Cuma Zayıflama Yarışması 2. Takım

silviyacığım bu benim geçen haftaki kilom bu haftanın kini eklemiştim ama sanırım görmedin ben düeltiyorum şekerim

2.TAKIM **108.Etap**
singing kettle ( 72.7 / 72.7 / 0.0 / 0.00% )
handemi Yoğunlukları nedeni ile kendi isteğiyle ayrıldı.
bahar_0186 Yoğunlukları nedeni ile kendi isteğiyle ayrıldı.
EN-FUR-TU ( 72.2 / 72.2 / 0.0 / 0.00% )
Silviya ( 80.0 / 80 / 0.0 / 0.00% )
megilara ( 65.9 / 66.2 / -0.3 / -0.46% )
moonserose0 ( 56,8 / 56 / 0,8 / 1,4% )
l.i.i.y ( 61 / 61 / 0.0 / 0.00% )
nalansu09 ( 76.3 / 76.3 / 0.0 / 0.00% )
kontesss ( 59 / 59 / 0.0 / 0.00% )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 545.1 / 544.2 / 0.9 / 0.17% )

Silviya cım listeniz doğrudur. Bizde 3 kişi daha bildirimde bulunmadı.. yarım saat daha bekleyip ben de size yollayacağım listemizi. umarım sorun olmaz. işin vs varsa hemen toparlayayım istersen listemizi.

12.TAKIM **108. ETAP **
baby_nurse (64,5 / 64,5 / 0 / 0% )
sbnmcsm (
67,3/ 68 / -0,7 / -1,04% )
_demet_ (
70 / 71 / -1 / -1,43% )
obur (71/ 71 / 0 / 0% )
sunbul (
61,7 / 61 / 0,7 / 1,13% )
Bendiyom (
67,3/ 67,3/ 0/ 0% )
Gkcn ( 54,5/ 54,5 / 0 / 0% )
Fiyuce (60,3/ 61,5/-1,2 /- 1,99% )
Saliha_ (
60/ 60 / 0 / 0% )
Ozzdenn (85/ 85 / 0 / 0% )
Cimcime81 (101/100,4/0,6/ 0,59)
12.TAKIM TOPLAM KıLO (
761,9/764,2 / -2,3 / -0,30%)

Silvişim bizim takımın bildirimini yapayım. Fenayız ya bu hafta biz :KK43:(.. Güzel bir hsonu dilerim tüm 2. takım arkadaşlarımıza

Ayshe85 bende kutlarım canım seni. ne güzel Allah kucağında görmeyide nasip eder inşallah. silvişin dediği doğru.en iyisi doktora danış. mankenlere bak onlar sadece çocuk yapıyor. bizim gibi kilo değil.
kızlar bugün kendimi heba etmişim kolumu kıpırdatamıyorum. 35 dakika yürüdüm. parktaki aletlerle 10 dakika.birde işle ilgili sabah 6 da kalktım
sguat falan yok bugün.
yediklerim.
sabah kk
ara
1 dilim ekmek 1 dilim peynir
öğle
3 kaşık orman kebabı ,salata2 dilim ekmek

spacem sadece 12. taım kladı.bekliyorum canım.listenize göz attım eksik yok görünüyo bişey anlamadım sanırım eksik olaları silmemişsin geçne haftanın bildimleri var.kafam karıştık

Silviya cım anlamadım ben? Ha. şimdi anladım. bildirim yapmayan arkadaşları sabit geçtim. onu mu demek istemiştin. Hemen paylaşım alanına taşırım bildirimimizi, bekletmeyelim seni ve diğer arkadaşları

2.TAKIM **108.Etap**
singing kettle ( 72.7 / 72.7 / 0.0 / 0.00% )
handemi Yoğunlukları nedeni ile kendi isteğiyle ayrıldı.
bahar_0186 Yoğunlukları nedeni ile kendi isteğiyle ayrıldı.
EN-FUR-TU ( 72.2 / 72.2 / 0.0 / 0.00% )
Silviya ( 80.0 / 80 / 0.0 / 0.00% )
megilara ( 65.9 / 66.2 / -0.3 / -0.46% )
moonserose0 ( 56.8 / 56 / 0.8 / 1.41% )
l.i.i.y ( 61 / 61 / 0.0 / 0.00% )
nalansu09 ( 76.3 / 76.3 / 0.0 / 0.00% )
kontesss ( 59 / 59 / 0.0 / 0.00% )
2.TAKIM TOPLAM KıLO ( 543.9 / 543.4 / 0.5 / 0.09% )

mooncum sağol çok önemli bi hatayı düzelttin.yalnız sen listeni sanırm son gönderilen listedne almamışsınki senin listende daha önce bilidim yapmasına rağmen bulunmayanlar vardı bu yüzden bende bilgileri tektek kopyaladım o arada karıştırıdm demeki işleri.
bilfdirim yaparken herkes gönderilmiş son listede alntı yapmaya dikkat etsin lütfen ve kendinizden önce gönderilen mesajada dikkat edin ki aynı anda gönderim yapam olablir dolayısıyla son gönderen listesini değiştirsin bu duurmda...

ay kızlar ne oldu bize böle ya bi yüz akımız moon cuk var 1.2 kiloyla . 10 günde 3 kiloyu verdim şimdide gıygıdı gıygıdı ...offf sinirlerin bozuluyo yaa 19 temmuzde istanbuldayım o zamana kadar benim eriyip bitmem kül olmam lazım alışveriş yapacaktım ordan güya ..brda bi arkadaş var birazda fizigi düzgün ( hayırrrrrrrr kabül etmesemde çoookk düzgün)üstünde ne görsem istanbuldan aldımmmm ukala bilmiş şey ...kimmmm...benmiii hiç de kıskanmıyorum valla hem o evde kalmış...offff offfff

bugün yediklerime gelince

mekik :20
squat:20
kardio::yarım saat

günlük beslenme : cuma
sabah:yok
ara:yok
öglen:küçük kase kısır
akşam :bir kase yogurt
gece :birşey yemem zaten

günlük alınan sıvı miktarı :3 litre su .3 bardak çay,2 sb ılık limonlu su

canlarım merhaba nasılsınız
ozledım sızlerı de bı uğrayım dedım napıyonuz
ben de durumlar aynı
hala 61 kıloyum
ama galıba artık gercekten tekrar baslayacagım
sılvısım nılgun ablam sızler nasılsınız

canım aydasu,
biz temmuzu baz aldık hala burdayız.silvişin son toparlamasıyla ve yeni gelen arkadaşlarımızın canlılığından feyz alarak kendimi hedefe kilitlemeye çalışıyorum.
aşk-erin döndümü. düğüne ne kaldı.
senide aramızda görmek güzel olur.
nalansu sana her şey yakışır .önemli olan onu taşıyabilmek tabiki. sen anladığım kadarıyla çok şeyler taşıyorsun. bak o hem hiç evlenmemiş. sen 2 tane çocuk yapmışsın. kolay mı

ay kızlar ne oldu bize böle ya bi yüz akımız moon cuk var 1.2 kiloyla . 10 günde 3 kiloyu verdim şimdide gıygıdı gıygıdı ...offf sinirlerin bozuluyo yaa 19 temmuzde istanbuldayım o zamana kadar benim eriyip bitmem kül olmam lazım alışveriş yapacaktım ordan güya ..brda bi arkadaş var birazda fizigi düzgün ( hayırrrrrrrr kabül etmesemde çoookk düzgün)üstünde ne görsem istanbuldan aldımmmm ukala bilmiş şey ...kimmmm...benmiii hiç de kıskanmıyorum valla hem o evde kalmış...offff offfff

nalancım aaa çok ayıp kıskançlık yok bak en kötü durumda benim gıım çıkıyo mu?bendne ağır top yok aranızda ama başarıcam sende istanbula gelince güzel güzel şeyler alırsın bizde gösterisin sonra anlaştık mı vereliniortak

canlarım merhaba nasılsınız
ozledım sızlerı de bı uğrayım dedım napıyonuz
ben de durumlar aynı
hala 61 kıloyum
ama galıba artık gercekten tekrar baslayacagım
sılvısım nılgun ablam sızler nasılsınız

aydamsuyum gelmiş hoş gelmiş.canım özlemiştik seni ya bizde senin giib aynıyız işte hissediyoruz ama yokluğunu.bi ara gelip gidicem dedin yine kayboldun.sık sık uğrda biz motive et canım ya opuyorumnanaktan

günaydın hatunlar,nasılsınız? ben neden kilo veremediğinizi söyleyeyim mi hep bu megilaranın eklediği resim yüzünden kaydirigubbakcemile3 bakıp bakıp iştahınızı mı açtınız delikafadulden bu squat ve mekik le yaptığım spor şekli değişti dolayısıyla bedenim şaştı kilo vermem durmuştu ama tekrar başladı.ben sürekli spor yaparak zayıflayamıyorum bunu çok iyi anladım.bunun içinde spuat ve mekik hergün yapmayacağım ,gün aşırı yapıp arada başka sporlara yöneleceğim.son 2 kilocuğum kaldı temmuzun sonuna kadar vermeliyim ...!

mekik:yok
squat:yok
kardio:45 dak. aerobik ve jimnastik yaptım
tüketilen sıvı miktarı:3 litre su

günlük beslenme:
12,06,2009 cuma
sabah :klasik kahvaltı
öglen :1 tabak taze fasülye,salata
ara:bir avuç erik
akşam :4 adet ızgara köfte,3 dilim karpuz
ara:1 avuç kiraz

herkese kolaylıklar dilerim

KIZLAR merhaba,
bugün 40 dakika yürüdüm.
artık açık havada yürüyorum ve gerçekten evdekinden daha keyifli,aman bitse ,ne zaman bitecek kaç dakika oldu diye düşünmüyorum.
ama 2 gün yürüyemiyeceğim eşim 4 de işe gidecek bende 6 da bile uyansam oğluşumu evde bırakamıyacağım için sguat ve mekik yapacağım.
yürüyüş bandına oğluşum uyanmassa belki binerim ama aşağıdaki komşuyu rahatsız etmek istemiyorum.
vicdanen acaip rahatladım artık yürüyorum ya.
yediklerim.
sabah
kk.1 yumurtalı ,omlet 2 dilim
ara
yok
öğle
3 köfte,salata 2 dilim ekmek
ara
1 kase kısır.
akşam

günaydın arkadaşlar domatesimi salatalıgımı dogradım açtım sayfamızı ama kimsecikler yok megicim ugramış ama yakalayamadım bende dünki yediklerimi yazayım ilk önce ..ay kızlar eşim mersine öss sınavı için gitmişti arkadaş ım kaldı bizde biraz diyetim şaştı gibi ..eşim işallah moleküler biyololoi ve genetik kazanacak kızlar :roflol::roflol::roflol: sabah aramış saat 9.5 muydu neydi uyuyom ben daha yasemin bu bahçelievler ilkokulu sizin mahalledemiydi sınav başlamış benim böcek hala okul arıyor tarif ettim okulu. bulundugu yerle okulun arası yarım saat işallh almışlardır bu çalışkan ögrenciyi sınava aradım tel kapalıydı ..neyse öss bahane mersinde turlamak şahane ...yediklerime gelince

mekik:20
squat:20
kardio :yok

günlük beslenme :cumartesi
sabah: domates salatalık 4 dilim etimek
ara :yok
öglen :bi kase yogurt
akşam :8 tane mercimek köftesi salata .( offffffffffffff )

tüketilen sıvı miktarı :3 litre su ,3 kupa çay

herkese mutlu pazarlar arkadaşlar çokkk öpüyorum bbyyy:kahve:

Ayshe85 bende kutlarım canım seni. ne güzel Allah kucağında görmeyide nasip eder inşallah. silvişin dediği doğru.en iyisi doktora danış. mankenlere bak onlar sadece çocuk yapıyor. bizim gibi kilo değil.
kızlar bugün kendimi heba etmişim kolumu kıpırdatamıyorum. 35 dakika yürüdüm. parktaki aletlerle 10 dakika.birde işle ilgili sabah 6 da kalktım
sguat falan yok bugün.
yediklerim.
sabah kk
ara
1 dilim ekmek 1 dilim peynir
öğle
3 kaşık orman kebabı ,salata2 dilim ekmek

saol cnm tesekkur ederım.valla nasıl becerıolar bılmıorum ama bende becerıcem.inşallah.hepinize kolay gelsın arkadaslar

günaydın hatunlar,nasılsınız? ben neden kilo veremediğinizi söyleyeyim mi hep bu megilaranın eklediği resim yüzünden kaydirigubbakcemile3 bakıp bakıp iştahınızı mı açtınız delikafadulden bu squat ve mekik le yaptığım spor şekli değişti dolayısıyla bedenim şaştı kilo vermem durmuştu ama tekrar başladı.ben sürekli spor yaparak zayıflayamıyorum bunu çok iyi anladım.bunun içinde spuat ve mekik hergün yapmayacağım ,gün aşırı yapıp arada başka sporlara yöneleceğim.son 2 kilocuğum kaldı temmuzun sonuna kadar vermeliyim ...!

herkese kolaylıklar dilerim

mooncum zaten sürekli spor yapmak doğru değil.yapılan egzersizlerden sonra kaslar kendileirni gelirşeireiblmek için dinlenmeye ihtiyaç duyuolar ve bu yüzden özellikle kasa yönelik egzersizlerin günaşırı yapılması gerekiyo.karın kasları için 24 saatlik dinlenme yeterli ama diğer kaslar 48 saate ihtiyaç duyo bu yüzdne squat 1 gün yapılıp ertesi gün yapılmalalı yani iki egzersiz arasnda 1 gün boşluk kalmalı.

KIZLAR merhaba,
bugün 40 dakika yürüdüm.
artık açık havada yürüyorum ve gerçekten evdekinden daha keyifli,aman bitse ,ne zaman bitecek kaç dakika oldu diye düşünmüyorum.
ama 2 gün yürüyemiyeceğim eşim 4 de işe gidecek bende 6 da bile uyansam oğluşumu evde bırakamıyacağım için sguat ve mekik yapacağım.
yürüyüş bandına oğluşum uyanmassa belki binerim ama aşağıdaki komşuyu rahatsız etmek istemiyorum.
vicdanen acaip rahatladım artık yürüyorum ya.

singingim harika olmuş dışarda yürmeye başlaman.evet hem sıkıcı gelmez hemde daha fazla kalori harcarsın.çünki açıkhavada egzersiz yapmak oksijen oranının fazlalığından yakılan kaloriyide artırıyıo..

gereksiz işgalden dolayı özür dilerim

işgal ne demek singingim.biz bu takımın demirbaşıyız ve mezun olmadan bize rahat yok...

herkese ii pazarlar kızlar...

sanada iyi pazarlar megicim.karnelerden kurutldun artık geçmiş olsun...

silvişe gelince
bugün güne harika başladım.sonderece dinç ve enerjiğim ve beynimde yeni otoyollar oluşturma kararı aldım.buda ne demrk derseniz :)
sanırm daha önce aynı kitaptan aynı bölümü paylaşmıştım(kelimesi keilmesine.şimid ise özet geçicem) ben bile zor hatırlıyorum bu yüzden kimsenin hatırlamasınıda beklemiyorum (belkide onu paylaştığım günlerden bi tek singing var geriye kalan) her neyse...

kitapta bilinçli ve bilinç dışı hareketlerden bahsediliyo.yeni bir alışkanlık kaznamanın eski alışkalnıkları birden bire silmediğinden.yeni bir alışkanlığın beyinde yeni otoyollar inşa etmek gibi bişey olduğundan ve bu yoların bir müddet bilinçli bir şekilde kullanılması gerektiğinden. örneğin eve gidiş geliş yolunuz biliyosunuzdur bu sizn için bi alışkanlıktır her seferinde adres arar gibi aramazsınız veya araba kullanmaya ilk başladığınızda vites değişitriken daha dikkatlisinizdir düşünerek yaparsınız ama bu bir müddet sonra otomatik hal alır ve hangi vitese takacağınızı düşünmeden olması gerektiği gibi yaparsınız.işte yeni bir yeme alışkanlığı veya spor alışkanlığı veya herhangi başka bir alışkalnlık kazanmak içinde o artık yerleşip otomatik hale gelene kadar bilinli bir şekilde tekrarlayıp sonra akışına bırakmak gerek.. bu sayaede uzun vadede ise eski yanlış olan alışkanlıklardan kurtulmu olucaz...

mesela sigare içenler sigaraya nasıl başladıklarını düşünsünler? bir müddet belki tıkanarak ve öksürerek içmeye çabaladılar.denediler...denediler... bigün farkettilerki artık tiryaki olmıuşlar yani yeni bi alışkanlıkları olmuş işte bırakmak isteyende bilnçli olarak yöntmeler uygulayarak aynen başladığı gibi bırakabilrde. kısaca kazanılmak veya kaybedilmk istenen her alışknlığın çözümü çaba ve sabır...

not: analizleirmiz yayınlanmış.birazdan ekliycem takıma bakalım ne durmdayız..

X