Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ama kimse bana zayıfladığımı söylemiyor. sanırım incelmedim. şu walk at home u atmayı becerebilirim inşallah. flash belleğe atıyorum şimdi.

doracım yanlış mı hatırlıyorum bilmiyorum ama ikra da bilir belki aeben akşamları yumurtayı tercih etmeyin demişti sanki. doymuş yağ oranı dolayısıyla

asicim ama arkadaşlar menülerinde yiyolar yinde bidaha soralım

bende arkadaşların menülerinde gördüğüm için yazmıştım amaaaa.
banada sanki yeniyor gibi geliyor.
zaten çok geç bir saatte yenmediği için olabilşir ama ik rayı bekleyim bakalım o araştırcak bir cevap yazarsempatiksalakcinni

asiciğim kilo vermen gayet güzel . ama demekki sporuda eklemen gerekliki sıkılaşma yapsın. bende ne zamandır bırakmıştım sporu ve bugün zorla elimi kolumu kaldırıp indirdima.skaydirigubbakcemile2

Son düzenleme:
Doracım kİmse cevap yazmıyo canım yaa

cevap gelmiş canım. ben girdim baktım. yeniliyormuş. eğer öylen et yenmemişse. hatta yumurta ve ette birlikte yeniliyormuş. çok sağol tatlımm. seni çok seviyom bennn:1hug:::1hug::1hug:

evet canım öğlen yenmemişse sorun yok bende seni seviyorum olumunekankayizsmile

evet canım öğlen yenmemişse sorun yok bende seni seviyorum olumunekankayizsmile

biz bu işi çözecek gibiyiz ikracığım.vereliniortak
bakalım yarın fark olacakmı. ben pek umutlu değilim ama inan sen verirsen kendim vermiş gibi sevineceğim. çünkü doğru yoldasın demektirsırnaşık şeybenimde klavuzum çok iyi demektir bu:roflol::roflol:

opuyorumnanaktan inşallah yarın ikimnizde vermiş oluruz doracım bu hafta yeni olduğumuz için bende pek umutlu değilim zaten hafta başı tartım 83,5 görmüştü bakalım yarın sonuç ne olucak

canlarımmmmmmmmmmm
cananlarımmmmmmmm
fıstıklarım kilo bildirimleri mutlaka hazır olsun çünki kociş yarın evdeeeeeeeeeeeeeeeeeee :KK43:
naparım nasıl girerim bilemiyorum şimdilik artık dicez hesap var diye :)))))))))))))))
şu an iyyim ebru bu bir yanar bir döner siz bakmayın bana oldumu :KK43: canım gerçekten sok sıkkındı agladım agladım acıldım biraz :KK43:
öpüyorum herkesi

merhaba arkadaşlar,bugün erkenden evden çıktım, 6 da sempatiksalakcinnieve döndüm...
Annemin kulakları ağır işitiyor,kulaklık verdi
dr ,onun ayarlarını falan yaptırdık,sonra da bir arkadaşa gittim....
EBRUCUMNe oldu,neden moralin bozuk,sıkma canını,oğlanlar mı üzdü gene....senağlama
İKRACIM montiye iyice alışmışsın artık,bu hafta bende sonuç beklemiyorum,ama haftaya farkedecek biliyorum....zemuszemus
DORACIMSende bu sefer azimlisin,umarım hepimiz istediğimiz kiloya ulaşırız...
ZÜMRÜTÜMBu ne biçim öğretmen böyle,bu karekterde birisi çocuklara ne eğitim verebilir ki,valla çok sinirlendim,umarım def olur gider okuldan....:umursamaz:
ASİCİMBak gel aramıza pişman olmazsın,,haydi montiye gel vatandaş....:roflol:
PEMBECİK Seni de bekliyoruz,mistik seni de hadi ama ....

Bugün menüm biraz karışık oldu ama yazmalıyım yinede...alsanaalsanasmile
SABAH 1 elma+ 1 bardak kefir
ARA 1 kahve
ÖĞLEN makarna salatası+1 küçük börek+ bol yeşillik:tomato:
AKŞAM mercimek çorba+salata ve yoğurt
Yarın toparlarım artık,bugün arkadaşlar çok zayıflamışsın diye bana kızdılar:teytey:İşin garibi hepsi de akupunktura gidiyorlar....:roflol:

amin canım ama ben bir karara vardım suçlu olan bu öğretmen değil bu zihniyeti taşıyan okul idaresi inanın hala kendime gelemedim sinirden başımın ağrısı hiç geçmiyor ya bir okul müdürü karşına geçip benim yapabileceğim bir şey yok diyebiliyorsa ben ne yapabilirim hiç bilmiyorum:eek:klava::eek:klava:
merhaba arkadaşlar,bugün erkenden evden çıktım, 6 da sempatiksalakcinnieve döndüm...
EBRUCUMNe oldu,neden moralin bozuk,sıkma canını,oğlanlar mı üzdü gene....senağlama
İKRACIM montiye iyice alışmışsın artık,bu hafta bende sonuç beklemiyorum,ama haftaya farkedecek biliyorum....zemuszemus
ZÜMRÜTÜMBu ne biçim öğretmen böyle,bu karekterde birisi çocuklara ne eğitim verebilir ki,valla çok sinirlendim,umarım def olur gider okuldan....:umursamaz:

canım gidiyorum her yere şikayet dilekçemi veriyorum ama olumlu olacağından ümidimi yetirdim
selam kızlar

öğlenden beri walk at home cdsi yapmaya çalışıyorum. saat 3,5 olmuş :1shok:
olmuyor olmuyor olmuyor akannehir
pc de çalışıyor. cd de çalışmıyor. anlamadım gitti. arkadaştan flash belleğini istedim. bakalım ona olacak mı. dellenecem laelaelaelaelae

evdeki pcde vardı ne güzel. bozuldu. format falan derken yeniden yüklemem gerekti. offff :nazar:

muhabbetiniz güzelmiş. doracım sizin yanınızda ben tebriğe layık değilim ne yazıkki. çoook gevşettim yaa :1ninca:

ikracım çok şanslısın demiştim dimi Şeniz ohh 8 dakika spagetti pişirecek imkanın var ne güzel olumunekankayizsmile

zümrütcüm allah kolaylık versin. madem öğretmen abarttı gidebildiğin yere kadar şikayetini esirgeme :umursamaz:

ebrucum canım sıkma canını. sen de benim gibi en ufak birşeyden mutsuz olabiliyorsun canım. takmamaya çalış dicem ama ne kadar başarılı oluyoruz bu konuda bilemiyorum bilmiyorumkismile

canım ebrucum ben gene sabah erken evden çıkacağım umarım bildirimimi görürsün ben bir kilo vermiş bulunuyorum 76 kilom

Tatil zamanı geldi. Kilolarınızdan şikayetçiyseniz bu diyet tam size göre...
Yaz geldi. Tatil için bavullar hazır fakat vücudumuz da hazır mı acaba? Eğer vücudunuz yaz tatiline hazır değilse işte size ilaç gibi gelecek sadece 48 saatlik bir diyet.

İşte programınız;

1. gün
7.30 Uykudan uyandıktan sonra ilk iş olarak bir bardak, içine limon ve bir parça zencefil karıştırılmış sıcak su. Bunun amacı metabolizmayı güçlü tutmak.

8.00 Yürüyüşe çıkmak için iyi bir zaman ! Egzersiz yapmak için en ideal zaman kahvaltı öncesidir çünkü vücut zaten uykudan yeni kalktığı için yağları yakmak için müsait durumdadır.

9.15 Bol bol su için. Vücuttaki kafeini suyla atarak vücudunuzu tazeleyebilirsiniz, bu da selülit oluşumunu engeller.

9.30 Kahvaltı için aşağıdaki muz karışımını için:
150ml az yağlı süt, 200 gram diet yoğurt ve bir orta boy muz.
Sütü, yoğurdu ve muzu blenderda karıştırarak uzun bir bardakta için. Muzun içindeki doğal şeker size yarım saat içersinde gün boyu yetecek bir enerji sağlayacaktır.

11.00 Çıkın ve bir kez daha yürüyüşün tadını çıkarın ! Günde 10.000 adım yürümek size tam 500 kalori kaybettirebilir.

13.00 Öğle yemeği için bir sandviç yeterli. Ama sadece sandviç deyip geçmeyin çünkü oldukça doyurucu!
Ton balığı, domates, biraz soğan ve karabiber, büyük bir parça göbek salata ve salatalık.

15.00 Yine egzersiz zamanı ! yarım saat ile 1 saat arası bisiklete binebilirsiniz ve ya kısa zamanlı bir koşu da işinizi görür. Bu sıcaklarda dışarı çıkmak istemiyorsanız 1-1.30 saatlik bir öğle uykusunun kimseye zararı olmaz.

16.15 Eğer diyet programınıza uyduysanız bu saate kadar acıkmamış olmanız gerekir. Ama oldu da acıktınız.. O zaman bu saatte içilecek bir bardak limonata ya da yenecek bir elma sizi tok tutabilir. Portakal, limon, üzüm gibi meyveler kan kolestrolünü düşürdüğü için tercih sebebi olabilir.

18.30 Akşam yemeği zamanı ! Hafif bir akşam yemeği sizi bekliyor ama yine oldukça doyurucu olacak.

Somon Salatası
2 parça kızarmış somon balığı, 1 orta boy rezene, ufak bir limon, bir miktar zeytinyağı, 1 baş sarımsak, 1 küçük yeşil biber, 300 gram taze patates, 3 dilim taze soğan ve karabiber

20.00 Dans edin. İster evde arkadaşlarınızla ister dışarıda bir diskoda 1 saat dans etmekle tam 200 kaloriye kadar yakabilirsiniz.

22.30 Uyku vakti geldi. Araştırmalar gösteriyor kiher gece 6 saatten az uyuyan insanların iştahı 15 daha fazla oluyor !

2. gün
8.00 Kulaklıklarınızı takın ve sabah yürüyüşünüze başlayın. 1 saatlik yürüyüş size 400 kalori kaybettirir.

9.00 Kahvaltı zamanı. Güne başlarken yenen güzel bir meyve salatası her zaman iyi bir seçimdir.

10.15 Aerobic zamanı. Belki de liseden beri yapmadığınız esneme hareketlerini hatırlama zamanı !. Omuzlarınızı, bacaklarınızı ve göğsünüzü çalıştırın

11.00 Yine çabuk bir kalori yakma yöntemi ! Başınızın üzerinde sizi yukarı doğru çeken bir balon olduğunu farzedin. Kollarınızı kaldırabildiğiniz kadar kaldırın ve vücudunuzu gerin.

12.30 Beyaz peynir ve siyah zeytinlerle donatılmış, yeşil biber, karabiber, bir miktar patates ve zeytinyağıyla süslenmiş lezzetli salatanızı yemenin zamanıdır.
14.30 Küçük ev işleri yaparak zayıflayın ! Mesela yerleri paspaslayın, elektrikli süpürgeyle temizlik yapın ve kendinizi giysileri ütülemeye verin ! 50 dakikalık ütü yapmak size 100 kalori kaybettirebiliyor !

16.15 Bir bardak yeşil çay için.

19.30 Programın son safhasına geldiniz ! Şimdi yapmanız gereken sadece kendinize güzel bir spagetti pişirmek. Fakat onun da bir açıklaması var tabi. Acılı yemekler ağzınızdaki sinir uçlarını uyararak metabolizmanızı hızlandırıyor.

Bu diyet aynen uygulandığı zaman 2 günde tam 5 kilo kaybetmenizi sağlayabiliyor!

Bunu forumda okumuştum.2 günde 5 kilo olduğuna göre vücüttaki suyu atıyor diye düşünüyorum.

75

kiloyum bayanlar ,

bayanlar bu montide haftalık kilo kaybı ne oluyor.Ortalama yani?

günaydın kızlar...... Bayadır size yük oluyordum malesef iş akışımda bunu biraz vesile oldu fazla giremez oldum.Özellikle mayıs ayında neredeyse hiç giremeyecektim seminer izin vs derken... Neyse bunca zaman bana katlandığınız için teşekkür ederim... ben cuma günü bildirimde takımdan ayrılıyorum umarım siz başarırsınız... bende kendi çapımda devam edeceğim kilo verme işine tabiki...

kendinize iyi bakın...

ebrum canım sağol sende bana gereğinden fazla katlandın..

X