Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviacım tam olarak neyin var .tahliller ne durumda canım.geçmiş olsun.leah seni en iyi ben anlarım.uykusuz geceler.allah yardımcımız olsun.lilly nirdesin şekerim.singincim senin gibi yazdım .olmuşmu .

silvş selam datlım kıymatlım ..
opuyorumnanaktan

iyi geceler kizlar

bugün yediklerim
sabah:1 simit 1 cikolataekmek
öglen:4 catal bezelye yogurtlu 1/2 yufka
ara:karpuz kavun
aksam:2 cig köfte salatalik
ara:ananas kiraz
1lt su

silvis canim esim musait oldugunda ona indirtecem sana habaer ederim canim tekrar saol gülüm

meyram 1 simit yaklaış 4 dilm kemke eder yarım yufkada yarım yufkada nerdeyse 4 dl ekmke eder. dikkatli ol canım.

selam canlar.....
silvişim programı çok güzel anlatmışsın hayatım.eşim 1.partı indirmiş ama dosyadan çıkarma işlemi yüzde 35 te iken işlemi durduruyor.ve dosya bozuk yazıyor.bugünde ben kendi pcmde denemek istiyorum.benm net 4gb lik acaba fazla kota yer mi bu program?sen bana bi deyiver hele.
nalansu gece gece ne bu damar şarkılar dinliyon bacım sen.benmde en sevdiğim parçalardandır bu .bende sana bi parça tavsiye edem,funda ara-yak gel ben bu aralar buna taktım vallaha.
nerelerdesin hanımey gelde listeyi ekle.ne biçim yardımcısın.mardin cadısı.....

singing abla,meyra,cihannara,lily,moon,megi inşaallah unuttuğum yoktur.hepinize iyi günler diliyorum.inşaallah bu hafat iyi kilo vermişinizdir.

dosyadan çıkarıken bozuk hatasını aldığınızda pencerede yaznalara bakın hangi par için bozuk diyosa sadece o partı silin ve tekrar indirin.hepsini tekrar indirmenize gerke yok yoksa boşuna kotdan yemiş olursunuz.

canım hangiisni indireceksiniz bilmiyorum ki mesela 4 mil olanın boyutu 415MB
5 mil olanın 718 MB yani nerdeyse 1 GB a yakın.ama diğerleri daha düşük mesela 1&2 mil olan 265 MB

01.07 çarşamaba ne yedim
sabah :klasik kahvaltı,3-4 adet patates kızartması
ara :yok
öğle :bi tabak yoğurtlu makarna
ara :yok
akşam :3 kaşık taze fasülye,3 kaşıkta pilav
2 lt. su
spor olarak dün pilates yaptım.

2.TAKIM **111.Etap**
singing kettle (72.3 / )
EN-FUR-TU (72.2 )
Silviya( 78.2 )
megilara (65.7)
moonserose0 (55.6 )
l.i.i.y (60.5 )
nalansu09 (75.4 /75.4/0.0/0.00
cihannara79.9 )
yaneka (67.2 )
meyram (88.0 )
leah( )yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİlO(715.0/)

Şeniz
canım leahı haftaya listeye dahil ederiz.başlangıç kilosunu not alalım.bir hafta zamanı olsun ki kilo verebilsin biraz.liste için sağol.ellerine sağlık a.s.

Singing ve Silviş, Evet ben gittim geldim siz burdasınız ama bir farkla :Ben + 10 kilo le geldim.
Bu arada bakıyorum hepiniz azıcık azıcık yiyorsunz, yemişsiniz..Ben bu tempoya zor düşeceğim sanırım..

Kahvaltıda şimdiden 3/4 simit yedim 1/2 kk peynir ile. Ama 2 gündür deli gibi ishal+kusma bir de emzikli olunca adım atacak halim yok gerçekten. Gece bebeği emzirip geze geze uyutup sonra da koşa koşa WC'ye gidiyorum. Uykusuz ve bitkinim özetle.

Şu Leslie'nin paketi indirdim. Bakalım yapacak zaman olacak mı?

Sevgiler

leahcım bizde aldık verdik zor toparladık kendimizi.senin hiç değilse kucağında bi bebeğin var bizim o da yok dimi :) sende verirsin şeker sonuçta kutsal bi amaçla alındı o kilolar bizm gibi zevktne değil. bu arada net olark ne kabul edicez başlangıç kilonu?
--------
kızlar geçen hafta yaptırdığım tahlillerimin sonucunu aldım en sonunda :)
demir çok az düşük çıktı ama kansızlık gibi bi durm yok
LDL 106 çıktı max değer 100
SERBEST T4 de 10.98 çıktı minimum değer 12
doktor uzmana görnmemi söyledi guart sorunu ile karşı karışa labilirmişim o konuda dikkat etmeliymişim. çok minik bi düşüş ama şimdiden bi baktır dedi.yorgunluk halsizlk isteksizlik yapaiblirmiş ve bende son günlerde tamd böyle hissediyorum ama sıcaklardan olduğunu düşünüyodum. LDL için ne yapabilirim yediklerime dikkat ediyorum deyince hormondan dolayı fark etmişte olabilir dedi.artık bakıcz.kısaca bana hastane yolu göründü.nekadar kaçsamda kurtulamadım mafoldumben

merhaba hatunlar,yoğunluktan sizlerle paylaşımda bulunamıyorum bugünlerde iyisinizdir inşallah.
01,07,2009 çarşamba
günlük beslenme
sabah:klasik kahvaltı beyaz ekmekli
ara:yok
öğle:5 kaşık sebzeli bulgur pilavı
1 tas cacık
ara:5 ad erik
akşam:2 adet baget haşlama
squat:30
mekik:30
kardio:30 dak tempolu yürüyüş
3 ltden fazla su içtim
herkese kolaylıklar dilerim

sevgili leah.silvişim hislerime tercüman olmuş. senin artın kucağındaki sevimli seyden kaynaklanıyor.
Allah herkese tattırsın isterim.sen verirsin tabiki bizde.
silvişim aman aman dikkat et. sonra insan toparlıyamıyor. doktora görün mutlaka ve bizi durumlardan haberdar et.
nalansu işte burdayım ama sanırım sen son günlerde kaset çalışmasına fazla zaman ayırır oldun.single mı çıkaracaksın şaka şaka.
tabi olmuş ne demek senin yazdığın herşey debir espri sıcaklık var.. tabi bilgiler kısmı hariç tşk. ler.
en zor verilen kilolar son kilolarmış. direncini kırmam gerek.bunu hareketi artırmak ve az yemekle başarabilirim sanırım.
sabah 45 dakika parka koştum. yürüyüş yapamadım ama aletleri kullandım. bir bayan var hergün sabah akşam ben ne zaman gitsem orda.4 kilo fazlası varmış onu vermek için ne uğraşmış.ve son derece fit. endorfin salgılıyor vucudum ekzersiz yapmassam duramıyorum diyor.
akşamada yürümeyi planlıyorum.
silviş sendemi çok çay içenlerdensin.
demir emilimini engelliyormuş ya. oyüzden aklıma geldi.

Megilara evet Museviyiz bz, bu da kızımın nüfustaki adı:)
Silviş başlangışç kilom 92.7 diyebiliriz.
Singing Allah isteyen herkesin kucağına bir tane versin.:)

monserose çok açma canım arayı öpüldün ...
singingim çok fazla çay içmem.işte ara sıra abarttığım günler olur ama oda çok nadir.
tamam leahcım not aldım.sende haftaya enazından o 700 gr dan kurtulursun artık dimi :)

Ya bu Leslie çok gıcık gülüyor.. Antipatik bişey bu kadın.. Bir de benim popom halihazırda ondan küçük olabilir yani... Neyse kırıp kıçımızı yapıcaz bişeyler...

selamlar canlarım benm nasılsınız bakalım.aaa nalansu şeker bugün sadece bir kere mi girdin kk ya.ayıp sana yahu.neyse listeyi eklemişsin aferin sana.ama yine rengini tutturamamışsın be gülüm.bi daha olmasın emi.ben şimdi bu hafta 1 kg. artı olarak başlayacağım.artı kilo alındığında nasıl hesap yapılıyordu ya.aynı mıyıdı?unuttum ben.şimdi bi dönüp bakayım ilgili konuya.heme kilomu ekleyip geliyom.

2.TAKIM **111.Etap**
singing kettle (72.3 / )
EN-FUR-TU (72.2 /73.1/-1.1/-1.5%)
Silviya( 78.2 )
megilara (65.7)
moonserose0 (55.6 )
l.i.i.y (60.5 )
nalansu09 (75.4 /75.4/0.0/0.00
cihannara79.9 )
yaneka (67.2 )
meyram (88.0 )
leah( )yeni üye
2.TAKIM TOPLAM KİlO(715.0/)

ayy rengi yapmaya çalıştım ama olmuştur inş...

çok bilmiş seni sürekli ben girip saçmalayıp çıkıyom kimse yok tu napim ..sen nerdeydin hııı msn dede yoktun..hiç demiyosun arkadaşım yanlızdır arkadaşı yıoktur bi açım msn yi bi hal hatır yapım ..yok anam yok-tatlicadiarzu-:nazar::nazar: ..anca listeyi niye eklemedin ..rengi olmamış ..bide şişko nalan deyiverde tam olsun ..

anacım herkes burda selam kuzular nassınız eyimisiniz ..cihancım ne haber şekerim ..

kızlar merhaba ben dün yazamadım çok younduk hafta sonu kayınvalidemler gelicek temizlik falan aştık anemle kendimi ben bugün dartuldum sadece 300 gr vermişim ama bu hafta spor yapamadım ondan işte üüüüh üüüüühhhhhhhhhhhhhhhhh
bu gün yediklerimi ilerleyen saate yazıcam şimdilik hoşçakalın

Ya bu Leslie çok gıcık gülüyor.. Antipatik bişey bu kadın.. Bir de benim popom halihazırda ondan küçük olabilir yani... Neyse kırıp kıçımızı yapıcaz bişeyler...

evet canım benim eşimde hiç sevmiyor ..kadının poposuna gelince ilerleyen partlarda kadının baseni zayıflıyor ..

ay yani 79 900 düm şimdi ise 79 600 ço korkunç dimi Allah kimseye bunu yaşatmasın dartıda büyük bir hezimete uğramış durumdayım ofdfff offfff offffffffffffffffffff

aaa biz hepimiz çok sevdik. tamam kakhakası biraz abartı ama yinede eğlenceli :) bide sen elma tipimisin merak ettim?

enfurtucum evet kilo alsakta aynı şekilde yapılıyo hesaplama ama sen yüzdeni eksik yazmışsın virgülden sonra 2 basamak yazılacak. yani 1,52 olacak

anacım herkes burda selam kuzular nassınız eyimisiniz ..cihancım ne haber şekerim ..

selam şekercim :)

Silviş ben elma tipiyim evet ama şu aralar daha çok karpuz sayılırım:)

Memeler aldı başını gitti süt hesabı. Zaten daha loğusayım gbek 45 cm önden gidiyor. Ama önceden de hep göbeğim vardı be kızım benim..

Silviş ben elma tipiyim evet ama şu aralar daha çok karpuz sayılırım:)

Memeler aldı başını gitti süt hesabı. Zaten daha loğusayım gbek 45 cm önden gidiyor. Ama önceden de hep göbeğim vardı be kızım benim..

:roflol::roflol::roflol::roflol::roflol:

X