Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Kızlar bunu ayrı bir mesajda yazmak istedim araalrda kaynamasın diye..
Dönüp kendime baktım hep bahanelerin ardındayım.afedersiniz çok kaba olucak ama şuan durmu daha iyi iade edebileceğim bi söz gelmiyo hani bi laf var ya "kılavuzu karga olanın ...." söz nekadar uyujmlu bilemiyorum ama ben öyle hissetim .güya kaptanlık yapıyorum takıma ama bi itici güç durumunda değilim.öernek bi davranışım yok.spor yapamıyorum çünki çeşitli bahanelerim var, bu gün düzenli yiymeedim çünki çeşitli bahaneleirm var.say say bitmez bunlar.ama günler gelip geçiyo.şimdiye kadar asla diktatörce bi tavır takınmamaya çalıştım ama hem kendim hemde sizler için itici bi güç olmam gerektiğini düşünüyorum artık.dolayısı ile ufaktan bi sıkıyönetim ilan edicem.

KURALLAR

1. hergün yoklama alıcam ve o gün mesajı olmayan kişi (-) eksi alıcak ve 1 hafta boyunca 3 eksi alan kişi ciddi bir mazereti yoksa ihtar alacak aynı durmun tekrarında takımdan çıkarılacak
2. 1 ay boynca toplam 10 eksi alan kişi ihtar gerekmeden takımdan çıkarılacak.
3.hergün mutlaka spor yapılacak (özellikle kendim için bu kural) 1 ay boynca 10 gün spor yapmayan ihtar alacak ve aynı durm tekrarında takımdan çıkarılacak.
4.günlük beslenme lokmasına kadar yazılacak.kaçamaklar dahi mutlaka yazılacak.asla üstü kapalı geçiştirlmeyecek.
5.günlük mutlaka 2 lt su içilecek

NOT:şimidilik aklıma gelenler bunlar. herhangi bir itrazınız varsa veya eklemek istediğiniz bi öneirniz varsa lütfen yazın.yarın pazar olduğu için bi kısmınızın görmeyeceğini düşünüyorum bu yüzden uygulama pazartesi günü başlayacaktır.hafta içi iş yerindne girne ve de haftasonu internete girme olasılığı olmayan arkadaşlar varsa bunu belirtsinler böylelikle haftasonu giremezlerse onları hafta sonu yoklamadan muhaf tulalım.(ama haftasonu spor ve beslenme durmları mutlaka topluca pazartesi günü yazmak şartıyla)

merhaba
nasıl katılabilirim buraya

merhaba, sabah aç karnına tartılarak kilo bilgin yaz canım ayrıca kendinden bahset bize biraz.har hafta tartılıp kilolarımızı yazıyoruz ve bu işi perşembe günleri yapıyoruz.eğer hergün düzenli paylaşımda bulunurm.zayıflamaya çok istekliyim diyosan hoşgeldin.ama tamkıma karşı sorumluluklarını yerine getirmen şart.takım olmaya var mı sın?

olsun farketmez burda hepimiz hafiflemek için bulunuyoruz. hepimizin derdi ortak.:) hoş geldin aramıza a.s. ben şimdi çıkıyorum.istersen geçmiş sayfalara göz at. paylaşımlar konusnda ufak tefek fikir eidnmiş olursun.yarışma ile ilgili detayları daha sonra paylaşırım. şimdiilik hoşçakal..

herkese günaydın
Silviyacım haklısın canım,mazeret fayda etmez ama inan 5 dk vaktim olmadı cuma günü
neyse bundan sonra en azından perşembe yazmaya çalışırım
zorkadın sen de hoşgeldin

2 dir yazıyorum bi,r terslik var siliniyor.silvişim kararların çok uygundur.
evet özürlerin arkasına sığınmak yok.ancak hala takımda olmamızda isteğimizin devam ettiğini gösteriyor
neden kilo vermem durdu
1- duygusal devinimlerimi karşılıyamaz oldum,yeme ataklarına tutuldum
2-çeldiricilerim beni yendi.
3-kilo verebildiğimi görmek rahatlama yarattı.

mezun olmam için kesin yapmam gerekenler
1- en kısa zamanda hedef kiloma ulaşmalıyım.
2-mümkün olduğunca dolabı açmamaya çalışacağım.
3-daha önce başardıysam gene başaracağım.
4.açıkınca su içeçeğim
5-dediğin ngibi yediğim her lokmayı yazacağım.
6-stresimi azaltma yooları bulacağım.
7-baharın canlandırıcı etkisinden yaralanıp.daha çok sebze meyve yiyeceğim.
8-sınıfı geçmek için neler yapmam gerekiyorsa liste yapıp dolabın kapısına asacağım.
9-eşimle konuşup çeldiricilerini benim gözümün görmiyeceği ortamlarda yemesini ve bana yardım etmesini istiyeceğim.
10-verdiğim emeklere kıyıp oğlumun yarım bıraktığı yemeği yemiyeceğim.
11-daha çok salata daha az yemek yapacağım.

sabah 3 dilim ekmek peyni,r domates salatalık yedim.
ara yoktu
öğlen 1 kase çorba içtim

Son düzenleme:
merhaba ben yokken neler olmuş neler
silviyacım canım tebrik ederim seni bu karaların için bencede bi silkelenmemiz lazım bende çok boşladım biliyorum hergün muhakkak girerim sadece pazar günleri biraz zor olabilir çünkü eşim evde oluyo muhakkak bi gelen oluyo onun için pazar günleri için izin istiyorum senden yediklerimizide evet yazmamız gerekiyo mesela ben bugünden başlim kötü ötesi beslendim
sabah 1 yumurta (yanlız sucuklu yumurta) 2 dilim ekmek
ara 3 adet susamlı çubuk
öğlen yemedim ama kahvaltıyı geç yaptım
akşam üstü yerim artık ama ne yerim hiç bilmiyorum ben bu ara su içmeyide bırakdım valla bugün sporda yapamadım
ve ayrıca 23 nisana kadar pilates yapamicam çünkü kızımı sürekli okula götürüyorum pilates saatinde
ama okul yolumuz uzun ve hep geç kaldığımız için koştura koştura yürüyoruz o yüzden 40 dk yürüyüş yapmış sayılırmıyım acaba okul yolu git gel 40 dk sürüyo?

Kocaelicim canım tebrik ederim tekrar umarım özletmezsin klendini yokluğun belli olucak hayatım sana bol bol çıtır çıtır gezmeler diliyorum.....

selam herkese
sabah hafif bir kahvaltı
öğlen çok ince bir dilim dondurma
akşam 2 parça Akya balığı

megileracım canım çok az yemiyomusun metabolizaman yavaşlar gibime geliyo ve çok düzensiz beslenmişsin gerçi diceksin handemi sen neler yemişsin baksana diye ama yinede hayatım bebeğini emziriyosun sanırım onun için bol bol sıvı alman ve düzenli beslenmen gerekiyo :emir_bebek:

zor kadın hoşgeldin aramıza yerimseniben

mrb arkadaşlar..
silviya yazdıklarına katılıyorum.. biz kendimizi çok boşladık sıkı yönetim şart!!! artık silkelenip bu gidişe dur dememiz lazım.
benim bugün ne yediğime gelince:
sabah: 2 dilim ekmek 5 zeytin, 1 yumurta çok az peynir ve söğüş
ara: 3 tane iyet bisküvi
öğle: 3 tane haşlanmış içli köfte ve ayran
ara : 3 diyet bisküvi
sanırım akşama yoğurt tavuk ve makarna yiyeceğim tabiki az miktarda
bugün 30 dk yürüyüş yaptım. 1,5 litre su içtim dahada içerim.
artık hergün ne yediğimi yazıp sporuma devam edeceğim. gençliğimi daha fazla bu kilolarla geçirmeye niyetim yok! ya spor yapmayı seviyorum ama yalnız çok sıkılıyorum keşke yakın olsaydık da birlikte sporlar yapsaydık... ne güzel olurdu.. sositososito
benim mah. den bir arkadaşım var kız 165 boyunda ve tam 90 kilo.. ona gel birlikte spor yapalım diyorum kzın umurunda değil ben böyle yaşamaya alıştım diyor. ya neye alışıyorsun ki henüz yaşın 20 ama kilon 90.. onu motive etmeye çalışıyoum ama ben senin gibi değilim deyip işin içinden sıyrılıyor.
kendime bir spor aleti almam şart spor salonuna babam izin vermiyor malesef:çok üzgünüm:
sizce nasıl birşey almalıyım? sadece diyet süresince değil spor yapmayı hayat prensibi yapmam gerek..
neyse başınızı şişirdim görüşmek üzere hoşçakalın..

megileracım canım çok az yemiyomusun metabolizaman yavaşlar gibime geliyo ve çok düzensiz beslenmişsin gerçi diceksin handemi sen neler yemişsin baksana diye ama yinede hayatım bebeğini emziriyosun sanırım onun için bol bol sıvı alman ve düzenli beslenmen gerekiyo :emir_bebek:
emzirmiyorum canım
ama yine de doğru söylüyorsun,bir düzene oturtamadım
bugun sabah 1,5 dilim kepek ekmeği az peynir
ara yok
öğle yok :tomato:
akşam 1 kırpidesi

iyi akşamlar diyet şekerleriiii.
silvişcim canım sana katılıyorum sıkı yönetim şart bize.bende diyetisyene gitmeyi bile düşünüyorum.en azından kontrol zamanlarımda birinin beni kontrol ettiğini denetlediğini düşünürsem başarırım belki diyorum.çünkü hamileyken diyabet çıktı bende 10 günde 1600 kalorilik diyetle 1 kilo vermiştim.hamileliğimin son 2 ayı hep diyetle geçti.dr. kontrolünde.bebeğime bişey olacak korkusundan bişey yiyemiyordum.demek ki isteyince yapılabiliyor.inşaallah bu son silkelenmemiz olur.yarından itibaren ben hergün girip neler yaptığımı yazabilirim.yalnız akşmları.çünkü eşim laptopu işe götürüyr.benm pcde henüz tamirden gelmedi.o gelene kadar her akşam girerim.okeyto....bende handemicim gibi pazarları biraz gecikebilirim.şimdiden af diliyorum...
benden söz her gün ebru şalııyıda izleyeceğim.ayrıca müzik çalıp dans edeceğim vede 1 saat yürüyüş yapacağım.yapmadığımda her gelen eksiye razıyım.
bugün bi sürpriz oldu bi kaç gün erken regl oldum.acayip şişim.
sabah maalesef kahvaltıda değişik tatlr yapıyorum.pazarları gelenek oldu.standard kahvaltı yapamıyor eşim.
ara öğün yok.çünkü kahvaltı geç yaptım.
öğleden sonra;makarna salatası yağsız,yoğrtlu.
ara çay ve bikaç kraker
akşam yok
şimdide meyve yiyom.
bakalım yarın mevlam ne nasip edecek
hepinize iyi geceler bol enerjili günler....

merhaba akşam yemeğini dışarda yedik bugün ya ben iskenderi götürdüm kızlar :KK43:((((
cezaların hepsine razıyım eşim ye gitsin bu seferlik nolcak dedi bende ona uydum
yani
akşam bir iskender bir diet cola:eek:

mrb arkadaşlar..
silviya yazdıklarına katılıyorum.. biz kendimizi çok boşladık sıkı yönetim şart!!! artık silkelenip bu gidişe dur dememiz lazım.
benim bugün ne yediğime gelince:
sabah: 2 dilim ekmek 5 zeytin, 1 yumurta çok az peynir ve söğüş
ara: 3 tane iyet bisküvi
öğle: 3 tane haşlanmış içli köfte ve ayran
ara : 3 diyet bisküvi
sanırım akşama yoğurt tavuk ve makarna yiyeceğim tabiki az miktarda
bugün 30 dk yürüyüş yaptım. 1,5 litre su içtim dahada içerim.
artık hergün ne yediğimi yazıp sporuma devam edeceğim. gençliğimi daha fazla bu kilolarla geçirmeye niyetim yok! ya spor yapmayı seviyorum ama yalnız çok sıkılıyorum keşke yakın olsaydık da birlikte sporlar yapsaydık... ne güzel olurdu.. sositososito
benim mah. den bir arkadaşım var kız 165 boyunda ve tam 90 kilo.. ona gel birlikte spor yapalım diyorum kzın umurunda değil ben böyle yaşamaya alıştım diyor. ya neye alışıyorsun ki henüz yaşın 20 ama kilon 90.. onu motive etmeye çalışıyoum ama ben senin gibi değilim deyip işin içinden sıyrılıyor.
kendime bir spor aleti almam şart spor salonuna babam izin vermiyor malesef:çok üzgünüm:
sizce nasıl birşey almalıyım? sadece diyet süresince değil spor yapmayı hayat prensibi yapmam gerek..
neyse başınızı şişirdim görüşmek üzere hoşçakalın..

baharcım canım arkadaşım sana katılıyorum benimde eşim spor salonuna izin vermiyo şu ab rocket mi ne ondan istiyorum aslında umarım ismini doğru yazmışımdır yada nebilim bi koşu bandı felan onuda koycak yer yok işte napmak lazım bilmiyorum yaCADIARZU
ha unutmadan 2 litre olmadı bugün ama 1.5 litre suyumu içdim silvişcim :ecrin_bebek:

merhaba hatunlar,nasılsınız? ben davul gibiyim resmen , reglimin ilk günü ve fecii şişkinim.
dün çok güzel bir hava vardı,eşofmanlarımı giyip kendimi sahile attım , sahil boyunca yürüdümki hemen hemen 15 km yol yürümüş oluyorum,deniz,güneş den aldığım enerjiyle bu haftanın iyi geçeceğine inanıyorum .
silviyacığım çok yerinde kararlar almışsın buna çok sevindim.regl dönemim hariç herakşam 45 dakika en az spor yapıyorum ama şu önümüzdeki 4 gün beni spordan mahrum görür müsün?

herkese kolaylıklar dilerim

MRB ARKADAŞLAR.. SANIRIM BU HAFTA HERKES REGL:roflol: BENDE BUGÜN RGL OLDUM ŞİŞKİNLİK VE SANCIM VAR:çok üzgünüm: SPOR YAPAMAYACAĞIM MALESEF..
DÜNDEN BERİ SPOR ALETLERİ ARAŞTIRIYORUM SANIRIM SONUNDA BULDUM BİRŞEY YARIN GİDİP BAKACAĞIM..
SABAH 1 ÜÇGEN PEYNİR, DOMATES 1,5 DİLİM MISIR EKMEĞİ VE 5 ZEYTİN YEDİM.......
SONRA NELER YERİM BİLMİYORUM.. BENDE DURUM BÖYLE GÖRÜŞMEK ÜZERE ŞEKERLER..BYŞeniz

selamlaaar
bu sabah oğlumun yüzünden erkenden uyandım ama saat 8 sıralarında yeniden uyudum.uyandığımda saat 10 du.hemen yüzümü yıkadım.oğluşumun altını falan temizleyip ekran başına geçtim.45 dk. falan sürdü sanırım spor.bayağı güzel bacak çalıştırdı vallaha.pilates biter bitmez kahvaltı ettik oğlumla.peynirli omlet yaptım.yarısını oğluma yedirdim.az ekmekle (bir dilim zor eder) yedim.birazdan arada elma yiyeceğim .henüz 1 lt. su içmdim ama telimin saatini kuracağım.yoksa unutuyorum.günlük ev işinden sonra oğlumu alıp kendimi dışarılara atmayı düşünüyorum.
şimdilik bu kadar.artık spor yapanlar listesine gireceğim için çok mutluyum.
valla kızlar bende spor salonuna gidemeyenlerdenm.eğer ben spor aleti alabilseydim ya yürüyüş bandı yada şu bi alet var paletli gibi,iki ayrı pedala basıp çıkıyorsun,ikide kolu var sen yürürü gibi öne arkaya hareket ediyorsun.hem kollar hem bacaklar çok iyi çalışır gibime geliyor.ama maalesef o kadar param yok.ühü ühüü...

kızlar merhaba,

dün pazardı. oğlumu hergün parka çıkarmaya karar vermiştim ve istanbulda hemen hemen her yerde spor aletlerinden var gördüğüm kadarıyla bir hız hepsini yaptık oğluşumla . ama öyle yorulmuşumki akşam hem kolumu kaldıracak halim yoktu hemde pizza yedim. tabi hiç hoş değil.
gene eksideyim yani.

bugun lapa yaptım.
ama az olmuş.
sabah
2 dilim ekmek.peynir
ara
1 cay bardağı lapa .
öğlen
3 kaşık lapa hepsi bu kadar olmuştu.
neyse tekrar yaparım.çünkü evdeyim.
ama 1 tane çukulatalı kurabiye . ne alakası varsa öğle yemeğinde.
su içeceğim. yazın kızlar ltf.iyi oluyor.
ben hiç 2 lt içmedim daha.

ama kendimi çok yorgun hissediyorum.
yeşil çay aldım. kaç fincan içiyorsunuz. cocuklara 1 fincandan fazla yokmuş . bizde böyle bir sınır varmı.

X