Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

:Yha gene ayni ama. kimse yok. tekbasima kaldim burda senağlama
ben de bari bu gun yediklerimi yaziim:
sabah: 2 brdk ilik su, 2 tam ceviz, yarim gozleme
ara: 1 paket cubuk( uzeri cikolatayla kapli) icinde yaklasik 10-12 tane vardi
oglen: 2 brdk ilik su, 4 zeytin,yarim kucuk kase kulyaj( bizim buralarin yemegidir,et, patatesden bi de yemegin suyundan olusuo), 1dilim siyah ekmek, yarim brdk yogurt, 10 tane cikolatali cubuk kraker

Iyi geldim bu gun ama su cikolatali krakerleri fazla kacirdim. ama olsun. Haftasonu. Sporla dengelicem kalorileri. :dance:

canım çikolatalı krakerlerin hariç gayet güzel bi menü
arada kaçamak hepimiz yapabiliriz ama aşırıya kaçmamak lazım
bendeki mantık şu aklımda kalacağına damağımda kalsın
mesela 2 tane yesen bişey olmazda yaklaşık 22 tane yersen hepimiz kızarız
bidaha olmasın kaydirigubbakcemile3 lmaz: lmaz: kaydirigubbakcemile

evet gercekten cok yemisim kaydirigubbakcemile3 genelde hep ceviz findik gibi seyler alirim yanima okulda ara olarak yemek icin. ama bu sabah cok gec kaliodum oyle hemen firladim o yuzden mecburen kraker yedim. hem baktim ki bi paketinde toplam 150 kalori var o yuzden fazla kacirdim.Ama bi daha olmicak bu kdr :lepi:

Ebrucum canım sıkma canını...Asinin dediği gibi yaparız,sana yardımcı olarak yani...bizim kaptanımız sensin ve şu sıralar yoğunluktan,rahatsızlıktan dolayı böylesin canım herşey yoluna girer inşallah...ben de 2 haftadır doğru düzgün uğrayamadım,ailece yoğunduk :bbo:
Cuma günleri burada olduğum zaman elimden geldiğince yardımcı olurum :teselli:

Canım çok geçmiş olsun,sıkma canını,biz herzaman yanındayız ve sen bizim kaptanımızsın...opuyorumnanaktanLütfen kendini bırakma,vucudun ilaca alıştıkça yan etkiler azalır.Kendini mutlu eden şeylerle uğraş bu ara...Tekrar eski Ebrumuza kavuşacağız,enerjik neşe dolu.....olumunekankayizsmile

8. takımdayım 1 kilo aldığım için
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım zayıflayacağım
ben pis boğazın tekiyim:kedi:

ebrucum günde 1 veya 2 kere yazıyorsun demişsin

canımcım ben hem matematik master yapıyorum hemde lisans olarak mimarlık okuyorum.e aynı zamanda evliyimde,ev işleri yemek,vede blog da yazıyorum.fitnesse da gitmeğe çalışıyorum,aynı zamanda kayınvalidemde ameliyat oldu onada yemek yapıp götürüyorum.malesef daha fazla giremiyorum kk ya,elimden geldiğince paylaşımda bulunmaya çalışıyorum.ama sizin yazdığınız saatlerde ben anfide derste oluyorum.

sende liderliği bırakmak istemişsin,sana yakışıyordu liderlik neden bırakmak istiyorsun ki?

arkadaşlar takım liderliğini bırakmak istiyorum talip olan varsa bir adım öne cıkabilirmi bir sürü işim var öğleden sonra ders var annem var babam gelcek akşama yemek yapmam laızm laızm da laızm

kötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsokötükedihüsolmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:lmaz:

arkadaşlar takım liderliğini bırakmak istiyorum talip olan varsa bir adım öne cıkabilirmi bir sürü işim var öğleden sonra ders var annem var babam gelcek akşama yemek yapmam laızm laızm da laızm

arkadaşım dün ne mottaydın bu gün ne mottasın sen kendini güçlü tutacaksın ki sen çok güçlü birisin:lepi: tamam bu ilaçlar biraz ağır ama tüm ilaçlara alışma süren bir haftadır bir hafta sonra vücudun her şeye alışacaktır her şey geçecek yeter ki sen kendini bırakma 2 takım seninle güçlü ve sen bizi ayakta tutacaksın ki biz de kilo verebilelim seni çoook öpüyorumzemuszemus

diyete 1 mart tarihinde basladim 69.0 kiloyla. Bu sabah tartildim 68.3 ciktim. yani 4 gune 700 gram vermisim. Aslinda daha cok vercektim ama kabiz ve siskinlik yuzunden boyle oldu malesef. ama olsun. Bu hafta insallah cok vercem. :lepi:

çok güzel bir kilo vermişsin canım zaten hızlı verilen kilolar çabuk geri alınır
bu arada hoş geldin aramıza

aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile aklinialirimsmile
merak etmeyin daha iyiiym daha da iyi olacagım inşallahhhhhhhh :Saruboceq:
birde şu kilo duurmlarını düzene soksam süper olcak çay falan içemiyorum kızlar belki ilaçla etkileşim olur diye bu arada romatizmal deger ler yüksek çıkmış kan tahlillerimde bir enfeksiyon söz konusu onun içinde pazartesi dr görüşcem işte böyle
kuru fasulye yedim mincik tabakyta iki kaşık ta tavuklu pilav
amma velaki babm geldi annem burda kardeşimde geldi bugün kardeşimin doğum günü ona pasta yaptım çilekli aklinialirimsmile üzerine çilekli puding ve krem şanti koydum pandispanya kekinin :sinifsinif: arasınada cilek parçaları hımmmmm lezzetliydi doğrusu amam velakin kalori kısmını boşverin kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
temma temam gitmiyom burdayım kalıyorum kaydirigubbakcemile3
işte geliyorlar bazen bugün çoooooooook gergindim ama çok oturup saatlerce aglayasım geldi bir an :sinifsinif:
moda cım makyajcım biliyorum sıkma canını sen
ton ton ton tek başına paylaşım olmuyormu kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kıyamam sana
samanyolum teşekkür edeirm canım
zümrüt cüm sanada canm
leyloşum sanada güzelim herkesi öpüyorum az kalorili günler temenni ediyorum :lepi:

aman hep bole ol sen canim :lepi:

günaydın kızlarr.
ebrucuum eski haline dönmene sevindim canımm.

akşam bende yine 2 kaşık bulgur pilavı 1 bardak ayran ve bir parçada haşlama kırmızı et yedim.
haşlamayı yapar yapmaz balkona attım . soğutup üzrine donan yağları çöpe attım. tekrar ısttım.:roflol:

bizim et suyuyla yapılan bir tiritimiz vardır ama ben onu yememek için sadece bulgur pilavından yedim. kendimi harika hissediyorum. ebuşun dediği gibi yağlarım eriyor ben çok mutluyumm:lepi:

sabahta 1 yumurta 3 zeytin 1 küçük çavdar ekmeği yedim. tabi öncesinde greyfurt suyuyl a başlangıcımı yaptım.:lepi:
aç karna ve 4.5 günlük kabızlık sorunum olmasına rağmen yine 72 geldim. ama bu hafta azmedeceğim en az 1 kilo vereceğimm:sm_cool:

bu ay sonuna kadar 3 kilo hedef koyuyorum yeniden........:sm_cool: 69 lara inmeliyim inmeliyim inmeliyimmmmmvereliniortak

dün yatmadan önce saatlerce tepindimkaydirigubbakcemile3
bu hafta diyet yapmam için hiç bir engelim yok.......
ben ve diyetim var sadece birde sporum tabiiiiiii:lepi:

ebuş düzelmiş, dora moda girmiş ohhhh daha ne olsun :sm_cool:

günaydın kızlar

bende artık kaçamaksız yaşamaya karar verdim. diyet yap arada kaçamak yap. önüme engel koymaktan başka bir işe yaramıyor ki. boşuna kendime eziyet ettiğim süreyi uzatıyor değil mi ama kaydirigubbakcemile5

dün öğlende kötü yedim ama akşam telafi ettiğime inanıyorum. gidecek bu kilolar gidecekkkk :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…