Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

yani bu kadar olur :))
ben bu hafta son bildirimim olduğunu,aranızda kaptan ve yardımcıyı seçerseniz iyi olur dedim..
genelde açıklamayı yapmak benim için daha uygun olmazmıydı?
üstelik ben halen listedeyim...
belki haftaya mezun olup ayrılıcam?
neyse size kolay gelsin...
ekmeğe bal sürmek gibi bişey oldu resmen...

Leylacığım, bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. Açıkçası ben bu son paylaşımın olduğunu düşünmüştüm demek ki hakikaten yanlış anlamışım seni. Oysa ki senin takımımızda olduğunu düşünerek hareket etseydim sen yokmuşsun gibi davranmak bana yakışmazdı emin ol canım. Bunun için senden özür dilerim. Genel olarak hitap ettiğin için kendi adıma bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Akrep ve aydasu arkadaşımızdan özür dileyerek takımdan ayrıldığımı açık olarak beyan ediyorum. Bunun gerekçesi ise, birçok arkadaşımızın motivasonu düştü ve istemeden de olsa bir çok arkadaşımın kalbi kırıldı. Leylacığımın mesajına üzüldüm ve arkadaşımı üzen bir konumdan ötürü rahatsızlık duyacağım için devam etmeyi uygun bulmuyorum.
Sizlerle birlikte olmak gerçekten çok güzeldi. Belki başka topiklerde yine bir arada oluruz.

Hakkınızı helal edin a.s.

ben bu hafta son bildirimim olduğunu,aranızda kaptan ve yardımcıyı seçerseniz iyi olur dedim..

:1shok:

Leylacığım, bir yanlış anlaşılma oldu sanırım. Açıkçası ben bu son paylaşımın olduğunu düşünmüştüm demek ki hakikaten yanlış anlamışım seni. Oysa ki senin takımımızda olduğunu düşünerek hareket etseydim sen yokmuşsun gibi davranmak bana yakışmazdı emin ol canım. Bunun için senden özür dilerim. Genel olarak hitap ettiğin için kendi adıma bu açıklamayı yapma gereği duydum.

Akrep ve aydasu arkadaşımızdan özür dileyerek takımdan ayrıldığımı açık olarak beyan ediyorum. Bunun gerekçesi ise, birçok arkadaşımızın motivasonu düştü ve istemeden de olsa bir çok arkadaşımın kalbi kırıldı. Leylacığımın mesajına üzüldüm ve arkadaşımı üzen bir konumdan ötürü rahatsızlık duyacağım için devam etmeyi uygun bulmuyorum.
Sizlerle birlikte olmak gerçekten çok güzeldi. Belki başka topiklerde yine bir arada oluruz.

Hakkınızı helal edin a.s.

:1shok:
noluyor ya
algılamam durdu sanırım

Hayırdır inşallah..

Akıllara zarar günler yaşanıyor.. ,

Yahu arkadaşlar bir ayrıldım takım dağıldı resmen.. Bu ne iş anlamadım gitti..

Yahu yapmayın Allah aşkına
Ceydacım nereye gıdıyorsun ya
Leyla arkadasımız bu son haftam dıyınce ve aranızda secın dıyınce boyle bırsey teklıf ettın sen
Sucun nerde anlayamıyorum?
Kotu nıyetın yok nıye gıdıyorsun
Hayret ya...

Beş dakikadır ekrana bakıyorum.. Yazıyorum, siliyorum, bi'daha yazıyorum, yine siliyorum..

En iyisi bir durum değerlendirmesi yapmak sanırım..

Öncelikle ikraaacığımın ayrılmasına üzülmekle beraber, şahsi olarak motivesizliğin ne demek olduğunu bildiğim için bi'şey diyemiyorum.. Haftalardır sabit kaldı kilosu.. Sonra 400 er gr verdi iki hafta üst üste.. Sonra yine sabit kaldı.. Yani bu yüzden ayrılmak istemesini anlayabiliyorum.. Belki tekrar dener şansını.. Çünkü zayıflama yolunda disiplinli bir arkadaşımız..

Ceydacığımın ayrılmasını ise hiç ama hiç anlayamıyorum.. Hem kilo veren bir arkadaşımız, hem de gerek düzeyiyle, gerek kişiliği ve sorumluluk sahibi olmasıyla değil 2. takım, her takım için önemli bir eleman olduğunu düşünüyorum.. Her mesaja tek tek yanıtlar vermesi, pür dikkatle okuyor olması da ayrı..

Şimdi gelelim günün mesajına...

kızlar bu hafta son bildirimim...
dün akşam aliağaya fotoğraf çekimine gittim,düğün için...yeni geldim...
yaz aylarında böyle bizim işimiz...
devam ettirmek istiyorsunuz...yeni üye alabilirsiniz...takım kaptanı ve yardımcısınıda seçersiniz aranızda...
sanırım 3 kişi var geri dönmek üzere ayrılan...onun dışında 8-9 kişi olabilirsiniz takımda...
hayırlısı olsun,kolay gelsin...
ben arada uğrayıp bakarım sizlere...

bir de aebenin önerisi için son kararlarınızı alayım? benim için uygun...sizler uygun bulmamışsınız sanırım...

Bu mesajı bir kaç kez okudum.. Acaba ben mi yanlış anlıyorum diye..
Ama ben de Ceydacığımla aynı şekilde anlıyorum be Leyloşum..

Yoğunsun o yüzden kaptanlık işiyle uğraşayamayacaksın.. Buraya kadar tamam..
Ama şu cümle bana ayrıldığını ifade ediyor..
"onun dışında 8-9 kişi olabilirsiniz takımda"

Olabiliriz değil, olabilirsiniz..

Ama listeye döndüm baktım, adının yanında ayrıldı ibaresi yok.. Kafam karıştı orada böyle bir şey görmeyince..

Yine mesaja dönüp, hayırlı olsun, kolay gelsin, ben arada uğrarım.. vs bakınca.. acaba dedim sadece bundan sonra aktif olamayacağını mı belli ediyor..
Kırk yıl düşünsem de algılayamacağım tek yer var.. O da kimin ekmeği, neyin balı Allah aşkına..

Yok anacım... Ben anlamadım.. En iyisi lulutumu alıp, insanlardan uzak olabileceğim bir park yolunda yürüyüşe çıkmak.. akannehir

Son düzenleme:
Beş dakikadır ekrana bakıyorum.. Yazıyorum, siliyorum, bi'daha yazıyorum, yine siliyorum..

Öncelikle ikraaacığımın ayrılmasına üzülmekle beraber, şahsi olarak motivesizliğin ne demek olduğunu bildiğim için bi'şey diyemiyorum.. Haftalardır sabit kaldı kilosu.. Sonra 400 er gr verdi iki hafta üst üste.. Sonra yine sabit kaldı.. Yani bu yüzden ayrılmak istemesini anlayabiliyorum.. Belki tekrar dener şansını.. Çünkü zayıflama yolunda disiplinli bir arkadaşımız..

Ceydacığımın ayrılmasını ise hiç ama hiç anlayamıyorum.. Hem kilo veren bir arkadaşımız, hem de gerek düzeyiyle, gerek kişiliği ve sorumluluk sahibi olmasıyla değil 2. takım, her takım için önemli bir eleman olduğunu düşünüyorum.. Her mesaja tek tek yanıtlar vermesi, pür dikkatle okuyor olması da ayrı..

Ama listeye döndüm baktım, adının yanında ayrıldı ibaresi yok.. Kafam karıştı orada böyle bir şey görmeyince..

Yine mesaja dönüp, hayırlı olsun, kolay gelsin, ben arada uğrarım.. vs bakınca.. acaba dedim sadece bundan sonra aktif olamayacağını mı belli ediyor..

Kırk yıl düşünsem de algılayamacağım tek yer var.. O da kimin ekmeği, neyin balı Allah aşkına..

Yok anacım... Ben anlamadım.. En iyisi lulutumu alıp, insanlardan uzak olabileceğim bir park yolunda yürüyüşe çıkmak.. akannehir

her harfıne katılıyorum
yazayım dedım bır turlu netlestıremedım kafamda
ağzına sağlık
ceydacım bunu ne kendıne ne de bıze yapma lutfen
ınan aklım almıyor
bunun ıcın hıc bır sebep yok

alkisalkisalkis tek kelimeyle harikasın..seni ayakta alkışlıyorum canm..
dile getiremediklerime tercuman olduğun için.dile getiremediklerime diyorum çünkü yorum yapmicamı daha önce de söylemiştim..
sayfayı açtım mesajları okudum ve cidden şok odum hemn kapadım..
ama
şu ekmek ve balkelimesinin geçtiği cümle gerçekten çok ağır olmuş..hiç olmadığım kadar üzgünüm..

Püsküütm canım ben bu hafta ayrılmadım ki arkadaşlara yardımcı olayım...
aralarında kararlaştırdıktan sonrada ben genel paylaşım alanında durumu izah edip ayrılırdım ya da mezun olurdum..durum bu yanii...genelliklede öyle olmaz mı zaten?
Ceydanın ayrılmasına ben de üzüldüm! diğer arkadaşlarla hemfikirdik ayrılma konusunda...ikraylada öyle...

alkisalkisalkis tek kelimeyle harikasın..seni ayakta alkışlıyorum canm..
dile getiremediklerime tercuman olduğun için.dile getiremediklerime diyorum çünkü yorum yapmicamı daha önce de söylemiştim..
sayfayı açtım mesajları okudum ve cidden şok odum hemn kapadım..
ama
şu ekmek ve balkelimesinin geçtiği cümle gerçekten çok ağır olmuş..hiç olmadığım kadar üzgünüm..

kişilerin dedikleri yaptıklarıyla uymalı....

ben konuşulan şeyleri kırmızı renklerle belirtmem falan diyen,ne yazık ki aynısını yapmış...

geçmiş olsun canım allah şifa versin

Çok cok gecıs olsun
Allah tez zamanda şifa versın ınsallah arkadasım a.s.

Canım Dora'cım.. Allah acil şifalar versin. Umarım bir an önce iyileşirsin...

Gitmene elbette üzüldüm ama önce sağlığın önemli. Lütfen arada gelip bi selam ver. Hoşçakal :gitme: a.s. :1hug:

kızlar çok çok teşekkür ederim...... her fırsatta sizleri ziyaret edeceğime emin olabilirsiniz........
ikracığım bir müddet kendine zaman tanı yeniden motivasyonu sağlayınca takıma girmenden yanadır fikrim...:1hug:

kızlar çok çok teşekkür ederim...... her fırsatta sizleri ziyaret edeceğime emin olabilirsiniz........
ikracığım bir müddet kendine zaman tanı yeniden motivasyonu sağlayınca takıma girmenden yanadır fikrim...:1hug:

her zaman bekleriz canım

25haziran-2temmuz 163. etap

takım sıralaması .

1. 5 takım:hooray::hooray::nazar:vereliniortak:lepi:

2. 2. takıma.s.vereliniortak:lepi::nazar:

3. 3. takım:nazar:vereliniortaka.s.

bireyselde

1.si:nazar:a.s.:hooray::lepi:

kirazz_z 4,44 %

2.si:hooray:

3. takımdan

candyelif 4,41 %:lepi::nazar:a.s.:hooray:

3.süa.s.

2.takımdan

akrep33 2,97 %:nazar:a.s.:hooray::lepi:

takım olarak 2. olmuşuz..
ne güzelturkbayragi

bakalım dün ben ne yedim

200 gr haşlanmış tavuk ve 800 gr kiraz yedim

yalnız akşam yemekte benimki farketmesin diye oturdum masaya (bu aralar çok tepki veriyor kilo vermemi istemiyor piiss kıskanıyo ya incelip daha güzel olucam işte:dilcikar:)
1 bardak ayran içtim.kıymalı domates tavadan aldım 1 kaşık..kızımın pilavının üstündeki haşlanmış tavuk etinden 2 parça yedim sadece..

80 dk da yürüyüş
100 mekik
3,5 litre su

X