Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hoşgeldin Nazlı'cım.. akrep arkadaşımız 2. takım kaptanıdır. Mesajını o da okusun gereken cevabı verecektir yerimseniben

Kızlar bugün benim temizlik günüm. Hem temizlik yapıp arada size bakıyorum.. :hulya:

ceydoşum bitti mi temızlık
ya bu sıcakta da hıc cekılmıyor ınsan elını kolunu oynatamıyor

bu arada ceydosum dedım ama abarttım mı bılmıyorum oyleyse uyar emı bilmiyorumkismile

Merhaba kızlar kaydirigubbakcemile2 umarım hala boş yeriniz vardır kendimi tanıtmaya geldim
16 yasındayım karsıyakalıyım adım nazlı lise ögrencisiyim :KK3:
83 kiloyum yaklasık 1 haftadır duzenle diyet yapıyorum regl döneminde oldugum icin daha düzene oturtamadım tabi. sürekli olacagıma garanti verebilirim Allah bi mani vermezsee. hedefim 65 kg. sormak istedikleriniz olursa burdayım buyrunnnnnnnnn

hoşbulduuk teşekkür ederim a.s. bekliyorum :hulya:

nazlıcım hosgeldın a.s.
tazecık bır arkadasımızsın demek yerimseniben
vay vay vay ızmır hemı de karsıyaka ha
offf bıtırdın benı
sefkilim gelse de su carsıyı alt ust etsek :lepi:
orda oturmak cok buyuk sans bence bılesın

akrepcım sorma yaa
cıldırdım resmen
bugun mesaım 2de bıtıyor ()du
fakat gorevı devredecegımız abı herzamankı gıbı vaktınde gelmedı
annemler benı beklıyrdu, ev bakacaktık, ordan carsıya gıdecektık
hıc bırını yapamadım :kızgın:
saat 2.30 da geldı
o yarım saatlık aksaklık butun gunumu mahvettı
bı kere olsa neyse
aaaaaaaaaa cok sınırlıyım delikafadulden delikafadulden delikafadulden
bı kere yıne beklerım gelmez beklerım gelmez saat oldu 3.30 aradım ne dedııııııııı
uyuyakalmısım bırazdan cıkıyorum (yol bır saatten fazla) delikafadulden

aaaayyy neyse bır dokundun bın ah ısıttın :roflol:

dun yedıklerımı yazayım hemencık

sabah: 2 dılım ekmek+40 gr peynır

ara: 4 kayısı

ogle: 2 kasık yogurt+salata+2 haslanmıs patates

ara: 10 fındık+8 badem

ara: 1 seftalı

aksam: 2 kasık pılav+tavuk+salata

birşey diyecem :2:
benım moralım bozuk bıraz
bugun saat uce kadar bırsey yoktu ama sonra hıncımı yemekten aldım :sinifsinif:
bu yuzden bugunku menuyu yazıp moralımı bozmak ıstemıyorum

yarından ıtıbaren sporu tam olarak ele almam lazım kı motıve olabıleyım ıyıce
off
hedefım nısanlımın gelecegı tarıh 24 temmuz
Allah ım ne olur valla bılla sadece kendım ıcın ıstıyorum
en kotu ıhtımalle ya ıyı ıhtımalle kaydirigubbakcemile3 2 kılo verebıleyım :Saruboceq:

Temizlik bitti canım ama ben de bittim akannehir ama evdeki o temizlik kokusu da ayrı oluyor yaa :KK1: eşimi bekliyorum ben de bu akşam bi arkadaşının düğünü varmış işten çıkışta gidecekti.. yemeklerimi dün yapmıştım zaten..

Bu arada hitap şekline kızmadım canım.. sorun yok yerimseniben

Kuruyemişe artık bi ara ver aydasucum... lütfennn sengözlerimebaksanab

nazlıcım hosgeldın a.s.
tazecık bır arkadasımızsın demek yerimseniben
vay vay vay ızmır hemı de karsıyaka ha
offf bıtırdın benı
sefkilim gelse de su carsıyı alt ust etsek :lepi:
orda oturmak cok buyuk sans bence bılesın

teşekkürler canım kaydirigubbakcemile3 buyrun alt ust edin her zaman burda carsıı kaydirigubbakcemile2 a.s.

Temizlik bitti canım ama ben de bittim akannehir ama evdeki o temizlik kokusu da ayrı oluyor yaa :KK1: eşimi bekliyorum ben de bu akşam bi arkadaşının düğünü varmış işten çıkışta gidecekti.. yemeklerimi dün yapmıştım zaten..

Bu arada hitap şekline kızmadım canım.. sorun yok yerimseniben

Kuruyemişe artık bi ara ver aydasucum... lütfennn sengözlerimebaksanab

güle güle kirlet evini canıım kaydirigubbakcemile3

aslına bakarsan kuruyemıs sanıldıgı kadar tehlıkelı degıl kalorısı de bomba degıl, mesela fındık ozellıkle yag yakıcı ozellıgıne sahıp ama 10 taneyı gecmeyecek sekılde
bu hafta cezalıydım ılk kez bugun yedım ama pazartesıden ıtıbaren hem spor hem duzenle bırlıkte tam gaz devam
cok sey ıstemıyorum ya
sadece 2 3 kılo naniknanik

teşekkürler canım kaydirigubbakcemile3 buyrun alt ust edin her zaman burda carsıı kaydirigubbakcemile2 a.s.

ah carsı ah
gelecem nazlıcım az kaldı ınsallah senağlama

selam kızlar benim içinde takımınızda yer varmı acaba:)
eğer varsa kendimi şöyle tanıtayım:

24 yaşındayım ev hanımıyım 2 tane cocuğum var....
bursalıyım ve bursa mudanyada yaşıyorum. 1.70 boyundayım ve 70 kg yum .ikinci oğluma hamile kalmadan 62 kg dum ne yazıkkı ne yapsam ne etsem bi türlü kg veremiyorum zannedersem metobolizmam yavaşladı:) hedefim 60 kg ya inmek!!!
diyet yapmıyorum yediklerime dikkat ediyorum un şeker ekmek makarna bu tarz yemekler şu an için hayatmda yok....spor yapıyorum sabahları deniz kenarında oturuduğum için 1 saat yürüyorum.
spordan gelince evde ayrıca 1 saat ebru şallının dvdsiyle plates yapıyorum.
benide aranıza alırsanız çok memnun olurum:))))))

Hoşgeldin Bursa 86 .. valla yerimiz var, sen de azimli bir arkadaşa benziyorsun bizler gibi.. bence aramızda olmalısın, tabii kaptanımız da onaylarsa a.s.

Bu arada aynı yaştayız Bursa 86. Maaşallah sen 2 çocuk sahibisin bende daha hiç yok boshayallersmile Allah bana da bi evlat nasip eder inş. bakalım, doğru zamanı bekliyoruz :ecrin_bebek:

okuyorum o0kuyorum okuyorum hayretle okumaya devam ediyorum
sorunun başını bir türlü bulabilmiş degilim bakalım
2. takım ahalisi hayırdırrrrr
ben ben geldimmmmmmmmmm demek için geldim ama dumura ugramış vaziyettteyim
şu sorunun kaynagını bir bulsam biliyorum yapacagımı
noluyor kızlar ya
ikracım bir tanem hyırdır yaaaa hai yılmak yoktu :KK43:
leyloşummmmmmmm bir tanem canm noluyorrrrrrrr tamam işler yogun ama gayet güzel kilo veriyorsun haftalardır öyle pes etmek varmı ???
doracım canım benim gecmiş oldun tatlımmmm cabuk iyileşşşşşşşş
yeni gelen kızlara hg diyorum
tekrar yazcam şöyle gecmişe uzanmma lazım anlayabilmem için bazı şeyleri neyse artık o gerginliklerrrrrrrrr

vay beeeeeee
neler olmuşşşşş ta haberim bile olmamış ne yazıkki
enteresan şeyler okudum gerçekten şoke olarak
püsküt takımdan ayrılmış yolu acık olsun inşallah motivesi yerine gelir
belirtmeden gecemeyecegim bu arada saygı ve sevgi herşeyden önce gelir benim içinde msn de isem sevdiğim arkadaşlarımla muhabbetimi seviyorummmmm sevgi ve saygı eşitttt sevgi olmazsa saygıda olmaz
benim kapımı isteyen beni dileyen beni seven her arkadaşım gecenin saat 2 sinde de olsa çalmalıdır ve çalmalıyımdırrrrrr
bunları niçin söyleme gereksinimi duydummmm ?? sebep : herkes farklı sende bende bir başka arkadaşımızda herkesin paylaşımıda elbet farklı önemli bulunur yada bulunmaz herkes tarafından kedi bilir
burasıda bir paylaşım sitesi attıgımız adımdan yediğimiz her lokmaya kadar paylaşıyoruz ve bunun yanısıra bir çok arkadaşımızla senelerdirrrrrrrr görüşüyoruz sadece sanl olmamakla beraber birlikteliğimiz reeldede devam ediyor çok şükürrrrrrrrrr
ben arkadaşlarımı tanımakla cok mutluyum çok huzurluyum
hiç kimseye ezdirtmem kusura bakmayınnnnn sevdiklerimi

takımdan ayrılma nedenlerimi biliyorsunuz ki gri dönmek üzre ibaresi kullanıldıgınıdaaaaa
şi,mdi
ayrıldıgım dönemde uzaktan izlediğim kadarı ile yanlış alınan kararlar (buranın altını çiziyorum ) sadece takım kapatnı ile alakalı degil
akrep enteresan bir insan olmakla beraber ( yorumlarıma kırılabilirsin kendin bilirsin ) (nasıl ki sen arkadaşlarımı kırdıysan !!!!!) daha önce takıma müracaaat ettin bende kabul ettim iki üç gün yazdın çizdfin sonra ortadan kayboldun egerki ben ayrılmamış olsaydım bu takımda yer alamazdınnnnn istikrarsızlıgı başta sen yapmıştın çünki
insanlarla daşlga gecer gibi yok bir gün orda bir gün burda yapma allah aşkına sen kimi kandırıyorsun kendinimi bir kaç günde abartısız 10 kilo alıp verdiğini hepimiz biliyoruzzz ki arkadalarımdan biri de bunu söylemek istemiş bir notundaa
bunları yazma geregi duyuyorum çünki ben 2. takım eski kaptanıyımmm
ikinci konu pembecik
diyorsunuz ya kurallar belirtilmemiş vs vs vs pembecik takımdan diskalifiye oldu dendiğinde geri alan kim ????
hani takım kuralları takım kurallarını esneten kim ????
lütfen önce insan kendini ölçmeli biçmeli tartmalı ve ondan sonra başkasına çuvaldıızı batırmalı tabi bulabilirse batırılacak çuvaldızzzz
çok sinirlendim çok üzüldüm çok etkilendimmmm
leyloşummmmmm bir tane arkadaşım güzel gözlü fıstıgımmmmm sen benim şekerimsin biliyorsun degilmi tatlımmmmmmmm ( sevgi ve saygı ile kucaklıyorum bir tanem )
asicimmmm canm arkadaşım hiççççççççç üzülmeeeeyin kızlar lütfennnn
ha bakın argo kaçacak belki ama dagdan gelip bagdakini kovmak tamda şimdi yazılması gerekn atalarımızın söyledği güzel sözlerden biri
2. takımın bu hale gelmesi beni çok üzdü cokkkkk yazık gerçekten haketmeyene verilen emege sevgiye ve saygıya yazık

ay dönüyorum dolaşıyorum yediremiyoum kendime
leylama yapılan haksızlıkları ve sarfedilen kelimeleri
leylacıgım ki benim takım kaptanı oldugum dönemde işini gücünü bırakıp var gücü ile bu takım için saatlerini dakikalarını harcamıştır siz insanları tanımadan nasıl yargılarsınızzzzzzz
inanamıyorum yaaaa vallahi pes insanların bir an gelir ki yogun günler olur bunu hepimiz yaşamıyormuyuzzzzzz
nasıl yüklenirsiniz bir insanın üzerine bu kadar anlayamıyorummmmmm
lütfen sizde kendininizi bir anlamaya çalışın bakalım anlayabilmeyi başaracakmısınızzzz ??
bu takımda herkessss ama herkesssss herkes diyorum sorumluluklarını bilirrrr biz bazı şeylweri sanal yaşamayız şu andada benim sanal bu deyip gecemediğim gibi yüregimde bunun acısını hisseettiğim gibi
arkadaşımı kırmanıza üzmenize asla ama aslaaaaaa müsade etmemmmmm
leylacım
takımdamısın ?? ayrılıyormusun ??
ben geliyorum eger burdaysan devam ediyorsan hemde azimle
ha 2. takım olmazda başka takım olur be gülüm sen sıkma sakın canını olurmu canm
yine biz bizzzzzz oluruzzzzz ;:KK66:

Son düzenleme:
CEYDACIM UMARIM TAKIMA ALINMIŞIMDIR TAKIM KAPTANI NE DıYO BU DURUMA:))))))
evet 2 tane oğlum var şu an zorluk çekmiyorum desem yalan olur ama inan değecek ilerdeki yıllarda:)))umarım senin de rabbim gönlüne göre versin ceydacım herşey olur zamanla güzelim dert etme:)

Merhaba kızlar kaydirigubbakcemile2 umarım hala boş yeriniz vardır kendimi tanıtmaya geldim
16 yasındayım karsıyakalıyım adım nazlı lise ögrencisiyim :KK3:
83 kiloyum yaklasık 1 haftadır duzenle diyet yapıyorum regl döneminde oldugum icin daha düzene oturtamadım tabi. sürekli olacagıma garanti verebilirim Allah bi mani vermezsee. hedefim 65 kg. sormak istedikleriniz olursa burdayım buyrunnnnnnnnn

selam kızlar benim içinde takımınızda yer varmı acaba:)
eğer varsa kendimi şöyle tanıtayım:

24 yaşındayım ev hanımıyım 2 tane cocuğum var....
bursalıyım ve bursa mudanyada yaşıyorum. 1.70 boyundayım ve 70 kg yum .ikinci oğluma hamile kalmadan 62 kg dum ne yazıkkı ne yapsam ne etsem bi türlü kg veremiyorum zannedersem metobolizmam yavaşladı:) hedefim 60 kg ya inmek!!!
diyet yapmıyorum yediklerime dikkat ediyorum un şeker ekmek makarna bu tarz yemekler şu an için hayatmda yok....spor yapıyorum sabahları deniz kenarında oturuduğum için 1 saat yürüyorum.
spordan gelince evde ayrıca 1 saat ebru şallının dvdsiyle plates yapıyorum.
benide aranıza alırsanız çok memnun olurum:))))))
hoş geldiniz tatlışlar
takımımızd yer var tabiki..
yalnız 1 haftalık deneme süremiz var..
bu süre içinde bol paylaşımla gerçekten istekli olduğunuzu gösterin bizeyerimseniben
hepimize güzel kilo vermeler
Hoşgeldin Bursa 86 .. valla yerimiz var, sen de azimli bir arkadaşa benziyorsun bizler gibi.. bence aramızda olmalısın, tabii kaptanımız da onaylarsa a.s.

Şeniza.s.

okuyorum o0kuyorum okuyorum hayretle okumaya devam ediyorum
sorunun başını bir türlü bulabilmiş degilim bakalım
2. takım ahalisi hayırdırrrrr
ben ben geldimmmmmmmmmm demek için geldim ama dumura ugramış vaziyettteyim
şu sorunun kaynagını bir bulsam biliyorum yapacagımı
noluyor kızlar ya
ikracım bir tanem hyırdır yaaaa hai yılmak yoktu :KK43:
leyloşummmmmmmm bir tanem canm noluyorrrrrrrr tamam işler yogun ama gayet güzel kilo veriyorsun haftalardır öyle pes etmek varmı ???
doracım canım benim gecmiş oldun tatlımmmm cabuk iyileşşşşşşşş
yeni gelen kızlara hg diyorum
tekrar yazcam şöyle gecmişe uzanmma lazım anlayabilmem için bazı şeyleri neyse artık o gerginliklerrrrrrrrr

vay beeeeeee
neler olmuşşşşş ta haberim bile olmamış ne yazıkki
enteresan şeyler okudum gerçekten şoke olarak
püsküt takımdan ayrılmış yolu acık olsun inşallah motivesi yerine gelir
belirtmeden gecemeyecegim bu arada saygı ve sevgi herşeyden önce gelir benim içinde msn de isem sevdiğim arkadaşlarımla muhabbetimi seviyorummmmm sevgi ve saygı eşitttt sevgi olmazsa saygıda olmaz
benim kapımı isteyen beni dileyen beni seven her arkadaşım gecenin saat 2 sinde de olsa çalmalıdır ve çalmalıyımdırrrrrr
bunları niçin söyleme gereksinimi duydummmm ?? sebep : herkes farklı sende bende bir başka arkadaşımızda herkesin paylaşımıda elbet farklı önemli bulunur yada bulunmaz herkes tarafından kedi bilir
burasıda bir paylaşım sitesi attıgımız adımdan yediğimiz her lokmaya kadar paylaşıyoruz ve bunun yanısıra bir çok arkadaşımızla senelerdirrrrrrrr görüşüyoruz sadece sanl olmamakla beraber birlikteliğimiz reeldede devam ediyor çok şükürrrrrrrrrr
ben arkadaşlarımı tanımakla cok mutluyum çok huzurluyum
hiç kimseye ezdirtmem kusura bakmayınnnnn sevdiklerimi

takımdan ayrılma nedenlerimi biliyorsunuz ki gri dönmek üzre ibaresi kullanıldıgınıdaaaaa
şi,mdi
ayrıldıgım dönemde uzaktan izlediğim kadarı ile yanlış alınan kararlar (buranın altını çiziyorum ) sadece takım kapatnı ile alakalı degil
akrep enteresan bir insan olmakla beraber ( yorumlarıma kırılabilirsin kendin bilirsin ) (nasıl ki sen arkadaşlarımı kırdıysan !!!!!) daha önce takıma müracaaat ettin bende kabul ettim iki üç gün yazdın çizdfin sonra ortadan kayboldun egerki ben ayrılmamış olsaydım bu takımda yer alamazdınnnnn istikrarsızlıgı başta sen yapmıştın çünki
insanlarla daşlga gecer gibi yok bir gün orda bir gün burda yapma allah aşkına sen kimi kandırıyorsun kendinimi bir kaç günde abartısız 10 kilo alıp verdiğini hepimiz biliyoruzzz ki arkadalarımdan biri de bunu söylemek istemiş bir notundaa
bunları yazma geregi duyuyorum çünki ben 2. takım eski kaptanıyımmm
ikinci konu pembecik
diyorsunuz ya kurallar belirtilmemiş vs vs vs pembecik takımdan diskalifiye oldu dendiğinde geri alan kim ????
hani takım kuralları takım kurallarını esneten kim ????
lütfen önce insan kendini ölçmeli biçmeli tartmalı ve ondan sonra başkasına çuvaldıızı batırmalı tabi bulabilirse batırılacak çuvaldızzzz
çok sinirlendim çok üzüldüm çok etkilendimmmm
leyloşummmmmm bir tane arkadaşım güzel gözlü fıstıgımmmmm sen benim şekerimsin biliyorsun degilmi tatlımmmmmmmm ( sevgi ve saygı ile kucaklıyorum bir tanem )
asicimmmm canm arkadaşım hiççççççççç üzülmeeeeyin kızlar lütfennnn
ha bakın argo kaçacak belki ama dagdan gelip bagdakini kovmak tamda şimdi yazılması gerekn atalarımızın söyledği güzel sözlerden biri
2. takımın bu hale gelmesi beni çok üzdü cokkkkk yazık gerçekten haketmeyene verilen emege sevgiye ve saygıya yazık

ay dönüyorum dolaşıyorum yediremiyoum kendime
leylama yapılan haksızlıkları ve sarfedilen kelimeleri
leylacıgım ki benim takım kaptanı oldugum dönemde işini gücünü bırakıp var gücü ile bu takım için saatlerini dakikalarını harcamıştır siz insanları tanımadan nasıl yargılarsınızzzzzzz
inanamıyorum yaaaa vallahi pes insanların bir an gelir ki yogun günler olur bunu hepimiz yaşamıyormuyuzzzzzz
nasıl yüklenirsiniz bir insanın üzerine bu kadar anlayamıyorummmmmm
lütfen sizde kendininizi bir anlamaya çalışın bakalım anlayabilmeyi başaracakmısınızzzz ??
bu takımda herkessss ama herkesssss herkes diyorum sorumluluklarını bilirrrr biz bazı şeylweri sanal yaşamayız şu andada benim sanal bu deyip gecemediğim gibi yüregimde bunun acısını hisseettiğim gibi
arkadaşımı kırmanıza üzmenize asla ama aslaaaaaa müsade etmemmmmm
leylacım
takımdamısın ?? ayrılıyormusun ??
ben geliyorum eger burdaysan devam ediyorsan hemde azimle
ha 2. takım olmazda başka takım olur be gülüm sen sıkma sakın canını olurmu canm
yine biz bizzzzzz oluruzzzzz ;:KK66:

:1shok::1no2:

hoş geldiniz tatlışlar
takımımızd yer var tabiki..
yalnız 1 haftalık deneme süremiz var..
bu süre içinde bol paylaşımla gerçekten istekli olduğunuzu gösterin bizeyerimseniben
hepimize güzel kilo vermeler

Şeniza.s.

teşekkürlerr canım a.s. elimden geleni yapacagım insallah . amin hepimize iyi kilo vermeler a.s.

CEYDACIM UMARIM TAKIMA ALINMIŞIMDIR TAKIM KAPTANI NE DİYO BU DURUMA:))))))
evet 2 tane oğlum var şu an zorluk çekmiyorum desem yalan olur ama inan değecek ilerdeki yıllarda:)))umarım senin de rabbim gönlüne göre versin ceydacım herşey olur zamanla güzelim dert etme:)

Sağol canım amin :Saruboceq: .. akrep'in de dediği gibi 1 haftalık deneme süresi sonucunda takıma alınıp alınmadığın kesinleşecek canım. Yapman gereken bu sayfada bolca paylaşımda bulunmak. Özellikle de hergün beslenme programını paylaşmalısın. Biz genelde bulunduğumuz güne ait programı ertesi gün paylaşıyoruz. Tıpkı benim birazdan yapacağım gibi :KK1:

X