Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

selamün aleyküm kızlar. bugün çok değşşik dersler gördük ve çok goşuma gitti almancaya başladık bu yıl. + milli güvenlik. çok sewdim bu dersleri

geri dönenler olacak sanırım. hoşgeldiniz şimdiden tanışmıyoruz ama ben kendimi tanıtayım Ich bin Beyza..

bis bald

güzel öğrenmişim demi 1 derste bu kadar oluyo

öptüm herkesi. hı bide analizler için. sen ne dersen başımız üstüne kaptancım :içelim: çok sewiyoruz seni

anladım şekercim.hatta bi ara nerelerde takılıyosun die casusluk yapim dmeştim iznini yemişler göndermemişler seni onu görmüştüm.izine çıkaibldin mi bilmiyorum ama umarım bi sorn yoktur.o zaman şöyle yapıcaz. eğer mümkünse dumbell alacaksın. 1kg la başlarsın sonra gerekirse 1,5 2 şeklinde artırısın. (eğer ağırlık eklenenen cinslerdne alırsan gerektikçe yedek ağırlık alabilirsin)

madde 1 : göğüsler için buterfly hareketi yapacaksın.
madde 2 : bel için twist hareketi yapacaksın (beli incitmeyecek şekilde dikkatli olman gerek
madde 3: bacaklar için yerde yatarak biisklet ve squat hareketleri yapılaiblir.

aklıma şöyle bişey geliyo.mesela bazı spor salonalrında günlük ücret ödeyerek çalışabiliyosun.uygun bi gününde gidip 1 günlük ücretini ödersin ve antrenöre durumunu anlatırsın.(yoğun çalışma temposundan dolayı salona gidemeyeceğini) senin için uygun hareket porgramı önerip öneremiyeceini sorarsın.iyi niyetli biryse belki yardımcı olabilir.

kemerleri sıkmak içn genel bir takım kuralar koymayı düşünüyorum zaten şeker. bakalım ayarlarıs.takma kafana.bu işi halledicez başka yolu yok!

aleykümselam şekerparem Şeniz aaah ah yaramı deştin.güya bizimde seçmeli dersimiz alanca olacaktı hoca gelmeyince kalmıştı.işte içimde kalmıştır azıcık temel alsaydım almancadan gerisini ben hallederdim ama olmadı işte...

silviya ders çalışmaya gidiyodum mesajını görünce mutlu oldum

bende yemek yiyip geldim . bi kaç saat sonrada spor yaparm

öptüm herkesi. nalansu gelsene

burdayım şekercim tarikim da girmiş takıma tekraran hol geldindiyelim ..hep beraber bi bitsydi şu iş .

öncelikle ,megicim kutlarım bizede nasip eder rabbim inşallah.
tarikim ve aydasum ne güzel sizlerin aramızda olduğunu görmek bu takımda çok kişiler geldi geçti ama herkesin ayrı bir özelliği vede güzelliği oldu. sadece şu anda benden kaynaklanan paylaşım azlığının hep böyle olmadığını göstermek istiyorum sanırım .
silvişim sen gerçekten çok hakikatlısin .rutin kontröller diyelim işte bir takım stres ve sıkıntılar sonuçta sağlık ta sorunlar olarak çıkabiliyor.ama bu kilo vermem için daha geçerli bir sebep.
bende bu elma rejiminin işe yarayacağına inanıyorum. ancak ben tartıda gitmiş gramları görünce bugün biraz gevşettim. yemeğin üzerine elma gibi oldu.siz hergün tartılıyormusunuz. bundan sonra hergün tartılmıyacağım.
evet silviş rakibem. hadi koşturalım bakalım.
aydasu bölgesel incelmede bence en uygun eksersizle verilebilir.
kızlar bilir diot lazerle bölgesel incelmeye gitmiştim ama bir takım nedenlerden ara vermiş olmama rağmen yararına inanmıyorum.
şimdide dr um yasakladı . hiç bir şeyi bu araya karıştırmamı söyledi . gidip görüşeceğim bakalım paramı iade alabilecekmiyim. karışık yazdım kusura bakmayın.

silviya ders çalışmaya gidiyodum mesajını görünce mutlu oldum

bende yemek yiyip geldim . bi kaç saat sonrada spor yaparm

öptüm herkesi. nalansu gelsene

Şeniz affeerin cici cadı.derslerini iyi çalış

burdayım şekercim tarikim da girmiş takıma tekraran hol geldindiyelim ..hep beraber bi bitsydi şu iş .

nalansu canım ipod için teşekkürler.ama şu sıralar acaip laptopa ihtiyacım var tabi imac olması ayrı bi güzellik olurdu sırnaşık şey aslında ben siyah gece elbisesini çok beğendim bide kazenin favorisi kırmızı ayakkabıları ama param yok ki almaya. aaah ah alıcaktım ne güzel zayıflayınca giycektim bide resim çekilcektim ama fakirliğin gözü kör olsun işte :çok üzgünüm: şimdi ben para biriktirene kadar 36 bedenide kalmaz ki senağlama

anladım singingim.sağlık diliyorum.tedbirli olmak kontorllere dikkat etmek çok önemli.kilo vermende sağlığın için gerekli olduğuna göre kilolarından kurtul ve daha iyi hissset kendini.hadi bakalım yarışalım senle.hergün tartılıyomusunuz demişisn ben artık haftada 1 tartılıyorum bakalım cuma günü sonuç ne olacak merka ediyorum doğrusu.ama tartıda gördüğün olumlu rakamlar lütfen gevşetmesin seni.bu alışkanlık haline geliyo sonucu ise al ver al ver...

bu arada ben yarın oruç tutucam.sahurda ve iftarda hafif geçirmeyedikkat edicem am elm uygulaması tam olmayacak...

hepinize iyi geceler..

bi kahve alacaktim puanlarla sadece bi kahve olmadi mafoldumben.........hepinize iyi geceler yarin gorusuruzopuyorumnanaktan

eyülcüm canım onların hepsi hediye geldi bana dur bende sana bi kahve yollıyim ...

KIZLAAAR ben çok hastayımmm....dünde oruçtum mahvoldum inanın.orucumu bozmamak için zor tuttum kendimi.bugün maalesef tutamadım orucumu.başım yerden kalkmıyor.akşama biraz daha iyi olursam görüşürük olur mu? bana dua edin.

2.TAKIM **123.Etap ** BıRıNCı
singing kettle ( 72.0///&#37
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 511,1 ///% )

B]2.TAKIM **123.Etap ** BİRİNCİ
singing kettle ( 72.0///%)
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
nalansu09 (75.5///75.5///0.0///0.00%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 511,1 ///% ) [/B]

cok gecmis olsun kendine dikkat et:1hug:

çok geçmiş olsun canım.Allah şifa versin

ne demis atalarimiz puan ya sende olacak ya snein seven birinde tsk nalansuopuyorumnanaktan

sırnaşık şey megi ve nalansu hediyeler için teşekkürler...

handemi listeye başlangıç kilosu 68.5 olarak eklenicek. bildirmi yapacak kişi eklerse sevinirim.ayrıca etap nosu 124 olarka değişitrilcek onuda unutmuşum

ben yarın sabah tartılıp bildiricem kilomu.umarım bugün herkes kilosunu bildirir. yarın 11 den önce listeyi göndermem gerek. eve geç gele bilirim aklım kalmasın.

Son düzenleme:
Arkadaşlar Leah ın uzun süredir mesaj yazmadığı dikkatinizi çekmiştir sanırm. en son ayın 18 inde mesaj yazmış o da kilo bildirmi ama siteye giriş tarihi en son ayın 28 i .merak ettim doğrusu.böyle yapmz dı bi anlam veremedim bu işe.umarım yarına kadar bişeyler yazar.

2.TAKIM **124.Etap ** BıRıNCı
singing kettle ( 72.0/71.7/0.3/0.42&#37
Silviya ( 71.9///%)
megilara (60.9///%)
nalansu09 (75.5///%)
LEAH ( 84.8///%)
sheker_cadi ( 75.0///%)
EN-FUR-TU (71.0///%)
handemi(68.5///%)

2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 511,1 ///% )

Merhaba arkadaslar bende daha kahvalti yapmadim bugun okulum tatil o yuzden biraz gec bi kahvalti olacak .Aslinda bende elma dietine baslayayim diyorum.Ama daha listelere bakmadim orda vardir herhalde.Bulamazsam sizden yardim isterim artik.Leah dogum yapip dondu demek ne guzel umarim hersey yolundadir.Optum hepinizi byeee

Kizlar simdi hemen baktimda diyet listelerinde yoktu bende deneyimlere baktim orda da sadece elma yemekten bahsediyor .Siz de boyle mi yapiyorsunuz?Ama ben hem yeni diyete baslayip hemde boyle bi diyet yapamam galiba.Bana sizin nasi yaptiginizi yazar misiniz?Singingcim online gordum seni bi selam vereyim dedim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…