Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

bu arada görüldüğü üzre hedef kiloma ulaşmış hatta geçmiş durumdayım
ama daha önce de belirtmiştim hedef kilomu 60 yapmak istiyorum die
napcam şimdi silviş
:sm_confused:

megicim hedef kilo derken eğer kilo çizelgeni kast ediyosan onun bi resmiyeti yok.sen istediğin kadar kilo verebilirsin. ilk söylediğinde ben analiz raporlarınd değişiklik aypmayı kast ettiğini düşünmüştüm.şart değil hemen mezun olman.tabiki 60 olabilirsin canım.bu durmda vermen gereken 2,5 kg daha var...

2.TAKIM **120.Etap **
singing kettle ( 72.0/72.0/0/0.0%)
Silviya ( 73.2/72.1/1.1/1.5%)
megilara (63.8/62.5/1.3/2.04%)
nalansu09 ( 79.0/76/3/3.80%)
LEAH ( 86.4/86.4/0.0/0.00%)
sheker_cadi ( 73.0/73.0/0.0/0.00%)

2.TAKIM TOPLAM KİLO ( 447.4/442.0/5.4/1.21%)

kızlar listeyi yaınladım haberiniz olsun.bugün gelemeyebilirm daha. takıma gelendne gidendne haberiniz olsun.herhangi bir uyarı olursa lütfen ilgilenin...

sebnemcim teşekkürler.acil çıkmam gerketiğindne sana zahmet vermiyim demiştim. paylaşım alanına gönderdim. lütfen orda bi kontorl et. hata versa bende sorna bildim yapan kişi düzeltsin canım.saol şimdiden...

şeker cadı tartın bozuk diye bildirm yamadığını düşünerek listeyi sabah erkedne gönderdim.yeni tartı mı aldın?acaba bu kilo farkı tartıdan mı yoksa kilo mu aldın?listemizi göndermiş olduğumuz için haftaya gireriz yeni kilonu.ayrıca önemli bi uyarı: lütfen kilo bildirimini perşeme günleri yap.önemli bir nedne olmadıkca cuma gününe sarkmasın

silvişcim gerçekten özür dilerim ama girme imkanım yoktu.

evet tartımı değiştirdim .

silvişcim gerçekten özür dilerim ama girme imkanım yoktu.

evet tartımı değiştirdim .

tamam canım önemli değil. daha önceden tartınla ilgili problemi bildiğimden dolayı mesele yapmadım.hatırlatma mahiyetinde masum bi uyarıysı.yoksa sen şekerlerin en şekerisin opuyorumnanaktan

kızlar takım olarak bu hafta 1. sıradayız.ayrıca sevgili nalansı bireysel derecede 3. lük almış.tebrikler...

bu gece çok güzeldi arkadaşlarla dışarda iftar yaptık.fasıl + semaver de vardı.oyyy çatlıyorum.bide bide bugün tahlilde verdim hormonlarım iyiyimiş.ilacıma devam etmemi 2-3 ayda bir kontorle gitmemi söyledi doktor.

ve son olarak.ben crt monitör kullanıyorum hala.az önce bilgisayarımı açtığımda beni sarımsı yeşilimsi bi ekranla karşıladı pc.sanırm 8 senelik monitörüm artık "beni bırak inzivaya çekileyim" diyo. ola ki giremezsem ortadan kayboluşumun sebebi monitörüm olur.aklınızda bulunsun...

hepinize sevgiler. öpüldünüz...

günaydın kızlar,nasılsınız,nasıl gidiyor diyetler? ben iyiyim çok şükür.bundan sonra 2010 kpss ye girecekler topiğinde mücadele vereceğim :)) hedefim çok büyük bakalım inşallah başaracağım.buraya yazamasamda müdaiminiz olarak sürekli takipçinizim efendim,güzel bir haftasonu geçirmenizi dilerim...

hoş geldin moon cum ..nasılsın ne haber canım ...sende kpsss hazırlananlar kervanına katılıyon hı demek valla sana bi kpss zede olarak tek dileyecem alah sabır versin ..umarım başarırsın canım ..öneri olarak dersaneye gitmiceksen kaynak kitaplarını iyi seç ihtiyaç yada yargı çok iyi kaynaklar ..ne için gircen canım sen lise mezunumu lisansmı ...neyse başarılar kısaca ...

ayyy şimdi bana al sana bi trilyon kpss ye hazırlan deseler...kpss de bi trilyonda benden uzak olsun derim ..
ya kızlar biz neden artık yedigimizi içtigimizi yazmıyoruz ben geldim 1 - gün yazdım kimse yazmayınca bende yazmadım yani ben artık takımda kesinlikle motive felan olamıyorum girende bi selam deyip tüyüyor yani kızmayın ama diger takımlara bakıyom millet coşmuş.....takım topikleri çook hareketli bizim takımda günde en fazla 3 paylaşım oluyo ...ya lütfen kızmayın ama böyle malesef..opuyorumnanaktanopuyorumnanaktan

sağolasın nalancığım,iyiyim çok şükür.ben önlisans mezunuyum, biliyorum çok zor ve sabır istiyor ama bende de o bol çok şükür . akşamları evde çalışacağım son 2 ayda hızlandırılmış kurslara gideceğim.

yaa kızlar ben bile farkettim çok boşluyorsunuz burayı çok nalan haklı :eek:lmaz:

Hanımlar selam,

Tatilden dmöndüm. Hiç sapıtmadım. Sadece 2-3 kere güllaç yedim o da minicik işeydi. 1 kere de sade dondurma yedim 1 külah. Ama gelince tartıldım oha dedim yani.. Sanırım 1-2 gündür tam tuvaletimi yapmamıştım bir de yol uzundu ellerim ayaklarım filan hep şişti. Ben 85 görecem diye beklerken 89 gördüm ama yanıltıcı bir değer.. Sanırım 1-2 güne oturur. Yoksa o açık büfelerin önünde sabahtan akşama kadar roka+ havuç salatası ile ayşe kadın fasulye yediğime yanarım açıkçası...

Merilcan senin hamileyim haberini okuduktan sonra hep bakındım sana ama göremedim bir daha . Ben de 26 Mayıs'ta doğum yaptım. Ama takvim olarak 17 Haziran görünüyordu, suyum erken geldi. Ben doğuma 105 kilo iel girdim. (Tüp bebek+ düşük tehdidi ile 20 hafta ayağımı kıpırdatmadan yattım ve 23 kilo aldım) Şimdi de 86 kiloyum. ınşallah yine beraberce veririz kiloları. :)

Nalansu dereceni tebrik ederim. Demekki tatilde aldıkların su filandı hep, boşuna zehrettin kendine tatil günlerini :)

Hepinizi öptüm.

Sevgiler

iyi akşamlar canlarım ..hiç kimse gelmedimi yaww ...kızlar o zaman müsadenizle ben takımdan ayrılmak istiyorum ... benim mutlaka bi şeylerden ilham alıp zayıflamam lazım yoksa depresyonun eşigindeyim yani..okadar vahim durumum ..sizleri kırmak istemem ama kimsenin ugradıgı yok geliyom gidiyom yok ya ttamam hpiniz benim gibi degilsiniz şehir yaşantısı benim hayatıma göre çok yogun oluyo ama madem girdik yani takıma paylaşımda bulunalım en azından bende yogunum aslında hem ev işi hem kendi işim hem çocuklar ama gün içerisinde 5 dakkalıkta olsa bakıyorum ne var ne yok diye akşamda çocuklar yattıktan sonra hepten müsaitim ..neyse kızlar hepinizi çok öpüyorum bby ..

hm bende midyatın bi köyündeyim canım ..estetisyenmişşin midyatta yaptınmı çünkü gitmedigim güzellikk salonu kuaför kalmadı ...

hayır canım mesleğimi yapmadım orada ama batmanda bi merkez düşünüyorum midyatta fatoş var tavsiye ederim fena değildir en azından temiz

Hanımlar selam,

Tatilden dmöndüm. Hiç sapıtmadım. Sadece 2-3 kere güllaç yedim o da minicik işeydi. 1 kere de sade dondurma yedim 1 külah. Ama gelince tartıldım oha dedim yani.. Sanırım 1-2 gündür tam tuvaletimi yapmamıştım bir de yol uzundu ellerim ayaklarım filan hep şişti. Ben 85 görecem diye beklerken 89 gördüm ama yanıltıcı bir değer.. Sanırım 1-2 güne oturur. Yoksa o açık büfelerin önünde sabahtan akşama kadar roka+ havuç salatası ile ayşe kadın fasulye yediğime yanarım açıkçası...

Merilcan senin hamileyim haberini okuduktan sonra hep bakındım sana ama göremedim bir daha . Ben de 26 Mayıs'ta doğum yaptım. Ama takvim olarak 17 Haziran görünüyordu, suyum erken geldi. Ben doğuma 105 kilo iel girdim. (Tüp bebek+ düşük tehdidi ile 20 hafta ayağımı kıpırdatmadan yattım ve 23 kilo aldım) Şimdi de 86 kiloyum. İnşallah yine beraberce veririz kiloları. :)

Nalansu dereceni tebrik ederim. Demekki tatilde aldıkların su filandı hep, boşuna zehrettin kendine tatil günlerini :)

Hepinizi öptüm.

Sevgiler

inşallah canım tebrik ediyorum seni allah analı babalı büyütsün meleğini:nazar:

iyi akşamlar canlarım ..hiç kimse gelmedimi yaww ...kızlar o zaman müsadenizle ben takımdan ayrılmak istiyorum ... benim mutlaka bi şeylerden ilham alıp zayıflamam lazım yoksa depresyonun eşigindeyim yani..okadar vahim durumum ..sizleri kırmak istemem ama kimsenin ugradıgı yok geliyom gidiyom yok ya ttamam hpiniz benim gibi degilsiniz şehir yaşantısı benim hayatıma göre çok yogun oluyo ama madem girdik yani takıma paylaşımda bulunalım en azından bende yogunum aslında hem ev işi hem kendi işim hem çocuklar ama gün içerisinde 5 dakkalıkta olsa bakıyorum ne var ne yok diye akşamda çocuklar yattıktan sonra hepten müsaitim ..neyse kızlar hepinizi çok öpüyorum bby ..

çok haklısın cnm
aynı demotivasyondan dolayı ben de arada bir girip baksamda monologdan öteye geçemeyeceği için sadece okuyup çıkıyorum
bir türlü bir takım ruhu yakalayamadık malesef
:eek:lmaz:

evet megicim malesef takım ruhunu yakalayamadık elimizden bu kadar geliyo demekki neyse ben başka takımlara bakıcam yoksa ben diyeti tek başıma yapamıyorm...burda ne güzel baglı kalıyorum diyetime oyüzden zaten byle dedim yoksa kimseyle degil derdim ..hepimiz bi heves girdik ama bi süre sonra mesajlar bire ikiye iinyor ..

X