Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım çok geçmiş olsun halacığına.....
bende tok karna aynı geldim. ama fazla bir şeyde yememiştimki doğrususempatiksalakcinni

kızlar sabah erkenden giremiyebilirim. bu sabah tok karna tartlmıştım aynı geldim demiştimya zaten fazla bir şey yememiştim. versem versem 200 gr filan eksilmiştir benden.
isterseniz aynı yazın isterseniz 200 eksilmiş olarak kayda geçin:roflol:
bu akşam eşim gecikince aradım nerdesin diye. demezmi yoldayım babamla birlikte geliyoruz diye.
bende kayda değer bir yemek yapmamıştım doğrusukötükedihüso
tabii sinirler taban yaptı.benneyaptımki
insan bir haber vermezmi dedim ona göre yemek yapardım dedim. ya aniden geldi dedi..
olsun çıkarken bile arasan birşeyler yapardım dedim. hazır birşeyler alda gel dedim.kızarmış tavuk aramaya koyulmuş. akşam oluncada bayağ bir arayıp bulmuş kayınpederle birliktea.s
birşey değilde adamda bizi hergün hazır yiyor sanacak bu gelin bu oğlanı iflah etmez diyecekbenneyaptımki:roflol:

hoş geldin tontonum.:1hug: biraz kendini tanıtırmısın canım.a.s.

istersen önce be tanıtayım
ankaralıyım 117 yıllık evliyim.
2 çocuğum var.
boyum 165. kilom 72. buraya başlayalı eskiyi saymazsak 2 aya yaklaştı yada geçtisempatiksalakcinni
75 başladım.

daha öncesinde 81 den 63 e kadar inmiştim.:hulya: dikkat etmeyince kürkçü dükkanına:1no2: geri döndüm maleseffffffffff:1no2:

***2.TAKIM- 146.ETAP****
dora( 72.0 / 72.0/ 0.0/ 0.0&#37
samanyolu( 63.8
moda makyaj ( / 69.0
EBRULUM ( 82.0
asi_bulut( 64.0
missnewmoon ( 70.0 /
LeyL35 ( 75.3 /
*JUJU*( 74.0 /
ikraaa(
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 570.1

eklenmesi gereken kızlarımızı eklemedim. çok ecele kopyaladım.

Son düzenleme:

hb cnm :)Allah bagislasin cocuklarini. 2 cocuk annesi icin iyi bi kilo. Ama gene de incecik olmak en guzel a.s bi asrdan fazladir evliymissin helal sırnaşık şey
tanitiim hemen. Azerbeycan-Bakuden katiliyorum.
Yasim 18, boy 164, kilo 69. insallah 55 olcak ama :lepi:
Ne guzel . kilo vermissin baya eskiden. demek ki istegince vere biliyorsun. Bu seferde aynini dilerim cnm ama bu defa geri almamak sartiyla lmaz:

yha bisi itiraf etcem. bu yarisma nasi oluyor tam olarak bilmiorum. ole yarisma gordum mu hemen atladim ama sartlar ne bilmiyorumkismile

Modacım geri döndü...Harikasın....Aslında akşam yememek ve spor çok faydalı oluyor gerçekten...kaydirigubbakcemile5Haydi kızlar artık ciddiye alalımyaza az kaldı....opuyorumnanaktan

samanyolucum döndüm gercekten,bugün tartıldım 68,5 kilo çıktım.umarım yarın daha da eksik çıkar.zaten bugün bütün koşuşturmacadan dogru düzgün de yiyemedim.

sabah 3 üçgen kadar tost.1 tostun büyüklüğü 1 avuç ayası kadar.
5 tane zeytin.
2 cherry domates
bütün gün bol su içtim,
saat 16.00 gibi 1 tane sür dilimi yedim
akşamda çok az tortilla yedim.
ve ada çayı içtim.dediğim gibi yemek yemege fırsat olmadı.
bide regl olucam şiştim.midemde de yanma var.
burda hava -2 derece,fitnesse soguktan gidemiyorum.fitnesse gidemezsem evde en az 2 mil yapıcam.
bu arada benim üniversite açıldığından dolayı gündüzleri pek giremiyorum,ama elimden geldiğince giricem.
bide ben yediklerimin fotografını çekip yüklemek istiyorum.çünkü porsiyonların büyüklüğünü anlatmak zor oluyo,nasıl yapıcam arkadaşlar?
kendime yediklerim albümü mü oluştursam?

allahım dualarını kabul etmiş demekki.,...

canım bende senin dönemleri yaşıyorum şimdi.. dedimya doktorun bir sorun yok demesi beni ümitlendiriyor her ay.. neyse tüp bebek işini bende istemem önersede veereecekse rabbim böle de verir... opuyorumnanaktansenin adına sevindim ama inş analı babalı büyür bebelerin...

tonton hoş geldin... ya merak ettim baküde okuyormusun???
yha bisi itiraf etcem. bu yarisma nasi oluyor tam olarak bilmiorum. ole yarisma gordum mu hemen atladim ama sartlar ne bilmiyorumkismile

takım lideri gelince sana anlatır kuralları...

herkese günaydın bu arada.................

dün o moral bozukluğunun üstüne bi gittim evde eleektrikler yok... neyse tedaş geldi direkte sigorta atıyormuş ana bir baktım 2 blokta elektrik var bizim bloktada ara lambalar üst katlar felan yanıyo bizim yok... neymiy efendim bizim katlara tekabül eden fazda sorun varmış sigortayı o attırıyormuş da sabaha kalmış... zaten asabiyim üstünü bu fıttırdımmm.. eşim yok oğlanla kaldık mı başbaşa sessiz evde... garibim oğluma ben gerginim annem beni fazla üzme olurmu iki gündür seni üzüyorum hep dedim... masum masum yok anne sen beni üzmüyorsun elektrikler gitti diye üzülüyorum ben demez mi.. offf offfff....

kısa saçlarla banyodan çıkıp işe geldim ama şekilsiz sükülsüz bişi oldu saçlarım....

iki gündür regli olmam lazım lekem geliyordu ama kanamam dün akşam başladı yani reglim aslında yeni başladı... kendimi davul gibi şiş hissediyorum hala...

bu arada baskülle vermiştim ilk kilomu bu sabah baskülle 72.00 geldim sonra dijitale çıktım 72,60 geldim.. ebrum benim bildiğim püsküte bildiriliyordu aradaki fark başlangıç kilosuna ekleniyordu ama son durum ne bilmiyorum sana bırakıyorum...

günaydın Jujua.s.
günaydın kızlar,hayırlı cumalara.s.
ben de 74.8 çıktım tartıda...500 gr gitmiş...her hafta 500 grkaydirigubbakcemile3

tonton hoş geldin canım,sağlıklı kilo vermelera.s.

GÜNAYDINLARRRRRRRRRRRRRRR,
HER KEZE GÜNAYDIN HER KEZE GÜZEL BıR GÜN DıLıYORUM

ben bu gün hem çoık yor gun hem de çok enerjiğim belki vücudumdan 1 kilo yağ gitti diyedir
kızlar canınızı çektireyimmmi sabahın 8 de karnıyarık pişirdim mis gibi oldu ben içini çok severim bu gün gene dışarda olduğum için küçük bir köşeye içini koydum öğlen yemek iiçin
oğlum hasta evde onunla beraber kahvaltımızı yaptık bir dilim ekmek peynir zeytin yeşil çay
hepinize güzel bir gün diliyorum

jujummmmmmmmm bir tanem benim
neden kendini bu kadar yıpratıyorsun
hiç çpocugun yok degil ya hiç olmayanlar ne yapsın biraz pozitif düşünürmüsün hayatım nolur ya sen hırslı bir kadınsın azimlisin aklına koydugunu yaparsın bu yüzden de olmuyor diye kendi kendini yiyip bitiriyorsun bak herşey şimdi daha kötü oluyor görüyormusun tatlım hem sen kendini daha kötü hissediyorsun hemde cevrendekilere
çok yaın bir arkadaşım var bebekleri olmamış 7 sene gitmedikleri dr kalmamış aglamalar umutsuzluklar vs vs hepsini yaşamış aşılamalar vs vs hepsini ama yaşamışşşş dr demişki aklından cıkracaksınnnnnnnnn kesinlikle ve çok yakınının düğünü olacakmış onunla ugraşırken hamile kalmış ikiz hemde aşılama yoluyla
o yüzden allah aşkına takılma bu kadar lütfen bir tanesim
hiç olmayanları düşün
haklsıın sonuna kadar ama bak harika bir karagözlü kara kaşlı yakışıklı bir oğluşumuz var zatendemi bir tanemmmmmmmm
seni çooooooook öpüyorummmmmmmmmmmmmmmmm
canım
birde digi tartı genelde cok yüksek gösterir senin baskül mü az gösteriyor öyle aradaki 600 gr sa eger biz devam edelim derim ben bildirmey gerek var mı

="Red"]bildirime gelince 1 kilo vermişim kızlar çok mutluyum
79 kiloyum çooook mutlluyum çoook[/COLOR][/QUOTE]

ton ton ton ben sana ayın 3 ünde mesaj attım gelebilrisin diye sen daha dün akşam döndün ama diğer topiklere yazmaya devam ettin
artı ben takım kurallarını yazmıştım incelemeliydin
eger devam etmek istiyorsan bu hafta deneme süren bitmedi bu koşullarda takıma giremeezsin canım
bol paylaşım şart

gelip bildirim yapacakmısın ki umarım yarın daha eksik çıkar demişsin moda
ayrıca günde bir defa yada iki günde bir defa ugradgının farkındamısın

kilo veren arkadaşları cok tebrik ediyorum
bugün hiç iyi degilim hele kli bugün hiççççççççç ugraşmak istemiyorum kk ile acayip temzilik yapasım var burda oturmak şu an cok canımı yakıyor
psikolojimi anlatabildim demi
ikra nerdesin
bildirim yaptımı arkadaşlargöremiyormuyum ben
sabah kahvaltım bir dilim ekmek peynirli omlet bol maydonoz ve nane

***2.TAKIM- 146.ETAP****
dora( 72.0 / 72.0/ 0.0/ 0.0%)
samanyolu( 63.8
moda makyaj ( / 69.0
EBRULUM ( 82.0 / 82.0 / 0.0 / 0.00 % )
asi_bulut( 64.0
missnewmoon ( 70.0 /
LeyL35 ( 75.3 /
*JUJU*( 74.0 /
ikraaa(
zümrütüanka(
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 570.1

günaydın arkadaşlar
ebrucum ben dün yediklerimi yazdım
akşamda karnabahar salatası
bitane haşlanmış patates
ve drotkerin çikolata şelalesi varya bitanede ondan yesim ama sadece 150 kaloricik :kedi:
ama sonra 170 tane mekik
50 tane alt karın
50 er tanede bacak haraketi yaptım
1 ltrede ilave su toplam 4lt içtim
ben pazartesiden pazartesiye tartılıyodum başlandıç 89
bu pazartesi 87,5
bugun tatıldım 87 geldim

kilo veren tüm arkadşlarımı tebrik ederim opuyorumnanaktan :lepi:

evettttttttttttt

SEVGİLİ ARKADAŞLAR YENİ GELEN ARKADAŞLARLA BERABER ESKİ ARKADAŞLARIMIZA DA DUYURULUR.

1 herkes sabah kalkar kalmaz iki bardak oda sıcaklıgında yada sıcak ılık ne arzu ediyorsanız içecekkkkkkkk

2 ara öğünler kesinlikle ihmal edilmeyecek

3 akşam 7 den sonra hiç bir şey yenilmeyecek çayların yanın da da dahil dora hanım

4 hergün mutlaka beslenmemizde meyve olacak

5 günde en az 2 lt su içilecek

6 yoğurt ayran vs vs mutlaka diyetlerde bulunacak

7 ve spor yürüyüş mutlaka olmazlarımızın arasında kesinlikle herkes ne yaptıgını yazacakk ve mutlaka yapacak önerilere acıgız

8 EVET METABOLİZMA HIZLANDIRICILARIMIZ VAR YA KARABİBER TARCIN KARANFİL HERKES TEMİN EDECEK VE SABAH AKŞAM BİRER KUPA OLMAK ÜZRE İÇİLECEKKKK

VE DİĞER KURALLAR
1)5 GÜN MAZERETSİZ TOPİĞE UĞRAMAYAN ARKADAŞLAR MAZERET BELİRTMEDEN TAKIM LİSTESİNDEN ÇIKARILIR

2 ) 2 HAFTA ÜST ÜSTE AYNI KİLOYU BİLDİREN YADA EKSİ BİLDİREN ARKADAŞLAR 2. HAFTA LİSTEDEN ÇIKARILIR VE 3. HAFTA YENİDEN LİSTEYE ALINIR lütfen buna dikkat

3)HAFTA İÇİ PAYLAŞIMDA BULUNMAYIP CUMA GÜNLERİ BİLDİRİME GELEN ARKADAŞI 2. CUMA LİSTEDEN ÇIKARIRIM (TAMAMEN).ÇÜNKÜ BURADA ASIL AMAÇ PAYLAŞIMDIR.

4)HERKES GÜNDE EN AZ 1 MESAJ YAZMAYA GAYRET ETSİN en az diyorum ama mazeret belirterek kızlar

5) VE CUMA GÜNLERİ BİLDİRİMLERDE ARTIK PROBLEM YAŞAMAK İSTEMİYORUM İKİ HAFTA ÜSTÜSTE CUMA BİLDİİRMİNİ GECİKTİRENLER YADA YAPMAYANLAR TAKIMDAN CIKARTILIR BİLGİNİZE SUNUYORUM

umarım arka sayfalara da kayınca okuyabilirsiniz
çünki daha öncede göndermiştim ama görüldüğü üzre kimse okumamış

***2.TAKIM- 146.ETAP****
dora( 72.0 / 72.0/ 0.0/ 0.0%)
samanyolu( 63.8
moda makyaj ( / 69.0
EBRULUM ( 82.0 / 82.0 / 0.0 / 0.00 % )
asi_bulut( 64.0
missnewmoon ( 70.0 /
LeyL35 ( 75.3 / 74.8 /0.5/0.38%)
*JUJU*( 74.0 /
ikraaa(
zümrütüanka(
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 570.1

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…