Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

ebrucuğum inşllah sonuçları sölediğin gibi güzel çıkarda moralin bozulmaz tatlımmmmm.
tekrar çok geçmiş olsun. gerçi sen hasta değilsin amaasırnaşık şey

he hasta degilim birinde 6 birinde 3 kistim var sadece ilacımında endikasyonlarında parkinson yazıyor ya kim tutar beni artık yürü be ebru
işlacı içince psikoljik olarak yıkılyıorum büytün yan etkileri yaşıyorum yaşamıyorsam da yaşıyorum kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
evet ben hasta masta degilim kaydirigubbakcemile3

almam gereken cevabı aldım haklısın saol abla( kücük emrah smeyle)
doğru soylüyosun ikisi bir arada diyede bişey var hemen ondan tedarik edeyim ben kaydirigubbakcemile5
aferin bak abla sözü dünleyeceksin böleeeekaydirigubbakcemile:1hug:

kesinlikle katılıyorum ben sevmiyorum içmek zorunda olduugm zmanlarda da cokkkkk şekerli geliyo bana ben herşeyi şekersiz içmeye alıştım
banada şekerli geliyor. ben içersem şekersiz içiyorum. bazen yanında 1 kare çikolatayla:roflol:

tabiki doğru ,
ama ben kalori hesabından hiç anlamma jujuma havale ediyorum sneibilmiyorumkismile
bende hiç anlamıyorum bu kalori hesabındannn

bende şoyle biliyorum yetişkin bi inasanın alması greken kalori
bayan erkek ve kilo aranı olarak
değişiyo tabi ama sonuçta 2000-2400 olarak değişiyo
bide gün içinde yaptığın aktivitelerler bunu bi kısmını yakıyosun
kalori hesabıyle yersen ister istemez kilo verirsin diye düşünüyorum
tabi yanılıyoda olabilirim

okiş ebrucuğummmm.kaydirigubbakcemile5 juju gelirdi bu saate kalmazdı ama işi filan çıktı demekki.....
ikracığım maşallah senin boy uzun canım. birazda kilo verince süper olursunnna.s.

hayır canım doğru biliyosun tabiki de
ben ne kaç kalori araştımasına hiç girmedim

sadece az yemeyi öğrendim ölçülü

okiş ebrucuğummmm.kaydirigubbakcemile5 juju gelirdi bu saate kalmazdı ama işi filan çıktı demekki.....
ikracığım maşallah senin boy uzun canım. birazda kilo verince süper olursunnna.s.

oky verdiğin için sagol aynı şeyleri düşünmemiz benim için çok önemli biliyosun doracım sen firar oldugun için haberin olmadı tamam mı tatlım ama asinin herşeyden haberi var
opuyorumnanaktan

evet canım allahtan boyum var ama oda kilo alınca iri gösteriyo insanı
neyse yinede işe yarıyo mesela ben bu kilomda bile biçok bekarken giydiğim kıyafetlere
olabiliyorum ama bazılarına olamıyorum o canımı sıkıyo iştekötükedihüso

kalori hesabı yapanlarda oluyo tabii. demekki böyle bir gerçek varda ben bu hesap kitap işlerini beceremiyorum.
bana yarım ekmek yarım ekmektir.
bütün ekmekte bütündür.
sadece benimde bildiğim erkekle kadında farklı oluşu. birde yediğimizin fazlasını yakarsak kilo almayız. yediğimizi yakamazsak kilo olarak kalacağıdır.:lepi:
bu kadında daha düşük değilmiydi acaba yanılıyormuyummm

bende hiç 60 altı oldugumu bilmem canım evlendiğimde 63 tüm sonra gelsin kilolar :)))))))) doğumdan sonra hamilelikte iyim ben çünki kusmaktan artık vücudum bir deri bir kemik kaldıgı için :)

oky verdiğin için sagol aynı şeyleri düşünmemiz benim için çok önemli biliyosun doracım sen firar oldugun için haberin olmadı tamam mı tatlım ama asinin herşeyden haberi var
opuyorumnanaktan
bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile:1hug:a.s.

çok yakın zamanda inşallah bol bile gelecekler canıımmmm:1hug:

bilmiyorumkismilebilmiyorumkismile:1hug:a.s.
:

şimdi sne bunları anlamadııgn için mi koydun
neden oky dedin o zmna ben mi karıştırdım
bir karışıklık oldu ama aklinialirimsmile aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

şimdi sne bunları anlamadııgn için mi koydun
neden oky dedin o zmna ben mi karıştırdım
bir karışıklık oldu ama aklinialirimsmile aklinialirimsmile kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

hayır tatlım firarda olduğum için:roflol::roflol::roflol:

canımcım yediklerin hep kabız yapıcı şeyler zaten bilmem farkındamısın:1ninca:

maşallah Ebrucum misafirin eksik olmuyo hiç,Allah eksikliğini yaşatmasın zatenyerimseniben
1 senedir polikistik over tedavisi görüyorum,kilomu geri almamdaki en büyük sebeplerden biridir...dikkatli ol canım...her ay regli dönemimde feci göğüs ağrıları yaşamaya başladım:1no2:sanki iltihap,irin bişey varda sıksam akıp gidecekmiş gibi...

off kızlar
benim diyetin yanında bir desteğe ihtiyacım var. soğan suyu mu yapsam, lahana suyu veya çorbası mı bilmiyorumkismile beşi bir yerde içiyorum ama çok etkilemiyor galiba kaydirigubbakcemile

canımcım bizim metabolizma hızlandırıcı çayımız varya en güzeli o benceyerimseniben

Allah şifa versin canım,çok geçmiş olsun:teselli:

ben bide yediklerimde kalorileride hesaplıyorum
kalori hesabı yapmak doğru mu acaba

en doğrusu tabikiiii...bi zamanlar bende yapardımda zor gelmeye başladıboshayallersmile

yaaaaa ben yeşil bbulamıyorum ay delimiyim neyim aklıma hiç gelmedi çarşıdaydım sbaah birde tüh bana

=) regli döneminde anlama kabiliyetim sıfır =)

kahvaltım 1 dilim k. ekmek
1 dilim peynir,3 zeytin
1 tatlı kaşığı pekmez...
2 lt su bitti

ikraacım kalori hesabı beslenmek çok doğru aslında ama hesaplamak zor. herşeyin kalorisini hesaplamak zor. hazır gıdalar olabilir de evde pişen yemekleri hiç bilmiyorum bilmiyorumkismile
leylacım genelde kuru besleniyorum ama hep öyleydi sempatiksalakcinni pek sorun yaşamazdım. kuru kayısı mı yemeye başlasam acaba boshayallersmile
sen de benim gibi çok su içiyorsun. benimde 1,5 litreyi buldu içtiğim su. bir de bunun yanında çaylar var içtiğim delikafadulden
bu metabolizma hızlandırıcı çay dediğiniz neydi. ebrunun ki mi bilmiyorumkismile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…