırında tavuk but ve 5-6 dilim patatesinden

bu arada ben ara yapmıyorum ama yaptığımda muz yiyorum,pek iyi etmiyorum heralde dimi?

Handemi nerde oturuyorsun? ama çok içtenlikle söylüyorum çocuğunu bana bırakabilirsin. tabi güven olayıdır ama aynı konumda olduğumuzu gördüm.ben sana yazayım özelden .
herkese mrb

X