Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım kullanımı çok kolay ben bime gelmişti ordan aldım 8 tldi sanırım tutunacak yer olması önemli değil zaten alışıyosun hemen önemli olan dengeyi sağlamak bi sağa bi sola dönmeden yapman lazım ama dışardada çok pahalı bişey olacağını sanmıyorum yan yağlar için özellikle çok faydalı zaten benim sorunumda doğumdan sonra olan göbeğim ve yanlarım bi kutulamadım

canım kullanımı çok kolay ben bime gelmişti ordan aldım 8 tldi sanırım tutunacak yer olması önemli değil zaten alışıyosun hemen önemli olan dengeyi sağlamak bi sağa bi sola dönmeden yapman lazım ama dışardada çok pahalı bişey olacağını sanmıyorum yan yağlar için özellikle çok faydalı zaten benim sorunumda doğumdan sonra olan göbeğim ve yanlarım bi kutulamadım

azmin elınden ne kurtulmus ikracım

yanlara ölüm kötükedihüso :roflol:

ikraaacım lütfen böyle düşünme e mi tatlım.. En azından birkaç kişi adına böyle düşünmene gönlüm razı olmaz.. (beklentiyi karşılayamamak cümlesini kastediyorum)

Olan ortada zaten.. Siz böyle dört kişi kopartmayın bağları ve paylaşımınızı yeter ki.. tatiller vs. bitince takım da toparlanır zaten..

E ben de puff olup kaybolmuyorum neticede..

Karneler, kontroller zaten uğruyorum buralara 3 senedir :roflol:

Bak önümüz aybaşı.. Bana göre en önemli liste yani "kim bugüne kadar kaç kilo verdi" listesini hazırlayacağım bu hafta sonu..

Ayrıca fikrini belirten ve motive olduğunu söyleyen buradaki bir kaç arkadaşımın hatrına da smiley tablonuzu da hazırlamaya devam ederim..

Ayrıldım diye, sorumluluk bildiğimi çizmem.. Hiçbir zaman da çizmedim zaten..

Siz birliğinizi bozmayın yeter ki.. a.s. :nazar:

Not: Bana her zaman özel mesajla ulaşabilirsiniz..
Şeniz:çok üzgünüm::a015:eek:lumunekankayizsmile
akrepcım nerlerdesın şutarafagitti
canım çok kötü oldum bugün ya..püskütümün ayrılışı çok dokundu..girmek istemedim..
takım kaptanının ve yardımcısının bu kadar rahat davranmasına kızdım..eğer ki iş yoğunluğumuzdan dolayı yapamıyorsak devrederiz ve takımı bu kadar başıboş bırakmayız..

opuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

akrepcımmmm sobeee

Şeniz:1hug:

canım çok kötü oldum bugün ya..püskütümün ayrılışı çok dokundu..girmek istemedim..
takım kaptanının ve yardımcısının bu kadar rahat davranmasına kızdım..eğer ki iş yoğunluğumuzdan dolayı yapamıyorsak devrederiz ve takımı bu kadar başıboş bırakmayız..

evet akrepcım bu konuda senle hemfıkırım
gunlerce gırmemek bana uzucu gelıyor
pembecık arkadsımızın hıc paylasımını gormedım mesela ben geldıgımden berı

cok buyuk kopukluk var takımda
eskı kaptanımız sılvıya bu yuzden gıtmıstı senağlama

arkadaşlar şimdi leylayı bekliyoruz gelsin bize gereken açıklamayı yapae belki bikaç günlük yoğunluk söz konusudur bunada anlayış göstermemiz gerekir ama yok bundan sonra giremiyecekse kendisi soyler zaten takımımızada ona göre yol çizeriz mesela bu hafta paylaşımda hiç bulunmayan pembecik ve zümrüt var aslında zümrüt giriyodu ama oda belki tatile çıkmıştır onlarda gelmezse kaptanımız devam ederse gerekeni yapar

yeni yeni arkadaşlar çağırırız takımımızı motivasyonunu yükseltiriz inşallah

SALI

SABAH
Küçük bir parça su böreği bilmiyorumkismile

ARA ÖĞÜN

1 bardak limonata ( ev yapımı ve esmer şeker kullanıldı)

ÖĞLEN

2 dilim karpuz ve tulum peyniri

ARA ÖĞÜN

Danette :sm_cool:

AKŞAM

3 kaşık bulgur pilavı
1 kase yoğurt

tabii canım, biz takımın gardiyanları olarak el atarız duruma :roflol:

:roflol::roflol:

günaydın arkadaşlar

akrepcim hala çok üzgün hepimiz üzgünüz canım ama elden gelir bişey yol eski temponla dönmeni diliyorum

didomido hoşgeldin arkadaşım yeni arkadaşlar alıcaz evet ama önce kaptanımız bi gelsin takımı bi rayına oturtalım sen yinede gel takıma paylaşımda bulun olur mu a.s. bu arada didoya bayılırım sempatiksalakcinni

ceydacım su böreğinimi görmesem danetteyi mi bilemedim kafamçokkarıştı genel anlamdada az yemişsin canım ama ben az yemeye karşı değilim kendini iyi hissediyosan sorun yok nasıl olsa diyet yapıyoruz herşeyden yiyeceksek nasıl kilo vericez yediklerimizi azaltalımki kiilolarımızada yansısın bakalım sen benim menüde neyi dörmeyeceksin bilmiyorumkismile

dünkü menüm

sabah 2 dilim kavun az peynir

arada 20 tane kiraz

öğlen yarım tabak domates soslu makarna

arada küçük kase çikolatala parçalı dondurma ( tamamen ceydamın yüzünden o aklıma sokmasaydı yemeyecektimdelikafadulden buda bahenem hemen hazır :lepi:)

akşam 2 parça tavuk pirzola derileri ayrılmış ızgara salata bi bardak ayran

selam kızlar :teytey:
ben geldimmm :teytey:

geçmişi bir gözden geçirip geliyorum :eek:

asi hoş geldin canım a.s.geldim demişsin de sonrasında pek göremedim sanki bilmiyorumkismile

Ya ne dicem.. Bu liste sahiden sizi ilgilendiriyor mu? sempatiksalakcinni

İlgilendirmiyorsa, çok da önemli değilse lütfen açık olunuz.. Yormayalım şu narin bünyeyi.. :roflol: laelaelaelaelae

yükseldikçe yükselesim geliyor Püsküütüm daha ne diyim yerimseniben

Arkadaşlar yaz programım da bir değişiklik oldu...Dün babamın dr kontrolü iyi geçti...Dr deniz kenarına gitmemizi önerdi....Ben ilk etapta yazlığa geçicem,daha sonra da babamlarla tatile gidicez...Sanırım gelmem Ağustos başını bulur...Yarın sabah itibariyle tatile çıkıyorum...Gideceğim yerde bilgisayar yok...Bu nedenle izinli olarak ayrılmak istiyorum...Tekrar dönücem,sakın beni çıkartmayın...Hepinizi öpüyorum...Ben gelene kadar koruma günlüğü yapacak hale gelin olur mu?....Ben hergün 50 mekikle başlayıp artırıcam...Tatil dönüşü size rezil olmayı hiç istemem...yerimsenibenHoşçakalın...

peki canımcım a.s.

Aslında yazmayı pek istemiyordum Püsküütcüm ama yazayım.. karaciğerimde enfeksiyon tespit edildi hem de epey yüksek derecede. Şu an karaciğerimin ne derecede tahrip edildiği araştırılıyor. önümüzdeki haftalarda biopsi olma ihtimali var. Geç kalınmışsa -ki kalınmadığına inanmak istiyorum, bu ileride Siroz'a ve hatta karaciğer kanserine kadar gidebiliyormuş.. tahlillerin sonucunu 10 gün sonra öğreneceğim.

canıımmm inşallah iyi sonuçlar alırsııınnnnbilmiyorumkismile

...ve ben takımdan ayrılıyorum arkadaşlar.

Cuma günü kiloma bakıp ona göre karar verecektim ama inanın hiç motive olamadım.. Hiç kimse kişisel algılamasın lütfen..

Öncelikle bende, sonrasında da takımın kimliğinde eksiklikler var.. Tecrübeli olmak her zaman iyi olmuyormuş demek ki..

Benim eski takımımda yaşadığım motive dolu günlerim (ki mevsimlerden yazı da geçirmiştik) beş haftadır beklememe rağmen gelemedi.. Anlaşılan o ki gelemeyecek de..

Bu bir karardır, öneri ya da serzeniş olmayıp tartışmaya da açık değildir..

Hepinize öncelikle sağlık, sonrasında da keyifli, motive dolu kilo vermeler dilerim.. a.s.

Püsküütüm üzüldüm bilmiyorumkismilebenneyaptımki

Herkese tünaydın hanımlar...

Leyla kaptancığım ortalarda yok, ne oldu ki acaba bilmiyorumkismile Asiciğim de gelmişti tatilden, bi ceeeeee yaptı kaçtı. Neyse biz kaptanımız gelene dek takımı idare edelim sonrasında düşüneceğiz bir şeyler sanırım.

Püsküütcüm merhaba canım :smiley-cool:

bilmiyorumkismile

evet yaa
ne kadar şeker bişii bu opuyorumnanaktan

haklısın canım bildirim saati konusunda
ve gelelim takımın durumuna..
ben 2 haftadır burdayım ama takım arkadaşlarından katılanların sayısı bir kaçkişiyi geçmiyor..
paylaşım sıfır..kaptan yok yardımcısı yok..
en azından daha çok vakit ayırabilecek kişiler yapsa çok daha iyi olucak..
konul oyunculardan çok takımın gerçek aktörlere ihtiyacı var bence..
ne kadar çok paylaşım o kadar çok motivasyon

hoş geldin canımŞeniz
kaptanmız ve diğer arkadaşlar da gelsinler..
bu arada sende paylaşımına devam et..
sonuçta aynı amaç için biraradayız

yeni katılan için güzel heyecan güzel hırs
bu hep böyle devam ederse çabuk ulaşırsın şekerim hedfine..
burda bol paylaşım var,yediklerimizi sporlarımızı yazmaca var ve diğer kuralları da zaten katılım yaptıkça öğrenirsin canım..

evet akrepcım bu konuda senle hemfıkırım
gunlerce gırmemek bana uzucu gelıyor
pembecık arkadsımızın hıc paylasımını gormedım mesela ben geldıgımden berı

cok buyuk kopukluk var takımda
eskı kaptanımız sılvıya bu yuzden gıtmıstı senağlama

3 msja genel cevap yazmak istedim...
3-4 hafta öncesine kadar takım kaptanı ben değildim,Ebrulum arkadaşımızdı...o ayrılınca arkadaşlarımızın desteği ve ricasıyla takım kaptanı oldum...üstelik ben gereken motivasyonu sağlayamayabilirim,gereken vakiti ayıramayabilirim dediğim halde...yani arkadaşlarımızda bunu biz bi takımız sen olmadığında biz varız diyerek kabul ettiler...
evet ben gereken vakti ayıramıyorum çünkü ben fotoğrafçıyım...yaz mevsimi benim adım atacak vaktimin olmaması demek...1,5-2 haftadır da askerde ki kardeşimin izinde olması sebebiyle,ona olan özlemimden dolayı bu vaktimi onunla geçirmek istedim...haftasonu da düğünümüz vardı...kuzenimi evlendirdik...dün gece de kardeşimi yolcu ettik...Cuma günü de yazmıştım zaten;haftasonu kuzenimin düğünü var,salı günü de kardeşimi yolcu edicez gelemeyebilirim diye...yani nerde bu kaptan?niye buralar sahipsiz demek için benim haber vermemiş olmam gerek değilmi? ben koştura koştura geldim takımıma...moral 0 !
evet ben gereken vakti ayıramıyorum,bunu da demiştim kaptan olmadan önce....
gereken vakti ayırabilecek takım kaptanı ve yardımcısı aranıyor... buyrun gerçek aktörler sizi sahneye alalım...

arkadaşlar şimdi leylayı bekliyoruz gelsin bize gereken açıklamayı yapae belki bikaç günlük yoğunluk söz konusudur bunada anlayış göstermemiz gerekir ama yok bundan sonra giremiyecekse kendisi soyler zaten takımımızada ona göre yol çizeriz mesela bu hafta paylaşımda hiç bulunmayan pembecik ve zümrüt var aslında zümrüt giriyodu ama oda belki tatile çıkmıştır onlarda gelmezse kaptanımız devam ederse gerekeni yapar

ikracım Şeniz moralim gerçekten çok bozuldu...

ve ben geldim ama buraya msj yazarken müşterilerimle ilgilenmek durumundayım...tam yazarken kopuyorum,sonra ne yazacaktım diye tekrar düşünüyorum hatta msjı tekrar okuyorum..bu yaniii...

X