Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar merhaba ,
bahar ve handemi sıkıntılarını dile getirmiş ,
enfurtı vemoonsera güzel açıklamalarla moral vermiş.
insanız ve sıkıntıları yaşıyoruz bende her sıkıntıda daha fazla güçlendiğimi düşünüyorum.
bilemiyorum hassasiyetimizmi bizi bu derece zorluyor yoksa herkeslermi aynı konumda.
takım olduğumuzu bir kez daha hissettim.evlilik çok zor bir olay .2 kişi her şeyi paylaşıyorsun.ama bazen öyle durumlar oluyorki ben aptalmıyım yoksa doğru olanmı bu diyorum.yani hep kendimi sorgulama.benide uyku tutmaz handemi.
evet tabiki asıl amacımızdan uzaklaşmamıza neden olmamalı tüm sorunlarımızki maalesef ben bu konuda başarılı olamadım. ama kızlar birbirimize tutunup desteğimizi esirgemiyoruz ya işte bu.
silvişimi uzunca bir süredir yazılarından tanıdığım acık kalbini yardımseverliğini bildiğim için hep yanımda hissediyorum. ama şimdi paylaşımlarımızlada birbirimize desteği görüyorum.
baharcım ben tek bir mesajla bütün günü yazmayı hedeflemiştim.
dün 2 kez girmiş ama editlemiştim.
sevgiyle ,hoşlukla sorunsuz ve mutlu kalacağımız bir gün dilerim....

hee bu arada yazmayı unutmuşum özür dilerim 2,5 lt ye yakın su içtim , sabah kahvaltıdan sonra yeşilçay+ biberiye,öğlen ve akşamda 5 i 1 yerde çayı içtim.bugünde zencefil çayını deneyeceğim oda regl sancılarına iyi geliyormuş sanırım

herkese meraba
ne sıkıntısıymış,bakamadım önceki sayfalara
benim de annem geldi izmirden ipeğin dogumgünü için
bugun sabah bir simit
öğlen 1 kase y.mercimek çorbası içtim ve
şimdiye kadar 1 lt su

slm arkadaşlar.. dün için özür diliyorum çok gergin bir gün geçirdimde.. malesef kimi zaman insanların sahte gülücüklerine kanıp yanılgıya düşebiliyoruz. bende öyle birşeyler yaşıyorum bugünlerde kimbilir belkide sorun bendedir!
hepinize verdiğiniz destek için çok ama çok tşk ediyorum.. iyiki varsınız.
merak etmeyin çok iyiyim bugün, birazda regl döneminin etkisi vardı galibasırnaşık şey .
ne yedin peki diye soracak olursanızda...
sabah: 1 dilim ekmek,1 kk peynir, salatalık
ara: 3 bisküvi
öğle: makarna ve salata
ara: 1 bardak tarçınlı süt
akşam: 4 kaşık sebze yemeği, 4 kaşık pilav çorba ayran
gece: meçhulsırnaşık şey
2. litre suda içtim.. spor yapamadım ama hareketli gün geçirdim..

ya kızlar benim çok büyük bir sorunum varr:çok üzgünüm:.. bugünlerde özellikle çene bölgem sivilce doldu.. ben sivilce nedir bilmezdim acaba strestenmi oluyor yoksa yalnış beslenmektenmi? ne olur bana bir akıl verin çoğalmasını istemiyorum.
görüşmek dileği ile herkese mutlu saatler:a015:

mooncum sağol..

singingim :asigim:

megicim gözün aydın o zaman. peki kıznın doğumgünü ne zaman.Allah sağlıklı uzun ömürler versin. hep birlikte güzel günler geçirin inşalalh...

baharcım
yediklerinde sivilce yapacak bişey görnmüyo ama eğer bişeye alarjin faln versa bilemem. veya regl dönemi etkisi olabilir eğer stres altında hissediyosan oda etkiler yani bilemiyorum. benimde pek sivilce sornum yoktur.eskiden vücudumda çıkıyodu tek tük onada sauna iyi geliyodu ama senin için uygun bi öneirm yok malesef.

kızlar bu gün herey iyiydi ama annemin memeleketten getirdiklerinden yemeden edemedim ( kete ve cevizli sucuk) size karşı mahcubum ama pişman değilim. herzaman yediğim şeyler değil çünki..

geçmiş mesajları detaylı incelemediğimden sıkıntı olayı gözümden kaçtı sanırm incelediğimde anlayabilicem ancak kimin ne sıkınıtsı var. şimidlik hoşçakalın ben müsait olunca gelicem yediğimi içtiğimide o zaan yazarım detaylıca..

Baharcım,sanırım her ikiside etkendir. daha önce sivilce sorunu yaşamadığını söylüyorsun.aslında beslenme açısından yağlı ,kızartma ,tuzlu,krema çukulata gibi şeyleri yemiyoruzbunlar sivilce tetikleyicilerden diye hatırlıyorum ama.
bugün ne yedim.
sabah
2 dilim ekmek . peynir ,domates.
ara
çeyrek simit.
öğle
yoğurt ,2 tane biber dolması
ara

1 bardak nar suyu
akşam
2 tabak z.yağlı kereviz.domates salatası
niye 2 tabak doymadım .çorba yerine kereviz tercih ettim.
evet 1.5 lt suyumu içtim.
sabahtan
3 bardağı içiyorum. öğleden sonrada diğer 3 bardağı.
bahar tarcınlı sütü aklıma getirdin.

KURALLAR

1. hergün yoklama alıcam ve o gün mesajı olmayan kişi (-) eksi alıcak ve 1 hafta boyunca 3 eksi alan kişi ciddi bir mazereti yoksa ihtar alacak aynı durmun tekrarında takımdan çıkarılacak
2. 1 ay boynca toplam 10 eksi alan kişi ihtar gerekmeden takımdan çıkarılacak.
3.hergün mutlaka spor yapılacak (özellikle kendim için bu kural) 1 ay boynca 10 gün spor yapmayan ihtar alacak ve aynı durm tekrarında takımdan çıkarılacak.
4.günlük beslenme lokmasına kadar yazılacak.kaçamaklar dahi mutlaka yazılacak.asla üstü kapalı geçiştirlmeyecek.
5.günlük mutlaka 2 lt su içilecek

Kızlar herkese selam,
Biliyosunuz hem yeni işe başladım hem de okulum devam ediyor. Sabah 7 otobusuyle cıkıyorum okula, ordan işe eve 23.00 te anca varıyoru. bu şartlar altında burda yazaılan şeylere uyabılmem mumkun değil. Sizinle berabe ryanılmıyorsam 5 hafta geçirdim ve bu 5 haftada 2 kilo verdim (son haftada yourgunluktan baya bı suzuldum ama:)). İzninizle ben yarıştan amacıma ulaşamadım ama yinede çekileyim, benim yerime şartlara daha fazla uyum sağlayabilecek bir arkadaş yararlansın.

Herr girdiğimde mutlaka neler yaptığınızı okuyacağım ve elimden geldiğince takip etmeye çalışacağım.
Herşey için teşekkürler inş hepimiz en en en kısa sürede istediğiniz kiloya sağlıklı bir şekilde inersiniz.
Tabiki de elvada değil görüşürüz diyorum:))

İYİ AKŞAMLAAAR ÇITIR ADAYLARIII
DİDİDCİM ALLAH KOLAYLIKLAR VERSİN CANIM.BAYAĞI YOĞUN GÖRÜNÜYORSUN GERÇEKTEN.inşaallah hedefine en kısa zamanda ulaşırsın.
handemicim ben p.tesiden beri pilates yapıyorum.ama nasıl ağrıyor akşama kadar her yerim.acaba hareketleri yanlışmı yapıyorumki?sendede oluyor mu?
silvişcim gözün aydın annen gelmiş.anneler gelince öle dayanamayıp yiyoz işte ne yapalım....

bugün yediklerim:
sabah:haşlanmış yumurta,peynir içi alınmış (hamur kısmı)2 dilim ekmek.1 bardak süt
ara: yok
öğlen : bir keğçe pilav,bir baget tavuk,ve yoğurt
ara :KK43:komşuma gittim çok ısrar etti 1 dilim kek yedim
akşam: kek yediğim için bişey yemeyeceğim.belki meyve yerim
sabah 45 dk. spor yaptım.öğlen yürüyüşümüde yaptım hemde dönüşte pazar arabamı bayağı doldurmuştum.onunla geri gelmek zor oldu,bide yağmurda bi ıslandım ki sormayın.
kek hariç diyet için gayet verimli bi gün olduğnu düşünüyorum.inşaallah diğer günlerde böle olur.
hepinize mutlu akşamlar canlarım.

kızlar amcamlara gitmiştik geç geldik.size söz verip yazıcam diyorum sonra yazamıyorum ve sözümde duramadığım için kendime sinir oluyorum.ama acaip uykum gelmiş vaziyette.kusuurma bakamyın.yarın görrüşüz..

günaydın hatunlar nasılsınız?

dünki yediklerim;
sabah;klasik kahvaltı
öğlen; 1 tas yoğurtlu mısır çorbası
salata
akşam: 1 tas köfteli yoğurt çorbası
ara: anne ve babamın doğum günü olduğu için ince bir dilim yaşpasta yedim zaten bu yüzdende akşam yemeğinde sadece çorba içtim
herkese kolaylıklar dilerim

herkese günaydın ve mutlu bayramlar
silviyacım ipek hanımın dogumgünü 15 nisandı ama herkesi cumartesi toparlayabildik:)))
bu arada ben 2 haftadır kilo veremiyorum yawwww
2. TAKIM **100. ETAP**
Kocaeli(58.6/57.8/0.8/1.37% )MEZUN
singing kettle (72.9/72.9/0.0/0.00% )
clementine212 çıkarıldı
handemi (69.7/69.7/0.0/0.00%)
bahar_0186 (66.2/66.0/0.2/0.30%)
EN-FUR-TU (73.3/73.2/0.1/0.14%)
Silviya (83.0/82.5/0.5/0.60%)
dididi(54.5/54.2/0.3/0.55%)
megilara(68.3/68.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (59.0/58.5/0.5/0.85%) YENı ÜYE
2. TAKIM TOPLAM KıLO (605.5/603.1/2.4/0.40%

2 . takım merhaba,

didicim way dedim. 07 ve 23. sağlık herşeyden önemli.girdikçe yaz buraları boşlama.
sabah.
2 dilim ekmek yarım domates,peynir 2 zeytin.
ara
geç kalkmıştım olmadı.
öğle
çeyrek tavuk göğsü.1 dilim ekmek.1 domates.
ara
1 bardak kefir. sonra 1 elma yiyeceğim.
silvişim gözün aydın.
bu arada c. sucuk götürülmüş.

iyi akşamlar güzeller..
valla silviş çook özür canım bugün yine sabah tartılmayı unuttum.afedersin.ama görüyorum ki sanırım çoğuuz unutmuşuz.ama sana söz sabah erkenden tartılıp yarın yazacağım.
bugün yediklerim.
sabah:kaşarlı tost.çeyrek ekmekle yapılmış.domates salatalık.haşlanmış yumurta.
ara :2 tane çilek.1 bardak soğan suyu
öğle :4 kaşık pilav.domates salatalık ve biber
ara :bir salatalık
akşam :2 kaşık pilav,2 kaşık et sote.bol salata.1 kepçe çorba

bu saatten sonrada meyve yerim sadece.gün boyu 2 litre su içtim.gece boyuda içerim.pilatesimi yağtım ama hava çok soğuktu bugün oğllumla dışarı çıkamyı göze alamadığım için yürüyüş yapamadım.

bu pilates olayını ben çok sevdim.inşaallah yararını görürüm.bazı hareketleri yparken zorlanıyorum ama alışırım sanırım.handemicim lastiğin geldi mi senin?eğer çok gerekli dersen bende almayı düşünüyorum canım.

hepinize mutlu akşamlar.yarın sabah görüşmek üzere.....

kızlar bugün bildirim günü sağ olsun megilara listeyi eklemiş ama düzenlemeden koymuş onu ekliyim ben şimdi. 23 Nisan sebebiyle Balkan Ülkelerindne gelen çocukların resim sergisi vardı ona gitmiştim bu gün .daha yeni geldim eve.
bu arada ;

Ulusal Egemenlik ve Çocuk BAyramı mız kutlu olsun

evet silvişim kutlu olsun. ama gene kapalı bir hava vardı . gene yağmur vardı. bilmiyorum erteleme oldumu. nedense 23 nisanlarda genelde böyle olur. önemli olan onlara aydınlık yarınlar bırakabilmekte.
enfurti merhaba.
silviş düzenlemeden sonra kilomu yazarım. her nekadar bir değişiklik olmasada.

2. TAKIM **101. ETAP**
singing kettle (72.9///% )
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.0///%)
EN-FUR-TU (73.2///%)
Silviya (82.5///%)
megilara(68.3/63.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

selam EN-FUR-TU cum .güzel yorumun için teşekkürler. o fotoda sanırm 80 kg civarındaydım.benim üst kısmım alt kısıma göre farklı.kısaca buz dağının görünmeyen kısmı allta dolayısıyla o fotoda görnümüyo :)

silviş inanamam 80 misin orda.demek sende benm gibi orantısızsın ha..valla böylesi daha zzor.şimdi ben kilo versemde basen ve bel çevresi kalacak maalesef.
singing sendedemi değişiklik yok.ne bu böyle yaa.bahar geldi herşey canlanacağına tam tersine duraksadık.hayırdır inşaallah.

[2. TAKIM **101. ETAP**
singing kettle (72.9///% )
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.0/66.0/0/0%)
EN-FUR-TU (73.2///%)
Silviya (82.5///%)
megilara(68.3/63.3/0.0/0.00%)
moonserose0 (58.5///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

X