Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum canlanma gördüm sende,cooook mutlu oldum,silkenelip kendine gelmek süper,
ayagin icinde gecmis olsun canim.

gercekten yeni üyeler nerde.normalde en az giren benim,ama ben artik onlardan daha fazla girmeye basladim,lütfen arkadaslar rica ediyorum,en az girme sirami kimse calmasin.bu konuda sonuncu benim :roflol:

asicim(yanlis yazmisim ikracim olacakti) bugun senin et gunun ne yedin canim cok merak ettim.
yalniz ben bu diyette acliktan ölüyorum,sürekli midemden sesler geliyo,sürekli acim.benim porsiyonlarim cok mu kücük acaba.
bugün bende sebze günüme basladim,cok kararliyim,aynada kendimi gördükce hirslanisyorum.
asicim umarim sütten dolayi sancilarinda gecer,tatli kizinida birazcikta alistigi icin tebrik ederim:)

Son düzenleme:
canım ikra demek istediği varsayıp soruları üzerime alınıyorum kaydirigubbakcemile3
karıştırdın modacım ama inan hiç sorun değil
sabah kıymayı aldım içine baharat ve çok az tuz kattım köfte gibi yaptım yağsız tavada bi parçada tavuk kızarttım yine yağsız onları yedim ikisini aynı anda yedimki bütün gün et ve tavuk yiyebileyim diye canım
biraz porsiyonları fazlalaştır canım hiçbir sakınca yok alışana kadar aç gibi oluyosun ama bol bol şekersiz bitki çayı kahve çebilirsin su iç açlığını bastıtır dayan bugunde bitti sayılır 3 günün kaldı

heheheheheheheh modacım okurken güldürdün beni allah iyiliğini versin emi
evet kıprıdanma her zmna varda gerisini getiremiyom ki bir türlü:))))))))))
ton da en son ayın 2 sinde girmiş motivasyonunun düşük oldugunu yazmış yok ortada gelsin kulaklarını cekeyim bir :)

ene ikra yeni okduum yazını :)
ilan etmiş ebru gitmiyor diye
allahım ya
güzelim iki gün sonra gidiyorum demek size bıkkınlık vermezmi tutarsız davramnıyormuşum gibi oluyo bugün müsaitim ama yarına ne olacagım belli degilki benim hehehhehe :)
buralardayım :)

ikracim inan bütün gün ve gece icim disim bitki cayi oldu.depoladigim bitki caylari neredeyse bitmek üzere.gece görecektin,midemden nasil sesler geliyo,nasi acim.bide yaniyo midem anlatamam.esime dedimki,patateste yiyemem busaatte zaten haslanmista kalmadi,cok acim neyapayim,oda dediki,bak gece1e kadar sabrettin,uyumaya calis,yemek düsünme.sonra baska seyler düsünmeye calistimda uyudum.ama aynisini su an yasiyorum,midemden hem ses geliyo hemde yaniyo,daha 1 saat önce yedim salatalik domates ve yesillik.hatta yanimda yesil cayim var onu icmaya calisiyorum.
bide ben size bisey söylemek istiyorum,haftasonu yogunluktan,nisanlara gitmekten falan yemegin ölcüsünü fazla kacirmistim.hatta dün tartildigimda 69 gösteriyordu,ama bugün 68 gösteriyo,hatta 67,800 gibi birsey gösteriyo:KK66:
bu yarinki et gününden korkuyorum,cünlkü ben normalde et yiyen birisi degilim,2 ayda bir tavuk eti yiyen bir insanim.ayni sekilde köftede.yarin sabah sabah nasil et yiyeceim cok merak ediyorum.ama bugunden herseyi hazirlayacagim:)
ikracim sen kilo verdin mi

jujucum sen ol canım tecrübelisinde hem senide daha şevklendirir belki bilmiyorumkismile

bence de jujucum. sen önceden de liderlik yaptın. hemde takımı güzelce toparlayacağına inanıyorum. hem buradan kopmamak için bir sebebin olur :1hug:

jujum ya yazacagım yazacagım kalıyor hadi ya artık kendini toplama vakti gelmedimi hadi güzelim ya nolur topla artık kendini canmsın yaşadıklarını inan anlayabiliyorum
ama bir yerlerden başlamak lazım işte

vallahi takım perişan arkadaşlar toplanın yaaaaaaaaaaaaaaaa
tama m liseteden cıkmıyorum desem iki gün sonra arkadaşlar ben cıkkıyorum demek istemiyorum ben hala burdayım diyorum yetmezmi şekerlierm ya
yine beraberiz inşallah
hadi ya toprlanın artık
hani akrep ler
tebessümler
yeni giren üyler nerdesiniz öğrenebilirmyiim
yeni üye alındı takım da toplansın diye hrkes firar
dora sen nerdesin allah aşkına bir cümle yazıp kyboluyorsun hadi gel senin yüüznden açıldı bu takım
bu takımı da toplamak sana bana düşer
bakın iştaha geldim
yürüyüşl yapasım geldi ama :))))))))))))))))))))))) dün iş yaparken masaya ayagımı gecridim üzerine basmaya korkuyorum mosmorrrrrrr oldu :))))))))))))))))
ama iyiim süperim bu arada
sabah babam ve kardeşim bende :)
babam börekl yaptırmış fırında :) yarım tane yedim
ara diyelim bir fanta içtim öğle diyelin iki kaşık barbunya yedim
akşamları bir dikkat edersem bu iş bitmiştir :)))))))))))

ebrucum ya bukadar istekliyken gel sen bırakma
arada koybolursun ama yine de bırakma
ayağın içinde lasonil sür canım hemen geçer
morluk falan da kalmaz çok geçmiş olsun

jujucum bence bir dönücek pir dönücek

VALLA KIZLAR EVET LİDERLİK YAPTIM BİR ZAMANLAR AMA BU SEFER BENİ KARIŞTIRMAYIN.. BENDEN ARTIK LİDER FELAN OLMAZ LİDER ÖRNEK OLMALI... SİZ SEÇİN BİRİNİ İŞTE....

EBRUM TOPARLANDIM SAYIYORUM ARTIK... BUGÜN YARIN BAŞLIYORUM ESKİ TEMPOYA ... kaydirigubbakcemile5

ene ikra yeni okduum yazını :)
ilan etmiş ebru gitmiyor diye
allahım ya
güzelim iki gün sonra gidiyorum demek size bıkkınlık vermezmi tutarsız davramnıyormuşum gibi oluyo bugün müsaitim ama yarına ne olacagım belli degilki benim hehehhehe :)
buralardayım :)

yok yok bıkkınlık vermez bugun musait olursun yarın olmasın sorun değil
buralarda ol yeter hem sana yardımcıda oluruz hep baraber takımı toplarız hesaplamayı bilmiyorum ama asiden öğrenim :lepi::lepi:

VALLA KIZLAR EVET LİDERLİK YAPTIM BİR ZAMANLAR AMA BU SEFER BENİ KARIŞTIRMAYIN.. BENDEN ARTIK LİDER FELAN OLMAZ LİDER ÖRNEK OLMALI... SİZ SEÇİN BİRİNİ İŞTE....

EBRUM TOPARLANDIM SAYIYORUM ARTIK... BUGÜN YARIN BAŞLIYORUM ESKİ TEMPOYA ... kaydirigubbakcemile5

:lepi::lepi::lepi: alkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkisalkis

amanin yetiştiremiyorum tam sayfayı açıyorum yazıcam bişi çıkıyor sonra yazıyorum yolluyorum ooo üstünden neler geçmiş neler....

ebrum kalıyon mu kızzzz toparladın mı anam....

jujum süpersin hadi bir tanem hadi tatlım hadi canım ın içi
kendine gel
herşeyin hayırlsıını versin mevlam
mevlam neylerse güzel eyler
tamam mı tatlışım bak sne bırak olayları akışına gerisi çorap söküğü gibi gelcek güven bana önce mevlama tamam mı tatlışımmmmmmmmmmmm
sizi seviyom ben ;;;:KK66:
oh oh oturup duurken gülmekten yağlarımda yanıyor :)))))))))))))))))
ikracım hesaplamalar inan sorun degil benim için kesinlikle o yüzden çıkmak istemyiorum motivem eksik sizide etkiliyorum diye cansıım

jujum bende bilmiyom ben vcıkıyomuyum kalıyomuyum allak bullak oldum yav :)))))))))))))))))
hehehhe
ne güzel değilmi böyle olması valla ben kendi adıma cok özledim laf yetiştirememeyi :))))))))

ikracim inan bütün gün ve gece icim disim bitki cayi oldu.depoladigim bitki caylari neredeyse bitmek üzere.gece görecektin,midemden nasil sesler geliyo,nasi acim.bide yaniyo midem anlatamam.esime dedimki,patateste yiyemem busaatte zaten haslanmista kalmadi,cok acim neyapayim,oda dediki,bak gece1e kadar sabrettin,uyumaya calis,yemek düsünme.sonra baska seyler düsünmeye calistimda uyudum.ama aynisini su an yasiyorum,midemden hem ses geliyo hemde yaniyo,daha 1 saat önce yedim salatalik domates ve yesillik.hatta yanimda yesil cayim var onu icmaya calisiyorum.
bide ben size bisey söylemek istiyorum,haftasonu yogunluktan,nisanlara gitmekten falan yemegin ölcüsünü fazla kacirmistim.hatta dün tartildigimda 69 gösteriyordu,ama bugün 68 gösteriyo,hatta 67,800 gibi birsey gösteriyo:KK66:
bu yarinki et gününden korkuyorum,cünlkü ben normalde et yiyen birisi degilim,2 ayda bir tavuk eti yiyen bir insanim.ayni sekilde köftede.yarin sabah sabah nasil et yiyeceim cok merak ediyorum.ama bugunden herseyi hazirlayacagim:)
ikracim sen kilo verdin mi

canım tartılmadım cumartesi asıl tarılmam gereken gün ama cuma sabahı buraya yazmak için mecbur tartılıcam
ama sütetn dolayı göğüslerim inanılmaz 1er kilo onları düşmeyi düşünüyorum :roflol:

ikracım o dönem sıkıntılar mutlaka olur yavaş yavaş sagmayı falan denesen ılık suyla yada havlu gibi şeyler koysan ılık olsa iyi geliyordu snaırım
yaşlandım ben bir hayli zman gecti
yav benim birinde 6 birinde 3 kist var ben de onları kilodan çıkariiim bari :)))))))))))))))))))

ebrucum etkilemiyosun canım ya hadi kalıyorum de de rahatlıyalım

X