Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

Tarikim ,silviş,nalansu ,enfurtu ,çok teşekkürler kızlar.
evet en iyisi boğazdan kesmek zaten başka türlü zayıflamak bantla ,ilçla lazerle . fasarya .
evet beni en çok rahatsız eden konu tekrar kendilerine 1000 lik tek çekim yapmalarıydı çünkü o parayıda taksitle olsada bir miktarını onlar almışlardı.
neyse fazla uzatmayım bu işin peşini bırakamazdım avukata başvurduğumda iş uzuyor en iyisi eldeki silahları kullanmak. burayada o amaçla yazıyorum kanmayalım kandırılmayalım. işletmecilik öyle kolay bir şey değil.
evet tekrar bankaya başvurdum aynı şey söyleniyor peşin ödeme yapamayız . iyide ben büyük bir bölümünü ödemişmiyim taksitllerimin evet . mağdur durumdayım diyorum .benim mantığım almıyor ben ödediğim parayı geri istiyorum .çünkü iade edildi ve ben yeniden borçlandırıldım.
bankayada dedim her konuştuğum farklı bir şey söyledi . nasıl böyle bir şeyin olacağı konusunda beni bilgilendirmessiniz . bütün görüşmelerim kayıtlarında mevcut .her seferinde değilşik bir şey söyleniyor. nerde müşteri memnuniyeti.yapılabilecek bir şeyler olmalı.neyse son konuştuğum çiğdem hanım bir deniyelim iadesini talep edelim kabul edilirse dedi . öğleden sonra arayın öğrenirsiniz . ve sonuç aldım 1200 müş bankaya ödediğim. onu geri aldım .kalan 800 de taksitlerimden iade.
siz siz olun kimseye güvenmeyin elinizi verip kolunuzuda kaptırmayın . ne heveslerle gitmiştim oyasaki .
bu macerada son budur.

bende bütün kalbimle inanıyorum ilahi adelete .ama sonuna kadarda uğraşırım .çocuğumun rızkı . herkesi desteğinden ötürü çok çok öptüm.

Son düzenleme:
slm kizlarr ben geldimm ...
nasil durumlar bakalim herkez yaprak dokumunde sanirim
nalansu izinemi ayrildii silviya guzelim senide cok sikintili gordum bu aralar takimlarda bircok sorunlar sanirim
bende izindeydim dondum suanda evimdeyim kilolarida aldim birguzel hic sormayin
neyse suanda kimse yok ben arada gelirim hepinize slm ollsun

2.TAKIM **129.ETAP **
singing kettle (71.5/71.5/0.0/0.00%)
Silviya ( 66.8/66.5/0.3/0.45%)
LEAH (84.6/84.6/0.0/0.00%)
sheker_cadi (71.7/71.7/0.0/0.00%)
EN-FUR-TU (70.6/70.0/0.6/0.85%)
Handemi(69.4/69.4/0.0/0.00%)
tarikim(64.2/64.2/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO (498.8/497.9/0.9/0.18%)

2. ETAP 1 AYLIK RAPOR 1 HAFTA =
Singing :hulya: ------
silviya+.3 gr kaydirigubbakcemile2
leah ----- sağlık sorunları ile uğraşıyor
şeker -----
efurtu +0.6 harikaopuyorumnanaktan

handemi -
tarikim -
kilo verenler silviş ve enfurtuŞeniz

slm 2 takimin fistiklari hafta sonu dahada sakin oluyo takimlar sizede slm vereyim dedim gelmisken.... silviya tsk ederim adet olmus artik bende iyi diyeyim gerci bugunumuze sukurkaydirigubbakcemile5 nalansu hosgeldin nasilsin toparlandin mi birazopuyorumnanaktan en fer tur evet yarin pazartesi toparlanmak lazim sitedeki sorunda gitmisken yeni seneye hafif girelim demdi ....

gunaydin!!!!!!!!!! hadi bakalim yeni bi hafta yeni bi baslangic olsun toparlanma zamani bizim takimda yavasladi ama burda bulunmamizin nedenini unutmayalimkaydirigubbakcemile2 paylasim olmasa motivation da olmaz hadi kizlarrrrrrŞeniz bizim takimada bekleriz

slm kizlarr ben geldimm ...
nasil durumlar bakalim herkez yaprak dokumunde sanirim
nalansu izinemi ayrildii silviya guzelim senide cok sikintili gordum bu aralar takimlarda bircok sorunlar sanirim
bende izindeydim dondum suanda evimdeyim kilolarida aldim birguzel hic sormayin
neyse suanda kimse yok ben arada gelirim hepinize slm ollsun

kaydirigubbakcemile3 nesli aldigi kiloyu tam olarak yazmamis kesin unutmustur ben soyliyim size tam 7 kilo lülülülülülü

Merhaba kizlar yoksunuz yine .Ben yine ayni devam tek fark spor yapmaya basladim bi de bogazimi tutarsam tamamdir.Bu arada oglum hasta oldu sukur grip degil midesini usutmus o yuzden pek bisey yiyemiyo doktor sadece sivi tuketsin gecer dedi zaten kus kadar iyice cope doncek gerci en onemlisi saglik ins herkes cok iyidir.Opuyorum hepinizi bu arada haberlerinizi de bekliyorum .Bye

iyi akşamlar sevgili arkadaşlarım.
önce site bağlantı problemi yüzünden giremiyorduk bakıyorum problem kalktı ama yine uğramıyoruz sayfamıza.inanın kendimide katıyorum bunun içine.bende 2 gündür fırsat bulupta oturamadım şöyle güzelce.

ben bi kaç güne kadar bayram tatiline memlekete gideceğim.silvişim bunuda bahane bilip takımdan ayrılmak ist5edğimi belirtmek isterim.olmuyor.ne kilo verebiliyorum gerçi geçen hafta 600 gr. vermiştim ama istediğim kiloya inemiyecem sanırım.

zaten 1-2 kilo versemde bayramda yine alacağım kesin onları.

neyse hepiniz kendinize iyi bakın ...öpildünüz....

iyi akşamlar sevgili arkadaşlarım.
önce site bağlantı problemi yüzünden giremiyorduk bakıyorum problem kalktı ama yine uğramıyoruz sayfamıza.inanın kendimide katıyorum bunun içine.bende 2 gündür fırsat bulupta oturamadım şöyle güzelce.

ben bi kaç güne kadar bayram tatiline memlekete gideceğim.silvişim bunuda bahane bilip takımdan ayrılmak ist5edğimi belirtmek isterim.olmuyor.ne kilo verebiliyorum gerçi geçen hafta 600 gr. vermiştim ama istediğim kiloya inemiyecem sanırım.

zaten 1-2 kilo versemde bayramda yine alacağım kesin onları.

neyse hepiniz kendinize iyi bakın ...öpildünüz....

en fur tu sende gidersen kim kalacak takimda:umursamaz:

En-fur-tu'cum sen bilirsin ama ben birakma derim.Burada bulunmak bi sorumluluk yukluyo insana obur turlu ipin ucu kaciyo hem kendini sartlandirma kilo alacagim diye dikkat edersen almazsin ins.Ben takimdan bi sure ayrildim ve 6-7 kilo fazlayla geri dondum ayrica tatildeyken ilk 1 ay dikkatliydim o ara hic kilo almamistim.Neyse tabi karar senin.Kimseler yok ama bak biz elimizden geldigince yazarsak diger arkadaslarda uygun vakit bulup yazarlar.Donmenizi bekliyorum kizlar .Selamlar

En-fur-tu'cum sen bilirsin ama ben birakma derim.Burada bulunmak bi sorumluluk yukluyo insana obur turlu ipin ucu kaciyo hem kendini sartlandirma kilo alacagim diye dikkat edersen almazsin ins.Ben takimdan bi sure ayrildim ve 6-7 kilo fazlayla geri dondum ayrica tatildeyken ilk 1 ay dikkatliydim o ara hic kilo almamistim.Neyse tabi karar senin.Kimseler yok ama bak biz elimizden geldigince yazarsak diger arkadaslarda uygun vakit bulup yazarlar.Donmenizi bekliyorum kizlar .Selamlar

evet ya haklisin tarikim ciktikmi takimdan kilolar geliyor dagilmayalim bunun icinde paylasim sart ...... silviya nerdesin merak etim seniopuyorumnanaktan

iyi hoşta arkadaşlar bakın kimseler yok.bence herkes çıksın takımdan.yani silvişte bu sorumluluktan kurtulur.bende hiç heves kalmadı inanın.herkese bazı göreveler verildi eksik ya da tam doğru dürüst yapamadık bile.diğer takımları hiç gezemiyorum bilmiyorum onlarda böyle mi ama bizden adam olmaz diyorum başkada bişey demiyorum.lütfen kimse alınmasın.kendimde bunun içindeyim.önceden takım sayfasını açmak için sabırsızlanırdım şimdi hiç istemiyorum.zaten isteyerek yapılmalı bu işler.yani sıkıldıysanız ne kadar zorlasdanızda olmuyor.

bende merak ettim silvişi leahı yani bi sorun var muhakkak....

iyi hoşta arkadaşlar bakın kimseler yok.bence herkes çıksın takımdan.yani silvişte bu sorumluluktan kurtulur.bende hiç heves kalmadı inanın.herkese bazı göreveler verildi eksik ya da tam doğru dürüst yapamadık bile.diğer takımları hiç gezemiyorum bilmiyorum onlarda böyle mi ama bizden adam olmaz diyorum başkada bişey demiyorum.lütfen kimse alınmasın.kendimde bunun içindeyim.önceden takım sayfasını açmak için sabırsızlanırdım şimdi hiç istemiyorum.zaten isteyerek yapılmalı bu işler.yani sıkıldıysanız ne kadar zorlasdanızda olmuyor.

bende merak ettim silvişi leahı yani bi sorun var muhakkak....

haklisin ne diyim sana paylasim olmayinca olmuyo gel git sayfalar bos!!!! 3 kisin isi degil diger takimlar iyi gidiyo hangi takim unutum ama kapaniyo paylasim olmayinca bizim takimda ayni paylasim cok azaldi bu gidisle bizim durumda vahim!!!!! silviya haber ver cok merak etim seni

Ya evet bende Silviyayi merak ettim ya en azindan O boyle yapmazdi ins hersey yolundadir.Eylulce sen ve Ef-nur-tu da yazmasa hakketen hic kimse yazmiyor.Singingcim sen nerelerdesin.Ya yalniz birakmayin bizi takim kapanirsa cok uzulurum oof ilk acildiginda takim oyle heyecanliydim ki.Neyse herkes saglikli mutlu ,huzurlu olsun da:Saruboceq:

merhaba arkadaşlar
annemi yolladım yoktum kaç gündür onlarda kaldım anneme yarım etmek için
sınavı geçdim şükür hayırlısıyla bu cumarteside direksiyon sınavım var

bende girdim dedim yine sayfalar dolmuştur ama yok
kimsecikler yok
enfurtuya katılıyorum böle olunca insanın giresi gelmiyo
yani böle giderse bende ayrılmayı düşünüyorum
bişey yazasım bile yok hepinizi seviyorum kızlar

Ben yine de yazayim da sayfada bi farklilik olsun.Handemi donmussun sevindim.Ben bugun yeni bi diete basladim.Aslinda cok farkli bisey degil herzaman yaptigimiz seyler sadece evden biseyler goturmeye basladim oylece oglen daha iyi beslenip aksamlari yemege saldirmam diye dusunuyorum.Selamlar

Son düzenleme:
evet kızlarr silviş nerede ya bişeymi oldu acaba işllh kötü bişey yoktur merak ettim yaa.

en fur tu sana katılıyorum zaten ben şu a diyet felanm yapmıyorum kullandıgım ilaçların etkisiyle 80 i geçtim sanırım ..hiç umrumda degil şu anda biliyorum sonradan çok panik olacam ama şu anda kilodan dahas öncelikli psikolojk sorun halletme çabasındayım ..
benecde takım kapatılsın silviş de bu sorumluluktan kurtursun kızcaaz ..kimse gelmiyo bişi yapmıyo yani bi kuramadık düzen evimizde net var günde 5 dak açmak zor geliyo gerçi ben bunu hiç üstüme alınmıyom sözüm sizlere çünkü ben izin hariç girmedigim gün olmadı hiç .hergün defalarca yazıyodum ama sizler kusura bakmayında bi 5 dak giremediniz kimse kimseyi motive etmedi yani..neyse ben şuan izinliyim karışmak istemem ama malesef bu böyle canlarım ..çok öpüyorum hepinizi ..bu arada leah nasıl oldu acaba ya onuda çok merak ediyorum işllh iyi olmuştur ..

nalansucum sana katılıyorum.sen her gün muhakkak giridn sayfamıza.ama mesela ben bu pc de sürekli problem yaşıyorum.bellek ve anakart problemi var.aha şimdide yeni sürüm msn kullanılması mecburi olmuş ama benm pc kaldırmıyor.e böle problemlerle sizleri sıkmaya ne gerk var.yok 3 gün gelme sırf bağlantı problemi yüzünden 3 gün sonra gel falan olmuyor.yani benm durumum tamamiyle teknolojik.bazen yere vurup atasım geliyor inanın.

neyse artık silviş hala yoksun arkadaşım.inşaallah problem sadece sendede teknolojiktir.

hepinize mutlu günler....

selam kızlar,
evet bir takım yazışmalar yapılmış.
eteklerdeki taşlar dökülmüş.
tarikim geçmiş olsun.
silvişim merak ettik.inşallah herşey yolundadır.
burda en uzun kalanlardan biriyim . tabiki takım olmk belli bir bilinci ve sorumluluğu getirir. ama hiç bir zaman kimse yazmıyor benimde yazasım gelmiyor diye düşünmedim . çünkü deneyimlerim gösterdi ben yazdığımda mutlaka yazdıklarıma cevap geldi . evet motivasyonumuz düşük. kendi adıma benimki .çok çok düşük . ve silvişin bizi motive etmek için koyduğu 1 ay boyunca kilo veremiyen takımdan atılacak kuralının sonuçlanmasını bekliyorum .ama silviş takımı kapatsın da silvişe verilecek ağır bir yükümlülük diye düşünüyorum . çünkü o elinden geleni hep yaptı projeler üretti.
kaç kişi takım devam etsin istiyor bir görelim arkadaşlar .
benim önerim bir hafta tatil yapalım hiç yazmıyalım sonra dönüşte görelim yazmayı özledikmi özlemedikmi.
ben sizleri dostlarım kardeşlerim olarak görüyorum ve öyle görüldüğümede inanıyorum . kimseyi kırmak için bir şey yazmadım bende düşüncelerimi yazdım .
takım devam etsin diyenler
SINGING +
SILVIYA
TARIKıM
ENFURTU
ŞEKER C.
HANDEMı
LEAH

UNUTTUĞUM VARSA ilave etsin kendisini ltf.

X