Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

eee herkes nerde?birtek handemi ve tarikim uğramış gerisi kayıp :KK43: böyle olunca benimde yazasım gelmiyo hadi kontolen çıkmadan herkes dönsün ya lütfeeeen...

handemicim annene söyle hepimiz için dua etsin.Hayırlıısya gitsin dönsünler inşallah.Allah tüm ibadetlerini kabul etsin.inşalalh bigün banada nasip olur tabi isteyen herkese....

Selam kızlar:)
ben çok yorgunumm akannehir
bir bakayım dedim ama bizim topiğe de kimse uğramamış :umursamaz:
ee nasılsınız görüşmeyeli??
ben çok abur cubur yiyorum laelaelaelaelae günde en az 1 çükolata -tatlicadiarzu-

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle (71.7 /71.7/0.0/0.0%)
Silviya ( 69.0/68.3/0.7/1.01%)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/85.2/-0.4/-0.47)
sheker_cadi ( 74.5/73.5/1.0/1.34)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42%)
Handemi(70.2/69.4/0.8/1.14%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 516.7/514.3/2.4/0.46[/B
1. hafta kilo takip sonucu

SİNGİNG KETTLE HİÇ KİLO VEREMEMİŞ.:kedi:
SİLVİYA KİLO VERİŞ DEVAM 700 GR. HARİKA. SAKIN BIRAKMAopuyorumnanaktan
NALANSU KİLO KAYBI YOK:sinifsinif:
LEAH -400GR . BUNUN TELAFİSİ GEREK ÇUBUK ÇUKULATALARI BIRAKACAKSIN DEMEK:eek:lmaz:
ŞEKER CADI HARİKASINkaydirigubbakcemile5
ENFURTU SONDERECE İYİ GİDİYORSUNkaydirigubbakcemile2
HANDEMİ 800GR LIK KAYIP ÇOK GÜZELhihoyyyt

NALANSU HAFTAYA SANIRIM OLMIYACAK . BENCE O BU İŞİ BAŞARACAK
BENDE 1 KG YU 3 HAFTAYA YAYMAK DURUMUNDAYIM.[/QUOTE]

2.TAKIM **128.ETAP **

singing kettle (71.5/71.5/0.0/0.00%)
Silviya ( 67.2/66.8/0.4/0.60%)
LEAH (84.6/84.6/0.0/0.00)
sheker_cadi (71.7/71.7/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (70.7/70.6/0.1/0.14%)
Handemi(69.4/69.4/0.0/0.00%)
tarikim(64.2/64.2/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (499.3/498.8/0.5/0.10%)

4. hafta kilo raporudur.
singing -
silvia +0.4 opuyorumnanaktanharika
leah - :emir_bebek:
şeker -
enfurtu +0.1
handemi -
tarikim -
bu hafta sadece silviş ve enfurtu kilo vermiş.

4 haftalık değerlendirme sonucudur
singing +0.2 kg hiç hoş değil. berbat:1ninca::1ninca:

silvia 69-66.8.= 2200gr y MÜKEMMEL

LEAH 84.8-84.6= 0.2 KG berbat ama sebepleri var. hasta.

şeker cadı 74.5-71.7=2800gr mükemmel üstü

enfurtu 71-70.6=0.4kg idare edermi?

handemi70.2-69.4=0.8kg takım içinde iyi

tarikim 1 ay öncetakımda olmadığından değerlendirme yapılmadı.
nalansuda aynı sebepten listede bulunmadı.

sonuç 1 ay içerisinde leah ve singing sadece 200 gr.mafoldumben
enfurtu 400 gr:eek:lmaz:
handemi 800 grzemuszemus
ve onur ödülü alanlar silvia 2200gropuyorumnanaktan
şeker 2800 gr.kaydirigubbakcemile5

hata yapmış olabilirim. belirtirseniz düzeltirim . bu durumda sonuç olarak

bendeniz ve leah (ki onun sebepleri var)
takımda en kötü durumda olanlarız.
kendi adıma alınan kararlara her zaman saygı duyarım kendine hayrı olmıyanın takımada hayrı olmaz.kaptan ne derse ona göre davranırım.

merhaba kızlar site yıkılıyodur ben yokken dedim bi sürü yazılıcak şey vardır dedim ama bakdım maalesef kimsecikler yok sitede sorn var ından sanırım
benim pc takılı değildi kaç gündür kızımın odasını değiştirdik pc söküldü o yüzden ancak dün takıldı yeni yazabiliyorum

bu arada annemlere yedekden hac çıktı şükürler olsun
onlarda ayın 10. da gidiyolar kıslmetse inşallah evde değilim pek şu sıralar anneme yardım ediyorum kadıncağızın eli ayağı dolaştı birbirine malum bizden başka kimsesi yok ablam ve ben hep yanındayız
perşembe günü giremedim kusura bakmayın
hepinizi öpüyorum tek tek görüşmek üzere
handemi simdikten hayirli yolculuklar allah hacilarini kabul etsin
eee herkes nerde?birtek handemi ve tarikim uğramış gerisi kayıp :KK43: böyle olunca benimde yazasım gelmiyo hadi kontolen çıkmadan herkes dönsün ya lütfeeeen...

handemicim annene söyle hepimiz için dua etsin.Hayırlıısya gitsin dönsünler inşallah.Allah tüm ibadetlerini kabul etsin.inşalalh bigün banada nasip olur tabi isteyen herkese....
slm silviya bizim takimda ayni ben yeni geldim bugun sitede sorun olunca toparlanacaz artik bu hafta ... sen nasilsin bu arada ???
ben çok abur cubur yiyorum laelaelaelaelae günde en az 1 çükolata -tatlicadiarzu-

:eek:klava::eek:klava: kiz biz snei okutmaya gonderdik cikilota yemege deyil cabuk toparla bakalim:eek:klava:

Kizlar sitedeki bozukluk bize yaramadi dagildik resmen .Hadi toparlanalim artik.:sinifsinif:Benim iste bi iyi bi kotu gidiyor.Aa kisa zamanda spor isini halletmem lazim.Galiba bende su Lesslie basliyacagim galiba.Cabuk donun olur musenağlamaSingingcim boylece sende haneme artilarimi eklersin listeye

dominoşum det :eek:klava: çikolata yasak güne bitane olurmu haftada 1 olsun hadi!
bu arada takım gördüğün gibi dağılmış vaziyetteyiz...

2.TAKIM **125.Etap **
singing kettle (71.7 /71.7/0.0/0.0%)
Silviya ( 69.0/68.3/0.7/1.01%)
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/85.2/-0.4/-0.47)
sheker_cadi ( 74.5/73.5/1.0/1.34)
EN-FUR-TU (71.0/70.7/0.3/0.42%)
Handemi(70.2/69.4/0.8/1.14%)
2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 516.7/514.3/2.4/0.46[/B
1. hafta kilo takip sonucu

SİNGİNG KETTLE HİÇ KİLO VEREMEMİŞ.:kedi:
SİLVİYA KİLO VERİŞ DEVAM 700 GR. HARİKA. SAKIN BIRAKMAopuyorumnanaktan
NALANSU KİLO KAYBI YOK:sinifsinif:
LEAH -400GR . BUNUN TELAFİSİ GEREK ÇUBUK ÇUKULATALARI BIRAKACAKSIN DEMEK:eek:lmaz:
ŞEKER CADI HARİKASINkaydirigubbakcemile5
ENFURTU SONDERECE İYİ GİDİYORSUNkaydirigubbakcemile2
HANDEMİ 800GR LIK KAYIP ÇOK GÜZELhihoyyyt

NALANSU HAFTAYA SANIRIM OLMIYACAK . BENCE O BU İŞİ BAŞARACAK
BENDE 1 KG YU 3 HAFTAYA YAYMAK DURUMUNDAYIM.

2.TAKIM **128.ETAP **

Silviya ( 67.2/66.8/0.4/0.60%)
LEAH (84.6/84.6/0.0/0.00)
EN-FUR-TU (70.7/70.6/0.1/0.14%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (499.3/498.8/0.5/0.10%)

4. hafta kilo raporudur.
singing -
silvia +0.4 opuyorumnanaktanharika
leah - :emir_bebek:
şeker -
enfurtu +0.1
handemi -
tarikim -
bu hafta sadece silviş ve enfurtu kilo vermiş.

4 haftalık değerlendirme sonucudur
singing +0.2 kg hiç hoş değil. berbat:1ninca::1ninca:

silvia 69-66.8.= 2200gr y MÜKEMMEL

LEAH 84.8-84.6= 0.2 KG berbat ama sebepleri var. hasta.

şeker cadı 74.5-71.7=2800gr mükemmel üstü

enfurtu 71-70.6=0.4kg idare edermi?

handemi70.2-69.4=0.8kg takım içinde iyi

tarikim 1 ay öncetakımda olmadığından değerlendirme yapılmadı.
nalansuda aynı sebepten listede bulunmadı.

sonuç 1 ay içerisinde leah ve singing sadece 200 gr.mafoldumben
enfurtu 400 gr:eek:lmaz:
handemi 800 grzemuszemus
ve onur ödülü alanlar silvia 2200gropuyorumnanaktan
şeker 2800 gr.kaydirigubbakcemile5

hata yapmış olabilirim. belirtirseniz düzeltirim . bu durumda sonuç olarak

bendeniz ve leah (ki onun sebepleri var)
takımda en kötü durumda olanlarız.
kendi adıma alınan kararlara her zaman saygı duyarım kendine hayrı olmıyanın takımada hayrı olmaz.kaptan ne derse ona göre davranırım.

singingim teşekkürler.eline sağlık.değerlendirmeyi dahasonra yapıcam.hayalkırıklığına uğramış vaziyetteyim! :KK43:(((

slm silviya bizim takimda ayni ben yeni geldim bugun sitede sorun olunca toparlanacaz artik bu hafta ... sen nasilsin bu arada ???

eylülcem seni gördüğüme sevindim.valla sitenin şu hallerindne dolayı dağıldık buda keyfimi kaçııroy doğrusu.kimseler yok bende isteksiz giriyorum.durumumuz çok vahim :KK43:(
sen ne almdesin??

Kizlar sitedeki bozukluk bize yaramadi dagildik resmen .Hadi toparlanalim artik.:sinifsinif:Benim iste bi iyi bi kotu gidiyor.Aa kisa zamanda spor isini halletmem lazim.Galiba bende su Lesslie basliyacagim galiba.Cabuk donun olur musenağlamaSingingcim boylece sende haneme artilarimi eklersin listeye

hadi canım tut şu sporun ucundan süper olucak.istersen ilk başta 3mil olanalrla başla sonra artırısın.yeterki süreklilik kazansın.

birazdan listeyi ekliycem gerçi yarın kimseler bildirm yapamyacakış gibi bir hissiyata sahibim.herkes kayıp ama bakalım.yarın sabah erkendne derse gidicem biliyosunu ebrunun yanında birde hat kursuna başladım.biraz zor geliyo.başaramayacakmışım hissine kapıldığım için geriliyorum doğrusu ama çok istiyodum ve sonunda kavuştum başarmam gerek inşallah tahminimden daha kabiliyetliymdir. :Saruboceq::Saruboceq:

iyi geceler.. görüşmek üzere...

2.TAKIM **128.ETAP **
singing kettle (71.5/
Silviya ( 66.8/
LEAH (84.6/
sheker_cadi (71.7/
EN-FUR-TU (70.6/
Handemi(69.4/
tarikim(64.2/

2.TAKIM TOPLAM KıLO (498.8/

2.TAKIM **128.ETAP **
singing kettle (71.5/71.5/0.0/0)
Silviya ( 66.8/
LEAH (84.6/
sheker_cadi (71.7/
EN-FUR-TU (70.6/
Handemi(69.4/
tarikim(64.2/

2.TAKIM TOPLAM KİLO (498.8/

Kızlar canım çok sıkkın paylaşmak istiyorum .
çünkü çok fena enayi yerine kondum.
ben yağ yakımı diye nexus güzekllik merkezi diye bir yere kayıt olmuştum. sonra sağlık nedenlerimden dolayı gidemedim. 36 seans alacaktım 2000tl kredi kartımdan 5 taksitte çekilecekti.
ben sadece 1/3 üne gidebildim bu temmuz 23 de olmuştu . ve ekim ayında ben gidemiyeceğim kesinleştiği için paramın iadesini istedim.tabiki gittiğim kadarını verecektim. ama bana kampanya bozulduğu için seans ücretinden alacaklarını söylediler. benimki sağlık nedeniyle bir vazgeçmeydi .keyfi değildi ve bu ifadenin nerde yazılı olduğunda şirket politikamız dendi. neyse bende dedimki tamam 1/3 ünü aldığım halde verdiğim paranın yarısını bari alıyım . uğraşmak istemiyorum çünkü vermek istemiyorlar başka hizmete kaydıralım vs diyorlar.
neyse biz size 2000 iade edelim siz bize 1000 verin . bana hiç mantıklı gelmedi. garanti bankasından kartımı kullandığım için bankayı arayıp sordum aradan zaman geçtiği için böyle olur hemen olsaydı hemen iade ederlerdi dediler.bende tekrar gidip kartımda 1000 tl çektirdim bu sefer tek çekim yaptılar ve kendi muhasebelerine haber verdiler. tek çekim olduğu özellikle belirtilerek.
ve banada paramı iade ettiklerini söylediler.
bende o parayı kredi kartımdan alıp hesabıma geçireyim .diye bankaya başvurduğumda o parayı alamıyacaım ancak taksit taksit alabileceğim söylendi öyle ödediğim için.
üstelikde bu aydan 1000tl daha borçlanmış oluyorum
onlar arayıp bu işi haletmelerini istediğimde ise biz size iade ettik o bankayla sizin aranızda artık deniliyor. biz onun size taksitle ödeneceğini bilmiyorduk. onu bilmiyordunuzda neden benden tekrar 1000 tl lik çekim yaptınız diyorum .ben sizden paranın yarısını istedim. sizde bana 1000 iade ederdiniz iş biterdi.
bu kadar işimin arasında sizi bilgilendirmeye çalışıyorum deniliyor .kızlar sinirden köpürüyorum bu resmenm insan kandırmacadır . her yere yazacağım . şu andada sizlere yazdım . aman dikkatlı olun. alıncaya kadar canım cicim .
niye benden tekrar 1000 tl daha aldılar bunlar bu insan kandırmaca ve kendi çıkarları için kullanmaca değilmidir?
,çok karışık yazdım biliyorum kusura bakmayın .

2.TAKIM **128.ETAP **
Silviya ( 66.8/
LEAH (84.6/
sheker_cadi (71.7/
EN-FUR-TU (70.6/
Handemi(69.4/
tarikim(64.2/64.2/0.0/0)

Singingcim uzme canini oluyor malesef boyle seyler hic guvenmemek lazim ins kisa zamanda cozer ve hakkini alirsin.Bende en cok hak yenmesine sinir olurum para falan bi tarafa insana saf (seni tenzih edeerim kendim icin diyorum)muamelesi yapmalari cok dokunuyor.Neyse uzulme buranin bide diger tarafi var.Optum hepinizi selamlar

2.TAKIM **128.ETAP **
Silviya ( 66.8/
LEAH (84.6/
sheker_cadi (71.7/
EN-FUR-TU (70.6/70.0/0.6/0.85%)
Handemi(69.4/
tarikim(64.2/64.2/0.0/0)

canlarım modemim tamamdır.yarın geliyom.beni bekleyin anacımmm.600 gr. verdim oh ohhh.nalansu cadısı çatla patla emi....

gunaydin 2 takim kaydirigubbakcemile5 ...... silviya tsk ederim iyiyim bende ama ortalik pek bi sessiz boyle oluncada tadi olmuyo :hulya: nalansu izinemi ayrildi yoksa takimdanmi ????? unutmadan hayirli cumalara hepinize

2.TAKIM **129.ETAP **
Silviya ( 66.8/66.5/0.3/0.45%)
LEAH (84.6/84.6/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (70.6/70.0/0.6/0.85%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (498.8/497.9/0.9/0.18%)

Kızlar canım çok sıkkın paylaşmak istiyorum .
çünkü çok fena enayi yerine kondum.
ben yağ yakımı diye nexus güzekllik merkezi diye bir yere kayıt olmuştum. sonra sağlık nedenlerimden dolayı gidemedim. 36 seans alacaktım 2000tl kredi kartımdan 5 taksitte çekilecekti.
ben sadece 1/3 üne gidebildim bu temmuz 23 de olmuştu . ve ekim ayında ben gidemiyeceğim kesinleştiği için paramın iadesini istedim.tabiki gittiğim kadarını verecektim. ama bana kampanya bozulduğu için seans ücretinden alacaklarını söylediler. benimki sağlık nedeniyle bir vazgeçmeydi .keyfi değildi ve bu ifadenin nerde yazılı olduğunda şirket politikamız dendi. neyse bende dedimki tamam 1/3 ünü aldığım halde verdiğim paranın yarısını bari alıyım . uğraşmak istemiyorum çünkü vermek istemiyorlar başka hizmete kaydıralım vs diyorlar.
neyse biz size 2000 iade edelim siz bize 1000 verin . bana hiç mantıklı gelmedi. garanti bankasından kartımı kullandığım için bankayı arayıp sordum aradan zaman geçtiği için böyle olur hemen olsaydı hemen iade ederlerdi dediler.bende tekrar gidip kartımda 1000 tl çektirdim bu sefer tek çekim yaptılar ve kendi muhasebelerine haber verdiler. tek çekim olduğu özellikle belirtilerek.
ve banada paramı iade ettiklerini söylediler.
bende o parayı kredi kartımdan alıp hesabıma geçireyim .diye bankaya başvurduğumda o parayı alamıyacaım ancak taksit taksit alabileceğim söylendi öyle ödediğim için.
üstelikde bu aydan 1000tl daha borçlanmış oluyorum
onlar arayıp bu işi haletmelerini istediğimde ise biz size iade ettik o bankayla sizin aranızda artık deniliyor. biz onun size taksitle ödeneceğini bilmiyorduk. onu bilmiyordunuzda neden benden tekrar 1000 tl lik çekim yaptınız diyorum .ben sizden paranın yarısını istedim. sizde bana 1000 iade ederdiniz iş biterdi.
bu kadar işimin arasında sizi bilgilendirmeye çalışıyorum deniliyor .kızlar sinirden köpürüyorum bu resmenm insan kandırmacadır . her yere yazacağım . şu andada sizlere yazdım . aman dikkatlı olun. alıncaya kadar canım cicim .
niye benden tekrar 1000 tl daha aldılar bunlar bu insan kandırmaca ve kendi çıkarları için kullanmaca değilmidir?
,çok karışık yazdım biliyorum kusura bakmayın .

singingim bu yaşadığın olumsuz durma çok üzüldüm.bu konularda pek bilgim yok ama şimdi o 2000 iade edip 1000 alalım meselesi şöyledir. 2000 lira çekildiği için o işlemin iadesini yapıyolar yani onu bölüp değiştirmek mümkün olmuyo sanırm tani yaptıkları işlemi iade olarka gösterip paranın geri aktarılmasını sağlıyolar ve para nasıl çekildiyse aynı yöntmele aktarılır eğer sen 5 taksit değil 2 taksit yapsaydın 2 taksitte tek çekim yapmsaydın tek çekimde aktarılırdı. sen fazla uğraşmak istemdiğimden paranın yarısını geri alayım teklifi sunduğun için onlarda kabul etmişler ve aranıda öyle anlaşma olmuş.burda yapılması gereken tek şey vardı o 1000 liralık meblanın tek çekimle alınmaması!bu noktadan sonra yapabileceğin bişey var mı bilmiyorum ama eminim bi avukatınız vardır en azından şirketin işleriyle ilgilenen en azından ona danışırsan seni bir şekilde yönlendirecektir.geçmiş olsun diyorum. malesefki burdan alacağımız ince dersin zayıflamak için doğru beslenme + basit sprolar dışında başka bir formülü olmadığını söylemek istiyorum...

merhaba kardeş takımcımmm
işte lsitemiz

1.TAKIM **128. ETAP** SONUÇLARI ETAP ONUNCUSU
nrymn( 57,2/ 58,2 / - 1 / -1,75&#37:KK66:
herbal ( geri dönmek üzere ayrıldı 88,5 )
hayat70(57,9/57,9/0/0 %)
lolo ( 86/ 86 / 0 / 0% )
çelik198408 ( 72,3 /71.1/1.2/1.66 %)

1. TAKIM TOPLAM KıLO ( 273,4/ 273,2 / 0,2 / 0,07%)

aaa çok sinirim bozuldu şimdi ..bütün hanımefendiligini boz ve tepelerine çök singing abla ...ayrıca nasıl bilmiyolarmış paranın iadesinin taksitle alınacagını bal gibi biliyolardı ayrıca nie bankadan alıyonki versinler ..tabiiii bize gelin diye yalvarırlar sonrada çıkarları zedelenince manyaklşırlarr...ay benimde geldi başıma başka türlü onu hatırladım da çok kızdım şimdi yaa..üzülme sing,ing ablacım ...boş vet yaa ...hakkını haram et gitsin ..

selam arkidişler.nasılsınız bakalım.

sitedeki bağlantı sorunu anladığım kadarıyla düzelmiş.e madem düzeldi,bugün 129. etabın başlangıcı.hadi gelinde bugünden itibaren yine düzenli rapor yazmaya devam edelim.

modemim tamirdeyken şimdi kaç sayfa birkmiştir okunacak çok şey vardır diye düşünmüştğm ama maalesef kimse yazmamış bişey.nerelerdesiniz huuuuuu....

singing abla başına gelen olaya bende çok sinirlendim çok kızdım.ama gel gör ki yapacak bişey de yok.nalansunun dediği gibi hakkını haram et.havale ettiğin yer hakkını eninde sonunda alacaktır.

haa bu arada leahtan bi haber yok.kızlar hiç yazmamış değil mi.nasıl oldular acabahepinize mutlu haftasonları dilerim.öpüldünüz....

X