Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kolay gelsin tatlım. samanyolum senin boy kaç ki. şöle bir çizelgene baktımda çok aşırı bir fazlalığın yok sankiiii:1hug:

1,65 boyum kilom da 65,5
Aslında fazla değil ama 61 olsam daha iyi olacak çünkü basen ve kalçama yerleşiyor kilolar...yerimseniben

Hoşgeldin Orbişim kaderimiz aynı mı ne....Anlaşılan sende benim gibi pek bi muhabbetlisin....:roflol:

1,65 boyum kilom da 65,5
Aslında fazla değil ama 61 olsam daha iyi olacak çünkü basen ve kalçama yerleşiyor kilolar...yerimseniben

bende boyumu 165 diyorum ama görenler daha uzun gösteriyon diyolar. sanırım benim bacak kısmım uzun o yüzden:1rolleyes:
ama kendimden utandım. çünkü ben 62 lere düşmüş hatundumm....
ama şuda varki 62 lerde yüzümün çok çöktüğünü sölüyorlar.
yeniden 65 olsam kafi diyorum artıkkaydirigubbakcemile:1rolleyes:

Hoşgeldin Orbişim kaderimiz aynı mı ne....Anlaşılan sende benim gibi pek bi muhabbetlisin....:roflol:

yokk benim çeneme hiç biriniz yetemezsiniz diye düşünüyorum.kaydirigubbakcemile ama kıvamında olursam tabiiisempatiksalakcinni

hoş buldum canım:)) bende elti yok henüz lakin aranıyolar:)) kıdemli olcekmişşşş adanalı olcekmişşşşş elit olcekmişşşş:))) gelin gelmeden beni deli ediyolar anlıcan:)))

emme grmceee mevzunda bende pek kısmetli degilim lakin eden yasar ve anlar diyorum ki anlıcak ilerki yıllarda hatalarını:))))

bende boyumu 165 diyorum ama görenler daha uzun gösteriyon diyolar. sanırım benim bacak kısmım uzun o yüzden:1rolleyes:
ama kendimden utandım. çünkü ben 62 lere düşmüş hatundumm....
ama şuda varki 62 lerde yüzümün çok çöktüğünü sölüyorlar.
yeniden 65 olsam kafi diyorum artıkkaydirigubbakcemile:1rolleyes:
Ya haklısın Doracım benim de yüzüm çöküyor,hatta annem hortlak gibi oldun yine der:roflol:KK70:iyetisyene gittiğim dönemde 62 de bırakmıştık,kendimi çok hafif hissediyordum.Eşimden sonra 56 ya düştüm,o zaman çok halsiz kalıyorum.62 bana iyi galiba....

yokk benim çeneme hiç biriniz yetemezsiniz diye düşünüyorum.kaydirigubbakcemile ama kıvamında olursam tabiiisempatiksalakcinni

dora hanummm:) bende fırsat olsa yıkarım sayfalarıda işte bebişim var ne yaparsın:) sen linki aldınmı canım onu de hele bana:)

hoş buldum canım:)) bende elti yok henüz lakin aranıyolar:)) kıdemli olcekmişşşş adanalı olcekmişşşşş elit olcekmişşşş:))) gelin gelmeden beni deli ediyolar anlıcan:)))

emme grmceee mevzunda bende pek kısmetli degilim lakin eden yasar ve anlar diyorum ki anlıcak ilerki yıllarda hatalarını:))))

Kesinlikle canım inşaallah o elit gelinleri onların hakkından gelir...:eek:klava:Bir arkadaşın öyle oldu,yüksek öğrenim yapmış bir gelin aldılar,şimdi arkadaşımı el üstünde tutuyorlar....:roflol:

Kızlar gerçekten kaçtım yoksa çocuklar yemek yerine beni yicekler,hoşçakalın.....opuyorumnanaktan

Kesinlikle canım inşaallah o elit gelinleri onların hakkından gelir...:eek:klava:Bir arkadaşın öyle oldu,yüksek öğrenim yapmış bir gelin aldılar,şimdi arkadaşımı el üstünde tutuyorlar....:roflol:

valla bizim kiler takıntılı bu mevzuda mesela ben iş yok güç yok yani... onlar hemsire yada ögrt istiyolarmısta ogullarına da benim için iç açıcı söz etmemişlerdi lakin oldu evlendim... iş güç sahibi bi gelin getirsinler asla bi lafım yok ama durupta benimle derecelendirilerse yani bana cok ayıp ederler. ki o kızada acırım sırf ögr oldugu için evlenme davasına gicek ... ki şuda var hayat kimlere nasıl fırsat sunuyor kimse bilmez imkanlarım eger olsaydı bende basarırdım lakin olmadı imkanlarım:KK43:

Allah büyük :Saruboceq:
bende aynısını yaşıyorum. henüz sevgililerdi ne kıskandırmalar bir göreceksiniz. tepsideki çay bile bir tek bana kalmıyorsa düşünün gerisini alsanaalsanasmile şimdi nişanlılar. kız uzakta. geçenlerde geldi. bir kıskandırma çabası bir kıskandırma çabası :1ninca: öpmeler sarılmalar benim güzel kızımlar kaydirigubbakcemile bana tam tersi fazla muhabbet bile yok onun yanında. ama gidince bana yine normal davranmaya başladı :umursamaz: çözemedim henüz ama yakındır :eek:lmaz: ne güzel unutmuştum biraz. yine sinirlendim kaydirigubbakcemile
ama kız varya benden beter yemin ederim kaydirigubbakcemile3 5 karış dil laelaelaelaelae çok çektirecek çoook. o zaman da ben bunları hatırlatıcam işte. herşeyin bir zamanı var değil mi kaydirigubbakcemile5

valla bizim kiler takıntılı bu mevzuda mesela ben iş yok güç yok yani... onlar hemsire yada ögrt istiyolarmısta ogullarına da benim için iç açıcı söz etmemişlerdi lakin oldu evlendim... iş güç sahibi bi gelin getirsinler asla bi lafım yok ama durupta benimle derecelendirilerse yani bana cok ayıp ederler. ki o kızada acırım sırf ögr oldugu için evlenme davasına gicek ... ki şuda var hayat kimlere nasıl fırsat sunuyor kimse bilmez imkanlarım eger olsaydı bende basarırdım lakin olmadı imkanlarım:KK43:

işte kimse bunu düşünmez. imkan verilseydi hepimiz farklı yerlerde olurduk eminim bilmiyorumkismile
benim eltinin babası da iyi kazanıyor. gerçi tutmayı bilmiyor. turistik bir yerde gelir getiren bir işyerleri var. ama nerden belli. başkada bişeyleri yok. ama bu bile hava atma konusu. sanki çok zenginlermiş gibi. sadece işyeri sahibi olması söyleniyor. ama çeyiz yapamadığından yaz sonuna da düğünü bekliyorlar. bu söylenmiyor bana. sadece can alıcı noktalar söyleniyor. sanki ben salağım yada o kaydirigubbakcemile3 arada ağzından kaçırıyor kaydirigubbakcemile3

işte kimse bunu düşünmez. imkan verilseydi hepimiz farklı yerlerde olurduk eminim bilmiyorumkismile
benim eltinin babası da iyi kazanıyor. gerçi tutmayı bilmiyor. turistik bir yerde gelir getiren bir işyerleri var. ama nerden belli. başkada bişeyleri yok. ama bu bile hava atma konusu. sanki çok zenginlermiş gibi. sadece işyeri sahibi olması söyleniyor. ama çeyiz yapamadığından yaz sonuna da düğünü bekliyorlar. bu söylenmiyor bana. sadece can alıcı noktalar söyleniyor. sanki ben salağım yada o kaydirigubbakcemile3 arada ağzından kaçırıyor kaydirigubbakcemile3

ASİM ben bi laf yazmıstım hatırlanmı face ye ALLAH KULUM DESİN KOCAM KARIM DESİN GERİSİDE ... YESİN yani aslında böle olup lafı oturtucan:))):enbuyukkk::))) aaa o kadar zengilerde nie bi ceyiz yapamamışlar kızlarına:))) işte anacım böleler dur bakam hayat ne getirir ne götürür belli olmaz ve olmıcakta ... ibretle izlemeye devam edecez:)))

vay vay vayyyyyyyy bizim kızlar gelin kaynana görümce elti muhabbetine dalmışlar:)))))))
fazla dalamayın çıkmazsınız işin içinden derim ben :)))))))
evet gelelim bana o kadar cok tel trafiği yaşadım ki büyük görümcem belinden rahatsızlanmış kımıldayamıyormuş gelmekten vazgectiler
küçük görümcemlerde az önce gitti o kadar hazırlık boşa gitti:) arkadaşlarımdan biri gelmişti öyle tesadüf sonra başkasını da ben cagırdım onlarda az önce gitti ne yediğime gelince mercimekli köfte yedim bol salatayla mısır tatlsıının ucundan aldım iki çatal bu kadar :)
vukuatsız atlattım sayılır :)
bakalım cumaya tartı ben sana vukuatsız atlattımı gösterecegim demezse:))))))

dora hanummm:) bende fırsat olsa yıkarım sayfalarıda işte bebişim var ne yaparsın:) sen linki aldınmı canım onu de hele bana:)

lingi aldım almasınada indiremeye gelince bekliyor.
şu kızçe gelsin ona indirtecem.
o gelinceye kadar ben şu lastikle idare ediyorummmmkaydirigubbakcemile2
öğle menümde
annemin yanına gittim. 2 bina ilerde oruruyolar.
kaynanamda seviyormuştu gelin sofra kurmuş.
tabi önce geç yaptık kahvaltıyı dedim sonra kendimi sofrada buldumm:jeyyar:
burokali haşlaması
kabak kzartması üzeri yoğurtlu
bir iki çatalda bezelyeden aldım
işin en kötüsü helva yapmı sıcak sıcakk 2 çatal aldım
yengem bitir tabağını dedi ama ben ne yaptım annemin önüne tabağı iliştiriverdim o yedi kalanın:lepi:

Kızlar Merhaba,
Korkutmayın beni gelin-kaynana-görümce muhabbetleriyle :S
Gerçi benimde erkek arkadaşım var,şimdilik ailesi seviyor beni ama bakalım noolcak,evlenebilecek miyiz acaba onu bile bilemiyorum:KK43:Ailesinin maddi olarak sorumluluğu onda 30 yaşına gelmiş,evlenirsek bu böyle devam eder mi düşün düşün çıkamadım içinden.Ayrılmayı düşündüm 2 mizde birbirimizin sesini duymayınca günümüz iyi gitmiyor.Bi yandan evde tek çocuğum,belli bir rahatlığa alışmışım.Annemde onu istemiyor,istiyor ki kariyer sahibi,durumu iyi, mumkünse göçmen bi damadı olsun.Yaşımda geldi 26 ya liseli aşıklar gibi takılamam ya off ne yapsam şaşırdım.Vurdum kendimi diyete :p

Bugün sormayın bana ne yaptın diye öğlen çok fena kaçamak yaptım.Ölüyorum vicdan azabından:KK43:(
Mc Chicken kaç kalori bakmam lazım hemen.Canım çekiyodu ne zamandır 70 olunca yiycektim.Mc e girince dayanadım yedim işte :KK43:(( nefsime yenildimm:KK43: Sanki devam edemiycem gibi geliyor böyle kaçamaklar yapınca.İşallah akşama hlim kalırda sağlam bi sporumu yaparım.

Kızlar viva nerde bu arada sanki bayağıdır yazmıyo :S

ahh missciğim daha evlenmeden sorunların başlamış tatlımmm.
ama sen en iyi bilensin ki bu senin hayatınn. şimdi senin gözünden baktımmm. sırada anne olarak konuşacak olursam annelerde çocuklarının kötü olmasını istemezkiiiiiialsanaalsanasmile
amaaaa yinede amir diye varırsın kamil çıkar bu işler şans işi yavvvvsempatiksalakcinni
haketen bu viva nerdeeeeeeeeeeeeCADIARZU

VİVA KAPSAMA ALANI DIŞI OLMUSSS:ss

sen burdasınn ve sesin soluğun çıkmıyor haaaakaydirigubbakcemile
ebruuu ben ne yapıyorum biliyormusunnnn içli köfteeeeeeeeeeee
ben haşlama yiyebilirim demiiiiiiicokacimcoook

Dora, asi_bulut+, EBRULUM+, harikulade+, missnewmoon+, OiRPATA+

oo maşallah takımın nerdeyse tamamı burdaaaa:lepi: yani yarısııı demek istemiştimmmopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

X