Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

CUMARTESı

SABAH

3 dilim karpuz
1 dilim beyaz peynir

ARA ÖĞÜN

Salata

ÖĞLEN

1 adet haşlanmış mısır
1 şişe meyveli soda

ARA ÖĞÜN

1 kase yoğurt

AKŞAM

Bol yeşillikli salata
1 dilim çavdar ekmeği
2 dilim karpuz

Kızlar ben yarın doktor kontrolü nedeniyle evde olmayacağım ve bu sebeple de akşam saatlerine kadar gelemeyebilirim bilginiz olsun. Sabahtan annem ve teyzemle buluşacağım, oradan geçeceğim doktora.

Kendinize iyi bakın a.s.

canım hiç yemek yememişsin..sıcaklrdan sanırım..günü kaçamaksız bitirmen çok güzelalkisalkisalkis

allah şifa versin canım..hayırlı haberlerini bekliyoruz:Saruboceq:

bende dün

2 kayısı ve 3 elma yedim

akşam annemlerdeydim..
yemeğe oturmamam mümkün değildi tabikaydirigubbakcemile3
azıcık parmak kebabı
yine az domates,salatalık,soğan, biber
2 kaşık bamya

ve 3,5 lt su
spor olarakta yemekten sonra kızkardeşimle annemin mutfağın temizledik.uff süperdi her yerimden su damlıyordu bittiğindekaydirigubbakcemile2

Selammmmmmm!!!!! Bu gruba yeni geldim kızlar.. malum acemilik yardımlarınızı bekliyorum.. 59 kiloyla start aldım hadiii bakalım hayırlısı 49 a kadar yolum varr opuyorumnanaktan
ınsan bişeyler başarmaya çalışırken hele de kendisi içinse başkasına karşı bi sorumluluk duyma ihtiyacı hissediyo bu gruplar çok iyi bncee teşekkürler kabul edildiğim için :lepi:

selam benim menümde bugün bunlar var:)

sabah: 1 fincan yeşil çay, 2 adet kepekli ekmek salatalık domates ve beyaz peynir
Öğle: yeşil salata yanında 1 kase yoğurt
ara öğün: 1 şeftali
akşam : ufak kase yağsız makarna
not:akşam yemeğimi 6 ya kadar yemeğe çalışıyorum 6 dan sonra yemek yemiyorum ve 1.5 litre su icebiliyorum anca...

selam
ben 1. takımdaydım malum takımın kapanması sebebiyle sizlerin ararsına katılmak istiyorum
80 kiloyum şu anki hedefim 10 kilo verebilmek en azından 38 beden giyebilmek
ayağımdan ameliyat olmam sebebiyle spor yapamıyorum haşimoto hastası olduğum içinde zor kilo veriyorum bu halimle kilo vermek istiyorum zor ama önemli olan zoru başarmak değilmi
tek başına olmuyo grupla daha motive olup daha dikkatli olunuyo
benide aranıza alırsanız sevinirim
ayrıca grubunuza ait kurallar varsa bildirirseniz daha iyi olur

hoşgeldin canımŞeniz
yeni gelen diğer arkadaşlar gibi sende 1 haftalık denemeye tabisin..bol paylaşım ve günlük menülerinle burda bizimle ol şeker

tatlım bir gün önceki yemiş olduğun menünü yazarsan daha iyi olur...
yiceklerin değilde yediklerin önemli bizim için dimiyerimseniben
yanlız bu sabah spor yapamadım cünkü annemlerde kaldım dün akşam:)
hmm
çok güzel spor yapıyo olman..
neler yapıyosun canım..her günmü yapıypsun

hoş geldin şekerŞeniz
umarım burda da devam edersin..
canım senle de bir hafta deneme de olalım..zaten daha öncesi takımda olduğun için bilirsin takım kurallarını...
bize özel takım kuralları şimdilik bol pylaşım şekerimkaydirigubbakcemile5

Teşekkürlerr tatlımm bnmm kaydirigubbakcemile3
30 dk yürüyüş ve 100 mekikle başlıyim diyorum bugüne .. Haydi rastgele opuyorumnanaktan

Merhaba 2. Takımcım.. Söz verdiğim üzere listenizi hazırladım.. Cuma günkü bildiriminizi esas aldım.. Dilerim bir hata yapmamışımdır..
Bu arada paylaşıma da linki ekledim.. Aylık kim, kaç kilo verdi listesi de hazır.. Dikkat ederseniz takımın listedeki sıralamaları oldukça iyi..

Keyifli paylaşımlar dilerim.. a.s.

Bu arada 163. etaptaki başarınızın da devamını dilerim..

kızlar aranızda sandaloz sakızı üzerine elma sirkesi-bal uygulayıp faydasını gören var mı merak ettim?
ben her sabah uyguluyorum da daha regl şişliğim tam inmedi o yüzden pek bi kanaatim yok.

Teşekkürlerr tatlımm bnmm kaydirigubbakcemile3
30 dk yürüyüş ve 100 mekikle başlıyim diyorum bugüne .. Haydi rastgele opuyorumnanaktan
rastgele canımyerimseniben
çok teşekkürler şeker
emeğine ellerine sağlıkopuyorumnanaktan
başardım o yüzü güldürdüm ayy nasıl havalara girdim şimdi
kızlar aranızda sandaloz sakızı üzerine elma sirkesi-bal uygulayıp faydasını gören var mı merak ettim?
ben her sabah uyguluyorum da daha regl şişliğim tam inmedi o yüzden pek bi kanaatim yok.

ben sadece elma sirkesi bal kullanmıştım dha önce...bağırsakları çok güzel çalıştırıyor canım..en güzel faydası bukaydirigubbakcemile3

Son düzenleme:
arkadaşlar kusura bakmayın 2 haftadır haber vermeden uğrayamadım ama başımıza umulmadık bir kaza geldi annemin banyosundaki elektirikli sofben duvardan düştü o sırada da annem banyodaymış ayağının üzüerine düştü ve annemin ayağı kırıldı o yüzden 2 haftadır anneme bakmak zorundaydım o yoğunlukta bilgisayarı açamadım diskalifiye olduğuma çok üzüldüm geri alınamazmıyım acaba

akrep33 benide aranıza aldığınız için teşekkur ederım
bugun yedıklerım:
1 bardak yesıl cay
1bardak sut yarım paket petıbor
1 tabak yağsız sehrıyelı domateslı çorba 2 lıtrede su bu saate kadar bu kadar

bende de ters tepki yaptı valla
ben de yazayım barii
bu saate kadar yediklerim
yeşil çay
elma-sandaloz karışımı
yağsız şehriyeli çorba bir dilim ekmek
karpuz-peynir-etiform
2 litre su.opuyorumnanaktan

biz nazlıksk ile kardeşiz bu yuzden yedıklerımız aynı olabılır lutfen sahte uyelık gıbı anlaşılmasın yanı aynı olunca:dd.kaydirigubbakcemile5

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…