Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlar sayfalar çok güçlükle açılıyo.bugün perşembe.listeyi göndermem lazım ama uğraşmak çok zor.siz kilolarınız yazın daha sonra ben toparlar listeye eklerim.girebilenler lütfen ihmal etmesin liste yok diye yazmamzlık etmeyin.

selamlar kızlar.

silvişim hemen kilomu yazayım sen hallederim yazmışsın.70.6

benmde başım çok ağrıyor.akşama girebilirsem göürşürüz kızlar...

Evet kizlar malesef bende acamiyorum yada mesaj gondermeme izin vermiyo bende her ihtimale karsi yazayim kilom malesef ayni 64.2 kg.Ya oof problem duzelir umarim cunku tam motive olmaya baslamisken bide siteye girememek cok kotu ayrica listeyi alintida yapamadigim icin neler yedigimi ekleyemedim.Optum hepinizi kisa surede gorusmek uzere .

sadece iki kişi kilo bildirmiş.belki yarında bildiren olur.artık öğleden sonra toparlarım listeyi.umarım girişte sorun çıkmaz.günlük raporlarıda toptan yazıcaz mecburen.

şeker cadım dikkat et kendine olulda..
singingim geçmiş olsun sanada.sanırm arada atlamışım.nasılsın ?bide özele mesaj yazmıştım ama gönderirken 2 seferde hata oldu gelip gelmediğinden emin değilim.
Leahcım nasıl acaba toparlandılar mı ailecek?inşallah bebeğe geçmemiştir.
nalansu senin ufaklık nasıl?daha iyidir umarım boğazı...
tarikim ,handemi ,enfurtu öpüyorum sizleride kızlar..

iyiy geceler hepinize.görüşrüz yarın inşallah...

2.TAKIM **128.ETAP **

singing kettle (71.5/71.5/0.0/0.00&#37:KK66:
Silviya ( 67.2/66.8/0.4/0.60%)
LEAH (84.6/84.6/0.0/0.00)
sheker_cadi (71.7/71.7/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (70.7/70.6/0.1/0.14%)
Handemi(69.4/69.4/0.0/0.00%)
tarikim(64.2/64.2/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO (499.3/498.8/0.5/0.10%)

kızlar listeyi gönderiyorum acil çıkam gerek.istanbula gidicem.yarın akşama dönerim büyük ihitmalae o arada giremem haber veriyim dedim. hoşçakalın.görüşmek üzere...

listeniz doğrudur silvişim kelebeğim ve 2. takım :)
hayırlı olsun hehe

selam kızlar :eek:
yarından itibaren sahalara dönüyorum artık sık sık beraber olacağız eskisi gibi kaydirigubbakcemile3
beni özleyen el kaldırsın laelaelaelaelae

selamlar kızlar

domination hoş geldin canm :-) ben özledim seni..

beni aynı geçerseniz çok sevinirim kızlar.

hayırlı akşamlar

MERHABALR KIZLAR
kızlar benm modemimde problem vardı.eşim bugün ttnetle görüştü.yarın modemi gönderecek teknik servise.en az 10 gün bağlantım olmayacak.eşimin iş yerine gidebilirsem perşembeleri girip kilo bildirimi yaparım.ayy inşaallah bu sefer hal olur.pekte umudum yok ama .

şu netteki bağlantı problemi anladığım kadatrıyla hepimizde var.alt yapı sorunu mudur nedir artıkın.şu andada yanıbaşımızdaki okulun netine kablosuz bağlandım.inşaallah yazım çıkar.

hepinizi çook öpüyorum.görüşmek üzere...haa ben yokken liste tutmayı unutmayın.her gün bi kenara yazın.bence çok etkisi var.

2.TAKIM **128.ETAP **

singing kettle (71.5/71.5/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (499.3/498.8/0.5/0.10%)

4. hafta kilo raporudur.
singing -
silvia +0.4 opuyorumnanaktanharika
leah - :emir_bebek:
şeker -
enfurtu +0.1
handemi -
tarikim -
bu hafta sadece silviş ve enfurtu kilo vermiş.

Merhaba kizlar sorun tam cozuldu mu bilmiyorum ama ben yine siteye biraz zor girebiliyorum.Ben bugun manti yapmistim dayanamadim yedin bi tabak oooff.Ama bi daha kacamak yapmamaya gayret edicem.Sizler neler yapiyosunuz umarim herkesin sagligi yerindedir cunku tam hastaliklarin salgin oldugu zaman onun icin bol bol C vitamini sebze ve meyve yemek gerekiyor.Yani sadece zayiflamak icin degil saglik icinde bunlari tuketmemiz lazim tabi bide cocuklara yedirebilsek:)))Neyse uzuzn zaman yazmayinca cenem dustu opuyorum hepinizi.Bu arada Silvisim online gordum seni dondun mu?

selam kızlar.ay bu bağlantı porblemi deli etti beni.istanbula gitmiştim dün akşam geldim ama yine sorn vardı giremedim siteye.şu sorn neyse halletselerde bitse.sıkıldım artık bu işten!

selam kızlar :eek:
yarından itibaren sahalara dönüyorum artık sık sık beraber olacağız eskisi gibi kaydirigubbakcemile3
beni özleyen el kaldırsın laelaelaelaelae

hoşgeldin dominoşum özlemiştik doğrusu.gel yine renk kat bize Şeniz (maskesli öpücük)

selamlar kızlar

domination hoş geldin canm :-) ben özledim seni..

beni aynı geçerseniz çok sevinirim kızlar.

hayırlı akşamlar

şeker cadım yüzyıllar önce göndemiştim zaten listeyi :) sabit geçmiştim senide.sitedeki problemden girememişisnizdir die o yüzdendne fırça çekmiyorum :)

MERHABALR KIZLAR
kızlar benm modemimde problem vardı.eşim bugün ttnetle görüştü.yarın modemi gönderecek teknik servise.en az 10 gün bağlantım olmayacak.eşimin iş yerine gidebilirsem perşembeleri girip kilo bildirimi yaparım.ayy inşaallah bu sefer hal olur.pekte umudum yok ama .

şu netteki bağlantı problemi anladığım kadatrıyla hepimizde var.alt yapı sorunu mudur nedir artıkın.şu andada yanıbaşımızdaki okulun netine kablosuz bağlandım.inşaallah yazım çıkar.

hepinizi çook öpüyorum.görüşmek üzere...haa ben yokken liste tutmayı unutmayın.her gün bi kenara yazın.bence çok etkisi var.

enfurtucum umarım bir an önce düzeltilip gelir modem.özleriz biz seni.giremezsendne haberliyiz canım.kendine dikkat et kilo vermeyi ihmal etme...

2.TAKIM **128.ETAP **

singing kettle (71.5/71.5/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (499.3/498.8/0.5/0.10%)

4. hafta kilo raporudur.
singing -
silvia +0.4 opuyorumnanaktanharika
leah - :emir_bebek:
şeker -
enfurtu +0.1
handemi -
tarikim -
bu hafta sadece silviş ve enfurtu kilo vermiş.

eline sağlık singingim. bana +0.4 enfurtuya +0.1 yazmışsın .bu şumu demek toplam 4 etap sonunda 1000 gram bukadar mı geçilmiş? peki diğerleirnde durum nedir? herkesin 4 etap sounda toplam nekadar vermiş olduğunu gösteren bi rapor hazırlarsan daha iyi olur sanırım.teşekkürler . a.s.

Merhaba kizlar sorun tam cozuldu mu bilmiyorum ama ben yine siteye biraz zor girebiliyorum.Ben bugun manti yapmistim dayanamadim yedin bi tabak oooff.Ama bi daha kacamak yapmamaya gayret edicem.Sizler neler yapiyosunuz umarim herkesin sagligi yerindedir cunku tam hastaliklarin salgin oldugu zaman onun icin bol bol C vitamini sebze ve meyve yemek gerekiyor.Yani sadece zayiflamak icin degil saglik icinde bunlari tuketmemiz lazim tabi bide cocuklara yedirebilsek:)))Neyse uzuzn zaman yazmayinca cenem dustu opuyorum hepinizi.Bu arada Silvisim online gordum seni dondun mu?

döndüm canım.bak hem yaramazlık yapma hemde kendine dikkat et.sizn çevrede salgın durmu ne almede?aşı olayı falan? ayrıca ben Leah ı çok merak ediyorum umarım iyidirler.

döndüm canım.bak hem yaramazlık yapma hemde kendine dikkat et.sizn çevrede salgın durmu ne almede?aşı olayı falan? ayrıca ben Leah ı çok merak ediyorum umarım iyidirler.

Canim hosgeldim tamam bi daha yapmam ins.Bizim burada salgin baya ciddi universite de 1000 tane kiside bu grip vakasi tesbit edilmis iste Allah'a emanet ins bulasmaz ya da kolay bi sekilde atlatiriz.Asi olayi zorunlu degil okul falan da tatil olmuyo ama isteyen yaptirabiliyo ama ben cok emin olamadigim icin Tarik'a yaptirmadim.Umarim Leah ve ail;esi iyidir.Saglikli mutlu gunler hepinize:kahve:

eyvah eyvah kimseler yok ortada.ne güzel toparlanmıştık sitenin bu hali mahvetti bizi.nerlerdesiniz neler yapıyosunuz bi anlatın bakalım.burda hava acaip soğudu çok üşüyorum ve su içemiyorum ben malesef... :eek:

Canim hosgeldim tamam bi daha yapmam ins.Bizim burada salgin baya ciddi universite de 1000 tane kiside bu grip vakasi tesbit edilmis iste Allah'a emanet ins bulasmaz ya da kolay bi sekilde atlatiriz.Asi olayi zorunlu degil okul falan da tatil olmuyo ama isteyen yaptirabiliyo ama ben cok emin olamadigim icin Tarik'a yaptirmadim.Umarim Leah ve ail;esi iyidir.Saglikli mutlu gunler hepinize:kahve:

aşı mevzusnda bende endişeliyim canım.Allah a emanetsiniz...

Merhaba kizlar kimseler yok.Ben bugun kararli basladim ins oyle devam ederim.Sabah klasik kahvalti ve ara da 1 elma yedim.Simdilik bu kadar optum sizi.Bye

Aaa kizlar benden sonra kimse ugramamis.Artik cok zor degil girebilmek siteye umarim kisa zamanda yazarsiniz biseyler daha dogrusu hepiniz iyisinizdir umarim.Optum hepinizi byee.

merhaba kızlar site yıkılıyodur ben yokken dedim bi sürü yazılıcak şey vardır dedim ama bakdım maalesef kimsecikler yok sitede sorn var ından sanırım
benim pc takılı değildi kaç gündür kızımın odasını değiştirdik pc söküldü o yüzden ancak dün takıldı yeni yazabiliyorum

bu arada annemlere yedekden hac çıktı şükürler olsun
onlarda ayın 10. da gidiyolar kıslmetse inşallah evde değilim pek şu sıralar anneme yardım ediyorum kadıncağızın eli ayağı dolaştı birbirine malum bizden başka kimsesi yok ablam ve ben hep yanındayız
perşembe günü giremedim kusura bakmayın
hepinizi öpüyorum tek tek görüşmek üzere

X