Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

tamam canım sanırım ben anlayamadım şimdi oldu işte opuyorumnanaktan ben öyle bişeye ihtimal bile vermediğim için bu sistemle kilo verememen mümkün değil sen hep bizimlesin inşallah hedefine ulaşana kadar olumunekankayizsmile şişkinlik varsa daha fazla kilo vermiş olabilrsin canım haftaya bu daha net anlarız

Ben de öyle düşünmek istiyorum ikraaacım.. Çünkü bu haftayı moralsiz geçirdim..
Zaten yakamı bırakmayan aksilikler şahlandı gidiyor.. Onların yarattığı moralsizlikler de var neyse bu sıkıcı mevzuu.. Derhal geçelim..

Diyette bu hafta özellikle akşam yemeğinden sonra bir şey yememek beni çok zorladı.. Aynı şekilde devam edemem.. Akşamları mutlaka yemem lazım..

Aklıma şu geldi.. Önceki defterime bakayım dedim.. En çok kilo verdiğim haftalardan birini seçeyim ve nasıl beslenmişim listeyi çıkartayım.. Olmazsa önümüzdeki hafta aynısını uygulayayım.. Bu hafta yetişmez tabii.. Listeyi çıkarıp ona göre alışveriş yapmak lazım falan..

Püskkütcüm bence 400 gr. da güzel bir netice. Elbette belirlediğn hedeflerine daha yakın olma çabanı da takdir etmiyor değilim. Bu arada avatarını çok beğendim :1hug:

Püskkütcüm bence 400 gr. da güzel bir netice. Elbette belirlediğn hedeflerine daha yakın olma çabanı da takdir etmiyor değilim. Bu arada avatarını çok beğendim :1hug:

Teşekkürler Ceydacım.. a.s.

İnan bana şımarıklık yapmıyorum.. Elbette 400 gr da gayet güzel bir rakam.. Zaten biliyorsun haftalık 500 gr. a endeksli benim beynim..

Bu hafta geceleri o kadar aç geçirdim ki o yüzden istemsizce de olsa beklentimi yükseltmişim.. laelaelaelaelae

sıkıcı mevzularla canını sıkmamak için derhal geçtim canım dediğin yönteminde iyiymiş bu hafta olmazsa bile haftaya o şekilde yapa bilirsin hem bizde öğrenmiş oluruz

canım böyle msjı yazıpla gitmek olmaz ki ama yaaa
bu haftada böyle geçsin,duruma göre bakarız yerimseniben

Zeynepcim ben anlamadım ki ?? sen şimdi ayrılmak mı istiyorsun yoksa devam etmek mikafamçokkarıştı

:lepioracım tebrik ederim canııımmmŞeniz

bu arada kilom tatile gidecek olmanın verdiği rehavetle
59,2 :gitme:

aaahhh ahhh ben 59 ları bi görsemboshayallersmile

eveeettt ikracığımın kilosu bize haftaya büyük süpriz yapacak gibi:lepi:

samanyolum biraz dinlen zaten çokta abartacak kadar değilsin. bende bugün nerdeyse tüm takımı dağıtıyorum:roflol: buraların hakimi ben olayım diye:roflol:

ooyyy canııımm çok geçmiş olsun,Allah korumuş gerçekten:teselli:valla kötü bi tecrübe...yani şimdi bile rahatsız olmakta haklısın,Allah kolaylık versin:Saruboceq:

Püsküütüm diyete başlar başlamaz kilo vermeye başladın,maşallah diyorum
ben diyete başladığımda en az 2 hafta hiç kilo veremem:1ninca:
400 gr süper:lepi:

Leyla Kaptana sevgilerle.. opuyorumnanaktan

pardon atladıklarım olmuş.. yerimseniben

Şeniz

Püsküütüm çok teşekkür ediyorum mahcup olmakla birlikte
işlerim yeni bitti...tlfonda geldi misafir gelecekmişkafamçokkarıştı
ya benim Cuma günlerim çok yoğun oluyor kusura bakmayın nolurbenneyaptımki

:lepi::lepi:evveeettt tabi kiiiii:lepi:
haftaya çok güzel sonuçlar bekliyo siziiiizemuszemus

leyla yine muhteşemsinn

fıstık ablam gelmişŞeniz

hadi bakalım regl haftasında kilo verdiğine göre bir leyla daha geliyor kaydirigubbakcemile3

canım hiçte öyle fazla kilon yok bence.... sıkma canını. senin kilonda olabilmek:1rolleyes: için millet etini butunu sallıyorkaydirigubbakcemile2

sağol doracım. gerçekten şımarıklık değil. ben kendimi kilolu hissediyorum. şöyle 55 olabilsem :1rolleyes: zaten reglim yaklaştı. karnım şiş benim de püsküüt gibi. kendimi hiç o 6 kiloyu vermiş gibi hissetmiyorum. sanki hala aynıyım. reglimi ertelemek zorunda kalmasam iyi olacaktı :sinifsinif:

samanyolum biraz dinlen zaten çokta abartacak kadar değilsin. bende bugün nerdeyse tüm takımı dağıtıyorum:roflol: buraların hakimi ben olayım diye:roflol:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

çok zordur eminim ceydacım geçmiş olsun canım. ben de gece üst kattan gelen sesleri dinlerim hep. sanki eve birileri girecek gibi geliyor bana da.
alarmınızın olması gerçekten büyük avantaj. neyle açmış kapıyı...
bir de hemen kaçtı mı bilmiyorumkismile

2. TAKIM
dora ( 69,0 / 68,0 / 1,0 / 1,45%)
samanyolu ( 63,9 / 63,9 / 0,0 / 0,00%)
asi_bulut ( 58,9 / 59,2 / -0,3 / -0,51%)
Leyl35 ( 69,8 / 68,5 / 1,3 / 1,86%)
ikraaa ( 83,0 / 82,6 / 0,4 / 0,48%)
zümrütüanka ( 76,0 / 75,6 / 0,4 / 0,53%)
pembecikk ( 72,0 / 71,9 / 0,1 / 0,14%)
CEYDACAKMAK ( 66,0 / 65,0 / 1,0 / 1,52%)
püsküüt ( 68,7 / 68,3 / 0,4 / 0,58%)
zeynepbeyza ( 86,4 / 86,6 / -0,2 / -0,23%)
2. TAKIM TOPLAM KİLO ( 713,7 ) 709,6 / 4,1 / 0,57%)

Sağol Leylacığım.. Allah kimseye yaşatmasın..

kızlar bu hafta da 1.3 kg vermişim...
haftaya kilo verimimin duracağını zannediyorumşakkıdı
ama ben gene telkinlere devam edicem tabiiikaydirigubbakcemile3ne olur ne olmaz
bildirimide yaptım,Püsküütümün ellerine sağlıka.s.
samanyolum ve Zeynepbeyzayla tekrar konuşalım bakalım yerimseniben

Merhaba arkadaşlar bugün size yeni denediğim ve benim, arkadaşım, annem ve kuzenim için mucize olan bir karışımdan bahsedeceğim :))
(tv programına başlar gibi oldu)
Ben çok kilolu değilim artık yaklasık 3 yıldırda kadınlar klubunu takıp edıyorum ıyıkı var :)) ve nasıl kılo verdıgım nelerı denedıgım hep yazıyor bakarsanız sureklı kılo alıp alıp verıyordum ve sureklı bır sıslik vardı vücudumda şimdi 59 ıle 60 arasında degısıyor kılo rejım yapmıyorum kı ben 74 kılodan hatta bi dönem 83 kilodan bu kıloya geldım neler kullanmadım neler..... şimdi sabıt uzun bir suredır kılom.
Kuzenım bana bır karısımdan bahsettı ve denedık ınanın aynı hafta 3 kılo gıttı vücuttakı şişliği atıyor terletıyor ve açıktırmıyor ha bunun belkı kullandığımız zayıflama yüzüğüylede ilgisi olabılır oda akapunktur etkisi yapıyor ve yağ yakımı saglıyor metabolizma kolay çalıştığı için kolay kılo verıyorsunuz süpr bişey yaklasık 5 aydır ayrılmaz parçam oldu manyetik zayıflama yüzüğümde. Kullandığımız bıtkısel karısım daha öncekılerden çok farklı bununla kuzenım 13 kılo verdı hamılelıkten sonra kılo veremıyordu bellı bı kıloya gelıp durmustu çayla ve akapunktur yüzüğüyle metabolızması hızlandı.
Çayın tarifi: sinameki, ardıç tohumu, funda yaprağı, biberiye, at kuyruğu (mucize bir bitki), papatya, limon yağı!
bitkileri bır kupaya veya demliğe birer tutam karıstırarak koyuyoruz önemli papatya ve sinameki az mıktarda olacak şekilde üzerine kaynar su döküp 2-3 damla limon yağı damlatıyoruz üstüne kapatıp on dakika demlenmesini bekleyip sabah öğlen aksam ılık bırer su bardağı içiyorsunuz. ve üç gün içinde inanın farkı görüyorsunuz...
umarım yardımcı olabılırım...

Sağol canım benim. İnanın hiç bu tarz korkularım yoktu, tedbir alınıyordu ama benim başıma geleceğini tahmin etmezdim. 4. katta oturuyoruz hem de ana cadde üzerinde ve bir de yan tarafımızda taksi durağı var sürekli insan var orada yani. Ama insan başına gelince anlıyor. Kapıya baktık zorlama var mı diye ama hiç duymadık ki ses falan.. Eşim baktı sabah tırtıklı bi iz var kilitte sanki. Alarmın çalmasıyla görümcem çığlık attı zaten sonra da kapının hızla kapanma sesini duyduk. Ben o anda şok oldum görümcem çok korktu. Sanki felç geçirmiş gibiydim buz gibi oldum yerimden 5-6 saniye kalkamadım sonra koşara yatak odasına gidip eşimi kaldırdım. O uyku sersemiyle kapıya gidip alarmı susturdu sonra apartmana çıkıp baktı falan ama nerdeee o herif çoktan kaçmıştır.

sıkıcı mevzularla canını sıkmamak için derhal geçtim canım dediğin yönteminde iyiymiş bu hafta olmazsa bile haftaya o şekilde yapa bilirsin hem bizde öğrenmiş oluruz
Tamam ikraaacım.. Bu hafta işim bu olsun.. Bulayım hangi hafta en çok verdiğimi sonra da listeyi yazayım..
Çünkü başlarda daha sıkıya alıyordum sanırsam.. Sonra düzenli kilo vermeye başlayınca da ipleri gevşetmiştim.. Derken kilo koruma döneminde de (daha doğrusu alıp verme dönemi) hep aynı şekilde beslendim..
Belki bi'şeyler atlıyorum, üzerinden geçmiş oluruz birlikte... opuyorumnanaktan

Püsküütüm diyete başlar başlamaz kilo vermeye başladın,maşallah diyorum
ben diyete başladığımda en az 2 hafta hiç kilo veremem:1ninca:
400 gr süper:lepi:
Teşekkürler Leylacım.. Doğru söylüyorsun aslında.. a.s.
Aslan kaptanım benim.. Takımımızın üst üste en iyi kilo vereni oldun.. :hooray:
Ama yakıştıramadım sana "haftaya kilo veremem artık" söylemlerini..
Nerede benim kendiyle olumlu konuşan arkadaşım? opuyorumnanaktan
Liste için rica ederim Leylacım.. Hem karşılıklı kontrol etmiş oluyoruz..
Sana yolladığım excel tablosu ile işinin kolaylaştığını düşünüyorum, öyle oldu mu sahiden?
sağol doracım. gerçekten şımarıklık değil. ben kendimi kilolu hissediyorum. şöyle 55 olabilsem :1rolleyes:
Bulutcum.. 55 olunca BMI değerin kaça düşer acaba merak ettim..
Neticede sen şu anda "normal kilolu" kategorisindesin BMI olarak baktığımızda..
BMI 18.5 a düşerse o zaman "zayıf" kategorisi oluyor.. yerimseniben

Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar,bugün keyfim yerinde,mesajlarınızın da etkisi çok tabii.....opuyorumnanaktanTeşekkür ediyorum hepinize,bu zor günlerimde yanımda olduğunuz için....
Babamın dr u sürekli bir iyi,bir kötü konuşuyor,guclubacismileYok ciğerde ur olabilirmiş,yok veremmiş falan...Bu sabah 7 de evden çıktım,annem eve geldi kadıncağız mahvoldu kaç gündür,banyo falan yap dedik....Akciğer filmi çekildi,sonra dr geldi,ağır zatürreymiş % 50 toparlamış ciğer dedi,pazartesi çıkarayım sizi demez mi,Hani dedim 10 gün daha yatardı....guclubacismile yok dedi film iyi çıktı....
Eve yeni geldim,baktım ne güzel kilo vermiş arkadaşlarım......Bugün yine düzensiz yedim,ama yarından itibaren bu açığı kapamak için dikkat edicem....Gerçi bu hafta reglim
olacak ama pes etmicem...Hepinizi çok seviyor ve kocaman öpüyorum,anlayışınız için sağolun.....opuyorumnanaktan

CEYDACIM canım çok geçmiş olsun,Allah birdaha göstermesin....Kapıda alarm varken nasıl cesaret etmiş anlamadım,akannehiralarmın ışığı yanmıyor muydu....İyiki eşin evdeymiş.......Umarım daha iyisindir,ama bir süre atamazsın üzeriden...
DORACIM..Hoşgeldin canım seninle ben bu bilgisayarlardan yana dertliyiz....Klavye bozuk şimdi de....Zor yazıyorum,yarın halledicem artık....
LEYLACIMTebrikler canımMerak etme yazıp kaçmadım,geldim kürkçü dükkanına,kilolarım gitmeden de gitmicem....opuyorumnanaktan

Bende istiyorum o listeyialsanaalsanasmilegizli gizli konuşmayın bakiiiim....:roflol:a valla püsküütüm y az listeyi,bizde uyalım listeye kilolarımızdan kurtulalım dimi ama...Takipteyim ona göre....:1ninca::1ninca:
İKRACIMKilo vermeye başlamışsın,çok sevindim arkadaşım....

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…