Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

slm arkadaşlar malesef bu haftada kilo verememişim..
dün malesef hastalandım ateşim yükseldi mide bulantısı falan.. neyseki bugün iyiyim..

silviyacığım ben gördüm seni maşallah çok güzelsin. arkadaşların dediği gibi hiç kilolu durmuyorsun..
bugün yedikelrime geince:
sabah 1 dilim ekmek biraz peynir 1 bardak çay 1 k şekerle
ara: 1 çay bardağı süt. 1 elma
öğle: 1 kase çorba 2 dilim t.b ekmeği
ara: 1 fincan çay,yarım paket çubuk kraker,
bir elma:d
akşam: 1 dilim ekmek, tavuk, yoğurt ve salata
gece ise bir top dondurma yiyeceğim. ne yapalım olsun okadar..
neyse kızlar ben kaçıyorum. sınavlar yakın derse gömülmem lazım.. zaten kafam kazan gibi oldu bu günlerde dersten başka birşey yok hayatımda o yüzden çok stresliyim:çok üzgünüm:

kızlar bugün bildirim günü sağ olsun megilara listeyi eklemiş ama düzenlemeden koymuş onu ekliyim ben şimdi. 23 Nisan sebebiyle Balkan Ülkelerindne gelen çocukların resim sergisi vardı ona gitmiştim bu gün .daha yeni geldim eve.
bu arada ;

Ulusal Egemenlik ve Çocuk BAyramı mız kutlu olsun

evet canım yaaa
hiç akıl edemedim ben onu :eek:
bugun sabah hafif bir kahvaltı 1 dilim kepek ekmekle
ara yok
öğlen malesef 1 dilim tiramisu (misafirlerim var ya onlara yapmıştım, ben de sebeplendim)
akşam 1 kase yeşil mercimek çorbası ve 5 adet lahana sarması

bi süredir giremiyorum modemim bozuldu ancak yenisini aldım sanırım eksi de aldım bolca :KK43: birşey soracağım perşembe mi cuma mı tartılmamız gerekiyor??

Kızlar herkese selam,
Biliyosunuz hem yeni işe başladım hem de okulum devam ediyor. Sabah 7 otobusuyle cıkıyorum okula, ordan işe eve 23.00 te anca varıyoru. bu şartlar altında burda yazaılan şeylere uyabılmem mumkun değil. Sizinle berabe ryanılmıyorsam 5 hafta geçirdim ve bu 5 haftada 2 kilo verdim (son haftada yourgunluktan baya bı suzuldum ama:)). İzninizle ben yarıştan amacıma ulaşamadım ama yinede çekileyim, benim yerime şartlara daha fazla uyum sağlayabilecek bir arkadaş yararlansın.

Herr girdiğimde mutlaka neler yaptığınızı okuyacağım ve elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım.
Herşey için teşekkürler inş hepimiz en en en kısa sürede istediğiniz kiloya sağlıklı bir şekilde inersiniz.
Tabiki de elvada değil görüşürüz diyorum:))

dididcim kusura bakma sana ancak cevap yazabiliyorum.çıkmak istemene üzüldüm ama eğer sen öyle istiyosan tamam.yinede bizi bırakma.uğrayabildiğin zamanlar yaz mutlaka.dilediğin hedefe ulaşırsın umarım.sağlıkla kal Şeniz...

bi süredir giremiyorum modemim bozuldu ancak yenisini aldım sanırım eksi de aldım bolca :KK43: birşey soracağım perşembe mi cuma mı tartılmamız gerekiyor??

canım perşembe günleir tartılıyoruz takıma liste eklendikten sonrada mesajı alınıtlayıp kilo bildilerimzi giriyoruz.ben herşeyi detaylı anlatan sayfaların lidnkini sana yazarım.daha sonra göz atarsın.ama bu daha yeni ekliycem listeye.. bikaç gün önce yazdığım şartlar senin için tamamsa takımı yarı yolda bırakmıycam diyasan yarın listede seninde bildirmini ekliycez.sabah aç karnına tartılıp en geç öğleye kadar kilonu takıma yazarsın gerisini ben hallederim canım anlaştık mı?

kızlar dosyalarınız hazır.pazartesiden itibaren gün gün yediklerinizi kaydettim.eğer becerebilirsem kilo verip verememe durmunuza göre haftalık analizleirnizi yapıcam ama söz vermiş olmayayım.

bu arada kocaeli mezun olduğuna göre ben takımda yalnız kaldım.kaptanın bi yardımcıya ihtiyacı var.takımdaki en eski üyelerden işleyişe en hakim olanlardan biri olduğu için aklımdaki isim singing kettle eğer kendiside kabul ederse yardımcım olmasını rica ediyorum.

perşembe yedikleirmi yazayım
kahvlatı: 1 fincan çay, otlu peynir, 2dl ekmek
öğle:yok
ara: meyveli yoğurt
akşam:tarhana çorbası ,4 kaşık pırasa , 1 bardak sprite
1.5 lt su
spor yok

çarşamba günü yediklerimi yazmamışım doğrusu şuan aklımda olmadığı için yazamıyorumda.bidaha atlamamaya özen göstericem.sizde yedikleirnizi yazarken eğer bi önceki günün kini yazıyosanız salı çarşamba perşembe gibisinden gün belirtirseniz sevinirim.kaydederken benim için daha kolay olur böylece.

şimdilik iyi geceler diliyorum.yarın öğleden sonra geldiğimde bildirm işini hallederim.hoşçakalın.

2. TAKIM **101. ETAP**
singing kettle (72.9///% )
handemi (69.7/69.7/0.0/%)
bahar_0186 (66.0/66.0/0/0%)
EN-FUR-TU (73.2///%)
Silviya (82.5///%)
dididi(54.5/54.2/0.3/0.55%)
megilara(68.3/63.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

silviyacım bana pazartesi en geç salıya kadar izin veririmisin kötü günler geçiriyorum bi kaç gün giremeyebilirim lütfen idare edin beni fazla değil sadece bi kaç gün

tamam handemicim.ama çok üzme kendimi.umarım sorunların neyse kolay halledebilirsin.dikkat et kendine.. :teselli::1hug:

2. TAKIM **101. ETAP**
EN-FUR-TU (73.2///%)
Silviya (82.5///%)
moonserose0 (58.5/58,5//%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

günaydın arkadaşlar, benim kilom aynı yani 58,5 kg mım hala.şu regl yüzünden spor yapamıyorum ama önümüzdeki hafta vereceğim buna eminim . çünkü yaza çok az bir vaktim kaldı ve hiç değilse şu 3 kg dan kurtulmak istiyorum.

dünki yediklerim;
sabah:klasik kahvaltı
öğlen:5-6 adet kara lahana sarması
4 kaşık bol yeşillikli yumurta salatası
akşam: 3 kaşık yoğurtlu kabak kızartması
4 kaşık pazı yemeği

herkese kolaylıklar dilerim

]2. TAKIM **101. ETAP**
EN-FUR-TU (73.2/73.2/0/0%)
Silviya (82.5///%)
moonserose0 (58.5/58,5//%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

YA BEN NİYE KİLO VEREMEDİM KİNE?HALBUKİ SPORADA YÜRÜYÜŞEDE BAŞLAMIŞTIM AMA.inşaallah hafatay vermiş olurum.moralim bozuldu yaa.
silvişcim kusura bakma ama arkadaşlar koyalarken renginide siliyorlar.benmde acelem var çıkamam gerek o yüzden düzeltemedim.mecbur bende renksiz yaptım.
kolaylıklar gelsin.gece görüşmek üzere.

2. TAKIM **101. ETAP**
singing kettle (72.9/72.9/0/0% )
handemi (69.7/69.7/0/0%)
Silviya (82.5///%)
megilara(68.3/68.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5/58.5/0/0%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

Son düzenleme:
Silvişim öncelikle teklifin için çok tşk ederim. beni onure etti.
ancak bunu öncelikle gönüllü arkadaşlara bırakmak isterim.çünkü ben şimdiye kadar bir kez bile kopyalama işini beceremediğim için yapmadım senin yada kocaelinin yapmasını bekledim.bunun sorumluluktan kaçmak gibi algılanmasını istemem ama şu aralar bunu yüklenebilecek konumda değilim.
iznin olursa bu konuda gönüllü arkadaş arayalım.benim önerim muhasebeci bir arkadaş var o iyi olacaktır.
BU ARADA MEGıLARADA 68.3 63.3 E DÜŞMÜŞTÜ AMA 0 GÖRÜNÜYORDU. HERHALDE YANLIŞLIK OLDU DıYE DÜZELTTıM. BıR DıKKAT EDıVER LTF.

2. TAKIM **101. ETAP**
singing kettle (72.9/72.9/0/0% )
handemi (69.7/69.7/0.0/0.00%)
Silviya (82.5/82.0/0.5/0.61%)
dididi yoğunlukları nedeniyle kendi isteği ile ayrıldı.
megilara(68.3/68.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5/58.5/0.0/0.00%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (491.1/490.6/0.5/0.10%)

Son düzenleme:
Silviya cım kusura bakma geç cevap veriyorum. Listeniz doğrudur efendim. Cevap 42'yi de akşam gibi yazarım olur mu :) içerde misafir var da. Kaçıp bildirimi yapayım dedim.

12.TAKIM **101. ETAP **
spacegirl (
63,7 / 62,9 /0,8 /1,26% )
baby_nurse (64,3/66 /-1,7/-2,64% )
sbnmcsm (
69.1/69,3 /-0,2 /-0,29% )
cimcime81 (98,5 /98,5 /0 /0,0% )
_demet_ (71/71 /0 /0,0% )
obur (
73/ 72 /1 /1,37% )
sunbul (63.8/63,5 /0,3 /0,47% )
Bendiyom (69,70 /68,8 /0,9 /1,29% )
Gkcn ( 57/ 55 /2 /3,51% )
Fiyuce (59,5/
60 /-0,5 /-0,84% )
12.TAKIM TOPLAM KıLO (689,6 /687/2,6 / 0,38%)

Bu da bizim listemizdir efenim. ıncelemeniz üzere emrinize amade :)

iyi geceler arkadaşlar.. biraz yorgunum o yüzden sadece ne yedim onu yazıp çıkacağım..
bugün sabah: 2 dilim ekmek,1 dilim peynir,yumurta ve domates yedim
ara:7 8 tane çubuk kraker
öğle: çorba ve 2 dilim ekmek
ara. 1 bardak tarçınlı süt
akşam:1porsiyon türlü ve 2 dilim ekmek
gece ise 2 fincan şekersiz çay ve 2 dilim kepekli undan yapılmış diyet kek:eek:
sanırım kek olmamış ama neyse bu hafta tek kaçamak hakkım var bir daha yapmayacağım söz..
ben kaçıyorum görüşmek üzere herkese pembiş rüyalarŞeniz

iyi geceler

bugün bende yoğun bi gün geçirdim.neler yediğimi yazayım:

cuma günü yediklerim:

sabah :domates,salatalık,peynir ve 2 dilim ekmek.
ara : yok
öğle :dışrda olduğum için yiyemedim.
akşam: 3 kaşık pilav.1 kase çorba,salata

suyumu içtim sporumu yaptım.

herkese iyi gecelerrrr

2. TAKIM ÜYELERıNıN ANALıZı

Analiz Tarihi : 10 Nisan 2009
Kaynak : 99. Etap
Takım Mevcudu : 7
Sınıfı Geçenler : 3
Sınıfta Kalanlar : 4
Analiz Notu : 43 (2. Takımın %43 ü sınıfı geçmiştir.)

Silviya
Hedef : ?
Başlangıç Tarih : 07.09.2007
Kaç aydır rejimde? : 16 (86. ile 94. etaplar arasında ara vermiştir. 8 etap, 2 ay olarak hesaplanıp rejim süresinden düşülmüştür.)
Başlangıç Kilo : 89
Şimdiki Kilo : 83
Verilen Kilo: 6
Minimum Değer: 16
Kilo kaybı yüzdesi : 7%
Karne Notu : 38
Sonuç : Sınıfta kaldı.

Kocaeli
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 10
Başlangıç Kilo : 70
Şimdiki Kilo : 58,6
Verilen Kilo: 11,4
Minimum Değer: 10
Kilo kaybı yüzdesi : 16%
Karne Notu : 114
Sonuç : Sınıfı geçti.

singing kettle
Başlangıç Tarih : 09.05.2008
Kaç aydır rejimde? : 10
Başlangıç Kilo : 79
Şimdiki Kilo : 72,9
Verilen Kilo: 6,1
Minimum Değer: 10
Kilo kaybı yüzdesi : 8%
Karne Notu : 61

clementine212
Başlangıç Tarih : 14.11.2008
Kaç aydır rejimde? : 4
Başlangıç Kilo : 59,1
Şimdiki Kilo : 57,3
Verilen Kilo: 1,8
Minimum Değer: 4
Kilo kaybı yüzdesi : 3%
Karne Notu : 45

handemi
Başlangıç Tarih : 02.01.2009
Kaç aydır rejimde? : 2
Başlangıç Kilo : 74,4
Şimdiki Kilo : 69,7
Verilen Kilo: 4,7
Minimum Değer: 2
Kilo kaybı yüzdesi : 6%
Karne Notu : 235
Sonuç : Sınıfı geçti. Takımın en iyi kilo vereni. :hooray:

bahar_0186
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Başlangıç Kilo : 69
Şimdiki Kilo : 66,2
Verilen Kilo: 2,8
Kilo kaybı yüzdesi : 4%
Karne Notu : 140
Sonuç : Sınıfı geçti.

EN-FUR-TU
Başlangıç Tarih : 16.01.2009
Başlangıç Kilo : 74
Şimdiki Kilo : 73,3
Verilen Kilo: 0,7
Kilo kaybı yüzdesi : 1%
Karne Notu : 35

NOT: "En ıyi Karne Notu" MıNıMUM 100 olarak belirlenmiştir.

Takım Kaptanının Sorumluluğu:
Bütün görüşmeleri takım topiğinde yaptıktan sonra, aşağıdaki bilgileri içeren TEK bir mesajı, EN GEÇ BıR AY ıÇıNDE yayımlamak.
1- Minimum değerde kilo veremediği için sınıfta kalan üyelerin durumlarını, problemlerini, aldıkları kararları ve uygulayacakları yeni yöntemler
2- Takımın en iyi kilo veren üyesinin deneyimleri, rejim yapma süresince nelere dikkat ettiği
3- Hedefi belirsiz olan ya da geçmiş tarihte kalmış üyelerin güncel hedefleri

UYARI : ılgili mesaj eksiksiz bir şekilde bir ay içinde yayımlanmazsa, 2. Takımın analizi bir daha yapılmayacaktır.
2. Takımın Şubat 2009 Analiz Raporu için tıklayınız.

silviya
Hedef: haflatık 0.5 kg küçük hedeflerim var buda aylık minimum 2kg. yarışmadan mezun olmak istediğim kilo ise 55. istikrarlı olarak her hafta yarım kilo ile sonuca ulaşmayı istiyorum.hedef nekadar gerçekçi olursa işin o kadar kolay olacağını düşünüyorum.bir süredir hedefe uygun ilerliyorum. Eğer net bir zaman gerekliyse Temmuz 1 de 77 kilo olmayı hedefliyorum.

Evet uzun süredir yarışmadyım.ayrılma dönemlerim çok uzun süreli olmadı.Kilo verebilyorum fakat yaşadığım duygusal dengesizlikler tekrar geri dönüş yaşamama sebep oluyo hep.Bu durumun bir nevi alkolizm türevi olduğunu düşünüyorum.Sıkınıtlı dönemlerimde sınırsız yeme atakları yaşıyorum.Doğrunun yalnışın ne olduğunu bilmeme rağmen idare gösteremiyorum.Bana yardım edecek tek kişi kendimim.Bunun çok iyi farkındayım.Ayaklarımı daha sağlam yere basmaya karar verdim.Bunu başaracağıma inanıyorum ve kendime güveniyorum.

Yapmam gereken tek şey 3+3 öğün beslenmek ve düzenli olarak spor yapmak.Dengemi bir süre bozmuş olsamda bu yaşam tarzına geri döndüm artık.Artık herşey daha kolay ve düzenli.
Teşekkürler...​

singing kettle
Hedef:temmuza kadar 68 kg ya düşebilmek.
geçen yıl en son 68.8 i görmüştüm.
inşallah bu sene temmuzda 68 olacağım
yanı hedef 2 ayda 5 kg vermek.

neden kilo vermem durdu
1- duygusal devinimlerimi karşılıyamaz oldum,yeme ataklarına tutuldum
2-çeldiricilerim beni yendi.
3-kilo verebildiğimi görmek rahatlama yarattı.

mezun olmam için kesin yapmam gerekenler
1- en kısa zamanda hedef kiloma ulaşmalıyım.
2-mümkün olduğunca dolabı açmamaya çalışacağım.
3-daha önce başardıysam gene başaracağım.
4.açıkınca su içeçeğim
5-dediğin ngibi yediğim her lokmayı yazacağım.
6-stresimi azaltma yooları bulacağım.
7-baharın canlandırıcı etkisinden yaralanıp.daha çok sebze meyve yiyeceğim.
8-sınıfı geçmek için neler yapmam gerekiyorsa liste yapıp dolabın kapısına asacağım.
9-eşimle konuşup çeldiricilerini benim gözümün görmiyeceği ortamlarda yemesini ve bana yardım etmesini istiyeceğim.
10-verdiğim emeklere kıyıp oğlumun yarım bıraktığı yemeği yemiyeceğim.
11-daha çok salata daha az yemek yapacağım.

clementine212

diskalifiye oldu.

handemi (En iyi kilo veren)
benim tecrübelerimi paylaşmam gerekiyomuş memnuniyetle çok fazla tecrübemin olduğuna inanmasamda yinede yaptıklarımı yazabilirim tabi

herşeyden önce inanmak gerekiyo kilo vermek isteyen insanlar sınıfına değil GERÇEKDEN kilo vermek isteyen insanların sınıfına geçmek lazım grubumuzda olan tüm arkadaşlarımla bu sınıfı paylaştığım içinde ayrı bi motivasyon oluyo bu tabi
bu sözüde bana diyetisyenim sölemişti
bi kilo vermek isteyen insan var
bide gerçekden kilo vermek isteyen insan var diye
benim uydurduğum bi söz değil yani neyse
sonra tabi burdaki herkesin bildiği gibi inanmak kendine güvenmek yapanlar nasıl başardıysa bende başarırım demek lazım
somut işlere geçersek
bi kere herşeyden önce bol su günde en az bir buçuk iki litre kadar su tüketiyorum
kuru kayısının çok faydası var benim için sabah uyanında 3 adet kuru kayısı koyu renkli olanı kullanıyorum ben 3 adet kuru kayısı ve iki büyük bardak ılık su içiyorum üzerine
bunu her sabah muhakkak yapıyorum
ayrıca hareketli olmak gerekiyo mesela metabolizamyı çalışıtıran tek şeyin hareketli bi yaşam olduğunu duymuştum ben güray kubilay dan bi tv programında
aslında herkesin bildiği şeyler bunlar ama ben yinede paylaşim istiyorum
ve hep sölüyorum benim mucizem pilates kesinlişkle ebrum şallım sayesinde gerçi pilates asla zayıflatmaz diyolar ama bilmiyorum ben çok büyük etkisi olduğuna inanıyorum
bide güneş battıkdan sonra bişey yemiyorum yeşil çay ve meyve hariç
ha bide size tatlı krizinde uyguliyabiliceniz bişey daha sölemek istiyorum az evvel kuru kayısı dedik tatlı krizim tuttuğunda kuru kayısnın arasına ceviz koyuyorum yanınada yeşil çay süper gidiyo hem sağlıklı hem kalorisi çok az bi deneyin kızlar bayılıyorum ben..
paylaşabileceklerim bunlar çok farklı bilgiler yok aslında bendede......

EN-FUR-TU
bildiğiniz üzere takım analizinde maalesef sınıfta kalmış durumdyım.kilo veremeyiş sebebimi spor yapmamam bağlıyorum.çünkü elimden geldiği kadar porsiyonlarımı küçülttüm,ama hareket açısından bi değişiklik yok.haftada 3-4 gün yürüyüşe gidiyorum ama oda yeterince değil sanırım.
bundan sonra yapmam gerkenler;ekmeği tamamiyle kesmek.hamur işilerine son vermek.her gün muhakka yürüyüşe çıkamak.spor yada pilates yapmak.akşam en geç 6 dan sonra birşey yememek.
bu analizin yapılması çok iyi oldu.kendimi görmüş oldum.ama başarısızlığımdan dolayı asla yenilmeyeceğim.dahada hırslandım.hedef kilom 58.en azından hazirana kadar 5 kilo vermeliyim.

Son düzenleme:
kızlar siz cevaparınız yazalı günler oldu ama ben ancak onalrı bir araya getirebildim.en kısa zamanda analiz topiğine eklesem iyi olucak.yalnız singingim senden ricam bi hedef belirtmen onun dışında sanırm herşey tam .yarın sen yazmış olursun sanırm bende ilgili topiğe eklerim.

X