Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

kızlarrr çok mutuyum bugün tamm 1170 cal lik yemişim süper dimiii ...derce yapacam allahın izniylen ...heyt be kim tutar yasmini ...daha dogrusu 2. takımı

iyi geceler fıstıklı kurabiyelerim.negüzel paylaşımlar aktif halde ama üyelerin bi kısmı kayıp.megilara döndü bu hafta mezun olacak ama malesef takıma uğramıyo pek. Leah tamamen kayıp şeker cadımda okulla meşgul galiba görünmedi bugün.

2.TAKIM **124.Etap ** BİRİNCİ
singing kettle ( 72.0/71.7/0.3/0.42%)
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
nalansu09 (75.5///75.5///0.0///0.00%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0/71.0/0.0/0.00%)
handemi(68.5///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 511,1 ///% )

Merhaba arkadaslar bende daha kahvalti yapmadim bugun okulum tatil o yuzden biraz gec bi kahvalti olacak .Aslinda bende elma dietine baslayayim diyorum.Ama daha listelere bakmadim orda vardir herhalde.Bulamazsam sizden yardim isterim artik.Leah dogum yapip dondu demek ne guzel umarim hersey yolundadir.Optum hepinizi byeee

canım hop diye elma diyetine girişme ama yinede sen bilirsin. biz ramazanın ve bayramın ardından gevşemiştik hem vücut şaşırsın hem toparlanalım diye başladık ama sen bilirsin.

tam katı kurallı olarak başamadık diyete yani herkes kendince takıldı alsında.benim uygulamam şöyle oldu

güdne toplam 5 yeşil elma
2-2,5 lt su
1 saat spor
günün 1 öğününde ya sebze yemeyi ya çorba ya 2 dl ekmek gibi
daha tartılmadım yarın sabah sonuç belli olacak bakalım :)

evet silviş leah böyle yapmazdı. ama küçük bebeği var umarım her şey yolundadır..

evt küçük bebeği var bide okula giden çocuğu. ama yinede böyle yapmazdı merak ediyorum ve herşeyin yolunda olmasını diliyorum.

selam kızlar yoğun ötesi ama bi okadarda güzel bir gün yaşadım çok mutluyum anlicanız hemen yediklerimi yazim

dün sabah 1 dilim ekmek üzerine krem peynir bir bardak süt
ara yok
öğlen 8 kaşık nohut 3 kaşık yoğurt bir dilim ekmek
ara 2 mandalina
akşam bir kase tarhana çorbası 5 kaşık ıspanak

bu sabah dışarda olduğum için galeta ile geçiştirdim
öğlen bir kase yoğurt 2 dilim eti form
ara 1 elma
akşam bir kase çorba

her iki günde 2 litre su içdim ve yeşil çayımı ihmal etmedim dün pilates yaptım bugün yapamadım
şimdi kızlar yazılanları okyuyp geri dönücem inşallah

harika geçmiş canım tebrikler...

singinim canım ablam sobeee

bugün lise kaydımı yaptırdım arkadaşlar müthiş mutluyum bakalım bide bitirince nolurum acaba
yarında ehliyet kursuna kaydımı yaptırıcam insanın kendisi için bişeyler yapması ne güzel

benim her sene kendime koyduğum ufak hedefler vardır mesela geçen sene dedimki
bu sene kilo vericem dünya klasiklerini okicam elimde bitirmeye çalıştığım bi takım vardı onu bitiricem ve orta oklu bitiricem şükür mevlam yardım etti hepsini yaptım
insan hayatta uzun vadeli değilde kısa vadeli hedeflere daha çabuk ulaşıyo buda mutlu ediyo insanı
bu seneki hedefim 64 kiloya inmek ehliyet almak lisede iyi puanlar tutturmak ve kafama koyduğum bazı kitaplar okumak mesela geçen sene dünya klasikleri dedim bu sene daha güncel ve kitaplar okumak istiyorum
neyse çok konuştum çok yazdım ama dedim çok mutluyum sizinle paylaşmk istedim dua edin bu seneki hedeflerimede ulaşim
umarım hepiniz hayattaki hedeflerinize ulaşırsınız hepinizi seviyorum

bu arada bu sabah tartılamadım ama yarın sabah tartılıp hemen yazıcam kızlar

canım çok hoşuma gitti yazdıkalrın.ne güzel hedefler koyup gerçekleştiriyosun.bu insanı mutlu eder.kocaman öpüyorum ve tüm hedeflerine ulşamanı diliyorum

bu arada kilonu yazmamısın canım umarım sabah 11 den önce yazarsın.

silvişin eklediği listeyede baktım birinci yazan kısım ondada var.anlamadım gerçi neden birinci yazıyor ama neyse.önmli değil.

fıstığım geçen haftanın listesini kopyalayıp buraya yapıştırdım ya birinci geçen hafta aldığımız derece normalde siliyorum listeyi buraya yapıştırıken ama bugün dalgınlıkla hem etap npsunu düzenlememişim hem onu bırkamışım handemiyide eklememişim kusura bakmayın :kedi:

Selam hanımlar zemuszemus
Geldim kısa bir moladan sonra opuyorumnanaktan
Elma diyetini bırakma kararı aldım.Öğlenleri okulda yemekhanede yiyeceğim,akşamları da elma yerim artık :eek: ayrıca spora da başlıyorum ilk fırsatta sositososito bu elma diyetine benim artık tamamen güvenim kalmadı bilmiyorum ya geri alırsam diye korkuyor insan :sinifsinif: en iyisi sağlıklı bir şekilde verip, kiloyu korumak :lepi:

tama canım nasıl istersen.aslında ben hiçbir zaamn şok diyetlerden yana değilim takımım bilir. yavaş yavaş ve sağlıklı kilo verme taraftarıyım.dengeli beselenmeyi önerirm hep ama küçük bi atraksiyon olsun bünyede isteidm okadar.zaten siz gelişim çağındasınız düzenli ve dengeli beslenin bu en doğrusu.

Nalansuu hani benim pastam?? sositososito
Bugün doğum günüm asıl bana pasta hediye ediceksin laelaelaelaelae

mutlu yıllar dominoşum.bir sonraki yaşıan kadar çıpçıtır olmanı diliyorum.tüm güzellikler seninle olsun. iyi ki doğdun. iyiki seni tanıdım opuyorumnanaktan

2.TAKIM **124.Etap **
singing kettle ( 72.0/71.7/0.3/0.42&#37:KK66:
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
Handemi(68.5///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 511,1 ///% )

2.TAKIM **124.Etap **
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
Handemi(68.5/70.2/-1.7/%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 511,1 ///% )

canlarım ben çok aradım kilomuzu nasıl yüzdeye vurucamız yazıyı ama bulamadım ha bide farklı kopyalanıyodu renkli felan olması gerekiyodu ama geziniyorum yok bulamadım neyse bulursam düzeltirim
özür diliyorum ama gerçekden unutmuşum

2.TAKIM **124.Etap **
Silviya ( 71.9/69.0/2.9/4.03%)
megilara (60.9/60.0/0.9/1.48%) Mezun
nalansu09 (75.5/75.5/0.0/0.00%)
LEAH ( 84.8/84.8/0.0/0.00%)
sheker_cadi ( 75.0/74.5/0.5/0.67%)
Handemi(68.5/70.2/-1.7/-2.48%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 579.6 /576.7/2.9/0.50% )

kızlar liste hazır.ben bildirm yapmadan çıkıyorum.eğer gecikirsem bildirmi siz yaparsınız.
megilara hedefime ulaştım demişti bu yüzden kilosunu 60 olarka düzenleyip mezun yazdım
sheker cadı geçen hafta 74.5 olarka bildirmişti ama ben listeyi göndermiştim o zaman haftaya bildiriz demiştim şimdi yine yok onuda kilosunu 74.5 olarka yazdım
leah ı sabit geçtim.liste buna göre düzenlenmiştir haberiniz olsun.eğerki leah sheker cadı veya megilara gelip kiloları konusunda başka bir değer bildirilere listeyi ona göre hazırlayıp gönderirsiniz.lütfen bu konuyla ilgilenin.gerekirse diğer takımalrdan yardım isteyin.şimdilik hoşçakalın... a.s.

slm kilzar !!!!! silviya benim yemek ustune elma bana bu hafta 1 kilo verdirdi ama ilk hafta olunca normal eger haftayada 1 kilo gidersen super olacak iste o zaman hepinizi opuyorumnanaktan

kızlar selam..handemi şikerim sobeee...evet az kalorili bir güne daha başladık 1 saat yürüdüm bir bardak çorbayla 4 etimegi devirdimmm elmamı yidimmm...eferim baga ...kızlarrr hepinizi çook öpüyorummm

megilara hedefime ulaştım demişti bu yüzden kilosunu 60 olarka düzenleyip mezun yazdım.

dogrudur canım
hedef kilomdayım çok şükür
bütün takım arkadaşlarımız da en kısa zamanda hedef kilosuna ulaşırlar umarım
hepinizi öpüyorum

selam
handemi bugün naptı
sabah klasik kahvaltımı yaptım işte dilim ekmek beyaz peynir
ara elma yedim
spor yapamadım bugün oğluşu aşıya götürdüm sabah

elma dietini uygulamaya çalışıcam bugün ama ben kahvaltı yapıp snra günün kalan kısmında elma yicem bide yatmdan yarım yağlı bir bardak süt içerim sanırım
benim oğlum gece boyu uyanıyor emmek için onun sıvı tüketmeyi ihmal etmeme gerek
şuandada yeşil çay içiyorum oğluş uyudu benide acaip bi uyku bastı bende uzansam napsam

neyse şimdlik bukadar cicişler seviyom hepinizi görüşürüz

selam
handemi bugün naptı
sabah klasik kahvaltımı yaptım işte dilim ekmek beyaz peynir
ara elma yedim
spor yapamadım bugün oğluşu aşıya götürdüm sabah

elma dietini uygulamaya çalışıcam bugün ama ben kahvaltı yapıp snra günün kalan kısmında elma yicem bide yatmdan yarım yağlı bir bardak süt içerim sanırım
benim oğlum gece boyu uyanıyor emmek için onun sıvı tüketmeyi ihmal etmeme gerek
şuandada yeşil çay içiyorum oğluş uyudu benide acaip bi uyku bastı bende uzansam napsam

neyse şimdlik bukadar cicişler seviyom hepinizi görüşürüz

kızlar tahminimden erken geldim.sayfalar açılmıyo.yardım meleği sebnemcim saol canım.öpüyorum kocamannnn

kızlar tahminimden erken geldim.sayfalar açılmıyo.yardım meleği sebnemcim saol canım.öpüyorum kocamannnn

ben yollamıştım listeyi tammmı sişviş hanım tamammı tammı ....tammamııı...küstümm tammııııkafamçokkarıştıkafamçokkarıştıkafamçokkarıştı

X