Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

herkese meraba
yeni arkadaş gelmiş,hoşgelmiş
nalansum canım bebişim seni kim neden üzdü walla oraya takıldım ben
bu arada ipeğin saçlarını keseyim dedim,sıcaktan rahatsız oluyor
anam kestikçe kestim kuş gibi oldu çocuk
şimdi babasıyla berbere götürcez,düzeltsin bari:)))

A ne güzel bende yüksek lisans içn oraya bşavurucam belki tanışır arkadaş oluruz:)Çok tşekkürler silviya ilk gün acemiliğimden olsa gerek:) o zaman ilk önce nasıl dengeli ve sağlıklı beslenicem konusunda nereden bilgi edinebilrim bana önerebileceğin menüler kombinasyonlar var mı açıkçası bizim evde annem kızartmalara bayılıyor ve bizide öyle yetiştirdi Allah tan ben o kadar düşkün deilim yeniliklere çok açığım ve yediğim şeylerin bana faydası olmasına dikkat etmeye çalışıyorum benim sorunum öfke endişe kontrolünü yapamam endişlendiğim ve öfkelendiğim zaman hırsımı yemekten alıyor yada ona sığınıyorum malesef bunu aşmam gerekiyor.:KK43: egzersiz programına hemen bende başlamak isterim. nasıl öğrenicem egzersizleri? bir de bende sizinkiler gibi başaldığım noktayı ve hedefimi gösteren ozaman çubuğundan isityorum:) mümkün mü?
kilom 82 hedefim 55 ne gibi hedef aralıkları koymalıyım yani koyduğum hangi hedefler gerçekçi olur? aylık hedefler mi koymalıyım yoksa haftalık mı?

canım hiç sanmıyorum çünki akıllı kuzenim bu yaz evleniyo.hocası asistanım ol diyormuş ama ı-ıhh evlencek bizim hatun.bu arada tekirdağın neresindesin çorluysa yakın sayılırız seninle..
sorularını tek tek cevaplayayım en iyisi karışmasın birbirne
1- beslenme konusunda bazı bilgileri derleyip senin için açıkalmalar yamaya çalışırm bu gece(ama tam söz vermiyim yarınada sarkabilir) kızartmalardan bol yağlı her türlü yiyecektne mümkün olduğunca kaçmanı tavsiye ederim zaten herşeyden ölçülü yedikten sonra sorun yok herşey halloluyo...
2-öfke- endişe kontorlsüzlüğü hepimizde var zaten bunu aşabilsek çıpçıtır olucaz :) egzersiz be beslenme porgramını birlikte verirm şeker..
3- kilo çizelgesi yapabilmen içn bütün açıklamalr bu başlıkta yer alıyo tıkla bakalım.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html
takıldığın bi nokta olursa yinede yardım etmeye çalışırım.
4-hedef konusuna gelince başlangıç olarak haftalık hedef koy.zaten bu işin sağlıklı olanı haftada maximum 1 kilodur.sen eğer düzenli ve dengeli beslenmeye yani başlıyosan eğer yeteri kadar da su tüketirden ilk hafta 1 kilodan daha fazla gidebilir ama sonraki haftalar için bu yavaş yavaş azalıcak.zaman zaman kilo verişinde duma olucak.bu yüzden haftalık 1 kilodan fazla hedef koyma.çünki hedefe ulaşamamak hayla kırıklığı ile sonuçlanır.

cnm ya okuyunca bende agladım cunku bende kısa bi sure once 10 yıllık tek dostum dediigim insandan kazık yedim simdiye kadar ki tum arkadaslarımdan yedim gerci alıskındım ama bu sefer ole bisey olmucak diodum :KK43:( bende gunlerce gecelerce agladım salaklıgıma mı aglasam yoksa kaybımamı aglasam karar weremedim sonra hala kaybıma aglamayı dusundugum için salaklıgıma aglamaya karar werdim:p saka bi yana insanlar bazı seylerin degerini bilmeden yasamıs olmak için sırf yasıyolar.. biz iyi niyetlilere arkadan uzulmek kalıyo bence onlar yansınlar bizim gibi degerleri kaybettikleri için:dilcikar:

su yuruyusle ilgili adresi tekrar yayınlar mısın cnm ben onu kacırmısım

haftasonu yediklerime gelince
13.06.2009 cumartesi
mekik:yok
squat:yok
kardio:45 dk yuruyus

sabah:1 adet muz
ara: yok
öglen: ceyrek durum tantuni
ara:vanilyalı dondurma
aksam:bol salata,tavuk but

sıvı: 2,5 lt su ,çay çay çay

14.06.2009 pazar:

sabah: küçük bi parca borek
ara:yok
ögle:ızgara tavuk
aksam:yok

dun yemek yemeye bile zmnım olmadı :KK43:(

canım herkeste bi yara var demekki..senin içinde üzüldüm.. ben artık herkes herşey yapaiblir modundayım.en olağandışı harekete bile şaşırmıyorum nerdeyse... bu arada 2 gün çok dengesiz geçmiş hiç beğenmedim.

bu arada ben günlerdir yamıyorum yeidkleirmi ama cici kızım ööle yaramaz şeyler yemiyorum.sadece haylaz kaptanlık yapıyorum.herkesin başının etini yiyp kendim kayarıyorum biraz ama bugün yeme işim bititğine göre hemen yaziyimda bidaha kaytarmayayım

haftanın günü :pazartesi
mekik: uyuldu
squat:uyuldu:
kahvlatı: domates ,salatalık,biber,1 ince dilm salam ,1 kk peynir, 1 dl kepekli ekmek
öğle: 4 kaşık bulgur pilavı, 1köfte kadar tavuk,1 domates ,
ara: 2 salatalık
akşam: 1 kepçe şehriye çorbası,3 kaşık bulgur pilavı ve yağsız salata ,2 yemek kaşığı kadar dondurma
tükeitlen su miktarı : 1 lt (2,5 litreye tamalanacak )

işte bu şekerim adres indiriyosun ama indirirken bi partı indirdnya modemi aç kapa sonra diger partı indir yoksa hata veriyo

canım üyelik gerektiren site linkleir vermek yasak.lütfen sil çünki banlanmanı istemem.böyle şeyleri özel mesaj yolu ile paylaşın olur mu?

herkese meraba
yeni arkadaş gelmiş,hoşgelmiş
nalansum canım bebişim seni kim neden üzdü walla oraya takıldım ben
bu arada ipeğin saçlarını keseyim dedim,sıcaktan rahatsız oluyor
anam kestikçe kestim kuş gibi oldu çocuk
şimdi babasıyla berbere götürcez,düzeltsin bari:)))

megicim naptın sen ya.çocuğu kimiblr ne hale getirdin :) berber içn bile büüyk zorluk çocuk saçı artık gerisini düşünemiyorum :)

silvişim walla doğru söylüyorsun,geçen de bir kesmiştim fena olmamıştı o zaman
ben de bu sefer daha kısa keseyim dedim:)))
neyse düzeltti baya bir
mekik: yok
squat:yok
kardio:3km tempolu yürüdüm
kahvlatı: 1 kase nesfit
ara: 1 avuç kiraz
öğle: 1kase şehriye çorbası
ara: 2-3 bisküvi
akşam: 1 tabak patlıcan yemeği-1 dilim ekmek
tükeitlen su miktarı : 1,5 lt (2 litreye tamalanacak )

canım hiç sanmıyorum çünki akıllı kuzenim bu yaz evleniyo.hocası asistanım ol diyormuş ama ı-ıhh evlencek bizim hatun.bu arada tekirdağın neresindesin çorluysa yakın sayılırız seninle..
sorularını tek tek cevaplayayım en iyisi karışmasın birbirne
1- beslenme konusunda bazı bilgileri derleyip senin için açıkalmalar yamaya çalışırm bu gece(ama tam söz vermiyim yarınada sarkabilir) kızartmalardan bol yağlı her türlü yiyecektne mümkün olduğunca kaçmanı tavsiye ederim zaten herşeyden ölçülü yedikten sonra sorun yok herşey halloluyo...
2-öfke- endişe kontorlsüzlüğü hepimizde var zaten bunu aşabilsek çıpçıtır olucaz :) egzersiz be beslenme porgramını birlikte verirm şeker..
3- kilo çizelgesi yapabilmen içn bütün açıklamalr bu başlıkta yer alıyo tıkla bakalım.
http://www.kadinlarkulubu.com/diyet-gruplari/32323-kilo-cizelgesi-nasil-yapilir.html
takıldığın bi nokta olursa yinede yardım etmeye çalışırım.
4-hedef konusuna gelince başlangıç olarak haftalık hedef koy.zaten bu işin sağlıklı olanı haftada maximum 1 kilodur.sen eğer düzenli ve dengeli beslenmeye yani başlıyosan eğer yeteri kadar da su tüketirden ilk hafta 1 kilodan daha fazla gidebilir ama sonraki haftalar için bu yavaş yavaş azalıcak.zaman zaman kilo verişinde duma olucak.bu yüzden haftalık 1 kilodan fazla hedef koyma.çünki hedefe ulaşamamak hayla kırıklığı ile sonuçlanır.

canım herkeste bi yara var demekki..senin içinde üzüldüm.. ben artık herkes herşey yapaiblir modundayım.en olağandışı harekete bile şaşırmıyorum nerdeyse... bu arada 2 gün çok dengesiz geçmiş hiç beğenmedim.

bu arada ben günlerdir yamıyorum yeidkleirmi ama cici kızım ööle yaramaz şeyler yemiyorum.sadece haylaz kaptanlık yapıyorum.herkesin başının etini yiyp kendim kayarıyorum biraz ama bugün yeme işim bititğine göre hemen yaziyimda bidaha kaytarmayayım

mekik: uyuldu
squat:uyuldu:
kahvlatı: domates ,salatalık,biber,1 ince dilm salam ,1 kk peynir, 1 dl kepekli ekmek
öğle: 4 kaşık bulgur pilavı, 1köfte kadar tavuk,1 domates ,
ara: 2 salatalık
akşam: 1 kepçe şehriye çorbası,3 kaşık bulgur pilavı ve yağsız salata ,2 yemek kaşığı kadar dondurma
tükeitlen su miktarı : 1 lt (2,5 litreye tamalanacak )

canım üyelik gerektiren site linkleir vermek yasak.lütfen sil çünki banlanmanı istemem.böyle şeyleri özel mesaj yolu ile paylaşın olur mu?

megicim naptın sen ya.çocuğu kimiblr ne hale getirdin :) berber içn bile büüyk zorluk çocuk saçı artık gerisini düşünemiyorum :)

çok yeşekkür ederim silviya inşallah eklemişimdir kilo çizelgesini:kedi:

evet fıstık içleri tam yediklerimi yazacakmtım ogluşum uyundı gelirim birazdan yine ,,

Son düzenleme:
cinancım ben sana kilo çizelgesi hazırladım kopyalaman gereken yeri profilini yolladım o linki kilo takip yerine yapıoştırman yeterli canımcım

mekik:20
squat:35
kardio:1 saat

günlük beslenme:pazartesi

sabah:domates salatalık 3 dilim etimek
öglen:1 kase yogurtlu semizotu
akşam:1 kase çorba 4 etimek

günlük tüketilen sıvı miktarı:3.5 litre su,3 bardak ılık limonlu su, 4 bardak çay bir bardak elma sirkeli su

evet kızlar size söz veriyorum bu cuma günü kilo bildiriminde en az 500 gr vercem ..işallh tabi bazı gerizekalılar sinirlerimi bozmassa ..gerçi ben üzülünce yemekten kesiliyorum ama bellimi olur ..ya inanın kızlar okadar doldumki anlatamam arkadaşlık için o kadar emek ver okadar çaba sarfet sonunda arkandan laf edilsin allaha havale ediyorum o biliyor kim haklıdır kim haksız başkada bişey söylemiyorum ..neyse çenecim düştü yine herkesi çookkk öptümm bby:nazar::nazar::nazar:

kızlar ço üzgünüm bağlantm gitti hiçbişey yapamdım malesef arına kaldı yapacaklarım.bi akslik olmazsa öğledne sonra görürşüz .hoşçakalın...

bende geldim acaba boş yer varmı...mafoldumben

evet zemuscum hoşgeldin canım sanırım bir kişilk daha boş yerimiz var..ohh ohhh yine çogaldık kızlarrr hadi hep birlikte 38 beden olalımmmmm..hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytcokacimcoookcokacimcoook

evet zemuscum hoşgeldin canım sanırım bir kişilk daha boş yerimiz var..ohh ohhh yine çogaldık kızlarrr hadi hep birlikte 38 beden olalımmmmm..hihoyyythihoyyythihoyyythihoyyytcokacimcoookcokacimcoook

hoşbulduk canım....a.s.

benim kilom 68 ...:çok üzgünüm:
hedefim 50 kg olmak..
boyum 1.60

yarın kilo çizelgesini yaparım..:enbuyukkk:

çok teşekkür edrim nalan su sen olmasaydın o çizelgeyi bi türlü yapapmazdım saol:1hug:
egzersiz olarak squat dediğiniz ne?

canım squat otur kalk olayı önceleri baldırların deliniyor gibi oluyo ama süper bi hareket zaten programları silvia yarın eklicekmiş ..hadi ben kaçtım herkese iyi uykular bbycokacimcoook

gunaydın kızlar..yeni gelen arkadaslar sizlerede merabalar

nalansu leslie ablamız neymiş öle ya hiç susmuyo ama cok eglenceliydi bugun denemek için sabahın korunde yaptım cok etklili gercekten.. ben yurume işinden cok sıkılıyodum ama buna bayıldııımm.. cok tesekkur ederim cnm yasakmıs ama senide zor duruma dusurdugum için üzgünüm:gitme:

gunaydın kızlar..yeni gelen arkadaslar sizlerede merabalar

nalansu leslie ablamız neymiş öle ya hiç susmuyo ama cok eglenceliydi bugun denemek için sabahın korunde yaptım cok etklili gercekten.. ben yurume işinden cok sıkılıyodum ama buna bayıldııımm.. cok tesekkur ederim cnm yasakmıs ama senide zor duruma dusurdugum için üzgünüm:gitme:

evet sevgili lilly leslie teyzeme allah bi çene vermiş gerisini koyvermiş ...ama süper dimi bak en son 4 millik olan varya onu bir günde bitirmeye çalış ..yanı 2 ye yada 3 e ayır bi güne böl ..bende kalkar kalkmaz yaptım ve şu anda baldırlarım çok acıyo inanki ama bi kaç günekadar geçer işallh ..evet kızlar birde çok sevindigim bişey oldu olmayan eteklrim yag gibi geçiveriyo belime ...sankim sanırsın paris hilton olmuşum ..yani en azından ..

merhaba hatunlar,nasılsınız? nalansu bende indirdimde yapmaya hiç fırsatım olmadı yürüyüşü sanırım birkaç gün daha yapamam çünkü regl olmuşum davul gibi şişim bu yüzden dün spor yapamadım silviyacığım ,zaten işden geç çıktım ölü gibi yığılıp kaldım eve gidincede.
15,06,2009 pazartesi
squat:tok
mekik:yok
kardio:yok
günlük beslenme :
sabah:klasik kahvaltı
öğlen:1 tas yoğurt ve içine 2 dilim mısır ekmeği doğrayıp yedim
ara:1 avuç kiraz
akşam:1 tas köfteli erişte çorbası

3 lt ye yakın su içtim,regl sancılarım için bolbol biberiye+papatya çayı tükettim

X