Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet canım ben de günde 3-4 lt içiyorum suyu...
met.hızlandırıcı çay ebrunun yaptığındana.s
1 limonu 1 elmayı 4 e bölüyosun,1-2 çubuk tarçın,1 tatlı kaşığı karabiber,1 tatlı kaşığı karanfil ve 1 tatlı kaşığı kadar toz cencefil koyuyorum ben...2 lt suyla kaynatıp,süzüp içiyorum...

canım şoyle ben planmacıyım yemek firmasında çalışıyorum kendi işimiz aslında ama
ben işçi gibi görüyorum kendimi bütün yemeklerin içinde ne var ne kadar kalori
hepsini bilirim işim gereği yani aylık menüler yaparım onların malzemeleri falan uzun biraz
o yüzden kalori hesaplamak bana kolay geliyo tabi yanılma payım vardır
bide dışardan aldığım herşeyin üzerine bakarım ne kadar kalori diye
mesela dün yediklerim ortalama 950 kolori civarında
boyle boyle heseplamaya çalışıyorum

kabızlık içinde kayısı kompostosunu tavsiye ederim canım sana şekersiz tabi
bayağı faydasını görürsüm

ay bu kadın beni dellendirecekkk insan bir arar bir sorar demi nerdesin sen der en azından iyiki elinde teli var
kimden mi bahsediyorummmmmm o kendini anladı inşallahhh
o ben oluyorum... evet haklısın assan da kessen de haklısın....mafoldumben
ihmal etmediğine sevindim... hoşşş ağrısı dayanılacak gibi olsa gitmezdin ya .. neyse inş ilaçlarla erir gider.. doğum yapmış kadınlarda olma olasılığı yüksek malum sütten kesme dönemlerinde içinde oluşabiliyor..
aaaa jujucuğumun ardından bende yazmış yollamıştım ama kayda bile geçmemişşş. hatta jujum aşılama hakkında sorular sormuştu bilgim olmayınca cevaplayamadımmm:tomato:
evet doracım görmüştüm senide ...
ben bir porsuyon alayım canım.. hayat enerjisi lazım bana tam ağlamaklı moddayım...
günaydın kızlar

juju ve ebuşş uğramamış bugün bilmiyorumkismile
valla sağol ilk sen farketmişsin yokyuğumu... doğru ya juju saat 8 dedimi iş başında nasıl girmiz...
hım bilmem kalori konusnda jujum iyidir o cevap versin snaa o nerde bu arada işe gitmedimi acaba durun arayyım yada msn de n bakayım
kalori. hımmmm evet bir dönem ilgi alanımdı...
hasta felan değilsin elbette öle kara yaslara girmenin anlamı yok ... o kistler geldiği gibi gider elbet..
tabiki doğru ,
ama ben kalori hesabından hiç anlamma jujuma havale ediyorum sneibilmiyorumkismile
et bakalım havale... de neyi ettin onu pek göremedim.. neyin kalorisiki bu acep?
hımmmmmmmmmmmmmm evet canım erkeklerle kadınların kalori oranları değişir canımcım... erkekler bir günde kadınlardan daha fazla kalori harcarlar... kadınlardada kilo arttıkça almaları gereken kaloride artar.. vucut kitle endeksi gibi.. yani diyelim ben 80 kiloyum 60 kiloya inmek istiyorum sende 65 kilosun 55 kiloya inmeye çalışıyorsun... boylarımız aynı ama kilolarımız farklı.. senin diyetinle benim diyetimin kalorisi aynı olamaz... ben 1800-2000 kalorilik diyetle işe başlayıp kilo verdikçe diyetimide kalorisini düşürmeliyim... sense 1600-1400 arası kalori almalısın ve asla ama asla 1200 altında yememelisin ...
çünkü 1200 altında beslendiğinde vucudu alarma geçiriyorsun kıtlık alarmına bölelikle senden fazla yiyen seninle aynı kiloyu verir ve senin çaban boşa gider...

sana tavsiyem asla 1200 aytına inme ve mümkünse ki mümkündür 1400 civarı beslen ki bu bile başlangıç için düdük bir diyet... senin kilonda 1600-1800 arası bir diyetle başlanmalı bence

okiş ebrucuğummmm.kaydirigubbakcemile5 juju gelirdi bu saate kalmazdı ama işi filan çıktı demekki.....
ikracığım maşallah senin boy uzun canım. birazda kilo verince süper olursunnna.s.
canım aşılama tedavisine başlıyor doktorum.. hastanedeydim... evet hasta değilim ama işte bu bebek olayları sinirlerimi bozmiş olacak yol boyu ağlamamak için tuttum kendimi... gereksiz şeyleri taktım kafamda.. vay işte neden doktora tek gidiyorum eşim evde ama neden bana bende geleyim hayatım demedi.. yada neden arayıp ne oldu die sormadı... vs vs vs takıyorum böle kafamda...

canımda sıkıldı dün leke geldi regli oldum dedim ama şu saat oldu hala kanamam başlamadı... çamaşırımı kirletmeyecek kadar lekeler geliyor hala... ne iş anlamadım...

evet kalori hesabı banada mantıklı gelmişti ve kullandım... ve faydasınıda gördüm... basit çünkü günlük alman gereken kalori 1600 ise üstünde yersen kilo alırsın altında yersen kilo verirsin....

bu arada sabah 1 çokoprens yedim ... ondan beridir bişi girmedi ağzıma.. işe yeni geldiğim için yemeğide kaçırdım... kantinhde poaça vardı sadece bende poaça ve yeşil çay içtim...

canım verdiğin bilgiler için saol ben az kalori alıyomuşum demek ona biraz dikkat edeyim

bebek içinde eşini çok fazla kafaya takmamaya çalış diyeceğim ama
yinede insan takıyo erkekler her konuda bizim kadar ince düşüncenemiyolar malesef
bizde bekliyoruz tabi
rabbim gönlünden geçen ne varsa onu versin inşallah

sağol.. ikracım...

nasıl gidiyor takımla birlikte kilo verme işi...????

saolsun arkadaşlar bana yol gösteriyolar hepinize teşekkür ederim
beni burda olmam bile benim açımdan çok büyük bi olay
çünkü ben çok defa vazgeçtim beceremedim ama sizleri gördükçe
buradaki birlikteliği gördükçe
dahada azimli oluyorum
hepinizden allah razı olsun

ben bide yediklerimde kalorileride hesaplıyorum
kalori hesabı yapmak doğru mu acaba

ikracım aramıza hoş geldin umarım en kısa zamanda istediğine ulaşırsın
kalori hesabına gelince ben hiç hesap yapamadım çünkü o zaman sitrese girdim ve daha çok kilo aldım sen yapabiliyorsan ne güzel ama bence çok sıkmadan yap sonra sıkılıp rejimi bırakabilirsin

saol canım hoşbuldum
innşallah budefa sıkılmadan bu kilolardan hep beraber kurtuluruz

jujucuğum senin 1 tane oğlun var sanırım benim gibi ikincinin peşindesin. tatlım kafandan tamamen bebek pskilojisini sil. bende bir zamanlar çok takardım....
çok üzülüp ağladığım günleri bilirim.ikincisini aradığım dömenler.
ama inan kimseye yapmıyor kendine yapıyorsun. benim eşimde hep bana kızardı. nasıl olsa 1 tane var niye bu kadar takıntı yapıyor ve dr dr dolaşıyorsun diye.
demekki bebişinin gelmesi için birazdaha zamanı var canım.
banada tüp bebek önermişlerdi aşılamayla bile olmaz demişlerdi.
bak sen şanslısınki aşılama öneriyorlar.
bu bile harika bir duygu. beterin beteri varmış diyebilirsin yanii.
allah en kısa zamanda meleğini sana verir inşallahhhh:Saruboceq::Saruboceq:

öğlen yemeğim 1 kase tarhana çorbası,1 sade ev poğaçası...
içtiğim su 3 lt oldu...

öğlen yemeğim 1 kase tarhana çorbası,1 sade ev poğaçası...
içtiğim su 3 lt oldu...

alkisalkisalkisalkisalkisalkis canım sen buralarad iyi oturuyorsun 3 litre suyla:kedi::roflol::roflol:
sandalye yerine alafırangadamısın yoksa:roflol::roflol:
ben olsam vc den çıkamazdımdaohaoldumsmile:kedi::roflol:

:sinifsinif: aslında tüm bunları bende kendi kendime söylüyorum.... Allahım doğru zamanı bilir diyorum ama her ay adet dönemi gelip çattığında regli olduğumu anlayınca tüm moral yıkılıyor... suratım beş karış evde kim olsa çatıyorum ki iki gündür evde esip gürlüyorum.. soğuk rüzgarlar esiyor...sayemde tasiki...

aslında ucunda birazda olsa ümit var belki ondan böleyim.. doktor tıbben hiçbir sorun bulamıyor...herşey yolundaymış ne kist ne yara ne yumurtlamada sorun yok.. e ozaman neden diyorum neden????ohaoldumsmile

eşimde gitti doktora tamam hareketli sperm sayısında azalma olmuş ama bu şüzde şüz etken değil diyor doktor ...

yani son kozlarımı oynuyorum doktorum şimdi basit usulde tedavi ile deneyecek aşılamayı olmazsa iğne ile deneriz dedi... zaten ondada olmazsa bırakacağım artık...

doracım sen ne zamandan beri 2. bebekle ilgili çalışmalar yapıyordun baya oldumu canım...

benimde kızımdan sonra düşüğüm oldu. arkasındanda dış gebeliğim ve daha sonra 5 yıl olmadı canım. gitmediğim dr kalmadı desem yeridir. en son çare tüp bebeği önerdiler ama onuda ben kabül etmedim rabbim verecekse bana her şekilde verir dedim. ( benim tüplerim tıkanmıştı)
en son çare olarakta bir ebeye gittim. dr ile ilişkilerimi tamamen kapattım. ve rabbimde verecekmişti 1 ay sonra hamile kaldım. oğlum şu an 5.5 yaşında.
şimdilerde o ağladığım günler için çok üzülüyorum. hatta derdimki korunan arkadaşlara ayy benim olsa 4 tane yaparım:roflol:
ama şimdi 3. ye hiçç cesaretim yok:1rolleyes:

alkisalkisalkisalkisalkisalkis canım sen buralarad iyi oturuyorsun 3 litre suyla:kedi::roflol::roflol:
sandalye yerine alafırangadamısın yoksa:roflol::roflol:
ben olsam vc den çıkamazdımdaohaoldumsmile:kedi::roflol:

ilk başlarda dediğin gibiydi ama 1 haftadır falan daha az wc ye gitmeye başladım...terlede atıyorum artık içtiğim suyu...sanırım zencefil terletiyo...
gülümsemeleri kullanamıyorum

herkese iyi akşamar opuyorumnanaktan
ben bugun arada 1 bardak kahve şekersiz içtim
öğlen tavuk haşlama 2 galeta
arada 1 elmamaviyeşil çikolata yedim :kedi:
ve 3lt su içtim

Anladım canım tabii ilaçların da kilo almada etkisi çok oluyor.Tecrübeyle sabit bende kullanıyorum hormon...Umarım en kısa zamanda 2, bebişini kucağına alırsın hayırlısıyla......Eşinin tavırlarına da aldırma,erkekler bizim gibi hassas değil maalesef...:teselli:

Canım inşaallah kan tahlillerinde iyi çıkar,geçen yıl bende aynı durumdaydım,hatta biyopsi yapılacaktı artık,sonra adını hatırlamıyorum bir ilaç kullandım,ağrımda azaldı,kistlerde ufaldı,ama hala var kendileri....İyi haberlerini alırız inşaallah....

Kizlar melaapaaaa. Bol kilo vermelerrr . artik ben de aranisdayim :teytey:
Hoşgeldin canım aramıza...opuyorumnanaktan
Harikasın Doracım,tam gazla gelmişsin,bende alayım biraz...Elin için geçmiş olsun tatlım...:1hug:
Sporla birlikte diyet daha etkili oluyor mutlaka...Seni çabuk mezun edicez galiba Leylacım...opuyorumnanaktanTahinli kurabiyeye ben dayanamazdım herhalde...:roflol:

İyi akşamlar arkadaşlar,biraz önce geldim...Halamı yatırdılar,umarım biraz dinlenir de kendine gelir...Bu hafta kilo vermiş görünmüyorum,çünkü bugün reglim başladı,balon gibi şişim anlayacağınız....Bu hafta size bir faydam olmayacak:1no2:,ama di
yetime devam ediyorum...kaçamak falan yok yaniii,Mutfağa girmek zorundayım,çocuklar acıkmış,yarın görüşürüz,hoşçakalın....

günaydınn canım. hoşgeldin aramıza. çok istikrarlı ve zayıflamak için can atan birine benziyorsun.:teytey:
en kısa zamanda incecik olursun inşallahhh:sm_cool:

Saol cnmm hos buldukk a.s evet oyleyim. gerci bu gun bir az fazla kacirdim ama olsun yha yarin dengelerim insallah. Hepimiz oluruz incecik insalaaaah :Saruboceq: :lepi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…