Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

karmencim daha tam tanışamadan ayrıldığın için üzüldüm.ama projeni merak ettim doğrusu.eğitimle ilgili bişey mi yoksa başka bişey mi?eğer sakıncası yoksa bizlerlede paylaşırsan çok sevinirim.tabi umarı bu mesajımı görürsün. her ne ise umarım istediğin sonuçlara ulaşırsın.kolaylıklar diliyorum.sevgiyle kal a.s.

silviyacım ben arada uğrayacağım tabiki. projemi merak etmişsin. Projemden tabiki bahsedeyim.Ben el sanatları konusunda eğitim veriyorum. Bir dergi veya bir kitap çıkarmayı uzun yıllardır çok istiyordum. Şu andaki projemde bir dergi. haziran ayına kadar ürünleri halletmem gerekiyor. İnş. bir sorun çıkmazda bu projeyi kazasız belasız hallederim. benim için dua edin. tekrar görüşmek üzere.

kızlar bildim işi hallolmuş mesajlara şu an tek tek cevap yazmiycam ama papatyanın profiline mesaj bıraktım gelebileceğine dair. kocaelicim keşke beni beklemeseydin snede söyleyebilirdin sonuçta kaptan sensin Şeniz

karmencim projenle ilgli umaırm herşey yolunda gider ve hayata gçetiktne sonra bizlerlede paylaşırsın inşalalh.kolay gelsin sana

son olarak LEAH tan haber aldığımı yazıp pcden ayrılıcam dönünce geçmiş mesajlara bakrım ayrıntılı olark şekerler

evet Leah ın hamileliğinin son iki ayıyımış ilk aylarda çok kanaması olduğu için kıpırdamadan yatmış ve çok kilo almış ama şuan iyiymiş hepinizi çok öptüğünü söyledi

mrb arkadaşlar.. kusura bakmayın 2 3 gündür doğru dürüst paylaşımda bulunamadım. annem rahatsızdı onunla ilgilenmek zorunda kaldım.. eee haliyle diyeti ve sporuda boşladım. yarından itibaren diyete ve spora devam..
ben yokken baya şeyler olmuş.. aramızdan ayrılan arkadaşlar olmuş allah yolunu açık etsin..
kocaeliciğim mezun olmak üzeresin çok seviniyorumm.. inş. sıra bizede gelir.
ben bugünlük ne yediğimi yazmayayım çünkü çok düzensiz beslendim 2 gündür su içemedim.. aartık yarından itibaren ayrıntılı yazarım.. hepinize iyi hafta sonları..

hoş bulduk arkadaşlar :)))

iğde mevzusu geçmiş, gayet zararsız bence. hatta bağırsakları çalıştırdığını bile söylüyorlar. her yazılanı okudum kızlar, takım disiplininden uzaklaşınca perşembeyi unuttum. kilom da aynı zaten. geçen sürede 2-3 kilo alıp verdim sürekli.

bugün sabah bir simit yedim okulda, susamlı susamlı. sonra eve gelince 1 kırmızı biber, 1 yeşil biber, 3-5 mantar, 3 kabak, 1 domates, azıcık zeytinyağıyla tavada çevrildi. üzerine 2 yumurta eklenip, çakma bir sebzeli omlet yapıldı :) yanında ne alakaysa cacıkla yendi.

gün içinde 3 fincan kahve içtim ve hani o portakal kremalı form bisküvileri var ya, onlardan yedim 4 tane falan.

budur. problem şu, o bol malzemeli omletin yarısı da beni doyururdu; ama hepsini yedim. ayarım yok kızlar. "ya hep ya hiç"ciyim malesef :KK43:

herkese öpücükler...

Baharcım çok geçmiş olsun, özel değilse ne rahatsızlığı bu? İnşallah mezun olacağım.Kalçam, bacaklarım, kollarım bir güzel zayıfladılar da göbeğim yok olmadan kovsanızda şurdan şuraya gitmem. kaydirigubbakcemile:1ninca:
Singingim eşin, Handemim yavruşun bugün nasıl oldular?
Karmencim projende başarılar diliyorum sana. Arada uğra buraya…a.s.
Silvişim sen dönene kadardı benim üstlendiğim sorumluluklar. Yapılacak işler artık senin ellerinden öperler. Çok deneyimli yardımcın var ama...:jeyyar::jeyyar:

Bu sabah 3 etimek ve peynir yedim
Öğle: Kıymalı makarna, 2 adet etli dolma
Ara: çok az zeytinyağlı pırasa
Akşam: makarna ve 1 parça tavuk
Yatana kadar acıkırsam 1 bardaksüt içerim. Bu aralar sıcak süte abandım.
Menümü yazarken fark ettim bugünkü listem hiç güzel değil. Diyet listesini aşmış..Hiç beğenmedim kınıyorum kendimi :mymeka:
Haftasonu geldi diye diyeti boşlamak yok, paylaşımları azaltmak yok. Ben burda olicim tek tek zabıt tutucimmsırnaşık şey

EVET ,
selam kızlar ,bugün baya güzel paylaşımlar olmuş.
merhaba yeni gelen arkadaşlar,
güle güle aramızdan ayrılanlsr
ve çicek gibi merakta bırakanlar,
kolay gelsin çabaLARI VE UĞRAŞLARI OLANLAR.

önce kocaelicim,eşim hala düzelemdi,yarın doktora gidiyoruz.
tan ın okul hayatı bitti 1.5 ayda mezun oldu.
okulda pis yemekler varmış.
bir arada tuğba beni itti diyordu. ama okulda tuba diye biri yoktu.
ama en güzeli TAN artık bir konuşan ablaları.
Yüce Rabbim bu günleride gösterdi. ve bir bilgisayar hastası.
rol modelleri öyle olunca çocukda öyle.
evet kocaeli bu konudada haklısın. kaç aydır böyle durulurmu . sabit kilo olurmu.
handemi senin dediklerinden sonra galiba ebruyu kıskanıyorum.
şimdilik bu kadar
yediklerim
sabah
2 dilim kepekli ekmek
peynir
ara
nesfit ve süt
öğle
3 parca börek
ara
olmasın artık
akşam
2 kabak dolma,5 sarma. yoğur
ama dolmalar küçüktü.
iyiki yazdım ne çok yemişim .
dahada bir şeyler yeme isteğim var üstelik.

merhabalar malumunuz misafirlerimden dolayı maalesef paylaşmda bulunamıyorum.lütfen kızmayın bana.hele dünün perşembe olduğunu tamamiyle unutmuşum.akşmada tam girdim siteye,oğlum uyanınca yazı yazamadan çıkmamk zorunda kaldım.sanırım bazı değişiklikler oluyor ama malesef ben duruma vakıf olamıyorum.kusura bakmayın.
kiloma gelince maalesef pek bi değişiklik yok.benden bu kadar çıtırlar görüşmek üzre...

mrb ben geldim a.s.

denefcim hoşgeldin eğer bize boy ve şuan ki kilonu yazarsan başlangıç kilonu bilmiş oluruz.sabah aç karnına tartıl tamam mı?1 haftalık deneme süren olucak eğer sen bizden biz senden memnun kalırsak gül gibi geçinir kilolarımız birlikte verirz şeker.ama önce gel tanışalım biraz. bundan sonra bol bol paylşaım bekliyoruz.hergün düznli girip bizlerle yedikleirn iiçtikleirni yaptığın sporunu paylşamanı bizlerede güç vermeni bekliyoruz.takım biraz duraksama evresinde sizin gibi taze kanlarla bizde hızlanıcaz inşalalh.

mrb arkadaşlar.. kusura bakmayın 2 3 gündür doğru dürüst paylaşımda bulunamadım. annem rahatsızdı onunla ilgilenmek zorunda kaldım.. eee haliyle diyeti ve sporuda boşladım. yarından itibaren diyete ve spora devam..
ben yokken baya şeyler olmuş.. aramızdan ayrılan arkadaşlar olmuş allah yolunu açık etsin..
kocaeliciğim mezun olmak üzeresin çok seviniyorumm.. inş. sıra bizede gelir.
ben bugünlük ne yediğimi yazmayayım çünkü çok düzensiz beslendim 2 gündür su içemedim.. aartık yarından itibaren ayrıntılı yazarım.. hepinize iyi hafta sonları..

baharcım annene geçmiş olsun.

Ya bu çok büyük bir sorumluluk ve ben fazla olamıyorum en iyisi katılmiyim buraya ben ..

madem öyle sen bilirisn canım.kendine dikkat et.hoşçakal.

hoş bulduk arkadaşlar :)))

iğde mevzusu geçmiş, gayet zararsız bence. hatta bağırsakları çalıştırdığını bile söylüyorlar. her yazılanı okudum kızlar, takım disiplininden uzaklaşınca perşembeyi unuttum. kilom da aynı zaten. geçen sürede 2-3 kilo alıp verdim sürekli.

bugün sabah bir simit yedim okulda, susamlı susamlı. sonra eve gelince 1 kırmızı biber, 1 yeşil biber, 3-5 mantar, 3 kabak, 1 domates, azıcık zeytinyağıyla tavada çevrildi. üzerine 2 yumurta eklenip, çakma bir sebzeli omlet yapıldı :) yanında ne alakaysa cacıkla yendi.

gün içinde 3 fincan kahve içtim ve hani o portakal kremalı form bisküvileri var ya, onlardan yedim 4 tane falan.

budur. problem şu, o bol malzemeli omletin yarısı da beni doyururdu; ama hepsini yedim. ayarım yok kızlar. "ya hep ya hiç"ciyim malesef :KK43:

herkese öpücükler...

clementinecim madem öyle.madme kendin ibiliyosun o zaman daha az pişirmeyi dene.aslında birazda kafamızdaki diyet psikolojişnden oluyo.bi ara düzneim çok iyiydi az bişey yesem ible doyuyodum ama şimdi doyma hissiyatımı kaybettim yani doysam bile bitene kadar yiyorum sonra midem rahatsız oluyo ama ne çare sanırm gözümüz veya beynimiz doymuyo :KK43:

Silvişim sen dönene kadardı benim üstlendiğim sorumluluklar. Yapılacak işler artık senin ellerinden öperler. Çok deneyimli yardımcın var ama...:jeyyar::

kocaelicm iyiydim bne böyle ya sırnaşık şey ben senn yardımıcn olsma olamz mı?nolar nolaaaar? Şeniz

tan ın okul hayatı bitti 1.5 ayda mezun oldu.
okulda pis yemekler varmış.
bir arada tuğba beni itti diyordu. ama okulda tuba diye biri yoktu.
ama en güzeli TAN artık bir konuşan ablaları.
Yüce Rabbim bu günleride gösterdi. ve bir bilgisayar hastası.

singingim tanın bıcır bıcır konuşmasına sevindim.zaten erkek çocuklarıda görülen bişey neyseki çözülmüş artık sende rahatlamışsındır.benim bi arkadaşımın oğluda daha henüz kendini ifade edemiyo buda onu çok agresif bi çocuk haline getiriyo.malesef o da kreşe uyum sağlayamadı.valla anne olmak çok meşakkatli iş vesselam.

merhabalar malumunuz misafirlerimden dolayı maalesef paylaşmda bulunamıyorum.lütfen kızmayın bana.hele dünün perşembe olduğunu tamamiyle unutmuşum.akşmada tam girdim siteye,oğlum uyanınca yazı yazamadan çıkmamk zorunda kaldım.sanırım bazı değişiklikler oluyor ama malesef ben duruma vakıf olamıyorum.kusura bakmayın.
kiloma gelince maalesef pek bi değişiklik yok.benden bu kadar çıtırlar görüşmek üzre...

enfurtucum güne bi 10 dk olsada bizleri unutma bizim yazdıklarımız okuyamasn bile en azından kendinden bahset ki durmunu bilelim hem bize yazdığında kendini daha iyi kontrol edersin demedi deme :) kolaylık diliyorum canım sana uzun süreli misafir ağırlamak zor iş.

kzılar takıam davet ettiğim üyeler denef ,papatya_32 ,berfincemil ve dididi nickli üyelerdir.eğer hepsigelirse kontnejanımız dolmuş olacak.ben yoksan gelenleri kapıda karşılar kucakalrsınız şekerler.öpüyorum sizleir veartık yatağıma doğru yol alıyorum. iyi geceler

DENEF merhaba,
silvişim evet senin bıraktığın yerden devir alıyım . yazıyım dedim.
gene uykum kaçtı.
evet annelik zor ve meşakkatliymiş. ama bir o kadarda güzel ve özelmiş.
evet zaman zaman konuşmuyor söylemlerimden biliyordunuz.arkadaşında merak etmesin.
tabi diğerleri konuşurken benim çocuğumun konuşmaması kenarda kalması sorulana sessizlık içerisinde kalması gerçekten beni çok üzen endişeye sürükleyen durumlardandı.,
Rabbim herkesin yardımcısı olsun.
bizler kilolarımızı doğal olarak sorun ederken ,iki satırla kendimiz rahatlatmaya çalışırken .onların dünyalarındaki travmaları tam olarak algılamamız mümkün değil .oysa hepimiz çocuktuk
şimdi çok açım ama yemiyorum.
yemiyeceğim.
böyle uyanınca üşenmeyip çay yapıyordum. bugün yapmıyorum.çünkü bir şeylerde yiyorum.
yağlarıma yağ eklemiyeceğim.
ben anlamıyorum. kilo almıyorum ama gene göbek kısmım büyüyüp göğüslerimle aynı hizzaya geldiler nerdeyse. bu nasıl oluyor..
silviş iğdeler irimiydi
bahar umarım annen iyileşmiştir.
leahtan verdiğin bilgi için tşk silviş.
bütün kızlar iyi uykular.

kocaeli annem de şiddetli bel ve diz ağrısı vardı fizik tedavi görüyor. şimdi ise feci şekilde üşütmüştü ama şuan iyi merak edilecek bir durum yok. ilginizden dolayı çok tşk ederim..
evettt kızlar bugün diyet zamanı artık..
sabah: benim yaptığım pogaça dan 1 adet yedim. ve salatalım domates yedim.
ara yemeyeceğim.
öğle ise salata ve 1 dilim ekmek yemeyi planlıyorum umarım dediğimi yapabilirim. şu iki günlük arayı kapamam lazım.. bol su içeceğim ve spor yapacağım.. hava yapmurlu ama evde spor yapmaya çalışacağım:çok üzgünüm:
herkese tekradan tşk ederim ilginiz için.. iyiki varsınızzz... öptüm hepinizi

singingim evet iğdeler iriydi :)

baharcım annenn daha iyi olmasına sevindim ama az önce 1 adet peynrili poaçanın 300 cal. olduğunu öğrendim söylmiş olayım

papatya_32 mi yazmıştı marankinin bedne temziliği ile ilgli hatırlayamadım am onu ben bi araştırıcam kafama yatarsa bende yaparım belkide o arada kafamda temizlenir düzene girerim ama nasıl bişey bilmiyorum gözümü korkutacak bişey değilse denerim

silviş ne yaptı:bugün haftanı ntek evde olduğu günü olduğu için 11 de kalktı ve sebzeli krep ve peynirle kahvaltısını yaptı ee kahvaltı geç olunca öğle yemeği yok ama şimidye kadar elma yedi bide yarım paket tarçınlı light bisküvi yedi. incelemesi gereken dökümalar vardı onları inceledi.şahis işlerni halletti şimdi sıra diyet listeleri hazırlığında.bugün o iş bitirp yarın sahipleirne tesilim edicek ve hep beraber pazartesi düzenli dengeli düşükj kalorili am kaçamaklı diyetleirmize başlamış olucaz diye umuyorum.bu araa moralim çok çok bozuk onuda belirrtmeden geçemiycem.Ankaraya bir daha adım bile atmak istemiyorm diyen ben şu an Ankarada olabilmeyi okadr çok isterdim ki :KK43: biliyosunuz bikaçgün önce minik bi yavrımız kanserden kaybettik onun ardından babası arkadaşlarımızı arayarak kızını kaybettiğini ama hiç değilse diğer hastalara yardımın sürdürlmesini ricaetmiş. şimdi 3.5 yaşında başka bi minik yavrunun ihtiyacı karşılanmaya çalışılıyo.umarım bu yavrumuz sağlığına kavuşur.eğer sizleir nAnkarada olan yakınlarınız varsa iletebilirseniz çok sevinirim. incelemek iterseniz topiğin linki : http://www.kadinlarkulubu.com/yardi...le-yeni-sayfa-acalim-kan-araniyor-brh-12.html

Herkese selam:)

Silviya kabul ettiğin için çok teşekkür ederim. Elimde olmayarak yeni girebildim nete ve girer girmez baktığım ilk şey herhangi bir gruba alınıp alınmadığımdı:)
Sabah kahvaltı ve öğlen yemeği yediğim için yarın aç karnına kilomu erkenden yazarım.

silviya çok üzgünüm.. 1 pogaçanın o kadar kalorili olduğunu bilmiyordum.
artık yememeye çalışacağım.
dediğim gibi öğle salata 1 dilim ekmek ve çok küçük bir tabak bezelye yemeği aldım.
akşam ise ezogelin çorbası ve 1 dilim ekmek yiyeceğim. arada 1 elmamı yedim tabiki suyumuda içtim. yarım saat de spor yaptım. elimden geldiğince hareketli olmaya gayret ettim. zaten annem rahatsızlandığından beri bütün ev işleri bana kaldı yani bol bol kalori harcıyorum kızlar.. benden bugünlük böyle hepinizi öptüm..

selamlaaar
nasıl gidiyo kızlar

benim dün gece oğluşum yine ateşlendi apar topar aldık hastaneye akşam üstü çıkdık hastaneden
ateşini düşürmek vakit aldı bide tahliller baya bi sürdü
sonra eve geldim annem babam geldi çocuğu duymuş ablam geldi ev baya bi kalabalıkdı

bu sabah uyandım şükür gece hiç uyanmamış ve rahat uyumuş ateşide yok Rabbim şükür sana dedim kendi kendime çocuk iyiye gidiyo:emir_bebek:
şimdi uyuyo mışıl mışıl bende bi duş aldım kendime bi yeşil çay yaptım geçdim pc başına

maşallah baya paylaşım olmuş ne güzel
yazılan mesajların hepsini tek tek okudum yeni gelen arkadaşlar hepiniz hoşgalediniz aramıza hihoyyyt
denef papatya dididi ve berfincemil
yeni nefes yeni heves hoşgeldi,niz umarım beraber aşıcaz bu kilo işini a.s.

Kocaelicim negüzel 50 lerre düşmüşsün hedefe az kaldı yolundayız bacım bekle bizi geliyoruz yanına kaydirigubbakcemile

Baharcım annene çok geçmiş olsun zor iş bel ağrısı allah acil şifalar versin

Silviyacım maşallah senin annenin on parmağında on marifettakdir ettim doğrusu
ayrıca bu kan verme olayına gelince keşke olsa ankarada tanıdıklarımız ama düşünüyorum hiç yok allah herkesin evladını anasına babasına bağışlasın benim oğlum azıcık ateşleniyo dünyam yıklıyo
allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin kimseyi evladından ayırmasın

singin canım evet katılıyorum annelik çok zor çocuk kaç yaşında sorabilirmiyim??

Clementine canım kendinimi anlatıyosun yoksa benimi bilemedim bende öleyim yaa ya hep ya hiç az alıyorum o yüzden tabağıma hatta tabaklarımı küçülttüm ben bölesi daha iyi oluyo porsiyonların miktarı azalıyo hem gözünüde doyuruyo insanın
bende o vardır karnımdan önce gözüm doymalı... cokacimcoook

handemi napdı derseniz dün yine hiç bişey yemedim anacım geldi zorla bir tabak çorba içirdi bana oda zorla
bugün güzel bi kahvaltı yaptım 1 krep yedim bir dilim beyaz peynir ve bir dilim ekmek
öğlen bişey yemedim birazdan meyve yicem akşamda arkadaşa davetliyiz ama kararlıyım bu hafta sonu kaçamak yok 60 lardan 70 lere çıkmam hiçkötükedihüso
neyse kızlar gelirim yine öptüm hepinizi......Şeniz

Herkese selam:)

Silviya kabul ettiğin için çok teşekkür ederim. Elimde olmayarak yeni girebildim nete ve girer girmez baktığım ilk şey herhangi bir gruba alınıp alınmadığımdı:)
Sabah kahvaltı ve öğlen yemeği yediğim için yarın aç karnına kilomu erkenden yazarım.

aramıza hoşgeldin didi cim ( sen 3 di lisin ama müsadenle ben ikisini kullanıcam sırnaşık şey ) 4 kişi çağırdım onlarda geldiktne sonra kuralların detaylarını anlatıcam fakat sizden yapamınız istediğim en önemli şey hergün düzenli paylaşımda bulunabilmeniz ( ama yanlış anlaışmasın önemli bi işniz çıkar bişey olur giremeidğniz günlerde olur ama öneli olan bunu alışkanlık etmemek) ve perşembe günleri gelince aksatmadan kilo bildirminde bulunmak.(yine herhngi bir aksilik durmunda cuma öğle saatine kadar olablir ama daha geçe bırakmamak) bizlerle hergün yediğini içtiğini ve yaptığın sporu paylaşırsan ayrıca bizleirn yazdığı mesajları kendi yazdığın son mesajdan sonraki mesajdan itabaren takip edip cevaplar yazarak motive edersen hepimiz sıcak aile ortamında erir gideriz ve mutlu oluruz şeker. sağlıkla istediğin hedefe ulaşmanı diliyorum. tekrar hoşgeldin a.s.

silviya çok üzgünüm.. 1 pogaçanın o kadar kalorili olduğunu bilmiyordum.
artık yememeye çalışacağım.
dediğim gibi öğle salata 1 dilim ekmek ve çok küçük bir tabak bezelye yemeği aldım.
akşam ise ezogelin çorbası ve 1 dilim ekmek yiyeceğim. arada 1 elmamı yedim tabiki suyumuda içtim. yarım saat de spor yaptım. elimden geldiğince hareketli olmaya gayret ettim. zaten annem rahatsızlandığından beri bütün ev işleri bana kaldı yani bol bol kalori harcıyorum kızlar.. benden bugünlük böyle hepinizi öptüm..

baharcım bak bu topikte daha neler var.sağolsun sevgili püsküütümüz uğraşmış paylaşmış bizlerle.istersen bi göz at hatta tüm takım üyelerine önerimdir.
http://www.kadinlarkulubu.com/guncel-diyet-haberleri/173138-once-huplet-sonra-guplet.html

selamlaaar
nasıl gidiyo kızlar

benim dün gece oğluşum yine ateşlendi apar topar aldık hastaneye akşam üstü çıkdık hastaneden
ateşini düşürmek vakit aldı bide tahliller baya bi sürdü
sonra eve geldim annem babam geldi çocuğu duymuş ablam geldi ev baya bi kalabalıkdı

bu sabah uyandım şükür gece hiç uyanmamış ve rahat uyumuş ateşide yok Rabbim şükür sana dedim kendi kendime çocuk iyiye gidiyo:emir_bebek:
şimdi uyuyo mışıl mışıl bende bi duş aldım kendime bi yeşil çay yaptım geçdim pc başına

Silviyacım maşallah senin annenin on parmağında on marifettakdir ettim doğrusu
ayrıca bu kan verme olayına gelince keşke olsa ankarada tanıdıklarımız ama düşünüyorum hiç yok allah herkesin evladını anasına babasına bağışlasın benim oğlum azıcık ateşleniyo dünyam yıklıyo
allah kimseyi evladı ile imtihan etmesin kimseyi evladından ayırmasın

kıyamam ben o minik yavruya ya neyseki artık iyimiş canım sevindim handemicim.

ankaradaki ailelerin durumu içler acısı.yavrunuz elinizden kayıp gidiyo ama gönüllü birileri olmayınca yapacak hiçbişeyniz yok.Allah kimseyi çaresiz bırakmazın. kan verme mevzusuna gelincede nkaraya yoğunlaştık şu an ama İstnabul veya diğer şehirlerde kimiblir kimler var.bizde İstanbulda olanlar için gönüllü olabliriz.

X