Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evettttt ben cezamı bekliyorum kim bana bu iyiliği yapıcak eyvahedigeldismile sempatiksalakcinni akannehir delikafadulden

canıımm şimdi baktımda sende benim gibi günde 100 mekiği haketmişsinaklinialirimsmile
eveet bugünden başlıyaraak cumaya kadar günde 100 mekik çekiyoruz anacıımlaelaelaelaelaekaydirigubbakcemile2
iki hafta üstüste veremeyenlere sayı katlanıyo ona göree:eek:klava:

peynir dedim hadi öp...:KK1:Şeniz
süt ,peynir, yogurt ama favorim yogurt .....
ama peynirde yag oranına biraz dikkat etmen lazım.. biliyorumki sen layt ürün kulanmassın, ama peynirin yagı ekmekle buluşmasın .... sen yinede yogurda agırlık ver ... 1 kase sen 1 kase lulut . biliyorumki oda çok seviyor ..:1hug:
birde püsküütüm sana tavsiye haddim deyil biliyorum ama .:kedi:şu sabah yedigin nesfitler çok şekerli ve mısırlı onların sadesini ,hatta seversen yulafı öneririm ..0 şeker .hemde tok tutucu kan şekeride çok düşük ...opuyorumnanaktan

bacım sen püsküütümü hafiften monticimi yapıyosun banamı ööle geliyor:jeyyar:

2. TAKIM
samanyolu ( 63,7 / 63,3 / 0,4 / 0,63% )
Leyl35 ( 67,7 / 66,9 / 0,8 / 1,18% )
ikraaa ( 82,2 / 82,3 / -0,1 / -0,12% )
zümrütüanka( 75,0 / 75,0 / 0,0/ 0,00% )
pembecikk ( 71,0 / 71,0 / 0,0 / 0,00% )
CEYDACAKMAK ( 63,7 / 63,0 / 0,7 /1,10% )
püsküüt ( 68,0 / 67,8 / 0,2 / 0,29% )
akrep33 ( 69,1 / 70,7 / -1,6 / -2,32% )
aydasu ( 59,0 63,4 -4,4 / -7,46% ) *eski üyemiz*
2. TAKIM TOPLAM KİLO( 619,4 ) 623,4 /-4,0 / -0,65% )

Püsküütüm toplamda bi yanlışlık olmuş sanırım...neyse ben 10 dk lığına gelebildim..9 dk var evden çıkmak için..hemen bildirim yapıyorum...
bu arada kurallar olması gerekiyor ki hep aklımda ama kendim bu durumdayken birşey diyemiyorum..hele bi şu günleri atlatayım da inşallah yerimseniben

canıımm şimdi baktımda sende benim gibi günde 100 mekiği haketmişsinaklinialirimsmile
eveet bugünden başlıyaraak cumaya kadar günde 100 mekik çekiyoruz anacıımlaelaelaelaelaekaydirigubbakcemile2

tamam efendim mesaj alınmıştır bu akşam başlıyorum haftaya veremezsek 2 katına çıkıyorrrr

bu kurallar kilo vermek için her zaman geçerli akrebim ...:kedi:
nede olsa montiyle yogrulmuş bilgilerim . tabi önerilerimede yansır .kaydirigubbakcemile3
ama her önerimi monti olarak kabul etmeyin .yerimseniben
geçenlerde montide hatice vardı okumuşundur . 2 aydır hatta daha fazladır kilo vermem durdu diyordu bir iki tavsiyem olmuştu linkden hatırlarsan (monti yapmıyor )... kendisi bugün mesaj yollamış bu hafta 2 kilo verdim senin tavsiyelerinle diye ..
. nasıl mutlu oldum anlatamam ...opuyorumnanaktanbenim çabam sadece faydalı olabilmek, tabi nazımın geçtigine .opuyorumnanaktan

Amaniinnnn mesajlar yığılmış.. Nerede hepsini okuyacak vakit.. ınşallah en yakın zamanda diyerek alıntıladıklarımı cevaplıyorum.. yerimseniben
sen günde 3lt suyun altına düş heleki 21:30 dan sonra cısslarla buluş gece kabusun olarak beni görmeye ne dersin:jeyyar:
ikimiz de 120 kiloyuz lahana gibi heryerimiz kat kat bacaklar varis dolu dişler şeker çukulatadan çürümüş saçlar abur cubur ve dengesiz yemekten dökülmüş bir haldeyiz
nasıl kabus amadelikafadulden
Bayıldım bu diktatörlüğeee
Dur ben o kabusu tanıyorum bi'yerden.. aslında başka şey için hazırlamıştım ama şimdi cuk diye oturdu yerine.. :roflol:
Buyrun kabusun görsel haline :roflol:

bilezik ha öldüm gülmekten öldüm sırnaşık şey
herkese göre ceza aznlayışı degısıyor degıl mı püsküütüm

kendımı dusundum bır an benım ıcın en buyuk cezaaa CADIARZU
ay buldum ama mumkun degıl yapamam bunu
son bıldırımım olur vallahı
bır muhabbet kusuyla 1 dakıka aynı odada kalmak, kuş salıkken tabı
yok ben vazgectım bu fıkırden sempatiksalakcinni
ölürüm vallahı ölürüm akannehir

hah tamam ben de belirledım cezamı ben de eğer haftaya cuma 62.9 olamazsam o bayıla bayıla yedıgım kuruyemıslerımın sayısını düşüreceğim...
10 fındıktan 5 fındığa, 8 bademden 5 bademe ındırıp cevızı ıse devre dısı bırakacagım tam bır hafta sureyle kaydirigubbakcemile5
hah şimdi oldu

Kuş mu? :roflol: :roflol:
ay evet fobiyle dalga geçilmez ama minicik bişeycik o yahu! O senden korkar asıl :roflol:
Cezanı da takdir ettim.. kaydirigubbakcemile3
Seninle uyuyo kafalarımız.. hedef 500 gr. Süper :lepi:
bu konuya değindiğin çok ıyı oldu ben bugunkı bıldırım lıstesını gorene kadar takımın üç beş kısıden ıbaret oldugunu sanıyordum, çok sasırdım, hiç görmedıgım arkadaslar varmıs meger...
yanlıs hatırlamıyrsam silvişim döneminde 2 gun ust uste mazeretısız paylasımda bulunmayan uye uyarı alıyordu, oyle hatırlıyorum

bu arada püsküütüm silvişle irtibatın var mı
çok oldu bız gorusmeyelı
o da dönse keşke :sinifsinif:

süper herkes hedeflerını belırlıyor
içimi bır huzur kapladı yemın ederım
ıyıkı gelmısım ay buraya kaydirigubbakcemile2
Bence de bugün daha değişti sanki.. Ya konu ciddiye almakla ilgili zaten.. Başka bi'numara yok..
Silvişimi ben de çok özledim................... :çok üzgünüm:
Maalesef yok irtibatım canım ya.. Benim bu koskoaca KK dünyasında, burası haricinde iritabatta olduğum sadece 2 kişi var..
kilo alana günde 100 mekik sabit kalanlar 50

koçluk sistemi de bana hiç sıcak gelmiyor açıkçası..
grup içi gruplaşma gibi sempatiksalakcinni
bence herkes herkese karışsın..özellikle en çok veren ensemizde olsun..

kilo bildirimi en son 12 olsun.. en azından öğleye kadar bitmiş olur
Mekik güzel.. Zaten yapıyoruz artı ekleriz üzerine.. kaydirigubbakcemile
12 bence erken.. Misal benim Cuma sabahları çok koşturmacalı geçiyo ve pc başına geçmek bi'lüksüm yok..
Daha geç olabilir..
Ya bu arada çok yoğun işim var dedim zart dedim zurt dedim
bu ne ya burdayım sürekli
vallahı yalan değildi
doktorumun ısı cıktı gıttı dolayısıyla boşum şuan

ne kadar buyuk komplolara gogus gerıyorum bugun iş yerinde bır bılsenız

kabul gunu gıbı bugun hastane mubarek
önce bır kasa şeftalı geldı, ara öğün için aldım ama daha yemedım saatımı beklıyorum

sonra koca bir kap dolusu buyuk buyuk erıkler getırdı bırılerı, ondan da aldım ıkı tane ama yemedım o da beklıyor saatını

ama ınsanın bu kadar da ustune gelınmez kı

bır ablamız memleketten mı ne cezerye getırmıs, millet yumuldu ben baktım :sinifsinif:

sımdı de arkadasımızın bırı hayır olsun bugun cuma dıye masama çokoprens bıraktı akannehir

yok vallaha yemedım, ben uslu uslu meyve saatımı beklıyorum
bıldıgım tek sey bugun cok sınandı nefsım sempatiksalakcinni
eferım ama yemedım delikafadulden
Bravo sana!!! :lepi: ıtiraf edeyim.. Aynı iradeyi ben hayatta gösteremezdim... :1no2:

bu kurallar kilo vermek için her zaman geçerli akrebim ...:kedi:
nede olsa montiyle yogrulmuş bilgilerim . tabi önerilerimede yansır .kaydirigubbakcemile3
ama her önerimi monti olarak kabul etmeyin .yerimseniben
geçenlerde montide hatice vardı okumuşundur . 2 aydır hatta daha fazladır kilo vermem durdu diyordu bir iki tavsiyem olmuştu linkden hatırlarsan (monti yapmıyor )... kendisi bugün mesaj yollamış bu hafta 2 kilo verdim senin tavsiyelerinle diye ..
. nasıl mutlu oldum anlatamam ...opuyorumnanaktanbenim çabam sadece faydalı olabilmek, tabi nazımın geçtigine .opuyorumnanaktan
Şeniza.s.
Amaniinnnn mesajlar yığılmış.. Nerede hepsini okuyacak vakit.. İnşallah en yakın zamanda diyerek alıntıladıklarımı cevaplıyorum.. yerimseniben

Bayıldım bu diktatörlüğeee
Dur ben o kabusu tanıyorum bi'yerden.. aslında başka şey için hazırlamıştım ama şimdi cuk diye oturdu yerine.. :roflol:
Buyrun kabusun görsel haline :roflol:

:

yok böle bişii :1shok:ya tüm iştahım bitti söndü
allah korusun yaa :bbo:

canım yaşlandım derken evlendim çocuğum var o sebeple yaşlandım yoksa hepinizi cebimden çıkarırım :roflol::roflol:

evli,mutlu, çocuklu delikafadulden:roflol:

aydasuu bacım bak acaip hırslandırdın beni
acıcık kaçamak yapıcaktım yapmicam işte:dilcikar:

yapma bacım yapma
kaçamak da neymiş :mymeka:
misal kaçamaktan kastın ne olabılır CADIARZU
neye hayır dıyemezsın naniknanik

o zaman diyom işte
sana bu hafta çok imrendim taaammııı:roflol::roflol:

ah ağzından bal damlıyor şekerŞeniz

hihoyyyt hihoyyyt hihoyyyt çok mutlu oldum
acaıp motıvasyon yukledım ficuduma (akrep bunu bende cok kullanırım gunluk hayatta aklinialirimsmile)

tamam efendim mesaj alınmıştır bu akşam başlıyorum haftaya veremezsek 2 katına çıkıyorrrr

akannehir
Allah kolaylık versın sıze
en yapamadıgım spor ya

benım daha cezam yok dımı
eksı gıbı gozuksede yenı gırdım ya hemen ceza vermeyın emııı eyvahedigeldismile

Bence de bugün daha değişti sanki.. Ya konu ciddiye almakla ilgili zaten.. Başka bi'numara yok..
Silvişimi ben de çok özledim................... :çok üzgünüm:
Maalesef yok irtibatım canım ya.. Benim bu koskoaca KK dünyasında, burası haricinde iritabatta olduğum sadece 2 kişi var..

Bravo sana!!! :lepi: İtiraf edeyim.. Aynı iradeyi ben hayatta gösteremezdim... :1no2:[/I]

Aman Allah'ım
Bu gerçek mı gercekten akannehir
yazık ya
şişman görmüştüm ama bu kadar yere sarkanını hiç görmemiştim...

İltifatları vr eferimleri sırnaşık şey aldım cebıme koydum, yanaktan öptüm Şeniz

Tamam çok oldum biliyorum ama bugünki menümüde yazayim

25 Haziran Cuma

Sabah: 2 dilim ekmek+40 gr peynir+domates+3 zeytin+ yeşil çay

Ara: 1 bardak yağsız süt+ 3 form bisküvi

Öğle: 1 dilim ekmek+ 1 but+ 1 dilim patates haşlama+2 kaşık yoğurt

Ara: 10 fındık+8 badem+1 ceviz

Ara: 1 şeftali+2 erik

Akşam: 4 yemekkaşığı az yağlı pilav+ 8 yemek kaşığı bezelye+2 kaşık yoğurt

Spor:
Sabah twist shape (15 dakika, 700 adım= 100 kalori)
Akşam twist shape (15 dakika 700 adım = 100 kalori)

2.5 litre su

püskütüme katılıyorum toparlanmam zamanımız geldi leylada gelince olaya el atar önce paylaşımda bulunmayan arkadaşlardan başlarız daha sonra bu hafta kim kilo veremediyse ve 500 grımın altında verdiyse mekik zıplama hoplama ceza neyse hergün yapıcak ve günlük buraya yazsın püskütüm seninde akşam yemekden sonra araların ve bence hepimizin en fazla bi şeftali yada bi dilim kavun yada karpuz olsun bence aralarımı kaldırsak diycem ama senin sigaradan dolayı yemen gerekiyo sanırım neyse ben bu hafta kaldırıcam akrepde kaldırsın aydasu zaten yemiyo ceydacımın daha önemli sorunları var inşallah sıkıntılarından kurtulur bu hafts samanyolu zümrütcüm arada giriyo onlarda çoğaltırlar inşallah bu hafta boyle boyle toparlanacapız inşallah ama bi yerden başlıyalım en önemlisi bu
Bence cezayı kilo veremeyene ve kilo alana verelim.. 500 ün altında misal 400 veren neden ceza alsın ki?
Son mamamı 22:30 dan 21:30 a çektim bu hafta ikraaacım.. İşe yararsa haftaya yarım saat daha çekecem.. Daha da milim indirmem :roflol: Şımarığın önde gideni..:eek:

tüm kaçamak haklarımı hafta sonları ve sabah kullanıcam
eee kral olmak başka bişii canımhihoyyyt:hooray:
Bu hafta kilo aldığına göre kaçamak hakkın bence olmamalı..
Ama sabahları kral olmana diyecek lafım yok..
tatil yolları görünüyo sanırım haksızlık etme akrepcim kendine tamam bi hafta kilo verememen sinir bozucu olsada kırıcaz inşallah önümüzdeki hafta bu zinciri (püskütüm gibi içses kaç haftadır kıramadın gittin diyo bana)
Kendine haksızlık etmene izin veremem şekerim.. :eek:klava:
Durdun da durdun.. sonra iki haftadır 400, 400 gittin.. Kırılkı bi'şeyler bak gör.. Sen bu hafta yediklerine bir daha baksana topluca.. Acaba neleri abarttın.. bana meyve gibi geliyo sanki..
peynir dedim hadi öp...:KK1:
süt ,peynir, yogurt ama favorim yogurt .....
peynirde yag oranına biraz dikkat etmen lazım.. biliyorumki sen layt ürün kulanmassın, ama peynirin yagı ekmekle buluşmasın .... sen yinede yogurda agırlık ver ... 1 kase sen 1 kase lulut . biliyorumki oda çok seviyor ..:1hug:
birde püsküütüm sana tavsiye haddim deyil biliyorum ama .:kedi:şu sabah yedigin nesfitler çok şekerli ve mısırlı onların sadesini ,hatta seversen yulafı öneririm ..0 şeker .hemde tok tutucu kan şekeride çok düşük ...opuyorumnanaktan
Önce öpeyim o halde.. opuyorumnanaktan
Lulutun Danone pozlarına bakmıştın di mi sen? Onu kastettin herhalde.. :roflol:
ve estağfurullah aebenim.. Beni bi' büyüttünüz ki.. :roflol: Oysa olay ortada.. laelaelaelaelae
Corn Flakesime laf söyletemiciimm.. Çünkü Nestlenin NESFIT olanı.. kalorisi 160 kcal..
Biliyoz da yiyoz :roflol:
Ya bu nedir Püsküüt hanım.. Kim ne dese verecek cevabın var.. Sen neden işletme okuyacağına hukuk okumadın ki.. Boşa geçirdin hayatını..
Ha-haayyy nerde Püsküüt te o yürek.. Liste korkağıdır o ben sana diyeyim :roflol:
Püsküütüm toplamda bi yanlışlık olmuş sanırım...neyse ben 10 dk lığına gelebildim..9 dk var evden çıkmak için..hemen bildirim yapıyorum...
bu arada kurallar olması gerekiyor ki hep aklımda ama kendim bu durumdayken birşey diyemiyorum..hele bi şu günleri atlatayım da inşallah yerimseniben
Yok Leyloşum.. Kilosu belli olmayan arkadaşlar olunca toplam satır mecburen onların sadece ilk kilolarını aldığı için sapıtıyor... hepsini doldurunca düzeliyor.. Dene yolladığım excel de görürsün..
Tamam çok oldum biliyorum ama bugünki menümüde yazayim

25 Haziran Cuma

Sabah: 2 dilim ekmek+40 gr peynir+domates+3 zeytin+ yeşil çay

Ara: 1 bardak yağsız süt+ 3 form bisküvi

Öğle: 1 dilim ekmek+ 1 but+ 1 dilim patates haşlama+2 kaşık yoğurt

Ara: 10 fındık+8 badem+1 ceviz

Ara: 1 şeftali+2 erik

Akşam: 4 yemekkaşığı az yağlı pilav+ 8 yemek kaşığı bezelye+2 kaşık yoğurt

Spor:
Sabah twist shape (15 dakika, 700 adım= 100 kalori)
Akşam twist shape (15 dakika 700 adım = 100 kalori)

2.5 litre su

Ben beğendim şahsen.. :lepi:

Altıncı Hafta / CUMA

Motivasyon Notu: Son 5 etapta 1.8 kilo verdim.

12:30 2 yk z.yağlı barbunya, 1 dilim çavdar ekmeği
(Nasıl zorla yedim anlatamam.. bana kalsa ilk öğünümü öğleden sonra yapardım)

14:50 1 salkım üzüm, 1 kk inek peyniri

17:00 2 yk yoğurt
(içine 2 tatlı kaşığı çikolettalı müsli koydum renk versin diye) :roflol:

19:30 6 kraker, 2 kk inek peyniri, 4 tane zeytin (ikisi yeşil), domsalbib
(iki krakeri birleştirince klasik grissini boyuna geliyor. Kısa boylular yani.. yerimseniben)

21:30 Bir kase kiraz, 1 parça hellim

Günboyu 3,3 litre su :lepi:

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Bulutla yürüyüş (iki ayrı defada olmak kaydıyla toplam 1.5 saat)

akannehir
Allah kolaylık versın sıze
en yapamadıgım spor ya

benım daha cezam yok dımı
eksı gıbı gozuksede yenı gırdım ya hemen ceza vermeyın emııı eyvahedigeldismile
yok canımcıım
bu cuma alıcaz göz rengini:jeyyar:
Altıncı Hafta / CUMA

Motivasyon Notu: Son 5 etapta 1.8 kilo verdim.

12:30 2 yk z.yağlı barbunya, 1 dilim çavdar ekmeği
(Nasıl zorla yedim anlatamam.. bana kalsa ilk öğünümü öğleden sonra yapardım)

14:50 1 salkım üzüm, 1 kk inek peyniri

17:00 2 yk yoğurt
(içine 2 tatlı kaşığı çikolettalı müsli koydum renk versin diye) :roflol:

19:30 6 kraker, 2 kk inek peyniri, 4 tane zeytin (ikisi yeşil), domsalbib
(iki krakeri birleştirince klasik grissini boyuna geliyor. Kısa boylular yani.. yerimseniben)

21:30 Bir kase kiraz, 1 parça hellim

Günboyu 3,3 litre su :lepi:

Günlük Spor Aktivitem:
Bisiklet (15 dk-150 kcal)
Yer hareketleri (15 dk)
Masaj Makinesi (15 dk)
Duvara vurma (3x100)
Dambıl (9x10 set)
Bulutla Dans (10 dk)
Bulutla yürüyüş (iki ayrı defada olmak kaydıyla toplam 1.5 saat)

mikemmel alkisalkisalkisalkisalkisalkis

Ya ne dicem.. Bu liste sahiden sizi ilgilendiriyor mu? sempatiksalakcinni

ılgilendirmiyorsa, çok da önemli değilse lütfen açık olunuz.. Yormayalım şu narin bünyeyi.. :roflol: laelaelaelaelae

Son düzenleme:
X