Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

günaydın

zümrütcüm beşi bir yerdeyi ben de içiyorum. gerçi kaç gündür içmiyorum ama kaydirigubbakcemile daha önceki diyet deneyimimde akşamları yatmadan önce içerdim. bu defa öyle yapmadım. bak bunu tekrar uygulamaya başlayayım bari opuyorumnanaktan

modacım evine ve takımına hoşgeldin olumunekankayizsmile umarım artık daha sık girebilirsin kaydirigubbakcemile5

ebrucum aebencim kavga etmeyin. ikiniz de şugar karılarsınız :lepi:

bu arada akşam kötü beslendim ama 267 tane ip atladım. 300 e tamamlayacak derman kalmamıştı bacaklarımda sempatiksalakcinni sabahları da 50 tane mekik çekiyorum. 25 tane yarım mekik, 25 tane de platesteki gibi bekleyerek kaydirigubbakcemile2
gerçi sabah tartıldığımda kilo vermemişim ama karnımda ve belimdeki toparlanmayı görebiliyorum :dance:

GÜNAYDIN ..GÜNAYDIN . ESKı KAPTANLAR TAKIMI ......opuyorumnanaktan
KANDıLıNıZ MUBAREK OLSUN .. BU GÜNÜN HÜRMETıNE TÜM DUALARINIZ KABUL OLSUN ....

hadi ama ya yeniyim ben motivasyona ihtiyacım var nerde bu millet......
GÜNAYDIN JUJUM ......olumunekankayizsmile

NASIL GıDıYOR DÜN NELER YEDıN DÖKÜL BAKALIM sırnaşık şey. LıSTENı YOLADA MOTıVE DEYıM SENı. MADEM KAŞINDIN .:jeyyar:

sağol şeker internette baktım dışınada kıyma koyuyorlardı ama bizde konmaz ondan sordum... açmayı beceriyorum da hamur kısmını hiç yapmadım du bakem deneyecem.... sağol şeker....

canımcım dijital tartım pili bitti tartılamıyom diğeri ile de 74 geldim.... 12 kilo fazla ile döndüm anlayacağın.....

bu arada akşam 1 elma 2 kaşık pilav 2 kaşık patlıcan oturtma yedim.... 45 dk yürüdüm.... sonracıma 3000 parça puzzele almıştım oturdum onun başına gözüm çımtı kenarları bulacam die... ama zevkli iş... neysem sonra yatarken oğlana süt yaptın bende 1 bardak süt içtim yattım....

sabah 1 dilim ekmek üzerine 1 tk tahin pekmez karışımı sürdüm yedim.... şimdide nescafemi içiyom

unutmadan herkese gü-nay-dınnnnnnzemuszemus
JUJUM YENİ GÖRDÜM PARDON .

Akşamın madem pilav bide etli sebze yedin en zazından yanında salata vede yogurt yemeliydin pek diyet akşamı gibi olmamış ....kaydirigubbakcemile
güzel 45 dk yürümüşün .:lepi:süt gayet güzel afiyet olsun ....:içelim:
kavlatın hernekadar az olsada ekmek üstüne tahin pekmez gibi çok agır bi yiyecekek seçene kadar . peynir yeşilik yesen saha güzel olurdu .... bu arada sabah kavaltın çok az ekmegi 2 dl kıçarki gün boyu tok olmanı saglasın ...opuyorumnanaktan

günaydınlar nasılsınız izmir dünakşamdan beri yağmura teslim oldu bu sene yağmurdan hiç kurtulamadık ama olsun suyada ihtiyacımız var
sabah kahvaltım 1 yumurta
1 dilim ekmek peyniz
1 tane yeşil zeytin

günaydın
büyük oğlumda hastalandı okuldan geri döndü eve :KK43:
keyfim yok yine
bende şimdi cayımı içiyorum ıhlamur tarcın karanfil :KK43:
juju yediklerin güzel bence tatlı ihtiyacını bir şekilde gidermişin dhaa ilk günden olur o kadar
bende kahvaltıda bir dilime vrmayan ekmek 4 yeşil zeytin bir çatal yumurta yedim canım istemeyerek sırf metabolizma calışsın diye
işte böyle
zümrütcüm sneidne yediklerin güzel az olmuş snaki ama sbaah benimde canım cok bişiler istemiyor yürüyüş yapacaktım ama yagmur var burda da yapamadım hava da soğuk :KK43:
neyse keyfe gelirsem biraz hoplar zıplarım kahvede içtim
işte böyle

sonunda bende viyanaya döndüm.beni bekleyen o kadar çok iş var ki anlatamam...
zor günler beni bekliyor.

karabibercim evet okurken tanıştım,sonra evlendik:)
eşim türk,ama dogma büyüme buralı.zaten tipi de hiç türklere benzemediği için,hiç türk sanmıyorlar.

gelelim bana.kötü haberlerim var,bugün tartıldım kilo almış göründüm.isterseniz beni cuma gelmeden aldığım kiloyu verene kadar çıkartın.hem o zamana herşeyi yoluna koymuş da olabilirim.çünkü takıma köstek olmak istemiyorum.
bide tahlil sonuçlarına demirim neredeyse 0 çıkmış,aynı zamanda demir depolarım yarıya inmiş durumda.doktorum 6 ay boyunca demir ilacı kullanmamı söyledi.yani demir hapıyla beraber bende kabızlık başlıyacak demektir bu,yani kilo vermek iyice yavaşlayacak.neyse sağlığm iyi olsunda yavaş kilo vereyim önemli değil.
diğer haberleride daha sonra yazarım,şimdi yatıyorum.görüşürüz herkesi çok öptüm
evine kavuştugun için gözün aydın opuyorumnanaktan
şimdi anlamadıgım sen kilo aldın biz seni listeden ıkardık kilo aldın diye sonra sen aldıgın kiloyu vercen sonra biz snei yeniden listeye mi alcaz:umursamaz:
iyi bir fikir degil :umursamaz:
6 ay boyunca demir ilacı alcam demişsin gecmiş olsun kilo vermek yavaşlayacak demişsin
takımdan tamamen ayrılmak mı istiyorsun daha net acıklama yaparsan seviniriim :umursamaz:

bilmiyorumkismilehani bu aktarlarda satılan beşi bir yerde çay vardı(yeşilçay biberiye kekik funda yaprağı mate)den oluşan zayıflama çayını yatmadan önce içilmesi gerekiyormuş böylece yağ yakımını hızlandırıyormuş.
bunuda yeni öğrendim artık bu şekilde uygulayacağım:lepi:
bende kullanmıştım bir dönem ama düzenli degildi canım aklıma geldikçe idi
bende düzenli almaya calıştııgm ıhlamur tarcın karanfil karışımım var metabolizma hızlandırıyormuş işte böyle

Ebrucum söyleyeceğim unutuyorum hani biz eskiden ip atlıyorduk adım sayıyorduk bunları tekrardan yapsak ya ne güzel eğlenceli oluyordu
hımmmmmm ben hiç atlamadım ki ayda yılda bir aklıma düşerse
sabah uykudan uyanır uyanmaz yatagınyanından ayrılmadan daha zıplamaya başlıyormuşuz metabolizmayı gün boyu ayakta tutuyormuş kızlar bilginize aklıma gelrise yapıyorum ben de düzene oturtmak lazım
bugünlerde keyifli deiglim ne ayzıkki :KK43:

bazı hareketleri belileyelim düzene oturtalım günlük herkes mutlaka yapsın ve yazsın oldumu

JUJUM YENİ GÖRDÜM PARDON .

Akşamın madem pilav bide etli sebze yedin en zazından yanında salata vede yogurt yemeliydin pek diyet akşamı gibi olmamış ....kaydirigubbakcemile
güzel 45 dk yürümüşün .:lepi:süt gayet güzel afiyet olsun ....:içelim:
kavlatın hernekadar az olsada ekmek üstüne tahin pekmez gibi çok agır bi yiyecekek seçene kadar . peynir yeşilik yesen saha güzel olurdu .... bu arada sabah kavaltın çok az ekmegi 2 dl kıçarki gün boyu tok olmanı saglasın ...opuyorumnanaktan
İNAN YERİM KALMADI EVE GELİR GELMEZ SUYA DAYANINCA O İKİ KAŞIK BİLE ŞİŞİRDİ BENİ YOKSA YOĞURT YEMEYİ BENDE DÜŞÜNMÜŞTÜM...
günaydın
keyfim yok yine
juju yediklerin güzel bence tatlı ihtiyacını bir şekilde gidermişin dhaa ilk günden olur o kadar
bende kahvaltıda bir dilime vrmayan ekmek 4 yeşil zeytin bir çatal yumurta yedim canım istemeyerek sırf metabolizma calışsın diye
işte böyle
zümrütcüm sneidne yediklerin güzel az olmuş snaki ama sbaah benimde canım cok bişiler istemiyor yürüyüş yapacaktım ama yagmur var burda da yapamadım hava da soğuk :KK43:
işte böyle

O PEKMİZLE TAHİN İŞİ ZATEN FAZLA DEĞİL 1 TK İDİ ZATEN OĞLANA HAZIRLAMIŞTIM O YEMEYİNCE ZAYİ OLMASIN DİE BEN YEDİM.... YA BEN EVDEN ZAR ZOR ÇIKIYORUM BİŞİ YEMEYE ZAMANIM OLMUYOR NORMALDE... YAVAŞ YAVAŞ DÜZENE GİRECEK ARTIK...

EBRUM CANIMCIM ÇOOKKK GEÇMİŞ OLSUN OĞLANLARA İİ BAK KIZ.... BOL MEYVA YEDİR BÜNYELERİ GÜÇLENSİN:kahve:

BU ARADA YEŞİLİMİ İÇTİM.... ARA OLARAK 3 ADET YULAFLI YEDİM ŞİMDİDE SU İÇİYORUM ARA ARA bayanssulusmile

Oyy kızlar amma yazmışsınız.Yetişemedim valla üstten üstten okudum.Leylicimm bende çok güldüm ivedik e hele behlül bombaydısırnaşık şey.
Hamuşçum ne olur uğra buraya sık sık.Ne güzel bilgiler alıyoduk senden mahrum etme bizi oldu mu.Mis gibi kokan 1 bebiş daha ne güzelgamyoncuiremsu.Bende 2 tane istiyorum kısmetse.Tek çocuğum ben çok sıkıcı:tomato:.Ama kapıdan düz geçemem yan geçerim diyorum 2 taneden sonra,benimkinin annesi abartma diyo.

Yarın ne zaman cee derim size bilemiyorum.Zor bir gün bekliyor beni.Öpüldünüz
işte öyle olsun her zman kimse yetişemesin okumak için diyoruz bizde miscim
hamuscum mise katışlyıorum gel nolur yanımıza oldumu kzuum
bebiş iki tane ah ah birde sorumluluklarını bilsen neyse sen ilk doğumu yapta sonra görüşrüüz allah kısmet ederse

günaydın kızlar...mevlid kandiliniz mübarek olsun..a.s.
yumukummmmm sagol canım allahım herkesin gönlüne göre versin bu gecede
sağol şeker internette baktım dışınada kıyma koyuyorlardı ama bizde konmaz ondan sordum... açmayı beceriyorum da hamur kısmını hiç yapmadım du bakem deneyecem.... sağol şeker....canımcım dijital tartım pili bitti tartılamıyom diğeri ile de 74 geldim.... 12 kilo fazla ile döndüm anlayacağın.....bu arada akşam 1 elma 2 kaşık pilav 2 kaşık patlıcan oturtma yedim.... 45 dk yürüdüm.... sonracıma 3000 parça puzzele almıştım oturdum onun başına gözüm çımtı kenarları bulacam die... ama zevkli iş... neysem sonra yatarken oğlana süt yaptın bende 1 bardak süt içtim yattım...sabah 1 dilim ekmek üzerine 1 tk tahin pekmez karışımı sürdüm yedim.... şimdide nescafemi içiyomunutmadan herkese gü-nay-dınnnnnnzemuszemus
sanada günaydın canım güne güzel başlamışsın efferinsana suyunuda almışsın yanına yeşil çayın faydalarını bir kez daha ahatılatmışsın arkadaşlara sagolasın
evet herkes yeşil içsin düzenli olarak yazılarınızda görmek isityorum
nescafe ne iş juju üçü bir arada mı içiyosun huuuuu şeker oranı çok olmuyormu
hım puzzle demişsin burda bir arkadaşım yaptı ünlü tablolardan halı tüccarı müthiş olduuuuu çercevelttirdi duvarına astı enfes oldu valla seninn ki ne ?
bende düşüdnüm de aman semeri ile seksene patlıyor diye vazgectim bilmiyorumkismile

ebru bu bebelerin gözüne bakıyoruz kıs. niye bu kadar çok hasta oluyolar yahu . geçmiş olsun bilmiyorumkismile

EBRUM CANIMCIM ÇOOKKK GEÇMİŞ OLSUN OĞLANLARA İİ BAK KIZ.... BOL MEYVA YEDİR BÜNYELERİ GÜÇLENSİN:kahve:

BU ARADA YEŞİLİMİ İÇTİM.... ARA OLARAK 3 ADET YULAFLI YEDİM ŞİMDİDE SU İÇİYORUM ARA ARA bayanssulusmile

canım ya göz ucuyla bakıyorum işte demiştim ya ondan hasta oluyorlar iyi baksam olmazlardı demi
meyve ellerinden düşmezki
her gün portakal suyu mutlaka içerler akşamlarıda kendini yediriyorum portakallların liflerinden faydalansın vücut diye elma dersen öyle havuç dersen öyle
işleri güçlweri meyve yemekj karınlarını meyve ile doyuruyorlar adeta

hafta sonu hava güzel diye dışarı çıktılar deli gibi koşturdular terlediler bagırdılar cıgırdılar tek sebebi bu evden cıkmazsa cocuk ne olacak aeben

günaydın

zümrütcüm beşi bir yerdeyi ben de içiyorum. gerçi kaç gündür içmiyorum ama kaydirigubbakcemile daha önceki diyet deneyimimde akşamları yatmadan önce içerdim. bu defa öyle yapmadım. bak bunu tekrar uygulamaya başlayayım bari opuyorumnanaktan

modacım evine ve takımına hoşgeldin olumunekankayizsmile umarım artık daha sık girebilirsin kaydirigubbakcemile5

ebrucum aebencim kavga etmeyin. ikiniz de şugar karılarsınız :lepi:

bu arada akşam kötü beslendim ama 267 tane ip atladım. 300 e tamamlayacak derman kalmamıştı bacaklarımda sempatiksalakcinni sabahları da 50 tane mekik çekiyorum. 25 tane yarım mekik, 25 tane de platesteki gibi bekleyerek kaydirigubbakcemile2
gerçi sabah tartıldığımda kilo vermemişim ama karnımda ve belimdeki toparlanmayı görebiliyorum :dance:

ben bugün sugar falan degilim aeben in olsun sugarlık mafoldumben
bizim bu kötü beslenmelerimiz olmasa herşey dhaa iyi olacak asicim çok sık yapıyoruz bizb u kötü beslenmeleri diyorum ne dersin :umursamaz:
spor hareketlerin süper
dedim ya hareket belirleyelim herkes ne kadar yaptıgnı ne yaptıgını yazsın
bende sıkılaştım snaki de
sabah kalktıgımdan beri inanılmaz bir şişlik var ellerimi kapatamıyorum gözlerim şiş yanaklarım ve dudaklarım da :KK43: mafoldumben
arkadaşlar ne oldu snaa cokmu uyudun deidler hayır 00.30 da yattım 6 20 de de kalktım çok ta uyumadım anlamadım ki
neyse öğlen sonu kendime biraz kiraz sapı kaynatayım aklıma şimdi geldi ödem atar hiç degilse

ah ebrucum ah insan o k,loyu gözüne sokarmı insanın yaaaa ben şimdi çok şişkoyum yaaaa
ama bu gün bu saate kadar sabah size yazdıklarımın dışına hiç çıkmadım sadece fazlalık sadece 2 bardak şekersiz çay içtim
akşam yemeğimde 2 kaşık etli arapsaçı bir kaşık makarna ve bol yoğurt yiyeceğim
bu gün çok yorulum kızlar ama konuşmaktan tam 2 vesait le gideceğim yere gittim tekrar 2 vesait döndüm ama güzel bir gündü güzel bir toplantı yaptım
birde bu gün çocuklar gibi mutluyum çünkü lise arkadaşlarıma kavuştum hele 2 arkadaşımla kardeş gibiydik onları tekrardan bulmak çok güzeldi
neyse kafanızı çok şişirdim kusura bakmayın
zümrütcüğüm arkadaşlarını bulduğuna çok sevindim. eski arkadaşlıklar insanı eski günlere götürüyor.
en çok kiloyu senmi almışın o dönemden bu yana bir baksaydınsempatiksalakcinni:roflol:
bu arada facedenmi buluyorsun arkadaşlarınıopuyorumnanaktan

hadi ama ya yeniyim ben motivasyona ihtiyacım var nerde bu millet......
ben burdayımmmmmsempatiksalakcinni

günaydın kızlar ( TÜM İSLAM ALEMİNİN KANDİLİNİ KUTLUYORUM)
Bu gün ben oruç tuttum. gece 1 dilim kepek ekmek
1 yumurta
1 dilim kartnıbahar graten
2 zeytin
1 kaşık ağuz yedim

10 a kadar yattım.
dha az önce uyandımmbilmiyorumkismile

ebrucuğum oğluna geçmiş olsun canım.
jujum olsun bende senin kilonla başladım sayılır yeni baştannnkaydirigubbakcemile5

sabah tartıldım ve BİR 500 GR YİNE GİTMİŞ.
yarın belki geç girersem diye bildirimi şimdiden yapayım dedim....

günaydın
keyfim yok yine
işte böyle
işte böyle

canım moralini bozma çocuklar böle büyüyor ama ben 2 senedir kızıma ballı zencefil veriyorum o çok iyi geldi güçlendi sen de bence

işte öyle olsun her zman kimse yetişemesin okumak için diyoruz bizde miscim
hamuscum mise katışlyıorum gel nolur yanımıza oldumu kzuum
bebiş iki tane ah ah birde sorumluluklarını bilsen neyse sen ilk doğumu yapta sonra görüşrüüz allah kısmet ederse

yumukummmmm sagol canım allahım herkesin gönlüne göre versin bu gecede

sanada günaydın canım güne güzel başlamışsın efferinsana suyunuda almışsın yanına yeşil çayın faydalarını bir kez daha ahatılatmışsın arkadaşlara sagolasın
evet herkes yeşil içsin düzenli olarak yazılarınızda görmek isityorum
nescafe ne iş juju üçü bir arada mı içiyosun huuuuu şeker oranı çok olmuyormu
hım puzzle demişsin burda bir arkadaşım yaptı ünlü tablolardan halı tüccarı müthiş olduuuuu çercevelttirdi duvarına astı enfes oldu valla seninn ki ne ?
bende düşüdnüm de aman semeri ile seksene patlıyor diye vazgectim bilmiyorumkismile

canımcım ben nesafeyi şekersiz içerim yani 3 bir arada değil 2 si bir arada....

halı tüccarını bende yaptım 1500 parça bitti bile çerçeveletmedim henüz.... şimdi mutfak için yapıyorum işte 3000 parça birda mahşerin dört atlısını altım o çok hoşuma gitti yaaa 1500 parça ona başlamadım ama ...

evet çerçevesi felan baya pahalı oluyor ama o zevke değer son parçayı koyduğumda yaşadığım o mutluluk ....

X