Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi akşamlar öncelikle herkesin Miraç Kandili mübarek dualarınız kabul olsun
bugun yedıklerım:
sabah:2 dılım kepek ekmeği üzerine peynir erittim,1domates,1salatalık,1bardak yeşilçay

öğlen:ton balıklı(light)marul salatası,1dılım kepek ekmeği

akşam:3 kasık etli türlü,yağsız 2 kasık pilav,1kasık yoğurt
bugun kaçamak ve ara öğun yapmadım
3.5 lıtreye yakında su ıctım inek gıbı sıstı karnım:CüvCüv:

bugünkü menümü paylaşıyorum.

sabah:
2 dilim kepek ekmeği üzerine eritilmiş peynir.

ara :
bir bardak ayran
öğlen:
light ton balıklı salata , bir dilim kepek ekmeği.

akşam:
2 kaşık pilav , 2 kaşık yogurt.

gün içerisinde 1,5 litre su içtim ama gece uzun daha içerim.

çok az yemıssın kız bayılıp kalcan bı yerlerde
kafaya koymussun bellı verıceksın kılolarını,bu kadar istikrarın darısı bızım de basımıza

bu arada cidden bızde yenı katıldık sahi yarın kılo bildirimi yapılcak mı:uhm:

ayy insallah agzından bal damlıyor azaltcam kacamakları zaten yazlıga gıdıyoruz orda yapamam kaydirigubbakcemile3

08 Temmuz Perşembe

Sabah: 45 gr k flakes+150 ml süt

Ara: 10 fındık+8 badem+1 cevız (toplam 180 kalori sositososito)

Öğle: 1 simit+ 2 dilim peynir+5zeytin+domates+biber+maydanoz+2 çatal reçel

Ara: 2 kayısı

Ara: 1 bardak ayran

Akşam: 3 kaşık pilav sositososito + 8 yemek kasıgı az kıymalı bamya (sadece tanelerınden sositososito) + 2 kaşık yoğurt

Günboyu 3 lt su

Spor: Bantta 5.5 km hızla 30 dakıka yürüyüş+ 15 dakika twist shape :lepi:

Ben bu yolaaa taşş koydum haniiiiiiiiiiiiiiiiiimmmm hahahha :sm_cool::sm_cool::sm_cool::sm_cool:

gayet güzel

yalnız bi şeyi merak ettim akşam yemeğinde yediklerin normal yemeklermi içinde yağ varmı?

ben annemle bu konuda anlaşamıyorum yağsız yap die tutturuyorum o da haklı olarak yapamam diyor:sinifsinif:

yarın sabah kılo bildirimi yapılacak peki deneme süresi bitecek mi yarın?

seçilmeyenler, yarısmaya katılmak isteyenler topigine gidip tekrar mı basvurucaklar.

kaptanlar bilgilendirebilir mi bizi?

bi de benim Tartı sanırım hassaslığını kaybetti, 2 gun arasında 2 kilo bi fazla bi eksik gösteriyor...

cumartesi yenisini alıcaz esimle

evett biz simdi yarın kilo bildirimi yapacak mıyız yapmayacak mıyız? akrep33 nerdesiin ya da ceydacakmak ya da aydasu eski topraklardan kimse yok muu a.s.

kızlar hepinizin kandili mübarek olsun
kusura bakmayın sabahtan beri giremedim
kızlar çok önemli ailevi bi sorun yaşıyorum şu an
bu sebeple bu gün giremedim
yarında giramayebilirim
kılo bildirimimi bu akşamdan yapmak istiyorum eğer mümkünse
kızlar böyle durum devamlı başıma gelmiyo gerçekten şu an çok zor bi durum yaşadığım için ve ailevi özel bi durum olduğu için anlayışla karşılayacağınızı umup affınıza sığınarak
bu akşamdan kilomu yazıyorum
sabah 78.6 kiloyum

kilo bildirimi yaptım ama gruba alınıp alınmadığımı bile bilmiyorum hayırlısı olsun diyorum
hepinize iyi bol dualı hayırlı geceler diliyorum

cnm ya üzme kendini olurmu .inaşallah sorun herneyse düzeltirsiniz....hayırlı kandiller

canım sorun ne ise ins, en kısa zamanda düzelir, kalbimiz seninle,

belki ben de yarın seçilmem belki görüsemeyiz haftaya, şimdiden hakkını helal et. a.s.

haklısın canım cocuklu kadının hali bir başka...gerçekten arkadaşlar poseidon83 e katılıyorum şu an bende 11 aylık oğlumu salllıyorum:)ha dediğin zaman ne yemek nede spor oluyo.inanın wc ye dahi gidemiyorum bazen yeterki dalsında uyusun diye!!!umarım bi çüzüm buluruz sana arkdaşım sen sıkma canını demokraside çareler tükenmez:)

maasallah 1 yasına az kalmis, ya sorma benimki de yeni yeni dönüp emeklemeye basliyo gorsen fıldır fıldır hergun yeni bisey yaptığını kazalarla oğreniyoruz
benim bi arkadasım wc ye bile bebekle gidiyo ağlamasın diyekaydirigubbakcemile3

evet cnm 1 yaşına gircek ağostosta:valla bende 2 tane canımı okuyolar bütün gün napalım onların sağlıyı yerinde olsunda canım biz açda kalırız tokta bi ttürlü yolunu buluruz sen canını sıkma kötü niyetle demek istememişlerdir kızlar sana onu ben inanıyorum buna:)neyse sana iyi geceler cnm dua edicem ben...hayırlı kandiller

kızlar merhaba herkezin kandili mübarek olsun.allah nice kandilleri nasip etsin işallah .bu arada bu deneme süresi nekadar sürüyo .takım agirip girmediğimiz nezaman belli olucak.iyi geceler.

arkadaş olarak ekle foto albümü yaptım fotolardaki farklara da yorumlarınızı beliyorum öpüldünüz bu sıkıntılı günlerimde mutlu olcammı acaba

GÜNAYDINN FISTIKLAAAARRRR:)
VEEE BÜYÜK GÜN BU SABAH AÇ KARNINA ÇIPLAK TARTILDIM 69 KG YUM 1 KG VERMıŞıM:)45 DK YÜRYÜŞÜMÜDE YAPTIM GELDıM:)
takıma alınıp alınmadığımız ne zaman belli olacak acaba onuda mrk ediyorum:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…