Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar daha önce yazmıştım ama yine sitede sorn oldu ve mesajım göderilemedi.sonrada çıkmam gerekti tekrar tekrar uğraşamadım.

mooncum genel olarak yediklerin fena değil ince dilim pastayı tolere etmek içinde ertesi gün için içtiğin su miktarını 1,5 kat artırrırsan sorn olmayacaktır.

essn in porfiline mesaj bıraktım. şu an için davet ettiğim üyelere öncelik vermek zorndayım eğer gelmezlerse yerine kabul edeiblirm ancak. şuan için davet ettiklerimle takımımız dolu sayılıyo...

bugün yedikleirme gelince
kahvaltı: peynir zeytin,domates çok az çokokrem 2 dl ekmek ve çay
ara: 1 fincan çay
öğle: bulgur çorbası yarım karnı yarık
akşam : yemk yoktu nesift+müsli + süt :)
kılzar yaın için şehir dışında olucam uğrayamayabilirm.
hoşçakalın...

slm kızlar. nasılsınız? ben fena değilim ama dersler yüzünden baya hareketsiz kalıyorum. malesef bu 2 hafta böyle olmak durumundayım sınavlar bitince kendimi spora vereceğim.
bugün yediklerim ise;
sabah; 2 dilim ekmek,çok az yumurta, domates,4 zeytin ve 1 t.k lıght reçel
ara;2 bisküvi
öğle;1 küçük kase mantı çorbası
ara;1 elma
akşam;yeşil salata, ve 4 kaşık kısır
gece; ise çay ve, 4 tane diyet bisküvi yedim.
hadi kızlar ben kaçıyorum bana şans dileyin. görüşmek üzere iyi geceler..

İYİ AKŞAMLAR
ayy ne zor bağlandım siteye.inşaallah bu sefer hal olmuştur problem.neyse ben yazacaklarımı yazzayımda.neme lazım bağlantı kopar falan maazaallah...

.pazartesi biliyorsunuz orçtum.akşamda 2 orta boy karnıyarık,1 kaşık pilav,1 bardak kola.

salı günü neler yedim:
sabah :eek:mlet,dom.salatalık
ara :2-3 pötibör bisküvi
öğle :1 kase kadar kısır,1 kase ayran çorbası
ara :bitki çayı
akşam :bir karnıyarık,2 kaşık pilav.1 bardak ayran
sporumu yaptım.yürüyüş yapamadım.suyumuda içtiiim

şimdilik benden bu kadar.oğluşum muayyen günlerindesırnaşık şey:dance: olduğundan çok huysuz.hepinizi öpüyorum.yeni gelen arkadaşlar hoşgeldiniz.
by by by

herkese meraba
dün yediklerimi yaziim önce
sabah malesef 1 simit
ara 1 elma
öğlen yarım kase çorba
akşam 3 kaşık pilav ve 1 kepçe kadar patlıcan yemeği
yatmadan malesef 3 tane eti tutku yedim

yalnız spor namıma hiçbişi yapamıyorum ben malesef
bebek olunca evde çakılı oturuyoruz:KK43:(

ya kızlar siteye erişim engellenmiş diye okumuştum ama girebildim nihayet

hemen yediklerimi yazim kalkınca klasik
3 kuru kayısı bi bardak ılık su
kahvaltı bir bardak süt bir bardak nesfit
ara bir fincan yeşil çay
öğle bir kase çorba
akşama ne yerim bilmem 40 dk pilates yaptım suyu içiyorum böle hemen yazılanları okuyup gelmeye çalışıcam site gitmezse yine

slm kızlar. nasılsınız? ben fena değilim ama dersler yüzünden baya hareketsiz kalıyorum. malesef bu 2 hafta böyle olmak durumundayım sınavlar bitince kendimi spora vereceğim.
bugün yediklerim ise;
sabah; 2 dilim ekmek,çok az yumurta, domates,4 zeytin ve 1 t.k lıght reçel
ara;2 bisküvi
öğle;1 küçük kase mantı çorbası
ara;1 elma
akşam;yeşil salata, ve 4 kaşık kısır
gece; ise çay ve, 4 tane diyet bisküvi yedim.
hadi kızlar ben kaçıyorum bana şans dileyin. görüşmek üzere iyi geceler..

Baharcım başarılar hayatım dualarım seninle emin ol

Enfurtucum canım Allah kabul etsin hayatım orucunu ne güzel aslında bende tutsam süper olucakda hep erteliyoruz bazı şeyleri

Son düzenleme:
merhaba herkese..:) iki gündür girilmediği için bgn neler yediğmi yaziim..
sabah iki dilim çavdar ekmeği,domates, salatalık,salam 1 bardak yeşil çay
öğlen dışardaydım simit yedim
bgn ara öğünlerim kaçtı birazdan akşam yemeği yiicez ondada domates çorbası ve bezelye..
şimdiye kadar iki litre su içtim bakalım yatana kadar 1 lt daha içerim... bu arada çok mutluyum çünkü sabah tartıldığımda 1 kilo daha vermiş gördüm kendimi... hihoyyyt

,ah canım benim bende haftalardır gram oynamadı tebrik ederim canım seni bidaha almazsın inş verdiğin kilocuklarlı:a015:

bugün yediklerim
sabah 2 adet eti burçak bisküvi
ara yok
öğlen 2 kepçe çorba
ara yok
akşam 2 kaşık pilav ve 1 kepçe patlıcan yemeği
şimdiye kadar 2 lt su
ama bugün 2 bardak çay,1 türk kahvesi ve 1 çay bardağı nescafe içtim

SELAMLAR kader arkadaşlarım.
handemicim valla ben sanki geçen sene ramazan bitiminde borçlarımı tuttum gibime geliyor ama şeytan işte emin olamadığım için tuttum.havalar hala serin olduğu için çok rahat geçiyor doğrusu.rabbim sıcak memelketlerde olup oruç tutacaklara yardım etsin inşaallah.
megilaracım lahana kapsülünü yeni mi aldın bilmiyorum ama,ben geçtiğimiz kasım ayında aldım.şu nadide sultannkinden.ilk 10 gün falan bendede iştah kapattı ama sonrasında bi etkisni göremedim.üstelik 3 lt. su içmeme rağmen (çok susatıyor) kabızlık yaptı bende.hayatımda kabızlık nedir bilmeyen ben,bir kutu kullnmama ragmen kabız oldum ve hala etkisinden kurtulmuş değilim.zaten afedersiniz ama büyük abdestte kan görünce kapsülü hemen kestim ve ne kadar büyük bir hata yaptığımı anladım.çok korktum gerçekten.ama kabızlık hala devam ediyor yani.benden uyarması.bir daha btki çayları hariç asla ve asla zayıflama amaçlı bişey kullanmayacağım.
şimdi begün neler yediğime geldi sıra

sabah :klasik kahvaltı
ara :4-5 bisküvi
öğle : 3 kaşık yoğurt,yarım karnıyarık.ekmeksiz
ara : yok
akşam :maalesf eşimin canı hamburger istemiş.evdede hambuger eti vardı.marullu kornişonlu bi hamburger yedim.1 bard.ayran
bugün 40 dk. pilatesimi vede 1 saatten fazla yürüyüşümü yaptım.şu saate kadar 2lt. su içtim.yatana kadar 1 lt. daha içerim sanırım.

yarın tartılma günü allahım inşaallah 500 gr. vermiş olayım ne oluuuuuuuuurrrrrr.....

en-fur-tu canım nadide sultanınkinden değil benimkisi
balen die bir marka,inşallah öyle olmaz benim de,olursa ben de keserim hemen
annem kullanıyor aynısından onda bir sorun olmadı şimdiye kadar
ama senin dediğini bizim bir öğretmen arkadşım da söylemişti
o da nadide sultanınkinden kullanıyordu ve o da büyük abdestinde kan görmüş ve derhal bırakmıştı

günaydın hatunlar, ben bugün ancak girebildim siteye,hem işlerin yoğunluğu hemde sitedeki sorunlar yüzünden.
megilara kapsül yerine lahana çorbası yapıp içsen yada lahana kürü yapsan da etkili olur bence.ilaç türevi şeyler bana hiç sağlıklı gelmiyor.ben diyetimin başında lahana kürü yaparak iştahımı kontrol ettim müthiş iştah kesiyor.
dünki yediklerim;
sabah:klasik kahvaltı
öğlen:1 tas yayla çorbası
3 kaşık makarna
akşam:1 tabak sebzeli et güveci
ara:1 avuç leblebi+kuru üzüm

hala misafir olduğundan evde spor yapamadım ama akşam yürüyüşe çıktık 2,5 saat yürüdüm .2,5 lt su içtim

herkese kolaylıklar dilerim

kızlar şu platesi nasıl yapıyorsunuz
cd falan mı var?

canım sabahları yapıyorum ebru şallı ile her sabah tv 8 de saat 10.15 de başlıyo 40 dk sürüyo ama sanırım sen o saatlerde derste oluyosun internette var bütün programları ordan takip edebilirsin ben kaçırınca açıp ordan yapıyorum

ha bide unutmadan bebeği emziriyodun kullandıoğın ilacın bi zararı yokmu bebiş için? iyice araştırdınmı bide tam olarak adını ve fiyatını sölersen çok sevinirim hayatım.

kızlar silviş giremiyo sanırım siteye sorunlar yüzünden bugün kilo bildirimi yapıcakdık ama bekliyelim bakalım yarına kadar vakdi var nasılsa....

canım sabahları yapıyorum ebru şallı ile her sabah tv 8 de saat 10.15 de başlıyo 40 dk sürüyo ama sanırım sen o saatlerde derste oluyosun internette var bütün programları ordan takip edebilirsin ben kaçırınca açıp ordan yapıyorum

ha bide unutmadan bebeği emziriyodun kullandıoğın ilacın bi zararı yokmu bebiş için? iyice araştırdınmı bide tam olarak adını ve fiyatını sölersen çok sevinirim hayatım.

ayy yok şeker yaaa ipek 4,5 aydır emmiyor
yoksa o emerken ağrı kesici bile içmedim ben

2. TAKIM **103. ETAP**
singing kettle (72.7///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU (73.0///%)
Silviya (82.0///%)
megilara(68.3/67.7/0.6/0.88%)
moonserose0 (58.0////%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (489,2///%)

kızlar listeyi düzenledim ama umarım yanlış olmamıştır
sanırım eklenecek arkadaşlar vardı ama yanlış bişi yapmamak için ben eklemedim
silviş gelince yapar sanırım

singing kettle (72.7///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (65.5///%)
EN-FUR-TU (73.0///%)
Silviya (82.0///%)
megilara(68.3/67.7/0.6/0.88%)
moonserose0 (58.0/58/%0)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (489,2///%) [/B]

ben bu hafta kilo veremedim nedendir bilmiyorum elimden geleni yapıyorum ama yinede kilo verememişim

X