Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

hımmmmmm
içebiliyormusun o saydıklarını
kabzılık için aslında sen bol miktrada suda içiyorsun ama
ne yapmak laızm ki kabızlık için bitkilerden mi alsan acaba
sabah ac karnına ılık su içiyomruusn
beni çok etkiler de

evet canım çok su içiyorum. sabah kalınca ılık değilde oda sıcaklığında su içiyorum. gece yatarken yanıma mutlaka yarım litrelik şişeyle su alırım. uyanırsam gece susamış oluyorum. sabah da kalkınca hemen içiyorum. acaba daha sıcak mı içsem bilmiyorumkismile

soğan suyu daha önce içmiştim. mecbur kalınca herşeyi içerim valla kaydirigubbakcemile3 eski takımda bir dido arkadaşımız vardı. sen hatırlar mısın bilmem. çok eğlenceli biriydi o da opuyorumnanaktan zayıflayacaksın kezzap iç deseler içerim derdi kaydirigubbakcemile3 benim ki de o hesap kaydirigubbakcemile3

soğan suyu içtikten sonra benim reglde bir acayiplik olmuştu. doktora gitmiştim. öyle herşeyi bilmeden içme demişti bana. şimdi kardeşim içiyor. 1 haftada 2 kilo vermiş kafamçokkarıştı

evet canım çok su içiyorum. sabah kalınca ılık değilde oda sıcaklığında su içiyorum. gece yatarken yanıma mutlaka yarım litrelik şişeyle su alırım. uyanırsam gece susamış oluyorum. sabah da kalkınca hemen içiyorum. acaba daha sıcak mı içsem bilmiyorumkismile

soğan suyu daha önce içmiştim. mecbur kalınca herşeyi içerim valla kaydirigubbakcemile3 eski takımda bir dido arkadaşımız vardı. sen hatırlar mısın bilmem. çok eğlenceli biriydi o da opuyorumnanaktan zayıflayacaksın kezzap iç deseler içerim derdi kaydirigubbakcemile3 benim ki de o hesap kaydirigubbakcemile3

soğan suyu içtikten sonra benim reglde bir acayiplik olmuştu. doktora gitmiştim. öyle herşeyi bilmeden içme demişti bana. şimdi kardeşim içiyor. 1 haftada 2 kilo vermiş kafamçokkarıştı

ne güzel bende sabah kalkar kalmaz su içmem lazım bugün dilim dmaagıma yapıştı zemuszemus
eski takımda dido diye birini çok iyi hatırlarım da asicim
düşünceler farklı
anlatabildimmi
neyse işte böyle
sen yinede zayıflamak için kezzap içip saglıgından tamamen oolma derim ben opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
oldumu asicikkkkkk

birazda güncel
manga söylemiş şarkısını ben az önce dinledim eurovizyon için pek begenemdim ama dinledikçe kulagım alışır belki :)))))))
keşke daha farklı bir şarkı yapsalardı çok başarılı bir grup bence
hehehehheeheheh

günaydın kızlar

ne güzel herkeste motivasyon tavan yapmış. eee yaz geliyor tabii sıkıştık kaydirigubbakcemile3

ebrucum çok geçmiş olsun canım. misafir de iyi tabii. demekki sevilen insanlarsınız :1hug: ama benim üzüldüğüm senin bu kadar yorulman tatlım opuyorumnanaktan

doracım tebrik ederim. yürümen yediklerini fazlasıyla eritmiş demekki sengözlerimebaksanab

leylacım sen de hoşgeldin.

ikraacım sen de çok azimlisin. umarım en kısa sürede hedefine ulaşırsın.

juju ve ebuşş uğramamış bugün bilmiyorumkismile

saol canım inşallah hep beraber ulaşırız hedeflerimize kaydirigubbakcemile5

Kızlar merhaba, vaktim kısıtlı olduğu için geçmişi okuyamadım,akşama kaldı...
Sabah kahvaltıya annemler gelmişti,biraz önce halam rahatsızlanmış,şimdi ona gitmemiz gerekiyor,Kalp,astım ve Koah hastası sanırım hastaneye yatırılacak.Çünkü nefes alamıyormuş...:1no2:Akşama uğrarım,lütfen kusuruma bakmayın,kaçta dönerim bilemiyorum.Şimdi sizlerle sohbet etmeyi ne çok isterdim.Hepinizi öpüyorum,lütfen dua edin bize....opuyorumnanaktan

Kızlar merhaba, vaktim kısıtlı olduğu için geçmişi okuyamadım,akşama kaldı...
Sabah kahvaltıya annemler gelmişti,biraz önce halam rahatsızlanmış,şimdi ona gitmemiz gerekiyor,Kalp,astım ve Koah hastası sanırım hastaneye yatırılacak.Çünkü nefes alamıyormuş...:1no2:Akşama uğrarım,lütfen kusuruma bakmayın,kaçta dönerim bilemiyorum.Şimdi sizlerle sohbet etmeyi ne çok isterdim.Hepinizi öpüyorum,lütfen dua edin bize....opuyorumnanaktan

canım sın
allahım şifalar versin inşallaha.s. :1hug: :Saruboceq: :Saruboceq:

ikra forumları arama gel buraya da biraz sohbet edelim
ne alemdesin iyice öğrenelim tanıt kendini

geldim canım doğumdan sonra aldığım kilolarla yaklaşık 2 senedir başım sertte
hayatımın boyunca ole çok zayıf olmadım ama ideal kilom 70dir
boyumda 1.72 olduğu için kaldırıyorum diye düşünüyorum hamlie kaldığımda 70 dim
doğuma 89 kiloyla gittim doğumdan sonra 80lere kadar düştüm ama
sütolsun şunuda ye bunuda ye diye diye etrafımdakiler tekrar 89 oldum
bu beni inanılmaz rahatsız ediyo
bikaç kere daha rejime başladım ama beceremedim
ilk defa bukadar kararlıyım eşimde sağolsun tam destek
sizlerinde sayesinde vericem inşallah
14 gün önce başladım 89 dum
pazartesi tarıldım 87,5 olmuş
bide cuma tatılıcam bakalım
sanırım biraz uzun oldu :kedi:

hayır uzun olmadı cok güzel sne böyle sık sık yaz ne yedin ne içtin neler yapıyorsun
burda cok güzel dostluklarımız var biizm

maşşşalllahhhhhhhhhhh asicim az corba az nohut 5 köfte küçücükkaydirigubbakcemile3 çok az patates kızartması:eek:lmaz: 3 kaşık pilab 2 bardak kola nasıl diyet bu alsanaalsanasmile
hiiiiiiiiii çayın yanında da iki kurabiye:1shok: alsanaalsanasmile alsanaalsanasmile
aferin böyle devam et yaza kadar üzerine birde kilo allllllllll
eyvahedigeldismile
:roflol::roflol::roflol:
off kızlar
benim diyetin yanında bir desteğe ihtiyacım var. soğan suyu mu yapsam, lahana suyu veya çorbası mı bilmiyorumkismile beşi bir yerde içiyorum ama çok etkilemiyor galiba kaydirigubbakcemile
bende bu tip içecekleri artık içemiyorum asiciğim. hatırlarsan önceleri çok içmiştim artık midem kaldırmıyor
ama sen içebilirsen engel olmayım canımkaydirigubbakcemile:roflol:
dora hanım dpora hanım bisküviler için efferin çatla patla :))))))))))))))))))))))))
he noldu biizm yarış açıklayın sonuçları hehehhehe
ikinci kim üçüncü kim merak ediyor bak takım arkadaşlarımız:)=)9)))))))))))))))))))
bak hele şu na bir kızım evde dur az temizlik yap iş yap attın kendini ankara sokkalarına aaaaaaaaaaaaaaa
bu gün açıklanacaktı demi.
ben kaç kilo verdim acaba .
sanırım 2. yada 2.5 verdim.sempatiksalakcinni
birazda güncel
manga söylemiş şarkısını ben az önce dinledim eurovizyon için pek begenemdim ama dinledikçe kulagım alışır belki :)))))))
keşke daha farklı bir şarkı yapsalardı çok başarılı bir grup bence
hehehehheeheheh

bende beğenmedim açıkcası.
zaten şarkıya oy veren yokki.:umursamaz: ülke yandaşlarına veriliyor oylarkötükedihüso

mesela bugun sabah ılık suyumu içtim
10 da sütle kfleks yedim
bide 3übirarada olan kahvelerden içsem günde bi iki tane üzerine baktım
50 kalori yazıyo olur mu acaba içebilirmiyim
bende inşallah aranıza katılabilirim

ebrucuğum 2 haftadır gündüzleri sürekli evde oturunca attım kendimi sokaklara.
ama bugün temizlik yapıyorum.
birkeresinde yine böyle her sabah eşimle çıkıp eşimle eve giriyordum. komşular bir gün önüme geçti ve sen işemi başladımn dediler. hayırr dedim
ne bilek sabah çıkıp akşam girince işe başladın sandık demişelrdi.:roflol::roflol: o zamanda kızımı babaannesi götürmüş oğlum hayatta yoktu:1no2:

benim bir huyum vardır. eve alışırsam sokaga çıkasım gelmez. sokağa çıkarsam eve giresim gelmez:roflol:

mesela bugun sabah ılık suyumu içtim
10 da sütle kfleks yedim
bide 3übirarada olan kahvelerden içsem günde bi iki tane üzerine baktım
50 kalori yazıyo olur mu acaba içebilirmiyim
bende inşallah aranıza katılabilirim

az önce bende içecektim ama bu kezde şekerli diye içmedim. onun yerine 1 greyfurt 2 kayısı 1 ceviz 1 bardakta yeşil çay içtim:lepi:
ara öğünümü bu şekil tamamladım:sm_cool:

az önce bende içecektim ama bu kezde şekerli diye içmedim. onun yerine 1 greyfurt 2 kayısı 1 ceviz 1 bardakta yeşil çay içtim:lepi:
ara öğünümü bu şekil tamamladım:sm_cool:

tebrikler:lepi:
kahve benim iştahımı bayağı bi kapatıyo ben o yüzden içmek istiyorum aslında

tebrikler:lepi:
kahve benim iştahımı bayağı bi kapatıyo ben o yüzden içmek istiyorum aslında

bana bak ikra hanımmmsempatiksalakcinni ikra hanımkötükedihüso
içeceksen ikisi bir arada olanlar var onu iç. asıl o insanın iştahını kapıyor.naniknanik

hım bilmem kalori konusnda jujum iyidir o cevap versin snaa o nerde bu arada işe gitmedimi acaba durun arayyım yada msn de n bakayım

ebrucuğum inşllah sonuçları sölediğin gibi güzel çıkarda moralin bozulmaz tatlımmmmm.
tekrar çok geçmiş olsun. gerçi sen hasta değilsin amaasırnaşık şey

içeceksen ikisi bir arada olanlar var onu iç. asıl o insanın iştahını kapıyor.naniknanik

almam gereken cevabı aldım haklısın saol abla( kücük emrah smeyle)
doğru soylüyosun ikisi bir arada diyede bişey var hemen ondan tedarik edeyim ben kaydirigubbakcemile5

kesinlikle katılıyorum ben sevmiyorum içmek zorunda olduugm zmanlarda da cokkkkk şekerli geliyo bana ben herşeyi şekersiz içmeye alıştım

ben bide yediklerimde kalorileride hesaplıyorum
kalori hesabı yapmak doğru mu acaba

X