Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

canım benim evet beni kabul ettiğiniz sürece ben burdayım:lepi:

zümrütcüm hg misacim smaanyolum hamusun leylam hepinizii öpüyorum okudum yazdıklarınızı ama yorumsuuzum vakit nakittir daha cocuklar banyoya gircek ba bay herkese iyi akşamlar

ebrucum iyi akşamlar bitirebildin mi işleriniopuyorumnanaktan

ebrucum alıntı yaparak yazmayı beceremiyorum valla.beni çok onurlandırmışsın hiç haketmediğim şekilde.sağol benim biricik ve çooook bilgili ve çooook azimli,örnek kaptanıma.s....ayrıca senin tecrübelerin bile yeter.bizimki ufak tefek ansiklopedik bilgiler iştee..aramızda kalsın ünide ne beslenme dersini ne de hocasını hiç ama hiç sevmezdim.ayrıca bitirme tezimde özel durumlarda beslenme konusuydu....nerden bilirdim gün gelecek bu bilgiler işime yarayacakmışşş.senağlamatecrübeyle sabitliyoruz bilgilerisenağlama

canım benim evet beni kabul ettiğiniz sürece ben burdayım:lepi:
aaaa aşkolsun canm her zaman gel olurmu tatlım
ebrucum iyi akşamlar bitirebildin mi işleriniopuyorumnanaktan
ebru biterrrrrrrr iş bitmezzzzzzz
ben daha uyumadımmmmmmm :))))))
sabah nasıl kalkcam diye düşünüyorum kara kara :)))))))))))))

:kedi::kedi::kedi::kedi::kedi::kedi:
ben kimmm biricik çok azimli örnek kaptanım olmak kim :kedi::kedi::kedi:
mersi bebekimmmmmmm senin güzel yüreginn opuyorumnanaktan

oy oy benim tatllım fıstıkım hayır bebişim ben sadece gerçekleri söyledim
bugün çok az su içtiğimi farkettim :umursamaz:
içtikçe içesim geldi farkedincede :roflol:
göbegini eritmek isteyenler var ya didse bir sorayımda ben orayada gireyim diyorum zaten bir ton hareket yapıyorum en azından yarışma modunda olursa daha iyi yaparım sanki
göbüşümüü ölçmek beni korkutuyorrrrrrrrrrrrrrrbilmiyorumkismile
tatlı uykular benim biriciklerime beni görün rüyanızda:roflol:
nede güzel mışılllllll mışıl uyuyorlardır şimdi kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3bende uyumaya gidiyorum kaydirigubbakcemile3kaydirigubbakcemile3:a015:

hamuscum mesajların altında alıntı yap yazıyor ya oraya tıkla
sonra gelişmiş cevap oluyor o direk zaten
mesajın en altına yaz yazmak istediklerini olur o tamammı tatlım

oyy bacaklarım acıyoo çok yürüdüm bugün.Kızarmış tavuk yemek durumunda kaldım,karşılığında da bisürü yürüdüm evde de 150 kez zıpladım mekik çektim.Herkesler zayıfladığımın farkında

günaydınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
fıstıklarım gününüz her günkinden daha güzel gecsin inşallah
ben cocuklarımı okula götürmeye gidiyorum sonrada yürüyüşe gelince görüşürüz artık ilk günaydını ben demek istedim sabah sabah bir sürü oynadım üzerimdeki negatif elektrikler gitssin enerji doliiim diye :))))))))))))
evet
fıstıklarım sizde hareket edebi,ldiğiniz kadar edin
herkesi öpüyorummmmm
misacim efferin snaa acısını cıkartmışsın
süpersin
ay ben neden kendimi zayıflıyor gbi hissetmiorum hatta cok şişmişim gibi hissediyorum bugün (((((((( yılmak yok yola devammmmmmm ( ay buda :)))))))))) şey gibi oldu :))))))))))))))) :) gittim bennnnnnn

amanın daha hi kimse gelmemiş hu nerdesiniz ben ac karnına 3 bardak su içtim yarım dilim ekmekle yumurta attım agzımada bir çatal
sonrayürüdüm geldim ayaklarım yoruldu yarım protakal yedim ha birde iki tane karadeniz sarması yedim ilk defa :) tadına baktım :) güzeldi :)
işte bu kadar cokkkkk işim var cok acayip temzilik yapasım var hergün temzile hergün aynı ama

günaydınn
ben yokken sayfalar epey ilerlemiş. okudum ama şu an cevap verebilecek kadar aklımda kalmadı. biraz hızlı okudum da kafamçokkarıştı
hamusun beslenme konusunda tez hazırladığı var mesela. çook güzel. bizle de paylaşırsın bir kaç kelam opuyorumnanaktan
ebrumun yine misafirleri varmış. sıradan birşey artık kaydirigubbakcemile3
leylacığın kardeşi gelmiş. gözü aydın olsun Şeniz
missim kızlara kızmış haklı olarak. bende olsam çok kızardım alsanaalsanasmile emre ile aram kötü demiş ama pazar günü o uyandırmış aklinialirimsmile
haftasonu benim için pek iç açıcı değildi yine kaydirigubbakcemile bu gidişle siz şutlamadan takımdan istifamı vericem. çok iradesizim çoookkk akannehir kaydirigubbakcemile

sakın sıkma canını asicim bozuldugu yerden devam zararın neresinden dönersen kar bu nu sakın unutma oldumu tatlım kıymatlım

herkese günaydın.oyy benim biricik kaptanımda burdaymış,ona ayrı bir günaydın ve kucaklar dolusu sevgiler.sabah kalkınca iki bardak suyumu içtim,biraz ev işi,kahvaltımı okulda yaptım.4 adet kepekli diyet bisküvi ve 1 bardak yeşil çay.biliyorum bu menü pekte sağlıklı değil ama bugün çokk işlerim var çokkk.öğle menümüde sonra yazarım.herkesi çooook öpüyorum...

Arkadaşlar nasılsınızz iyii günler sizee benn 2 gün yine annemlerdeydimm akşamm geldimmm
bugünn eşim evde kaçak giriyorumm yarınnn gelirimm işlerimm çokk fazlaaa

hadi baklım fıstık arkadaaşım benim az yemişsin biraz ama işin yogunmuş
oy bir tanesi benden de snaa kucakkkkkkkkkk dolusu sevgiler alah kolaylıklar versin işlerinde
cabuk bitirde gel yanıma olurmu
ben çocuklara yemek hazırlama ya gidiyorum görüşmek üzre
ha bu arada göbüşümü ölççemde korkuyorum yarışmaya giriyorum göbek eritme yarışmasınada girecegim daha iyi eriteyim diye

ooooooo yine kaldımmı dımdızlak :roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:
neyse canınız sagolsun ne diyem
bilmiyorumkismile
bende giderrrr işleri bitireyim oğlişin arkadaşları gelcekmiş gazete hazırlanacakmış onlarla ilgilenirim pek gelemm herhalde
ha birde gece lambası var gece lambası yapcakmışız
ben bu performans porje ödevlerini hiççççççççççç sevmiyom
sayın hamus hanım haksızmıyım :roflol::roflol::roflol::roflol:
opuyorumnanaktan
dora nerdeki yineeeeeeee:sinifsinif:

sağol asicimopuyorumnanaktan
canım haftasonları biraz daha fazla su içmeye gayret et...su içtikçe iştah kapanıyo zatenkafamçokkarıştı bi de yediğin şeyin tadı yutana kadar unutmayerimseniben

ebrucum gene kalmışmış tek başınakaydirigubbakcemile3
bizim zamanımızda yoktu böyle ödevler falan,şimdi bakıyorum etrefıma sık sık performans ödevleri hazırlıyorlar...ama daha iyi olmuş:jeyyar:

ben de bugün uyanınca yarım lt suyumu içtim,yarım saat sonra yarım dilim ekmek,2 çatalcık yumurta,4 zeytin yiyip doooğru aerobiğeee...1,5 saat sürdü...az öncede kepekli ekmekle peynirli tost hazırladım onu yedim...1,5 lt su bitti...

leylacım hg ben daha gitmedim mesajını bekliyodum :roflol::roflol::roflol:
de neresi daha iyi allah aşkına cocuklarmı yapıyor sanki anne babalar yapıyor hepsini benim oğlum naısl gece lambası yapackki:1closedeyes:
evet yediğimiz şeyin tadı yutana kadar bu konuda cokkkk hakslıın
bende şimdi yemek yedim tavuk lu pilav ve salata az yedima am
başım deli gibi agrıyor sabah duş almıştım dışarıda cıktım birde hava rüzgarlı soğuk soğuk başımı agrıttı iyice :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile5:sm_cool:zemuszemus Şeniz alkisalkis alkisalkis alkisalkis alkisalkis alkisalkis a.s:dance:alkisalkisalkisalkisalkis
alkisalkisalkis

evet yaaaa doğru,çocuk nasıl yapacakki onukafamçokkarıştı
soğuğu yemişsin belli...bi de uykusuzsun,gece geç uyumuşsun...o da etkiledi kesin:teselli:

evet yaaaa doğru,çocuk nasıl yapacakki onukafamçokkarıştı
soğuğu yemişsin belli...bi de uykusuzsun,gece geç uyumuşsun...o da etkiledi kesin:teselli:

ben onu unutmuştum evet onunda etksii var :gitme:
yatayım desem nerdeeeeeeeee yatcam çocuklar gelcek bir sürü iş var yemek yapmam laızm
vay vay vayyyyyyyyyy vay benim halimeeee dinlemedim anneciğimi ........................ candan da dinleyin dedim dinledinizmi :roflol::roflol::roflol:
ay aklıma ne geldi ya
duurn anlatayım
hafta içi bir gün bir arkadaşım aradı nikahı varmış pazar günü saat 4 te ebrucum mutlaka bekliyorum dedi
o kadar cok sevdiğim bir arkadaşım ki tamam hayatım eger cok önemli bişi olmazsa mutlaka geliriz sen merak etme dedim
gerçekten mutlulugu hakeden bir arkadaşım
ama ben naptım biliyomsuunuzzzz:umursamaz:sempatiksalakcinni unuttummmmmmalsanaalsanasmilealsanaalsanasmile
inanamadım kendime ama unuttum
dün akşam 5 30 tu aklıma geldiğinde o kadar üzüldüm ki anlatamam size alsanaalsanasmilealsanaalsanasmile böyle bişi olabilirmi y nasıl unuturm diye kendimi yedim bitirdim eşime dedim sen neden hatırlatmıyosun alsanaalsanasmile onun zaten hafıza balık :roflol:
senin unuttugunu ben nasıl hatırlayayım dedi bana alsanaalsanasmile
bir gün önce aklımdaydı ne oldu nasıl unuttum hayretler içerisindeyim :1ninca: çok ta üzüldüm işte böyle denge sıfır bugünlerde:bbo:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…