Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

iyi geceler canlarım,çıtır adaylarımmm
bi kaç gündür nete giremedim yoğunluktan dün gece girdim bi kaç sayfa okudum ama yazmaya takatim kalmamıştı.takımımızın analizi yapılmış.handemi yüzzümüzün akısın vallaha.yalnız benm durum hayli kötü.şimdi ben tam olarak anlayamadım.bizler tek tek neden kilo veremediğimnizi ve bundan sonra neler yapacağımızı mı yazacağız?beni aydınlatırsanız çok memnun olurum.
singing aman çok geçmiş olsun.bu hırsızlar sözleşmişler sanırım.dün akşamda yemeğe gelen misafirlerimiz polis aradı,lütfen arabanızın başına gelin diye,indiler aşağı,polislere bi komşumuz haber vermiş çevrede şüpheli şahıslar geziyor,motorsikletlerin çevresinde falan diye,polislerde tedbiren tek tek park halindeki araçları kontrol etmişler,bizim arkadaşın arabası meğer açık kalmış.neyse ki bişey yoktu.çok korktular valla.
benmde oğluşum bu aralar depresyonda emziği bıraktırdım.biraz huzursuz.gecelrimiz pek huyusz geçiyor.
bu sabah haşlanmış yumurta peynir 2 tane sosis ve çayla kahvaltı yaptım.
öğlen evde salata vardı onu yedim.akşamda güveç 3-4 kaşık pilav ve yşiine salata yedim.
valla bu analiz olayı bana biraz koydu.yarında komşularım bana gelecekler ilk kez geliyorlar.onlarıda atlatayımda sizlerlede ne yapmamız gerektiğini ciddi ciddi konuşalım.
hepinize mutlu günleeeerrrrr....

kızlar selam çok yoğun bi hafta geçirdim ayrıca nette bi sorun vardı bi geldi bi gitti şimdi sorun halloldu gibi ama hala pc çok yavaş şimdilik bi selam verim dedim birazdan pilates yapıcam ama önce kahvaltı hazırlamam lazım çocuklarıma yazılanları okuyamadım ama kızımı okula yollim pilatesimi yapim ve oğluşumu uyutim gelicem kızlar hepinizi öpüyorum görüşürüz.......

günaydın kızlar,nasılsınız bugün? ben dipppçiiikkk gibiyim ! dün işden erken çıktım.yemeğimi yiyip eşofmanlarımı giydim ve kendimi sokağa attım.benim evin yakınında küçük bir stadyum var orda 45 dak koştum.eve gelince atmetimi değiştirdikten sonra 1 saat spor daha yaptım.üzerinede iki bardak yorgunluk çayı içtim ve huzurlu bir şekilde uyudum dün gece.

tavsiyen için teşekkürler silviyacığım çavdar ekmeği tüketeyim o zaman birsüre zaten kansızlık sorunum var belkide senin dediğin sebeptendir.

dünki yediklerim;
sabah;klasik kahvaltı
öğlen: 4 adet ızgara köfte,1 tas sebze çorbası
ara:1 elma,
akşam:1 tabak etli nohut yemeği,salata

herkese kolaylıklar dilerim

kızlar merhaba,
bu sene benim yılım galiba,
bu seferde ofisimize hırsız girmiş. bilgisayar ve kardeşimin bazı değerli eşyalarını götürmüşler 2 kişi.
olay yeri inceleme ,karakol da şikayet ,sivil ekipler falan derken dün çok karışık yemek açısındanda uygunsuz bir gün geçti. bugünde farklı birtakım araştırmalar nedeniye aynı şekilde. bunları niye yazıyorum.halimize şükür etmesini bilelim.
ben her şeye rağmen bugünüme şükür ediyorum zaten etmem gerek yüce TANRIMIN bizlere verdikleri yanında bunlar o dönem için insanın canını sıkan olaylar.
kızlar aman dikkat çok artmış hırsızlık vakaları beklenendi. ama insan başına gelince tedirgin oluyor vahemetini daha farklı algılıyor.evde bile kapıları 3 kilit kilitlleyip oturur hale geldim.
neyse kendinize iyi bakın.

singingcim canım çok geçmiş olsun allah tekrarını göstermez inşallah cana gelcene mala gelsin deyip şükr etmek lazım yinede hayatım....

bu arada ben takımın birincisi olmuşum aman pek bi şımardım sormayın:eek:
gerçi kilo vermem bu ara durdu iki gün sadece normal beslendim şimdi yine diyetime geri döndüm şok diyet yapıcakdım okadar hazırladım kendimi ama nafile bulamdım bi türlü listeyi taşınırken attımmı napdım hiç bilmiyorum

benim tecrübelerimi paylaşmam gerekiyomuş memnuniyetle çok fazla tecrübemin olduğuna inanmasamda yinede yaptıklarımı yazabilirim tabi

herşeyden önce inanmak gerekiyo kilo vermek isteyen insanlar sınıfına değil GERÇEKDEN kilo vermek isteyen insanların sınıfına geçmek lazım grubumuzda olan tüm arkadaşlarımla bu sınıfı paylaştığım içinde ayrı bi motivasyon oluyo bu tabi
bu sözüde bana diyetisyenim sölemişti
bi kilo vermek isteyen insan var
bide gerçekden kilo vermek isteyen insan var diye
benim uydurduğum bi söz değil yani neyse
sonra tabi burdaki herkesin bildiği gibi inanmak kendine güvenmek yapanlar nasıl başardıysa bende başarırım demek lazım
somut işlere geçersek
bi kere herşeyden önce bol su günde en az bir buçuk iki litre kadar su tüketiyorum
kuru kayısının çok faydası var benim için sabah uyanında 3 adet kuru kayısı koyu renkli olanı kullanıyorum ben 3 adet kuru kayısı ve iki büyük bardak ılık su içiyorum üzerine
bunu her sabah muhakkak yapıyorum
ayrıca hareketli olmak gerekiyo mesela metabolizamyı çalışıtıran tek şeyin hareketli bi yaşam olduğunu duymuştum ben güray kubilay dan bi tv programında
aslında herkesin bildiği şeyler bunlar ama ben yinede paylaşim istiyorum
ve hep sölüyorum benim mucizem pilates kesinlişkle ebrum şallım sayesinde gerçi pilates asla zayıflatmaz diyolar ama bilmiyorum ben çok büyük etkisi olduğuna inanıyorum
bide güneş battıkdan sonra bişey yemiyorum yeşil çay ve meyve hariç
ha bide size tatlı krizinde uyguliyabiliceniz bişey daha sölemek istiyorum az evvel kuru kayısı dedik tatlı krizim tuttuğunda kuru kayısnın arasına ceviz koyuyorum yanınada yeşil çay süper gidiyo hem sağlıklı hem kalorisi çok az bi deneyin kızlar bayılıyorum ben..
paylaşabileceklerim bunlar çok farklı bilgiler yok aslında bendede......

hepinize teşekkür ediyorum kızlar oğlum uyandı gitmem lazım gelirim yine öpüyorum hepinizi....

SıLVıYACIM canım benim bu mesajı püsküütün analiz yaptığı topiğemi yazmam gerekiyodu acaba şimdi o topiğe girdim sanırım öle olmalıydı beni aydınlatırsan sevinirim

merhabalar arkadaşlar ben takıma yeni katıldım sanırım kilomu söylemem gerekiyor ve hergün yediklerimi yazmam gerekiyor? sabah tartıldım ve 63.5 kiloyum hedefim 52 yani 11.5 kilo vermem gerek :KK43: yediklerimi günün sonunda yazmam sanırım daha doğru olacak :)

HANDEMıCıM buraya yazmakla iyi etmişsin. ben diğer arkadaşların yzacaklarınıda derleyip düzenliycem ve tek bir mesaj halinde oraya yazıcam.tabi bende neden sınıfta kaldım niye bu hale geldim bunu değiştirek için bundn sonra neler yapıcam onu yazıcam.singingiminde yazması gerekli. başak sınıfta kaln kim vardıysa herkes kendni kontol etsin ona göre yazması gerekli olanları yazsın sonra be toparlayıp uygun yere ekleim.

rocker duck hoş geldi naramıza. evet kendinle ilgili zayıflama adına yaptıklarını günlük beslenmeni biizmle paylaşmanı bekliyoruz. bende gün sonunda toptan yazıyorum. yeni üyeler olark takıma renk hareket getirmenizi beliyoruz.paylaşım arttıkca motivasyonda artıyo. takım yaklaşık 10 kişilik ama bu araalr çok düzenli uğranmıyoherkesin bi yoğunluğu var. Arkadaşlar günde 1 mesaj bile olsa lütfen ihmal etmeyelim.

ben şuan çok yorgunum.beynim uyku modnda.bu yüzden mesajlar göz ucuyla baktım.handemimde cevap bekleidğinde ona hemen yazim dedim.şimdilik kaçıyorum.daha sonra gelp gün içinde yediklerimi ve yatıklarımı paylaşırım. şidilik hoşçakalın...

selam herkese
ben haftaiçi cuma hariç sabah 6 olmadan evden çıktığım için aç karna tartılmaya fırsatım olmuyor
ben müsadenizle cuma sabah kilo bildirimi yapacağım
sabah 1 simit
öğlen yarım muz ve 1 kase yoğurt
akşam da ezogelin çorbası içicem 1 dilim de k. ekmek yerim
ama sanırım bu hafta hiç kilo veremedim
öpüyorum hepinizi

slm arkadaşlar... ya bugün kilo bildirimi yapılmıyormuydu???
kızlar dışarda nasıl yağmur var anlatamam.. kaç gündür yağmurdan dolayı sporda yapamıyorum:KK43:

hhandemi: tebrik ederim canım gururumuz oldun.

bu gidişle bende sınıfta kalacağım galiba kapalı hava yüzünden canım sürekli tatlı birşeyler istiyor. rgl dönemimde çok yakın:KK43:
bugün neler yediğime gelince
sabah: 1 yumurta, yarım pide, biraz peynir
ara: 3 tane ceviz
öğle: çeyrek ekmek, domates biber peynir:)
ara: 4 ceviz bir avuç kuru üzüm( tatlı krizini böyle bastırmaya çalıştım)
akşam ise; 1 kase çorba, domates yarım yufka ile yapılmış patatesli peynirli börek,
gece meyve yerim.
ya baharın geldiğini bir türlü hissedemedikki kendimi dışarı atıp spor yapalım.. ne olacak böyle hiçç bilmiyorum. nerdeyse mayıs geldi hala doğru dürüst kilo veremedim:çok üzgünüm:

2. TAKIM **100. ETAP**
Kocaeli(58.6/57.8/0.8/1.37% )mezunhihoyyyt
singing kettle (72.9///% )
clementine212 (57.3///%)
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.0///%)
dididi(54.5///%)
megilara(68.3///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

Canım eğer işleyişte bir değişiklik yoksa listemiz bu. Ancak clementine çıkacak diye hatırlıyorum. Birde aramıza yeni katılanlardan kimler dahil olacak listeye o kısmı sana bıraktım. Ben bu hafta artık alnımın akıyla mezuniyetimi istiyorum:eek::sm_cool:

kocaelicm ben liste olayını tamaen unutmuşum.sende olmasan kise hatırlamicaktı. hem nerelerdesi nsen bakiyim? eskisi kibi girmiyosun?soruyorum ses de vermiyosun başka bişey mi var canım yoksa iş yoğunluğumu sadece?

wow wo wowwwwwwwwwwww kocaelimiz artık mezun olduuuuu.. canım benim kutlarım seni.üsteki mesajı yazdığımda sayfamı yenilememiş olduğumdan listeyi göderdiğini görmeiştim.

:hooray::hooray::hooray:

ama ama şidmi bizi sensiz bırkaıcaksın bak ona üzldüm. Şeniz şeniz tekrar tebikler.. umaırm bidaha hiç kilo problemi yaşamazsın.

2. TAKIM **100. ETAP**
Kocaeli(58.6/57.8/0.8/1.37% )mezunhihoyyyt
clementine212 çıkarıldı
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.0///%)
dididi(54.5///%)
megilara(68.3///%)
moonserose0 (59.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO (///%)

Canım haklısın son zamanlarda düzenli giremedim siteye. Eşim çok rahatsızdı. Şimdi düzeldi ama. Birazdan komşular gelecek. Oyüzden kısaca yazıyorum. Yarın detaylı yazarım. Öpüyorum hepinizi....

merhabalar canlarım
kocaelicim darısı başımıza canım.mezuniyetini kutlarım.silviyanında dediği gibi imnşaallah bi daha kilo problemin olmaz.
bugünün perşembe günü olduğunu tamamiyle unutmuşum.bugün komşularım geldiler ilk kez evime.böyle ilk kez gelen misafirlerde huzursuz oluyorum biraz.acaba ikramlarım beğenilecek mi falan derken gün bitti.3 çeşit yapmıştım.allahtan hepsinden çok az kaldı.eşime bıraktım birazda.komşumada verdim ki ben yemiyeyim.silvişcim söz yarın sabah erkenden aç karnına tartılıp yazacağım kilomu.
takımımıza yeni arkadaşlar katılmış .hoş geldiniz.
handemicim tavsiyelerine uyacağım canım.şimdi bende yazmam gerekenleri yazayım.

bildiğiniz üzere takım analizinde maalesef sınıfta kalmış durumdyım.kilo veremeyiş sebebimi spor yapmamam bağlıyorum.çünkü elimden geldiği kadar porsiyonlarımı küçülttüm,ama hareket açısından bi değişiklik yok.haftada 3-4 gün yürüyüşe gidiyorum ama oda yeterince değil sanırım.
bundan sonra yapmam gerkenler;ekmeği tamamiyle kesmek.hamur işilerine son vermek.her gün muhakka yürüyüşe çıkamak.spor yada pilates yapmak.akşam en geç 6 dan sonra birşey yememek.
bu analizin yapılması çok iyi oldu.kendimi görmüş oldum.ama başarısızlığımdan dolayı asla yenilmeyeceğim.dahada hırslandım.hedef kilom 58.en azından hazirana kadar 5 kilo vermeliyim.

az öncede msn den bi arkdaşım acıktıkça beyaz leblebbi ye dedi.yağsız tek kuruyemişmiş.akşam çok acıkırım ben.hemen yarın kurukayısı ve beyaz leblebi almam gerekiyor.ben ilk günümü yarın olarak belirliyorum.gerçi bundan 15 gün öncede 1 nisanda başlayacam demiştim ama tam uygulamadım diyetimi.hadi bismillah......

2. TAKIM **100. ETAP**
Kocaeli(58.6/57.8/0.8/1.37% )mezun
clementine212 çıkarıldı
handemi (69.7///%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.0///%)
dididi(54.5/54.2/0.3/0.6%)
megilara(68.3///%)
moonserose0 (59.0///%)

2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%)

Yeni gelen arkadaşlar hoşgelmişler:))
Kocaelicim canım çok tebrik ederim darısı bizim başımıza:)

--------------------------------------------------------------------------------

2. TAKIM **100. ETAP**
Kocaeli(58.6/57.8/0.8/1.37% )mezun
clementine212 çıkarıldı
handemi (69.7/69.7/0.0/%)
bahar_0186 (66.2///%)
EN-FUR-TU (73.3///%)
Silviya (83.0///%)
dididi(54.5/54.2/0.3/0.6%)
megilara(68.3///%)
moonserose0 (59.0///%)
2. TAKIM TOPLAM KıLO (///%

Kocaelicim canım tebrik ederim azmin sonu budur işte darısı başımıza artık....
yeni gelen çıtırlar yeni katılan arkadaşlar hoşgeldiniz mazur görün mesajları okudum ama isimlerinizi aklımda tutamadım hepinizi çok çok öpüyorum yeniden iyiki geldiniz aramıza.....
Baharcım sana katılıyorum nerdeyse mayıs geldi ama hala bişey yok benimde kilo vermem durdu çakıldım kaldım bu kiloda napcam bilmiyorum :KK43:(((
Silviyacım hayatım mesajın için sağol artık dediğin gibi sen derler toplar iletirsin diğer topiğe ellerinden öpücek bütün mesajlar......
neyse kızlar ne yediğimi yazmicam çünkü bugün çok düzensiz beslendim eltimdeydim tüm gün karmakarışık oldu herşey
iyi geceler kızlar öpüldünüz

X