Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucum listeyi tamamladım. yalnız kafama takılan birşey var. miss e izinli yazmışsın ya. sanırım aynı yazılması gerekiyor. eski dönemde püsküüt bu izinli ibaresini kaldırmıştı yanlış hatırlamıyorsam. kilosu aynı gösterilmeli diye düşünüyorum CADIARZU

Asicim merhaba,zor bir sabah geçirmişsin canım neyse sorunsuz atlatılmış sevindim ...kaydirigubbakcemile5Listemiz tamam Dora uğramadı galiba...Ebrum da kötü bugün,liderliği bırakıcam falan demiş,umarım bir sorun yoktur....opuyorumnanaktan

saol canım rabbim hepimizin yavrularını bizlere bağışlasın

canım ben doğum kilolarımı veremedim yani vermek için bi çabam olmadı
süt olsun diye onu ye bunu ye sonra yemeğe alış
devamlı yemek istiyodum
ama çok acayip bi yapım var boyumunda uzun olmasında kaynaklanıyo sanırım
bu halimle bile doğum öncesi bekarken biçok kıyafetime olabiliyorum benim tek sorunum
göbeğim ve yan taraflarım yani onları verdimmi tekrar eski halime dönebilirim
şu halimi görenler bile bana asla 87 kilosun demezler
hatta aramızda kalsın ben bile bu kiloyu kimseye soyliyemiyorum herkese 80 diyorum
ama yok canım abartma esra ne 80 ni falan derler
offf yine uzun oldu sanırım kusura baymayın :kedi:
ikracığım menülerin gayet güzel yapıyorsun canım. tebrik ediyorum senii
günaydın kızlar
ebrucum kusura bakma canım bugün geç kaldım. gece çok karışık rüyalar gördüm. allah hayırlara çıkarsın. bir de dün halletmem gereken çok önemli bir işi unutmuşum :gitme: sabah sabah öyle bir strese girdim ki yetiştirebilmek için kaydirigubbakcemile o kadar çok dua ettim ki aksilik olmasın, geç olmuş olmasın diye :sinifsinif: rabbim dualarımı kabul etti. sorunsuz atlatıldı. ama ne çektiğimi bir ben bilirim bir de sıkışan kalbim. bu stresle kalp krizi geçiririm dedim artık :gitme: 1,5 saat titremem geçmedi sinirden. kendime kızdım. üstelik aynı konuyu ikinciye unutuyorum 1 ayda alsanaalsanasmile off hatırlamak istemiorum kaydirigubbakcemile

neyse kilom 63,8

daha iyi olmasını bekliyordum aslında. ama akşam yemeğini saat 8 de yiyebildik ne yazıkki. bir de kabızlık. reglimde yaklaştı kafamçokkarıştı
asiciğim senin adına o kadar çok sevindimki işlerindeki aksiliklerinin düzelmesine. okurken ben bile bir anda stres oldum ki iyiki yaşamamışım olayı iyiki çalışmıyorum diyesim geldi bir anda:hulya::hulya:

Asicim merhaba,zor bir sabah geçirmişsin canım neyse sorunsuz atlatılmış sevindim ...kaydirigubbakcemile5Listemiz tamam Dora uğramadı galiba...Ebrum da kötü bugün,liderliği bırakıcam falan demiş,umarım bir sorun yoktur....opuyorumnanaktan

sağol canım. ama hala içim rahat değil eyvahedigeldismile

dora dünden bildirmiş kilosunu samanyolucum

ebru da haklı. liderlik zor iş :1ninca: kendini buraya sorumlu hissediyor ve kendi işlerini aksatıyor. o nedenle de ben de mümkün olduğunca cuma günleri buralarda olmaya çalışıyorum. sizlerde öyle tabii :1hug:
eğer isterse ebru müsait olanlar yani pc başına kesinlikle oturamayacak olan arkadaşlar hariç (mesela moda. okula gidiyor. aklıma o geldi) bizler ikişer kişilk nöbetçilikle dönüşümlü yapabiliriz. 2 kişi olmalı çünkü girerim derim patron olur veya daha başka aksilik giremem. yanımda biri bulunmalı. herkesin bu şekilde mazereti olabilir.

***2.TAKIM- 146.ETAP****
dora( 72.0 / 72.0 / 0.0 / 0.0%)
samanyolu( 63.8 / 64.4 / -0.6 / -0.94% )
moda makyaj ( 69.0 / 68.5 / 0.5 / 0.72 % )
EBRULUM ( 82.0 / 82.0 / 0.0 / 0.00 % )
asi_bulut( 64.0 / 63.8 / 0.2 / 0.31% )
missnewmoon( 70.0 / 70.0 / 0.0 / 0.00 % )
LeyL35 ( 75.3 / 74.8 / 0.5 / 0.66%)
*JUJU*( 74.0 / 72.6 / 1.4 / 1.89 % )
ikraaa( 88.0 / 87.0 / 1.0 / 1.14 % )yeni üye
zümrütüanka ( 68.0 / 79.0 / - 11.0 / - 16.18 % ) eski üye
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 656.1 / 664.1 / -8.0 / -1.22 )

liseteye hiç bakmadım asicim sonra bir ara bakarım yagmur yagıyor deli gibi :KK43: çocuklara gitmem lazım okula
saat bir benim içinde uygundur
herkese hayırlı günler
asi sanada gecmiş olsun unutkanlık kötü dikkat et kendine

...
asiciğim senin adına o kadar çok sevindimki işlerindeki aksiliklerinin düzelmesine. okurken ben bile bir anda stres oldum ki iyiki yaşamamışım olayı iyiki çalışmıyorum diyesim geldi bir anda:hulya::hulya:

inan doracım bende lanet ettim bir an :kedi: kapıyı vurup çıkasım geldi neticelenmeden :1ninca: hiç sevmiyorum hata yapmayı hiçççççç. kendime çok kızıyorum alsanaalsanasmile

asi siz nasıl uygun görürseniz ne düşünebiliyorum şu an nede plan yapabiliyorum kafam cok dagınık allak bullak oldum
ilactan böyleyim sanırım agır bir ilaç kızlar mercimek tanesi kadar yarım alıyorum sabah tok karnına ilk üç gün böyle sonraki üç gün sabah akşam yarım sonraki üç gün sabah tüm akşamyarım sonra ki üç gün sabah akşam tüm
yani allak bullakımmmmmmmmmmmmmmm midem bulanıyor başım dönüyor düşüncelerim karmaşık kendimi işe vermiş durumdayım
oldumu fıstıklar anlayışla karşılayacagınızı ümit ediyorum

jujucuğum bende senin olaylarını yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum canım. ama inan çocuk olayını kafanda bitirince rabbim veriyor.:eek:lmaz:
benim gittiğim ebe kadın bir olupta daha sonra olmaz diye birşey yoktur demişti. üşütüyorsunuz kendinizi o yüzden olmuyor sıcak tutacaksınız demişti o dönemde.
özellikle ayaklarını sıkı giyeceksin....
birde aktardan ben bir karışım almıştım ama şu an aklımda yok.
harnup pekmezli polenli örek otlu bir karışımdı ama

birde yaşlı hacı teyzemiz vardı o bana her ezan okunuşlarda dua et derdi. şu okunan ezanların yüzü suyu hürmetine diye başlangıcını yap derdi.
vallaha dedimya benimde bu uğurda yapmadığım kalmadı:eek:lmaz:ama en önemlisi ne biliyormusun aslaaa umudunu yitirme. ben yitirmedim hep içimde olacak bir gün umudu taşıdım
söyledimya eşime kalsa bırak artık bıktım derdi.:sinifsinif:
çok hamile insanlar görüp ağladığımı bilirim ailede hamile kalanların en son benim duymam benden gizlenilmesi hep içimi acıtmıştır.
hamile bile değilim annemin bana bebek battaniyesini hacıdan getirip elime vermesi benim onunla tartışıp ağlamam daha neler anlatayımmmmmm
ama şimdilerde o battaniyeyi karyolasının üzerine örtüp annemle gülüyoruz o zaman yaşadıklarımıza.
bir gün seninde yüzün gülecek tatlımmm. sadece stresi bırakkkkkk
ben umuduma erdim inşallah senide erdirir rabbim.:Saruboceq::Saruboceq:
oğlumun adınıda umut eren verdimmmm:asigim:

ebru da haklı. liderlik zor iş :1ninca: kendini buraya sorumlu hissediyor ve kendi işlerini aksatıyor. o nedenle de ben de mümkün olduğunca cuma günleri buralarda olmaya çalışıyorum. sizlerde öyle tabii :1hug:
eğer isterse ebru müsait olanlar yani pc başına kesinlikle oturamayacak olan arkadaşlar hariç (mesela moda. okula gidiyor. aklıma o geldi) bizler ikişer kişilk nöbetçilikle dönüşümlü yapabiliriz. 2 kişi olmalı çünkü girerim derim patron olur veya daha başka aksilik giremem. yanımda biri bulunmalı. herkesin bu şekilde mazereti olabilir.

Haklısın canım Ebru da çok yoğun,misafirler ,kurs,sınav derken bunaldı canım,gerçi sen çok yardımcı oluyorsun,ama o kendini sorumlu hissediyor....Takımda henüz istediği duruma gelemedi,gelenler bir bir yok oluyor,paylaşımımız da az....:uhm:
Bende çıkmak zorundayım,oğluşun okuluna uğrayacağım,oradanda bir arkadaşa,giderkende büyük oğlanı okuluna bırakıcam,serviscilik yapıcam yani.....Şu mutfağı da toparlayıp,hazırlanayım,hepinizi öpüyorum....opuyorumnanaktan

ebrucuğum bende seni bu şekil görmeyi sevmiyorum bak baştan söleyimmm.:gitme:
sen çok neşeli pozitif bir kızsın. bu stres ve üzgünlük sana yakışmıyor.
liderlikte sana yakışıyor bak bunuda belirteyim.
ben daha önce denedim ama bazı yanlışlıklar yapınca tırstım açıkcası.
ya kopyalamada eksik kopyalıyorum. yada hesap kitap işlerinde yanlışlık yapıyorum.
hatta birde püskküte özür mesajı yazmıştım.
ben lise de matematikten kalmıştım:kedi::kedi:
anlamadığım içinde hiç aramız iyi olmadı bu matematikle:roflol:

jujucuğum bende senin olaylarını yaşadığım için seni çok iyi anlıyorum canım. ama inan çocuk olayını kafanda bitirince rabbim veriyor.:eek:lmaz:
söyledimya eşime kalsa bırak artık bıktım derdi.:sinifsinif:
çok hamile insanlar görüp ağladığımı bilirim ailede hamile kalanların en son benim duymam benden gizlenilmesi hep içimi acıtmıştır.
ben umuduma erdim inşallah senide erdirir rabbim.:Saruboceq::Saruboceq:
oğlumun adınıda umut eren verdimmmm:asigim:

Canım Allah Umutu sana bağışlasın,rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin.JUJU ma da bir bebek nasip etsin hayırlısıyla....Bu arada cumanız hayırlı olsun canlarımö....opuyorumnanaktan

Son düzenleme:
Canım Allah Umutu sana bağışlasın,rabbim evlatlarımızın acısını göstermesin.İKRAma da bir bebek nasip etsin hayırlısıyla....Bu arada cumanız hayırlı olsun canlarımö....opuyorumnanaktan

canım aminnn cümlemizin inşallah. bizim değil hepsi allahın........
rabbim hayırlı evlat yetiştirenlerden eylesin hepimizide.:Saruboceq::Saruboceq:

ebrucuğum bende seni bu şekil görmeyi sevmiyorum bak baştan söleyimmm.:gitme:
sen çok neşeli pozitif bir kızsın. bu stres ve üzgünlük sana yakışmıyor.
liderlikte sana yakışıyor bak bunuda belirteyim.
ben daha önce denedim ama bazı yanlışlıklar yapınca tırstım açıkcası.
ya kopyalamada eksik kopyalıyorum. yada hesap kitap işlerinde yanlışlık yapıyorum.
hatta birde püskküte özür mesajı yazmıştım.
ben lise de matematikten kalmıştım:kedi::kedi:
anlamadığım içinde hiç aramız iyi olmadı bu matematikle:roflol:

aynen kaydirigubbakcemile5
doracığıma katılıyorum. ebuş sen değil misin ben hiper aktifim diyen sengözlerimebaksanab senin bu günlerin geçici. sen neşeli ve liderliği en iyi yapan kişisin. sadece senin işini biraz rahatlatmak için bir öneri sundum. yoksa ben her hafta burada olurum aksilik olmadıkça :lepi:

bir ara 6. takımda bu işi dönüşümlü yapıyorduk sanırsam demi asiciğimm. aslında olabilir bak bu

doracım hikayeni daha önceden biraz biliyordum. herşeyin bir zamanı var işte. umutun ömrü de o zamanaymış. rabbim bu cuma gününün hürmetine jujucuğuma da tüm isteyenlere de hayırlı evlatlar versin inşallah. allahım hepimizin gönlündeki versin inşallah :Saruboceq:

doracım çok sağol canım... toparladım bugün şükürler olsun ki.... hep ikiz istiyorum ya hayırlısı... daha yaşım uygun şimdi olmadı sorda olur... hem o arada eski kiloma dönerim ...

aynen kaydirigubbakcemile5
doracığıma katılıyorum. ebuş sen değil misin ben hiper aktifim diyen sengözlerimebaksanab senin bu günlerin geçici. sen neşeli ve liderliği en iyi yapan kişisin. sadece senin işini biraz rahatlatmak için bir öneri sundum. yoksa ben her hafta burada olurum aksilik olmadıkça :lepi:

ebrucuğum elimden geldiğince bende buralardayım canım. evet 2 haftadır pek uğrayamadım. bugünde geç geldim saylılır. ama sabah bir girdim 7.300 gibi hatta kilomu aynı yapıp çıktım. akşamdan çok zor bir iş becerdim listeyi taaa nerelerden alıp getirdim:roflol::roflol: siz yorulmayın diyesırnaşık şey:roflol::roflol:

sen lider kalll biz yandaşların olakkkk:1hug::1hug:

doracım hikayeni daha önceden biraz biliyordum. herşeyin bir zamanı var işte. umutun ömrü de o zamanaymış. rabbim bu cuma gününün hürmetine jujucuğuma da tüm isteyenlere de hayırlı evlatlar versin inşallah. allahım hepimizin gönlündeki versin inşallah :Saruboceq:
AMİNN AMİNN AMİNNNNN
doracım çok sağol canım... toparladım bugün şükürler olsun ki.... hep ikiz istiyorum ya hayırlısı... daha yaşım uygun şimdi olmadı sorda olur... hem o arada eski kiloma dönerim ...
İNŞALLAH CANIM RABBİM gönlündeki muradı versin............
ama sen bana hep beni hatırlattın
bende dedimya 4 tane olacak diye
ama şimdi 3. sünü istemiyorummmmm
küçükken çok iylerde allah ömürlerini versin büyüdüklerinde sorunnn
hem kız sende nasrettin hoca gibi hani rüyasında hocaya 99 altın veriyolarmış
100 olmazsa almamm diyomuş hoca
yine 99 u al sus diyolarmış hoca yooook 100 olmazza hayatta almam diyomuş ve uyanıvermişş kapamış gözlerini geriii tamamm tamammmmm 99 a da razıyım demişşş:roflol::roflol:

allahım inşallah istediğini versinnnnnnnnn

X