Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ayy o kellik hepimizde var şekerim...
ilacını bilen varsa hemen yollasın:roflol:

yogurt bol protein ayrıca kalsuyum püskütüm vede dengeleyici ....
yani ögünlere kattıgında hem yağ emilimi az olur hem meto hızlanır .vs. vs ..
yogurt gibi yiyecek yok yani ..cokacimcoook.
Metabolizma hızlandırıcı özelliğini bilmiyordum aebencim.. Yoğurtla aram iyidir, her gün tüketirim bir şekilde.. Artık daha da dikkat edeyim..
Ama laf aramızda yoğurt yerine peynir de, yanaklarından öpeyim.. Her koşulda yerim peyniri.. Yahu peynir diyeti bi'şey var mı acep? Ay ne küseeel olurduuuuu...hihoyyyt
Motivasyon konusunda haklısın ama sen burda tıpkı az öncekı gıbı ne guzel motıve edıyorsun arkadasları, kendın ıcın de basarırsın dıye umut edıyorum canım opuyorumnanaktan
İnşallah öyle olur hepimiz için aydasucum..
ohaoldumsmiletoplamda bi yanlışlık var püsküütüm gelince bakacagına eminim ...maşallah 142 kilo ..kaydirigubbakcemile3opuyorumnanaktan.
Yok canım.. Excelde formatı kopyalıyorum.. Ve henüz bugünkü kilosu belli olmayan arkadaşlar var.. Dolayısı ile onların sadece başlangıç kiloları toplama dahil edilince öyle bir fark varmış gibi görünüyor.. Yani özetle sorun yok.. :hulya:

merakla bekliyorum canımcım şu taktiği

tatlışım sen varken ben ne oluyorum ki
(laf aramızda şişko oluyorum aslında)
çok teşekkür ederim canım güzel sözlerin için
Şeniz
Hiç merak etme.. Zıpır ötesi bi'taktik.. Dalga geçecem iyice :roflol: :roflol:
Geçen gün sormuştum anne ben adam olacam mı diye.. kendisi gökyüzünde olduğu için rahat rahat soruyorum, nasıl olsa kulağımı çekecek insan yok yeryüzünde :roflol:

Diğer konuya gelince.. İşi bilen kişi sayısının çok olması her zaman için iyi olur akrebim..
Ben yarışmayla ilgili başka amelelik işlerine de baktığım için kaptan ve/ya yardımcı olmadım hiçbir zaman.. Bilirsin.. Ayrıca etik de değil.. Çünkü kuralları, önermeleri genelde ben koyuyorum ortaya ve oylamaya sunuyorum.. Kaptan olursam hoş kaçmaz bu durum..
Ayy inşallah aydasucum..
Senin enerjini seviyorum ben.. iyi ki geldin takımımıza.. a.s.
Karneyi inceleyecem daha.. dur.. sengözlerimebaksanab
ayy o kellik hepimizde var şekerim...
ilacını bilen varsa hemen yollasın:roflol:
:roflol: :roflol: Hakikaten yaaa..
Kiloyu veren sonra da alıp geri dönenler sayısı fazla oldu takımda.. Diğer arkadaşlar acaba şöyle düşünüyor olabilir mi?
"Madem verilen kilo geri alınıyor, e o zaman neden vermek için kendimi parçalayacam?"
Allahım ya! Ne kötü örnek olduk, gördünüz mü? bilmiyorumkismile
ah be canım
ilacı var da son kullanma tarihi geçmiş :roflol: :roflol: :roflol:
ondan burdayız zati demi laelaelaelaelae
:roflol: :roflol:

Haftalık kilo verme hedefim 500 gr.
Takıma gireli 5 hafta oldu ve ben sırasıyla 600 gr, 300 gr, 400 gr, 300 gr, 200 gr olmak üzere toplam 1.8 verdim..
Oysa hedefime göre 500 x 5 hafta: 2.500 gr vermeliydim.. Çok gerideyim gördüğünüz gibi..
700 gr kadar.. :kedi:

Şimdi gelelim bu etaba..
Uymazsam kendime ceza vereceğim iki önemli madde var.

1- Akşamları son ara öğün 21:30 (bunu yavaş yavaş geriye çekicem işe yararsa)
2- Her gün mutlaka 3 lt. su içilecek.

Ceza : Bilezik takmak :roflol: :roflol:
Nefret ederim, kolumu koparasım gelir takınca o kadar yani.. Bütün gün aklım onda takılı kalır.. hediye mediye ayağına nadiren de olsa takıyorum vs..
Şimdi evde iki tane şakadak bilezik buldum.. Eğer bu kurallardan birini ihlal edersem 24 saat boyunca (uyku dahil) bileziklerle dolaşacam.. Hem de 2 tane birden.. Birbirlerine bi'çarpıyolar ki aklım durur yani.. sempatiksalakcinni

:roflol: ayy topiğin adını değiştirsekmi ki
kilo verip tekrar alanlar ama buseferde vermek için asılmak istemeynler topiği:roflol::roflol:
yada
hem yesek hem kilo versek nasıl olar topiği:roflol:
:roflol::roflol: hadi sizden de gelsin litfen litfen
mikemmel bir grupuz canım:roflol::roflol:

:roflol: :roflol:
Hakikaten yaa.. Nasıl oldu da bi'araya geldik böyle..
İmdat diyesim var yani... :roflol:

Amma velakin... motivasyon bozan bu konuya katkıda bulunmak istemiyorum daha fazla.. :roflol: Senin önerdiklerin yeter de artar bile..

Takımla ilgili de konuşmak istediklerim var arkadaşlar..

Bu takımın kuralları var mı? Varsa nasıl ulaşabiliriz?

Yoksa belirleyelim mi?

Her gün mutlaka paylaşımda bulunmak, x sürede mazeretsiz paylaşım yapmayanı diskalifiye etmek, Cuma günleri kilo bildirimi için son bir saat belirlemek.. vs.. vs..

Biraz daha derli toplu olalım diye düşünüyorum.. Misal pembecikk bildiğim kadarıyla en son geçen hafta Cuma kilosunu söylemeye geldi.. Daha önce de aynı yapmıştı..

Eğer genel geçerli kurallar alır ve yeni üye aldığımızda okutursak, konu kişiseltirilmeden kapanır diye düşünüyorum..

Yeni üye alımında tutum nedir? Böyle iyi, çıkan oldukça alalım gibi olabilir..

Bunların hepsi kafamdan geçen havada kalan mevzuular.. Konuşalım üzerinde ve biraz ciddiye bindirelim konuyu..

Kilo veremeyen ya da alamayana ceza düşünelim.. Misal kalori hesaplama cezası olabilir..

Takımda ikili gruplar kurabiliriz.. Sadece o iki kişi birbirini çok sıkı takip eder.. Mönülerini inceler, diğerlerine bakmaz.. Böylece fazla vakit de harcanmamış olur...

vs...
vs..
vs..

hmm
güzel
benim taktikimde
sabah kral öğle memur akşam fakir olucaam..
şimdilik bööle
ha birde yürüyüş
tabi iki gündür aksattım rahatsızım diye ama başlicam içim kıpır kıpır bu hafta bu yöntemle 500 gr da bendensositososito
aman allahım kendimi düğünde ve atkı atıyormuş gibi hissettimdelikafadulden..kaptanımızda bu arada düğün çekimlerinde koşturuyor valla bu aralar da düğün çok olur dolayısı ile bir 800 gr daha gider bu şekerden..

Akrebim hemen anlaşma öneriyorum.. Birbirimizin bu hafta için kurallarını öğrendik, ezberleyelim ve özellikle bu kurallara uyum konusunda birbirimizi dövelim.. Ne dersin..? alsanaalsanasmile :roflol: :roflol:

sen hele akşamları krallık tasla bak başına neler gelecek. Yıkarım ben o monarşiyi beaaa? :roflol:

Bulutttt kalk oğlum.. Havaya giriyo ablan.. kaydirigubbakcemile2

Ben bugün çok yumurtladım burada.. :roflol:

Çıkıyorum beş dakikaya kadar..

Akşam 19:30 civarında geleceğim.. leyloş gelmediyse bildirimi yaparız.

aklımdan geçenler
haftalık en fazla veren herkesi takipte olsun ve tabi bizde onu ve yediklerini
en az verene de mekik cezası verelim:hulya:
anlamadığım kilo alamayan neden ceza yiyor ki :roflol: ayy şimdi koptum :roflol:
tüm aklımdan geçenler de koptu tabi:roflol: ayy biz bu havayla alanlara da ödül veririmişiz :roflol:

Öncelikle hihoyyyt hihoyyyt
Bu anam için, bu babam için kaydirigubbakcemile3 (şaka şaka bu hihoyt enerjim içindi)
Var bir muziplik bu günlerde ama nedendir bilinmez :hulya:

Bu da karnem için eyvahedigeldismile eyvahedigeldismile

Evet tamam kendimi ciddiyete davet ediyorum öhöm öhöm
Zamanında kilolarımızı verdik, yeterınce azım gosterdık fakat bizler de insanız nıhayetınde, böyle iniş çıkışlar olacaktır ne yapalım
Düşmez kalkmaz bir Allah
Önemli olan pes etmemek bir kez yaptıysak bır kez daha yapacagımıza ınanmak ve bu yolda emın adımlarla ılerlemektır...
Çekılın hızımı alamayıp partıye gecıs yapacagım, pek bır şey konustum akannehir
bu arada butun cıddıyetım bu kadarmıs ıste :mymeka:

Bu ne yaaaaa :roflol: :roflol:

Ben de koptum şimdi giderayak.. :roflol:

Alamayan ne demek yahu!? Valla dağıtmışım haberim yok :roflol: :roflol:

Veremeyene de ceza verene de ceza :roflol:

Koçluk sistemini denedik sen yoktun o zaman.. Başta herkes a-aa ne güzel falan yaptı.. uygulandı mı? Hayır.. :roflol:

Ceza mekik de olabilir, uygun..

Yani ceza etik olsun.. Zaten adamın canı sıkkın kilo veremedi ya da en az veren oldu vs.. onu daha sıkmamak lazım.. Öyle bir ceza olmalı ki... ona yarasın, kilo vermesine bir şekilde de olsa katkıda bulunsun.. Mekik güzel fikir, onaylıyorum.. :lepi:

Tam diyecektim ki sen bi' Sarıgülü'e ara.. :roflol: :roflol: Neyse gerek kalmadı..

Ben kaçtım takımcım..

19:30 da listelere, hem bizim hem de 3. takım için bakmak için uğrarım..

sen günde 3lt suyun altına düş heleki 21:30 dan sonra cısslarla buluş gece kabusun olarak beni görmeye ne dersin:jeyyar:
ikimiz de 120 kiloyuz lahana gibi heryerimiz kat kat bacaklar varis dolu dişler şeker çukulatadan çürümüş saçlar abur cubur ve dengesiz yemekten dökülmüş bir haldeyiz
nasıl kabus amadelikafadulden

bilezik ha öldüm gülmekten öldüm sırnaşık şey
herkese göre ceza aznlayışı degısıyor degıl mı püsküütüm

kendımı dusundum bır an benım ıcın en buyuk cezaaa CADIARZU
ay buldum ama mumkun degıl yapamam bunu
son bıldırımım olur vallahı
bır muhabbet kusuyla 1 dakıka aynı odada kalmak, kuş salıkken tabı
yok ben vazgectım bu fıkırden sempatiksalakcinni
ölürüm vallahı ölürüm akannehir

hah tamam ben de belirledım cezamı ben de eğer haftaya cuma 62.9 olamazsam o bayıla bayıla yedıgım kuruyemıslerımın sayısını düşüreceğim...
10 fındıktan 5 fındığa, 8 bademden 5 bademe ındırıp cevızı ıse devre dısı bırakacagım tam bır hafta sureyle kaydirigubbakcemile5
hah şimdi oldu
bu konuya değindiğin çok ıyı oldu ben bugunkı bıldırım lıstesını gorene kadar takımın üç beş kısıden ıbaret oldugunu sanıyordum, çok sasırdım, hiç görmedıgım arkadaslar varmıs meger...
yanlıs hatırlamıyrsam silvişim döneminde 2 gun ust uste mazeretısız paylasımda bulunmayan uye uyarı alıyordu, oyle hatırlıyorum

bu arada püsküütüm silvişle irtibatın var mı
çok oldu bız gorusmeyelı
o da dönse keşke :sinifsinif:

süper herkes hedeflerını belırlıyor
içimi bır huzur kapladı yemın ederım
ıyıkı gelmısım ay buraya kaydirigubbakcemile2

fredini kabusu akannehir

kilo alana günde 100 mekik sabit kalanlar 50

koçluk sistemi de bana hiç sıcak gelmiyor açıkçası..
grup içi gruplaşma gibi sempatiksalakcinni
bence herkes herkese karışsın..özellikle en çok veren ensemizde olsun..

kilo bildirimi en son 12 olsun.. en azından öğleye kadar bitmiş olur

Ya bu arada çok yoğun işim var dedim zart dedim zurt dedim
bu ne ya burdayım sürekli
vallahı yalan değildi
doktorumun ısı cıktı gıttı dolayısıyla boşum şuan

ne kadar buyuk komplolara gogus gerıyorum bugun iş yerinde bır bılsenız

kabul gunu gıbı bugun hastane mubarek
önce bır kasa şeftalı geldı, ara öğün için aldım ama daha yemedım saatımı beklıyorum

sonra koca bir kap dolusu buyuk buyuk erıkler getırdı bırılerı, ondan da aldım ıkı tane ama yemedım o da beklıyor saatını

ama ınsanın bu kadar da ustune gelınmez kı

bır ablamız memleketten mı ne cezerye getırmıs, millet yumuldu ben baktım :sinifsinif:

sımdı de arkadasımızın bırı hayır olsun bugun cuma dıye masama çokoprens bıraktı akannehir

yok vallaha yemedım, ben uslu uslu meyve saatımı beklıyorum
bıldıgım tek sey bugun cok sınandı nefsım sempatiksalakcinni
eferım ama yemedım delikafadulden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…