Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

evet silviş leah böyle yapmazdı. ama küçük bebeği var umarım her şey yolundadır.
enfurtu kolay gelsin canım. even şevvali tutmak güzel Allah kabul etsin. ama bünye tabiki zayıf düşüyor.
sen diyordun zaten sinyallerini vermişti sana.
handemi. ebru şallı ile devammı.?
aydasu evet senin uyarından sonra poaçalara veda ettim.
ama düzenli diet yapmadığım vede son zamanlarda hiç egzersiz yapmadığım için kilolarımla hala bereberliğimi sonlandıramadım. uzun bir nişanlılık dönemi oldu. evlenmeyi istemiyorum kilolarımla ama onlar beni pek seviyorlar.
ancak çek sevgili kader arkadaşlarım sevgili tarikim örneğinde gördüğümüz gibi sizlerle devam etmemin yararını genede çok fazla görüyorum koptuğum anda sizler ve her şeyden öncede sonsuz şükran dolu olduğum püsküüt öneri yorum vs ile kendimi toplamama yardımcı oluyorsunuz. zaman zaman 73 aştığım günler olabiliyor ama geri dönüşlerle topluyorum elma örneğinde olduğu gibi . en son 72. 6 yı test etmiştim.

selam canım arkadaşım.
evet sen 56 yı gör ve sonra gene kilo al.. maalesef bu da genel bir sorun . zaten biz irademize yeteri kadar sahip çıkabilsek buralarda uğraşıyor olmayız.
ama en azından takımda kalmak yada kilo koruma programını uygulayabilmek bizler için gereklilik. nerdesiniz şimdi.
gene dönüş yapmadız yani. sana kolaylıklar dilerim tofelda bak ben geliyim oraya seni çalıştırayım %100 geçiririm seni.
bol bol kitap oku. alıştırma yap günde 500 test çöz. mutlaka çalışmadan olmaz. listenin reading ve writing de vardır şimdi o sınavda.
peki sen okulamı gideceksin orda*
alt yapını bilmiyorum ama kolej mezunu isen yada hazırlık okuduysan biraz daha kolay işin.
kolay gelsin rast gitsin çabuk bitsin:))))
silviş bunu daha yumuşattı . günde 5 elma 2 bardak süt ve 2 dilim ekmek var bizde.
ama sütü içmessem bende acaip tatlı krizi oluyor onu farkettim.
5 elma hiç az değil ama bana görede kolay bir rejim değil.
kısıtlamak isteği doğuruyor.

Son düzenleme:
kızlar diskalifiye listesini hazırlıyodum.gözlerim şaşı oldu :) takımdaki mesajları okumadan kaçıyorum.niyetliym bugün. iftarı komşuda yapıcaz (balık varmış sırnaşık şey ) şimdilik kaçıyorum.gece yazarım artık takıma. öpüldünüz şekerler...

Singingcim oncelikle seninle tekrar yazismak cok guzel.Evet ya cok pismanim hep aman nasi olsa gene veririm Aman ramazan iste falan derken yine bu hallere dondum.Neyse canim bende bi deneyeyim elma diyetini nasil iyi kilo veriliyor mu ?Benim internet based toefl a girmem lazim o biraz daha zor cunku speaking de var.Dogrusunu istersen kursun odevlerinden daha toefl testi cozemedim.Keske sen burda olsaydin da yardim etseydin.Arkadaslar kizmazlar ins bu kadar kendim hakkinda yazinca ama Singingcim sence hangi kaynakla hazirlanayim?Longman la mi yoksa Barons la mi baslayayim .Bu gunlerde kaynak alicam da .Neyse optum hepinizi.Silviyacim orucun da makbul olsun ins bizede dua et zayiflayalim olur mu. Selamlar

Singingcim oncelikle seninle tekrar yazismak cok guzel.Evet ya cok pismanim hep aman nasi olsa gene veririm Aman ramazan iste falan derken yine bu hallere dondum.Neyse canim bende bi deneyeyim elma diyetini nasil iyi kilo veriliyor mu ?Benim internet based toefl a girmem lazim o biraz daha zor cunku speaking de var.Dogrusunu istersen kursun odevlerinden daha toefl testi cozemedim.Keske sen burda olsaydin da yardim etseydin.Arkadaslar kizmazlar ins bu kadar kendim hakkinda yazinca ama Singingcim sence hangi kaynakla hazirlanayim?Longman la mi yoksa Barons la mi baslayayim .Bu gunlerde kaynak alicam da .Neyse optum hepinizi.Silviyacim orucun da makbul olsun ins bizede dua et zayiflayalim olur mu. Selamlar

Evet elma dieti kilo verdirir.
diğer bölümü özelden yazayım. bugün kızlar kayıp.

selam kızlar yoğun ötesi ama bi okadarda güzel bir gün yaşadım çok mutluyum anlicanız hemen yediklerimi yazim

dün sabah 1 dilim ekmek üzerine krem peynir bir bardak süt
ara yok
öğlen 8 kaşık nohut 3 kaşık yoğurt bir dilim ekmek
ara 2 mandalina
akşam bir kase tarhana çorbası 5 kaşık ıspanak

bu sabah dışarda olduğum için galeta ile geçiştirdim
öğlen bir kase yoğurt 2 dilim eti form
ara 1 elma
akşam bir kase çorba

her iki günde 2 litre su içdim ve yeşil çayımı ihmal etmedim dün pilates yaptım bugün yapamadım
şimdi kızlar yazılanları okyuyp geri dönücem inşallah

handemi makarna yasak bize bundan sonra :jeyyar:

ay bana neler yasak bi bilsen bendemi başlasam şu elma olayına dietisyene dönücekdim vazgeçdim anam çocuğu bırakıcak yer yokki gidesin onunlada hiç bieyer gidilmiyo çok hareketli yaaa elülcem yılmak yok yola devam :dance:

[

selam kızlar.ayy dün tam arkadaşımla msnden görüşürken net bağlantım koptu.tamda kk yı açmıştım.altta duruyordu öyle.daha okuyupta yazmamıştım.neyse önemsemedim netin gitmesini.sabah tekrar açtım pc yi.yine net yok.modem çalışıyor ama internet sinyali yanmıyor.delirecektim nerdeyse.en sonunda kabloda bi problem var diye aklıma gelince kablonun bağlantı noktalarına bi baktım ki-bizim furko asıla asıla kabloyu bağlantı yerinden ayırmış ikiye.az önce eşim bağladı da haloldu şükür.ben bugün yine oruçtum.düzenli olarak diyetime haftaya başlayacağım ben.

silviş ben paylaşım alanına gün aşırı bakarım.ama doğrusunu söylemek gerekirse 2,3 gündür bakmadım.bence analizler yararlı oluyordu benim için.gerilediğimi görmek utnç verici olsada hırs sebebiydi bence.yinede çoğunluğa saygı duyarım.

bugün acayip yorgunum kızlar.kışlıkları çıkarıp yazlıkları kaldırdım.ütüydü yemekti derken döküllüyorum vallahi.şu kaza oruçlarım bitsede hayırlısıyla çok rahatlayacağım valla.vücut direncim düştü gibime geliyor.

hepinizi öpüyorum.mardin cadımda gelmiş.e artıkın yarın görüşürük bacım.öff yarında diyarbakırdan kaynım geliyor.sakaryada okuyorda kendisi.öff öfff.....

kayının demek hmmmm evde misafir zor kolay gelsin güzelim ya

meraba arkadaşlar
ben hedef kiloma geçen hafta itibariyla ulaşmış bulunmaktayım
bu nedenle elma diyetine başlamıyorum
perşembe günü bildirim yaparım
öpüyorum hepinizi

canım benim tebrik ederim darısı başımıza

Merhaba arkadaslar
cooook uzun zaman oldu biliyorum.Ama gordumki eski arkadaslarim buradalar tabi mezun oldugunuzu gormeyi istesemde hala takimda tanidik simalar gormek beni coooook mutlu etti.Kizlar 4 ay gibi uzun bir Turkiye tatlinden sonra 1,5 ay once yeni yerimize tasindik.Ama esyalari buraya tasiyamadigimiz icin yeniden esya al, ev bul ,yerles,ramazan derken anca nasip oldu yazmak.Ben en son tatildeyken 56 kg ye kadar inmistim ama herkes" aay sana nolmus, yuzun kuculmus su bu" falan derken anlayacaginiz saldim kendimi ve gozlerinize inanamayacaksiniz 64 kg olmusum.Offff cok utaniyorum yazarken bugun yeniden bir baskul aldim ve sok oldum.Bilmiyorum Silviyacim bunca aradan ve ihmalden sonra yine beni kabul edermisin?Eger takimda yer varsa sizinle yeniden baslamayi coook cok isterim.Silvisim sen Singingim bana destek olursunuz ve tabi diger arkadaslarimda.Bu arada kizlar Tarik (oglum) krese ve bende toefl (ingilizce) kursuna basladim.Hergun odev ,okul,ev isleri inanin cok zor oluyor ama baskada carem yok gibi.Cooook uzattim farkindayim ama napiyim size yazmayii cok ozledim.Optum hepinizi selamlar

tarikim hoşgeldin sefa geldin seni görmek ne güzel umarım hepberaber başarıcaz bu olayı hem silvişim kırmıyo kıyamıyo bize benide kabul etti ayyy o bitane yaaaa Şeniz

evet kızlar bomba gbi bir güne varmısınız ....elma beni hiç etkilemedi ya biraz başagrısı oda hemen yattım uyudum geçti...birazdan khvaltı sonra elma kemirme başlıyor ...lütfen vazgeçmeyelim kızlar ya lütfen ...ben zayıflıcamıza çok inanıyorum ya ...gerçekten çok inanıyorum ...biraz sıkalım bogazları biraz düdügümüze sahip olalım yeter ...ölmeyizya aç kalmaktam zaten bi kaç gün sonra midemizde küçülcek yani işallah ...ben çok inat ettim kızlar ...eger bunuda başaramazzam zayıflamaya inancım kalmıcak biliyorum o yüzden bu iş elma diyetinde bitmeli bıktım ya artık bık-tımmmmm..hadi çok öpüyorum hepinizi bby

sğpersin nalansum motivasyonuna hayran kaldım bıktım olayına gelincede al bendende okadar

merhaba ıkıncı takımın guzel hatunları
ah ahh ben de bu takımın eskılerındenım
mezun oldum yaklasık bır yıl once kadar
zaman ne cabuk gecıyor ya

sılvısım canım benım kılonu gorunce ınanamadım cok sevındım harıka vermıssın tatlım benım
ınan ben de senı cok ozledım
burası bı baskaydı be arkadasım

sıngıngım canım ablam
sen nasılsın oglusun neler yapıyor
poğacalarla aralar nasış

zaman zaman gırıp takıp edıyorum sızlerı fakat yazmak bu gune nasıp oldu

ben ne alemdeyım
sılvısım bılır ben 57 kılo olmadan rahatlayamayacagım bunu anladım
ya gercekten bu cok garıp bı duygu
bılmeyen arkadaslar ıcın yazıorum ben gecek yıl bu takımda nerdeyse 4-5 ayda 22 kılo verdım
toplamdaysa 30
yaklasık 15 aydır kılomu koruyorum

fakat anladım kı olmuyor yetmıyor
suan aslında ıdealım dıyebılrız ama ben kılo vermek ıstıroum fakat endıselerım var
soylekı
üstüm 36 beden altımsa 38
ustumden gıderse dıye korkuyorum
sanırım artık bolgesel zayıflamak ıstıorum
bu konuda bolgesel zayflayan arkadaslarımız varsa yardımlarını esırgemesınler benden

boyum 167 kılom 61
gogus 87 bel 70 basen 91
arkadaslar ben sadece alt kısımdan vermek ıstıroum bı 4-5 kılo kadar ustumden hıc gıtsın ıstemıyorum cunku goguslerım cok kuculuyor olcuyu kacırmaktan korktugum ıcın bu gune kadar 61 de kaldım
hagı sporu yapsam bılmedım yurusem muhtemelen ustumden de gıdecek bunu goze alamıyorum
varsa bılgınız sevınırım

ay uzun oldu hakkınızı helal edın arkadaslar

bu arada tarıkım gelmıs canım senı de gordugume cok sevındım ara ara gırıp bakıyordum sana geldın mı dıye denk geldı tatlım

aydasu arkadaşım bölgesel zayıflamaya yararı olurmu bilmiyorum ama ben her sabah saat 10 tv 8 de ebru şallı ile pilates yapıyorum istersen bi seyret belki işe yarar umarım dilediğin gibi olur kilon ama bence çok ideal bi kilodasın hiç dert etme bence

KIZLAAAR ben çok hastayımmm....dünde oruçtum mahvoldum inanın.orucumu bozmamak için zor tuttum kendimi.bugün maalesef tutamadım orucumu.başım yerden kalkmıyor.akşama biraz daha iyi olursam görüşürük olur mu? bana dua edin.

rabbim acil acil şifalar versin versinki enfurtum iyileşsin bizi yanlız bırakmasın dikkat et kendine güzelim çok çok geçmiş olsun

evet silviş leah böyle yapmazdı. ama küçük bebeği var umarım her şey yolundadır.
enfurtu kolay gelsin canım. even şevvali tutmak güzel Allah kabul etsin. ama bünye tabiki zayıf düşüyor.
sen diyordun zaten sinyallerini vermişti sana.
handemi. ebru şallı ile devammı.?
aydasu evet senin uyarından sonra poaçalara veda ettim.
ama düzenli diet yapmadığım vede son zamanlarda hiç egzersiz yapmadığım için kilolarımla hala bereberliğimi sonlandıramadım. uzun bir nişanlılık dönemi oldu. evlenmeyi istemiyorum kilolarımla ama onlar beni pek seviyorlar.
ancak çek sevgili kader arkadaşlarım sevgili tarikim örneğinde gördüğümüz gibi sizlerle devam etmemin yararını genede çok fazla görüyorum koptuğum anda sizler ve her şeyden öncede sonsuz şükran dolu olduğum püsküüt öneri yorum vs ile kendimi toplamama yardımcı oluyorsunuz. zaman zaman 73 aştığım günler olabiliyor ama geri dönüşlerle topluyorum elma örneğinde olduğu gibi . en son 72. 6 yı test etmiştim.

evet canım ebru şallı ile devam ediyorum bakalım hayırlısı uzun zamandır yapmadım ya baya hamlamışım yeni sezeryan olmuş gibi acıyo karnımın içi sende katıl aramıza :emir_bebek:kız :emir_bebek:

singinim canım ablam sobeee

bugün lise kaydımı yaptırdım arkadaşlar müthiş mutluyum bakalım bide bitirince nolurum acaba
yarında ehliyet kursuna kaydımı yaptırıcam insanın kendisi için bişeyler yapması ne güzel

benim her sene kendime koyduğum ufak hedefler vardır mesela geçen sene dedimki
bu sene kilo vericem dünya klasiklerini okicam elimde bitirmeye çalıştığım bi takım vardı onu bitiricem ve orta oklu bitiricem şükür mevlam yardım etti hepsini yaptım
insan hayatta uzun vadeli değilde kısa vadeli hedeflere daha çabuk ulaşıyo buda mutlu ediyo insanı
bu seneki hedefim 64 kiloya inmek ehliyet almak lisede iyi puanlar tutturmak ve kafama koyduğum bazı kitaplar okumak mesela geçen sene dünya klasikleri dedim bu sene daha güncel ve kitaplar okumak istiyorum
neyse çok konuştum çok yazdım ama dedim çok mutluyum sizinle paylaşmk istedim dua edin bu seneki hedeflerimede ulaşim
umarım hepiniz hayattaki hedeflerinize ulaşırsınız hepinizi seviyorum

bu arada bu sabah tartılamadım ama yarın sabah tartılıp hemen yazıcam kızlar

2.TAKIM **124.Etap ** BİRİNCİ
singing kettle ( 72.0/71.7/0.3/0.42%)
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0/71.0/0.0/0.%)
handemi(68.5///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 511,1 ///% )

en fur tu bal böcügümmm ne oldu sana ..geçmişler ossun kuzumaaa

selam canım.ayy valla bilmiyom kıı.senin nazarın mı değdi nedir?buralar soğudu inan sanırım üşüttüm.e birazda orucun etkiside var.oruç olunca daha bir üşüyor insan.neyse bugün evde az dinlendim.nane limon falan iyiyim şimdilik.

ya singingden listeyi alıntıladım ama bi eksiklik var gibi.bi daha bakjacam şimdi

silvişin eklediği listeyede baktım birinci yazan kısım ondada var.anlamadım gerçi neden birinci yazıyor ama neyse.önmli değil.

ayy canım nalansuyum,pastan için teşekkür ederim cadım benim.

valla oruca bi müddet ara veriyom ben artık.zaten bu 1-2 güne adet olacağım.hemen yarında elma diyetine başlayacağım.pilatesimede başlayayım yarın.nalansu caney sen nasıl yapıyon elam diyetini?

handemicim hızlı bi giriş yaptın hadi bakalım hayorlısı olsun.inşaaallah hedeflediğin herşeyi bu senede hlledersin canım.bunlar için sadece disiplin gerekli.o disiplin bu aralar bende hiç yok:KK43:((
tarikimde gelmiş hoşgeldin.ben senin takımdan ayrıldığın dönemde girmiştim takıma.tam ben geldim sen çıktın.hadi bu kiloları hep beraber verelimde,bu seferde kilo veren 2.takım üyelerinin topiği yapalım....

singing ablada uğramış bugün.kolaylıklar gelsin ablacım.silvişim allah kabul etsin canım.

Selam hanımlar zemuszemus
Geldim kısa bir moladan sonra opuyorumnanaktan
Elma diyetini bırakma kararı aldım.Öğlenleri okulda yemekhanede yiyeceğim,akşamları da elma yerim artık :eek: ayrıca spora da başlıyorum ilk fırsatta sositososito bu elma diyetine benim artık tamamen güvenim kalmadı bilmiyorum ya geri alırsam diye korkuyor insan :sinifsinif: en iyisi sağlıklı bir şekilde verip, kiloyu korumak :lepi:

Nalansuu hani benim pastam?? sositososito
Bugün doğum günüm asıl bana pasta hediye ediceksin laelaelaelaelae

ne oldu dominoşum tartıldın mı canım?
ayy bugün tartıldım aslında 82 olmuşum ya nasıl yaaa :sinifsinif: en iyisi günde 1 avuç fındığımı bırakmak :sinifsinif:
oyy ne güzeeel doğum günün kutlu olsun canıım.nice sağlıklı vede alenle beraber mutlu yıllar nasip etsin rabbim...opuyorumnanaktan

Teşekkür ederim ablacımm Şeniz

X